• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Jj, já mám taky věci po Kity.Hlavně teda oblečení, postýlku, vaničku nee. Kočárek mám po ní, ten jsem dokonce u ní měla bledě modrý s šedou, takže by se hodil. Ale přece jen je mu už 8 let, tak uvažuju, že možná se koupí nový. Dle financí no. Za chvilku už by mohlo být znát, co to naše mimi bude:slight_smile:
14. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se teď ptala na tom ult.a doktor mi řekl,že to asi ještě neuvidíme a to sem 15.ttMyslela sem že už to bude vidět.......ještě nejsem pevně rozhodnutá zda si to nechám řict.Manžel to vědět nechce a já nevim zda bych to nevykecala :grinning: kočárek jsem na syna nekupovala nový,takže už má taky nejakej rok.......ale je to "Inglesina"a to si myslim je kvalitní značka,tak bude muset vydržet..............moc financí není :confounded:
14. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak určitě záleží na tom, jak je mimi natočené a jak kvalitní zobrazení ma utz. Mým dvěma známým to dr. řekl ve 14 týdnu, ale 100% to v tu dobu určo není. Já jsem teda zvědavá, chci si to nechat říct. Ale stejně si myslím, že to bude kluk. U Kity jsme byla od začátku přesvědčená, že to bude holčička a fakt. Ale tak je to 50 na 50, že. :wink:
14. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky dr řekl, že je ještě brzo, ve 14tt, tak až v červnu na ultrazvuku, tatínek je přesvědčenej, že dělal kluka, mě by tedy holčička vůbec nevadila :wink:
14. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mě by druhá holčička taky nevadila, už jen proto, že se líp čančá :wink: Ovšem doma neslyším nic jiného, než že to bude kluk... Tak uvidíme, červen tu máme za chvilku :slight_smile:
14. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vydržíme :grinning:
14. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu zpět......byli jsme se opalovat :sunglasses: ....vlastně ne, jsme byli courat v loužích, po dvou totálně mokrých bundách a dvou kalhotách už jsme neměli co na sebe, tak jsme přišli. Jestli tam bude takhle i zítra, tak fakt nevim....asi pojedeme za kulturou - do nákupního centra :sweat_smile:
Co se týče kočárku, tak my jsme měli Chicco S3 a byli jsme spokojeni, ale hlubokou korbu a autosedajdu už jsme prodali, tak asi dokoupíme jen to, protože těch peněz taky moc nemáme. Tak počkáme jestli to bude holčička nebo kluk a pak asi vybereme barvu :slight_smile:
Jo, mě by teda holčička taky nevadila :grinning: ......s jinou variantou nepočítám :grinning: :grinning: :grinning: ....ba ne, při mém štěstí budeme mít dva kluky, protože my máme v rodině samé kluky....to by byl skoro zázrak, kdyby se podařila holčička :slight_smile: ......no, ale samozřejmě platí staré známé klišé...ať je to co je to, hlavně ať je to zdravé :slight_smile:
14. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik nezoufej, moje ségry mají každá po dvou klucích a já holčičku no:slight_smile: Třeba se podaří a když ne, tak to bude krásný zdravý kluk :wink:
14. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelaranko.......jasan, vždyť mě je to taky vlastně jedno. Znám spoustu holek, které jsou daleko větší dračice než náš Páťa. Ale pořád si říkám, že jednou má prostě ta holka k mámě blíž než kluk. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak....holčičku bych chtěla spíše kvůli tomu ,že v budoucnu si víc rozumí s mamkouVíte jak to myslim?!).............jasně není to vždycky tak,ale je to větší předpokla................no a taky kvůli strojení-holčičky mají přece jen víc možností :wink: Manžel si je zase jist holkou :grinning: no ja se přikláním víc ke klukovi....................ale jak píšete hlavně ať je to zdravé miminko :sunglasses:
14. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vcelaranko, tak do toho Zlína sem se objednávala když sem byla 9+4 a sestřička mě řekla proč volám tak pozdě.Mají to tam plné,ale určitě bych zkusila tam brnknout a třeba sem tam nějaké místečko najde.Můžu ti poslat tel. číslo nebo ho najdeš na stránkách Baťovi nemocnice.Jinak můj gynekolog i doktor z nemocnice tvrdí, že mimi vypadá na kluka, tak uvidíme, jelikož to není na 100 %.Kočárek a oblečení neřeším, všechno sem si nechala po malé, a když to bude kluk, tak se švagrové ve čtvrtek narodil Adámek tak snad něco podědíme :grinning:.
15. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a co předporodní kurzy, holky? Chodíte někdo, nebo chodily jste při prvním mimi?
16. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Vcelaranko, já jsem chodila když jsem čekala Páťu. Je to asi 2 roky zpátky, tak jsem to ještě tak nezapomněla. Jediný co jsem se tam dozvěděla bylo jak to chodí konkrétně v porodnici v Příbrami a taky jsme si mohli tu porodnici prohlédnout. Jinak to pro nás moc přínos nemělo. V dnešní době internetu si stejně člověk všechno načte. Myslim si, že u toho druhého dítěte už to pro mě nemá vůbec smysl. Spíš pomýšlim na nějaké těhu cvičení.....to jsem poprvé nechodila, protože jsem nemohla.
16. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Já mám termín 2.11.2010 a už mám doma 6-tiletou holčičku. Přidávám se k vám! :grinning:
17. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!

U mě nic novýho, jen snad, že roste bříško a zase se tlačí doleva , je tedy vidět trochu, když ležím na zádech a hlavně ráno.....včera ráno a vlastně i trochu dnes jsem měla pocit, že mi tvrdne, no včera to taky přešlo, vzala jsem si vitamínky, tak snad to bude ok

:grinning: :grinning: :grinning:

k těm předporodním kurzům- já nechodila nikam, teď trochu přemejšlim o cvičení pro těhu, ale nevim, jestli to budu zvládat časově, je to od pěti večer, nemám, kam dát malou, hlídání dětí při tom nefunguje a náš tatínek chodí domů až tak v půl šestý nejdřív, no, zkusím se s ním nějak domluvit.....malou sebou vzít nemůžu, dělala by děsnej bugr :grinning:
17. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všichni,ja chodila taky u prvního a docela sem se něco dověděla-ještě jsme doma net neměli :slight_smile: když mě chytly stahy(měla jsem je strašne silné),tak sem hnedka vzpomínala jak se má dýchat.........no teď zpětně se tomu aji zasměju :wink: v prvním sem chodila i na cvičení v bazénu(v rámci těch kurzů) a spiš teď s prvnim na to nemám čas.......a to sem ještě chodila se ségrou(mezi našema termínama bylo 10t rozdíl)a ted samotné se mi ani moc nechce.......ve dvou to bylo lepší :slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no ještě-jen taková prkotina-dneska sem měla doslova živej sen-rodila sem doma a narodila se mi holčička-to sem zjistila až po půl hodce,že se mám podívat co to je.Pak přijeli všichni známí se podívat.A druhý den sem jela do porodnice na kontrolu..... :grinning: no že to byla holčička mě potěšilo,ale že sem rodila doma moc né :wink: ................u prvního se mi sny zdály až ke konci a to byly teda šílenosti-miminko s dlouhýma vlasama nebo že měl strašně velikou hlavu atd. :sweat_smile: naštěstí jen sny :sunglasses:
17. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jusino- já při prvním rodila štěňata, buď v klidu :grinning:
17. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, vy máte sny:slight_smile: Sice já mám co mluvit. Mě se nezdálo o mimi, ale že mě v posteli škrtí duch a že nemůžu křičet o pomoc. No děs.
Dnes jsem byla na kontrole, zatím vše ok. A ptala jsem se dr.: Kdy půjde poznat co to bude? a on na to: No to nevím, kdy to půjde poznat, to se uvidí.... Ale bude to kluk. Tak mě teda pobavil. A prý teda něco tam vidět jde, i když jisté to není. Prý až příště. Takže tak u nás.
17. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky mamky, tak mam nt screening za sebou, vse je v poradku, vysledek 1:9600, uff s nejvetsi pravdepodobnosti to bude holka jupiii, uz mam jmeno Izabela, jen se to nikomu nelibi, tak snad je presvedcim...
jinak dotazek, stalo se vam nekdy ze jste krvacely po pohl.styku?strasne me to vydesilo, ted to budu resit se svym doktorem, snad to bude v poradku..chjo..
17. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluji k holčičce :wink: mě se to nestalo,ale myslim si,že to klidně muže byt..............protože jen když mi dotkor dělal stěr ,tak řekl že mužu malinko krvácet ať se neleknu a styk je v podstatě něco takovyho :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k jménu.......no chlapy v rodině chcou Huberta,ale má se to kolem něho narodit,tak se mi to moc nechce dávat...............a raděj bych holčičku :grinning:
17. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon chlapi :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej hubert .-) ja chtela kluka Oskara nebo Damiana...ale to se taky nelibi...ten muj by nejradsi chtel holku Chelsea nebo Kometu .-)))))))))a dekuju za uklidneni, uz sem si tam volala a prej kdyz me nic neboli tak to bude dobry a ze by se to uz davno projevilo kdyby se neco stalo...tak budu hrdina a pujdu az 2.6.
17. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunnybejby, mě se náhodou Izabelka líbí. Je to jedna z variant i u mě, i když spíše Elizabeth, ale tu tady u nás už jedni čerstvě mají, předběhli:slight_smile: Ale když to vypadá na kluka, tak si těžkou hlavu kvůli tomu nedělám. Můj je pro klasické české jména, s čímž já mám problém. Zatím jediné s těch běžných se mi líbí Michal.
17. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné poledne!

tak to my zatím ty jména vůbec nevíme, asi o tom začnu víc přemýšlet, až budu vědět, co to bude :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee to sem rada, ze se libi :slight_smile: dekuju vcelko .-)))ja se hlavne snazim najit nejake jmeno, ktere si nemuzu k nikomu pripojit a je to tezky :slight_smile:)))a nevite holky nahodou kdy nejdriv se to da zjistit co to bude?
17. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona jak kde.Tobě(sunny...) to doktor řekl aspoň,že to vypadá a mě v 15tt řekl,že to ještě neuvidime :wink: myslim si,že když je miminko pěkně natočeny,tak na 90% kolem toho 20tt +-
17. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já dneska taky byla nt screeningu, respektive na ultrazvuku, na krvi jsem byla už dříve. Všechno vypadá snad v pořádku, tak jsem zase trochu klidnější. Na pohlaví jsem se taky ptala, ale doktorka říkala, že to ještě vidět neni a že má stejně nohy přes sebe, ale mě se zdá, že to prostě nechtěla tipovat, když to ještě neni moc jistý. Co se týče jmen, tak o tom jsme se ještě nebavili, ale bude to těžký, protože máme dost měkké příjmení, tak budeme muset vymyslet něco tvrdšího. :unamused: ....asi počkáme až budeme vědět to pohlaví a budeme vymýšlet jen jedno jméno.....to druhé dáme podle toho kam zapíchneme prst v kalendáři :grinning:
17. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mě čeká kontrola ve středu, už se nemůžu dočkat. Budu taky 15tt, ale nevím jestli už něco uvidí. A jak jste rozebíraly pohlaví, tak bych asi taky radši holčičku, ale na druhou stranu jsem si tak zvykla na kluka, že mi to nebude vadit, aspoň si malej bude mít s kým hrát :wink:
Mě dneska hrozně píchá vlevo v podbřišku, spíše na boku, vždycky to píchne jak by mi tam někdo vrazil jehlu a pak zase nic, tak nevím co to je, doufám, že to bude v pořádku. Už mi to začlo odpoledne...

Na předporodní kurzy asi chodit nebudu, u prvního jsem chodila do nemocnice, byly to 4 sezení a bylo to fajn, učili jsme se dýchat a tak, nakonec jsem stejně měla císaře, tak mi to bylo k ničemu :sweat_smile:

Jo a zatím jsem přibrala 1,5 kg, ale na začátku jsem tolik i shodila, tak jsem na tom furt stejně :wink:
17. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek