• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
hojda holkyy :slight_smile:))tak konecne mame po vedrech...ale nejak mi to chybi o vikendu, abych se mohla vyplacnout u vody :slight_smile:)jinak kilca zadny nahoru..furt stejna vaha, pritom se snazim hodne jist..nevim,zitra jdu k doktorovi tak uvidime co rekne, ...jinak vypada to ze to bude malej fotbalista :slight_smile:))kope a kope je to ale kupodivu prijemny :slight_smile:)))tak krasny den holceny
28. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá, že s těma 8 kg nahoře vedu :frowning2: , ale uklidňuje mě, že kamarádka přibrala 23kg a do půl roku byla jako žížalka :wink: malá měla nějakou divokou noc, kopala a motala se mi v břichu tak, že mi to nedalo a ve 3 ráno jsem ty bouličky na břichu fascinovaně sledovala :slight_smile: Jinak břicho mi netrvdne, jen mě občas trochu "táhne" v podbřišku, ale to je asi tím jak rosteme :slight_smile: mějte se krásně
28. črc 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už mám 2.den brutální K.O.P.R.. včera jsem aspoň vyprala, zašla nakoupit a uvařila, ale dneska zatím cloumám s kafíčkem a přemýšlím co bych si tak jako dala.. a nebo že bych se ještě na chvilku vyvalila na kanape.. Tak jsem si původně myslela, že jak ty vedra opadnou, tak se bude moct zas něco pořádnýho podnikat. Měla bych balit, v pátek to tady v Praze definitivně balíme a stěhujem se do Brna, ale ono nic.. :sunglasses:
28. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc..o kopru mi povidej, mam ho posledni mesic :slight_smile: delam ve skole, prazdniny, nudaaaa :slight_smile:))koupila sem si margotku a hodlam ji celou sezrati :slight_smile:)tak dobrou chut vsem co neco mlsaji :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Byla jsme s dcerou ve městě a jsem z toho celá zchvácená. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kacenko: 4. kurz mám 2.9., ale já jdu ještě na třetí příští pátek. Chodíš na to cvičení? Si říkám, že bych měla vyrazit.
Adelinko: Jo, chodím k Dominikové. U Kity jsem to neabsolvovala, tak si to teď vynahrazuju. Klidně pak napiš, co budeš chtít. I kdybys chtěla něco teď, tak bych ti to mohla vzít na tu cukrovku.
28. črc 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak uz mám výsledky z cukrovky a bohudíky je všechno OK, dokonce jsem zjistila, že extrémně rychle metabolizuji, protože jsem na lačno měla glukozu 4,8, hodinu po vypití té sladké vody 4,7 a za 2 hodiny 4,1:slight_smile: Pak není divu, že musím jíst každý 2 hodiny:slight_smile:

S těmi slevami v tescu jste mě inspirovaly, chystám se tam zítra, tak uvidím, jestli ještě něco koupím a jestli ještě budou mít nějaký výáběr.

Jinak malej mě dneska taky kope, před sedmou hodinou mě tím vzbudil:slight_smile:Asi bude fotbalista:slight_smile:
28. črc 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!

dnes jsem byla v poradně, vše ok, pořád je to kluk :grinning:

a váha???DĚS!!!Zase mám skoro tři kila nahoře, dr ale tentokrát nic neříkal....jsem to věděla, protože teď po těch vedrech mi byly těsný těhu rifle přes stehna a zadek...takže jdou do prodeje a já už jsem v sekáči nakouoila nový :grinning: ....snad to zase po porodu nějak půjde dolů...s malou jsem přibrala 28kg a touhle dobou už to bylo 20, tak to ě uklidňuje, že to nebylo tak děsný...ale dlouho se mi to drželo...i přes intenzivní kojení :angry:
28. črc 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože jsem dnešek strávila na netu místo balením, mám pár otázek:
1/ máte někdo zkušenosti se setavováním porodního plánu + zkušenosti s jeho dodržováním ze strany personálu v nemocnici?
2/ budete si někdo brát s sebou k porodu dulu a nebo porodní asisitentku a pokud ano tak koho a proč?

Dál bych to zatím nerozebírala, i když těch otázek mám asi tak milion. Kdo už jste něco z toho absolvovaly a máte chuť podělit se o zkušenosti tak budu ráda za jakékoliv info.. :wink: Můj závěr pro dnešní den je, že půjdu v nejbližších letech dálkově studovat právo.. :sunglasses:
28. črc 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka no super :o) to je fajn, že máš výsledky v pořádku a že Ti to tak pěkně spaluje :slight_smile: jinak do Tesca chodíme celkem pravidelně a snad pokaždé tam mají nějaký výprodej. Minulý týden jsem se dívala, že už mají i dost teplejších oblečků pro naše listopáďátka :slight_smile:
28. črc 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc porodní plán jsem neměla a ani dulu či porodní asistentku...a odrodila jsem :grinning: ...podle mě je to zbytečný... :wink:
28. črc 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima díky za reakci :wink: Nemám strach, že bych neodrodila, mimčo tak jako tak ven musí, to je jasný. Bojím se strašáka jménem prolaps dělohy. Dost jsem to dneska pročítala, tak teď sbírám info i odjinud než ze článků na netu.. :sunglasses:
28. črc 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Tuleni se tulení :grinning: Krásné fotečky. Co říkala malá na netopýry v tom africkém pavilonu? Já se jich vždycky leknu, i když vím, že by to měli vybrat a nevletět mi do vlasů a tak vůbec. Na parníku jsem v životě nejela a to jsem žila v Praze 2 roky. Teda ještě žiju, do pátku.. :grinning: Vypadáte na těch fotečkách spokojeně a Tobě to s bříškem moc slušííí..!!!! :wink:
28. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc já taky neměla nic podobného......měla jsem teda porod na jedničku........tak doufám,že druhý bude taky tak......a z nějakých komplikací-no raděj nic nečtu-kolikrát mi stačí,když mi nějaká známá vypráví své komplikace u porodu co měla ona.........radči si takovy články ani nečíst(do podrobna) :sweat_smile: a věřit tomu,ža to bude v POHODĚ :sunglasses:
28. črc 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc no já nevim, prolaps dělohy je dost neobvyklá komplikace, vůbec se ničeho takovýho neboj a krom toho by ti tedy ani plán a ani dula nepomohly.....dělám ve zdravotnictví a nenapadlo mě vůbec na něco takovýho myslet, jsou podle mě o hodně častější koplikace porodu, než je zrovna tohle, vypusť to z hlavy a věř, že bude vše ok, a pokud ne, tak ti pomůžou ti, co budou u toho..tedy doufám, že nehodláš roodit doma...ty holky já nechápu a ani jim rozumět nehodlám :angry:

na parníku bylo fajn, celej den jsme si krásně užili
28. črc 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina jj, s tím z velké části souhlasím. Příliš velká informovanost = zbytečné nervy " co kdyby".. Tak pokud byl Tvůj 1. porod na jedničku, neměl by být důvod, aby 2. nedopadl stejně.. :wink: Jak říkám, já sbírám info. Jsem od přírody šŤouravej člověk a potřebuju všechno vědět. Už jsem nejednou měla delší debatu s doktorem, kdy jsem byla schopná s ním diskutovat o případném pro a proti po x hodinách strávených sbíráním informací. Holt jsem taková a potřebuju všechno vědět a do všeho kecat.. :sunglasses:
28. črc 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima doma rodit nehodlám.. :grinning: Ten parník ještě taky zvážím, to je výzva.. :grinning: A s tím že to není moc obvyklá komplikace jsi mně upřímně docela uklidnila.. :sweat_smile:
28. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porodni asistentka je u normalniho porodu i tak a vic nez doktor. Ja jsem mela doktora az ke konci. Ted mame vyhodu,ze tam s nama muze byt tatinek! :slight_smile: Ja bych si to nedovedla predstavit bez nej! :grinning: On te zna vic nez dula. Ty kdo chtej rodit doma taky nechapu. :rolling_eyes:
28. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si teď vzpomněla, že na příští lekci kurzu máme ten porodní plán probírat, tak jsem zvědavá. Ale řekla bych, že naplánovat si můžeš cokoliv a skutečnost je stejně jiná. U prvního jsem neměla plán a ani nikoho u porodu. Uvidíme teda teď, jestli půjde manžel. Pokud se dozvím na kurzu něco zajímavého, tak pak napíšu:slight_smile:
28. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem nakonec taky podlehla a na kurz se přihlásila - ale začínám až 6.9., tak doufám, že ho i stihnu dokončit :sweat_smile: . jinak teda hlásím plus 4 kila, z toho ty 2 během posledních 2 týdnů :sweat_smile:
28. črc 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcelaranko: Tak cvičení jaksi vynechávám,mám dost tělocviku doma z malou......švagrová má doma malého dvouměsíčního prcka a jelikož sme hodně spolu, tak začala Terezka žárlit a chce se pořád mazlit a nosit:grinning:.Ještě k tomu chodím vypomáhat taťkovi do kantýny, takže ono toho času zas tak není.Já už mám trojku za sebou a čtverku mám absolvovat 17.8 , ale můžem se domluvit na té cukrovce a chodit spolu.Dominiková říkala, že není problém kurzy přehodit :slight_smile:.Musím jít uložit toho mého čerta do pelechu, nebo tu bude pobíhat ještě o půlnoci,tak se mějte hezky :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Super fotky, moc ti to sluší máš krásnou rodinku :wink:
28. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina Já jsem se minule ani nestihla přihlásit :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas je uz od rana krasne a peta opet sedi na chodniku a pozoruje jak se dela cesta :grinning:
dneska dojede milacek a zitra si jen vylozi a vybali a zacina mu 3 tydny dovca :dizzy_face:

pekny den holky :dizzy_face:
29. črc 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes vyrazila do Tesca na nakupy,slevy jsou tam uz docela probrany, ale prece jen jsem koupila nejaky body a dupacky:slight_smile: Maji je okolo 60-80 Kc ve sleve. Slevy nemaji casove omezene.
29. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, koukám, že vůbec nestíhám reagovat, tak aspoň pročítám a chytám rozumy... Vím, že je u většiny z vás asi pozdě, ale výborné je si prý sebou na cukrovku vzít půlku citronu a po vypití toho sajrajtu ji olizovat. Případně si vzít do termosky kousky ledu a ty cucat... Je to údajně výborné a proti nutkání ke zvracení. Toť jedna z rad naší skvělé soukromé porodní asistentky... Vyzkouším vše na sobě 10.8., tak uvidíme, jak to funguje. Jo a s těmi kily si dovolím taky vytáhnout extrém :slight_smile: Já mám navrch už 9kg,... a protože je prcek OK, tak to neřeším... Jím zdravě, 5x denně, tak proč se tím nervovat. Problém bude, až se nebudu moct zvednout ze dřepu, pak si to začnu vyčítat .-D
29. črc 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím citronem: nemůže to třeba zkreslit výsledky? Moje máti se s ním totiž vždycky cpe, když má jit na kontrolu na dieabetologii a má obavy, že bude mít vysoký cukr.
29. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas leje konecne se nam ochladilo v podkrovi

dneska jsem delala nalet u kamosky a v tescu...kamoska me prodala spoustu veci za par korunek ale vse jsem nefotila

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/co-uz-mame-pro-elenku/
29. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Ty jsi čiperka, to se jen tak nevidí.. :o))) Příští týden začnám dokupovat věcičky do porodnice, už je na čase. Předevčírem večer jsem spadla ve vaně a mám namlácenej a fialovej celej pravej bok a bouli za uchem jak jsem se praštila hlavou do umyvadla. Podle Dr. je malej v pohodě, tak se nějak nenervuju,ale v 1. chvíli co jsem sebou sekla jsem v tý panice prej dýchala tak strašně rychle, že se přítel bál, že si vyvolám porod. Toho bych se až tak nebála, páč netuším, jestli je to takhle jednoduše možný, ale každopádně Dr. zvažoval pobyt na 24 hodin v nemocnici kvůli pozorování a to mně donutilo k rozhodnutí, že je potřeba už mít sbaleno a připraveno kdyby cokoliv.. :sunglasses:
30. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
u nas od noci leje tak se dobre spalo :dizzy_face:
pekny den :dizzy_face:

lucbuc..musis na sebe davat velky pozor :dizzy_face:
30. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek