• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Kacenko a Adelinko, taktéž chodím k Červinkovi, akorát že do ordinace u nás:slight_smile: Taky jsem v pondělí vyfásla žádanku na cukrovku, ale ještě jsem nevolala. Nesnáším sladké pití, bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!

ješště že už ten test mám za sebou :slight_smile:

tady to vypadá od rána na pěknej pařák :sunglasses:
21. črc 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas taky uz desne horko..,bleeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vcelar..tak to se muzeme obj.vsechny na jeden den..mam pocit ze to bylo po 3 lidech :dizzy_face: ..ja nesladim a nesnasim ten hnus co nam tam daji.....kor ja porad jeste zvracim jak u petana to zase hodim ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já sladký ráda.. ale ke kafi.. :sweat_smile: Cukrovka mně čeká teď v úterý 27.7. :unamused:
21. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc mě též 27.7. -pojedu hned na 6 ať to mam za sebou :sweat_smile:
21. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Adelinko, mě by to bylo jedno, klidně můžeme zaráz, ale jak to udělat?
Jinak dnes jsem byla s dcerkou na koupáku a paráda. Ani nebylo moc lidí, tak jsem si i dobře zaplavala. Pak ještě na procházce s kámoškou, prostě flákací den :grinning:
21. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko a vcelar...tak me do IP napiste jmeno a prijmeni kdyby to po me nekdo chtel a ja tam zitra zavolam..obj..nas tak za dva tydny pac tady nekdo psal ze to je az mezi 24 a 28tt ale se zeptam :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno

já vyrazím na nákup a po obědě s malou ke tchánům na chatu válet se u bazénu, od zítra má být ošklivějš, tak ať se ještě vykoupem
22. črc 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...
tak vcelar a kacko.....9.8. na 7hodin...vzit si 1/4l neslaz.cerneho caje,prukazku pojistence,tehot.prukazku,zadanku a od 21hodiny nic nejist..sraz si dame u hlavni brany...kacko tebe nalozim po ceste pak me reknes kde :dizzy_face:
22. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko, ráda bych napsala, že se už těším... ale na ty testy teda nee, ale na vás jo :wink:
22. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky neresim uz ted je me zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!

Tak jak je u vás všech? tady včera byly bouřky, celou noc blejskalo ateď je příjemnej chládek, dopoledne jdu do města, tak se alespoň bez pocení projdu...jen doufám, že nezmoknu :grinning:
23. črc 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..
u na teda neprselo :cry:
tak snad bude dobre..nasnasim tyhle horka...
tak ja v 9 valim na UTZ tak jsem zvedava :dizzy_face:
23. črc 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka na UTZ držím palce, ať je vše v pořádku...deštík k ám určitě dojde :wink:
23. črc 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik :dizzy_face:
snad brzo dojde :grinning: uz ted jsem spocena az na riti :grinning:
23. črc 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak UTZ dobry a bude to holka :dizzy_face:
tak uz se tesim na nakup v ruzovem :dizzy_face:
vecer dam foto ufonky...foto nic moc prej spatna prehlednost pac jsem tlusta :confounded:
23. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka gratuluju!!!
23. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko gratulace :slight_smile: A co se týká fota, dělali 3D nebo 2D?
23. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Moc gratuluji!! Konečně zase nějaká další holčička tady na fóru:slight_smile:
23. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelar..2D pac neslo to moc videt jak mam ty speky :confounded: za foto jsem ani neplatila pac spatna kvalita
23. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
omluvte kvalitu....pac jsem tlusta byla spatna prehlednost :cry:
23. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc pěkný fotky! :dizzy_face:
24. črc 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Krásné fotečky :wink:
24. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz pripravujete vibavicku??? Ja jeste nemam nic noveho. Jen po dcerce.Jsem poverciva,nevim jestli uz muzu zacit s nakupy a chystanim?
24. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se po dlouhé době hlásíme, jak se máte? Já jsem ráda, že se konečně ochladilo :grinning: Ve středu jsem byla na kontrole tak mám klidový režim CS 2 a tvrdne mi břuch. Ale dr. říkala, že malej je ale v poho. Jsem zvědavá jak dodržovat klidový režim s tou mojí raubířkou. Výbavičku zatím žádnou ještě neřeším i když mě už začíná svědit ruka přímo. po kočárku se dívám ten po kačce nemám. Hadříky jsem zjistila, že 99% je opravdu vyloženě holčičích,takže koukám po hadříkách. Ale říkám si, že není kam spěchat všude jsou toho kvanta. tak se opatrujte a moc gratuluji ke zjištění holčiček, nám už toho pindíka prý neodpářou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam uz neodparou dva pindiky :grinning: :grinning: :grinning: Samo kazdemu jednoho :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko pěkné fotečky :slight_smile:, a díky za to objednání.Jinak počkám u nemocnice, pojedu určitě autem :grinning:
24. črc 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou Adelinko, hezké fotky. :slight_smile: Kdybys nenapsala, že je to 2D, tak bych řekla, že je to teda 3D. Nějak mě to mate. Pokud píšeš, že špatná přehlednost, tak bys měla teda vidět ty naše, nám tam není vidět už vůbec nic :angry: Objednaná jsem teda znovu na 3.8., tak jsem zvědavá...
25. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
vcelar..no on rikal ze proto,ze jsem tlusta tak je to spatne videt..delal me i 2D a 3D utz a zadarmo..prej kde to pujde lip videt..ai fotku nechctel zaplatit prej je to skarede.. :confused:

kacka..tak se pak domluvime v kolik jeste mame cas :dizzy_face:
26. črc 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu mezi vás? termín máme 4.11., že koník existuje jsem zjistila teprve asi před 14. dnama... četla jsem si, že máte strach z testu na cukrovku. Byla jsem tam minulé úterý, nesnáším odběry ani nevydržím ráno na lačno, ale dalo se to vydržet. Chce to jen zaměstnat mozek a nepřemýšlet nad tím sladkým, fuj... držím pěsti, ať vám to dobře dopadne, my jsme naštěstí v pořádku :slight_smile:
26. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek