• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Ahojte holky. můžu se k vám taky přidat?
26. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Slavicky vitam te tady! Ja jdu na cukrovku pristi tyden.Doufam,ze to bude ok! Bez sladkeho nevydrzim! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty vysledky se dozvim hned ten den??
26. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jasne pojdte k nam :dizzy_face:
lusindo...nechodilas na zlin a okoli??si me nejak povedoma :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
rozara - neboj, bude to dobrý, bála jsem se celkem dost, ale byly tam i další těhule a uteklo to celkem rychle. Výsledky u nás posílají přímo doktorům (jsem z Brna) ale můžeš si na ně počkat. Trvalo jim to necelou půlhodinku, takže jsem počkala, protože můj gyndr má dovolenou a tři týdny bych to nevydržela :wink:
26. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
a díky za přivítání mezi vás :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
slav..jo u na je to na 7h.vemou krev pak daji vypit ten hnus a cekas dve hodky a nesmis nikam jit..no me bylo tak zle ze jsem byla rada ze tam sedim a pak za 2h zase krev a jde se domu..cca 2,5hodky
26. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Vítám nové příchozí...........ja jdu na ten hnus zitra,tak pak napíši jak jsem to ustála :sweat_smile:
Kdyžbych brala první termín(3.11.)....tak to mam za 100 dní do termínu....... :slight_smile:
26. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás to bylo taky tak, mohli jsme teda aspoň pít čistou vodu, ale procházet nám taky zakázali, bylo docela vedro a mohly bychom sebou některá seknout. Ale slyšela jsem, že někde to opakují pak ještě za hodinu :cry: to už bych asi nedala, rychle jsem si letěla dát aspoň banán... nebylo mi zrovna nejlíp, ale řekla jsem si, že znovu zkrátka nepůjdu a nějak jsem to ustála...
26. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, co si pamatuji OGt u Kačky, tak to bylo naprosto v pohodě, ale nesměli jsme se hnout z čekárny. Ale teď se mi doktorka osamostatnila a prý tam přidává citron aby to nebylo tak sladký. Tak jsem zvědavá. ALe vůbec se netěším, čeká mě to až 11.8. tak těm co to čeká ndřív tak držím palce.
26. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vsechny vitejte :slight_smile: . teda ten napoj jsem dala celkem v pohode, ale jeste ted mam pres pulku ruky obrovske modriny - a to je to uz tyden. nejak me spatne napichla a teda od nasledujiciho dne to pekne bolelo. :angry:
26. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
me by nevadil ani tak ten napoj ale to je porad zvracil a vypit pul litru na lacno to byl des....ted je to to same jak u petana ale budu doufat ze to udrzim :grinning:
27. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě to holky zvládnete, když jsem to zvládla já :wink: snažila jsem se od rána nepít, abych to vypila tak nějak na žízeň, pila jsem to pak "jen" na třikrát, pravda, to poslední sousto, to byla lahůdka... hned jak mi sestřička vzala krev jsem to zapila vodou a šlo to. Akorát pak jedna těhule s někým telefonovala, že jí je děsně zle a to jsem se rozhlídla kolem, jak jsme všechny postupně sezelenali a zbledli... myslím, že kdyby to některá nevydržela a běžela na záchod, jdeme všechny :grinning: každopádně držím pěsti :slight_smile: dneska mi na počítadle naskočilo 100 dní do porodu :confused: bojim bojim
27. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak oGTT už mám taky za sebou. my jsme si s sebou měly přinést 0,5 hořkého čaje a do toho nám tu glukózu dali, v tom čaji to nebylo tak strašný, dalo se to celkem vypít. Hned na lačno nám vzali krev a taky jsme si měly přinést 1. ranní moč a pak nám brali krev za hodinu a pak za 2 hodiny a to jsme musely opět odevzdat moč. Nesměly jsme chodit, pít se mohla čistá voda. Ona fyzická aktivita snižuje hladinu cukru v krvi, takže by se výsledky toho testu zkreslily. Výsledky budu mít teď ve středu, tak doufám, že bue vše OK, protože sestra měřila z krve i orientačně glukometrem přímo v ordinaci a nějak se jí to u mně nezdálo, tak doufám, že tu cukrovku nebudu mít a že nebudu muset držet dietu:frowning2:
27. črc 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
super, že už to máš za sebou. Držím pěsti aby i výsledky byly v pořádku, nic se neboj, oni rádi plaší, něco jim vylítne z pusy a jen nás zbytečně stresují. Ve středu napiš, jak jsi dopadla :slight_smile: ten čaj, to je dobrej nápad, to by měli zavést všude :wink:
27. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky moc, snad to bude OK. Slyšela jsme, že někde tu glukózu dávají jen do teplé vody, to bych asi nezvládla:slight_smile:
27. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to mam taky za sebou,dalo se to zvládnout.Jen jsem zvyklá snídat,tak bylo nejhořší vydržet bez jídla.Pak braly krev po 1. a 2. hodině........mezi tím jsem si zašla do poradny..........tak pinďour se potvrdil :wink: nahoru mam 5kg a kontrola za 3 týdny.Kdyby byl problém se zítřejšíma výsledkama z dnešních testů,tak zavolají :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
................ :grinning: tak za zvládnutí cukrovky jsem si udělala radost :wink: :wink: z Tesca :grinning: maji 50-70% slevy,tak proč to nevyužít,že!!!
27. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jste holky šikulky :wink: k chlapečkovi gratuluju a závidím 5 kg nahoře :slight_smile: já už jsem na 8 a jak to vypadá, není to konečný číslo :grinning: za chvilku mi budou říkat kareta obrovská :grinning:
27. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavicky no sice 5 kg,ale po prvnim mi zustalo cca 13kg nahoře,takže jsem tam kde jsem byla v prvním těhu...... :sweat_smile:
27. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ale co :slight_smile: kilo sem, kilo tam, hlavně že se mají ti naši prckové dobře, ne? :grinning:
27. črc 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavicky souhlas:slight_smile:) Já mám nahoře necelých 5 kg, tak jsme zvědavá, kde se to zastaví u mně:slight_smile:
27. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja nemam nahore nastesti ani deko ale ja mam dost nadvahu tak me to ani nevadi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

krasne ulovky z tesca :dizzy_face:
27. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@casiopeia Jo tak proto mi ta glukóza dneska připomínala Sprite.. citrón to byl :sunglasses: Test jsem nějak ustála, jen jsem si v mezičase skočila na poštu, tak doufám, že kvůli tomu nebudu mít špatný výsledky.. :sweat_smile:
27. črc 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jusina Taky už jsem byla v Tescu na nákupkách.. :wink:
27. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky hlásím taky první 2 kila nahoře. Necelý 2 týdny jsem se nevážila, a už je to tady.. :grinning:
27. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Dnes jsme byli s manžou a dcerkou na výletě v zoo na Sv. Kopečku u Olomouce a super. Zase jiná zvířátka než tady na Lešné. :slight_smile:
Jinak teda já mám nahoře 5 kg. Mohlo by to být míň., ale omezovat se zatím nijak nehodlám :wink: ujíždím na sladkém :grinning: , tak snad mi to nepřekazí ty testy na cukrovku.
27. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak já mám na váze už o šest kilo víc :frowning2: .V pátek du na druhý pokus natočit prcka (snad jim to tentokrát půjde :slight_smile: ).Jinak se velice těším až budu mět ty testy na cukrovku za sebou :slight_smile: Už se to pomalu blíží......

Vcelaranko: kdy máš jít na čtvrtý kurz k Dominikové???
28. črc 2010 v 00:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nevíte do kdy mají v tom Tescu ty slevy? Myslíte, že když tam sjedu o víkendu, že tam ještě něco bude? Já mám navrch 1,5kg, ale u mě je to normální mám slušný zásoby :grinning: :grinning: :grinning: a s Kačenkou jsem přibrala 7kg. Tak uvidíme co tentokrát. Holky taky vás tak tlačí podbříšek? Mě přijde, že mi kolkrát ani netvrdne břicho, ale že se malej prostě nahňácá dolů :grinning:
28. črc 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
taky chci juknou do tesca..ale nevim do jdy je ta akce :confounded:

vceral..ty chodis k dominikove?ja jsem myslela ze jsi rikala ze budes jezdit do zlina?ja chodila k dominikove..pak bych chtela jednu mast kdyby jsi me ju u ni koupila..byla super na hojeni stehu ale nevim jak se jmenovala :confused:
28. črc 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Adelinko,až se vrátíš z Tesca....dej prosím vědět,do kdy ty slevy jsou...trávím léto na chatě a jsem tak trošku odříznutsvěta.Díky moc.
28. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek