• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Pěkné deštivé ráno........tak ja zase včera večer seděla na záchodě,měla sem šílený křeče :sweat_smile: ale jídlo jsem jedla jako vždy,nic neobviklého.......jinak malej má angínu,tak kurýrujem :unamused: aspoň že ty vedra nejsou.
Ohledně balení tašky,tak tu plánuju balit ve 36tt.
30. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jeje, opatrně :slight_smile: hlavně že jste v pořádku. Taky si začnu příští týden pomalu kupovat věci do porodky, jsem děsnej nerv na to a budu klidnější, když budu nachystaná. Fakt člověk nikdy neví co se stane :wink:
30. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina jsme na tom podobně :grinning: s tím záchodem. Normálně se mi zdá, že mám nějakou potravinovou alergii nebo co :frowning2: sním ovoce (včera to byla nektarinka) a do pěti minut jsem jasná :o( tak mě to celkem i štve... už tak jím málo vitamínu a teď ještě tohle k tomu.
30. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den!

věci do porodky začnu chystat určitě až kolem 36tt, pěkně v klidu, to je tak akorát, já jen občas po bazárkách a sekáčích nakuuju oblečky pro prcka, ale jinak to nepřeháním, dneska už je všechno tak dostupný, že člověk nemusí tolik šílet :wink:

zítra jedem na týden pryč ke na jednu chatu známých do kamenice nad Lipou, nikdy jsem tam nebyla, tak jsem zvědavá, jak to tam bude vypadat, no hlavně, aby nelilo...
30. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Sunny chodíš ještě na to těhu cvičení? Já mám jít příští týden poprvé, ale bohužel mi nabídli místo pouze na středu odpoledne a rovnou do III.trimestru. Tak si myslím, že to bude víceméně jenom protahování a dýchání a navíc tam půjdu jenom 6x, protože pak to končí. Tady v Praze jsem chodila na Gravid Yogu do fitnesska Kynychové, ale v Brně se mi nedaří nic podobného najít. Nevíš o něčem?
30. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Ježiš, jak se ti to povedlo. Dávej na sebe bacha :confused:
30. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia To je tak, když si někdo lakuje vlasy v koupelně, a pak vleze do vany aniž by tu vrstvu laku předtím důkladně vydrhl. Jak se ten lak namočil, tak vytvořil z vany dokonalou klouzačku a bylo to.. :o)))
30. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jsem zase včera parádně zmokla. Šly jsme s kámoškou na procházku, mračna jsme sice viděly, ale říkaly jsme si, že z toho zase nic nebude. A ono ejhle, bylo. Slejvák parádní, že jsem dorazila domů úplně mokrá, před domem jsem sebou taky třískla na bahně, ale naštěstí dobře, jen na koleno, nic se nestalo. Skončila jsem rovnou ve sprše, jak ze mě kapalo.
30. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak si říkám, že nějaké věci do porodky si pokoupím, nachystám po 26 tt., protože člověk neví, co se může stát a kdybych náhodou musela ležet v nemocnici, tak bych to nerada vše nechala na manželovi.
30. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurnik ja uz ani nevim co jsem mela v porodce :grinning: :grinning: se musim jeste kuknout ale mam jeste cas :dizzy_face:
30. črc 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mam doma asi už dva seznamy co sebou,ale určitě vím,co jsem tam měla zbytečně :wink: a po ségře mi zůstaly jednorázové kalhotky,takže kupovat budu už jenom vložky.......jinak mam všechno doma.
Jinak jsem si zákazala chodit na mmb a mma :dizzy_face: ,protože vždycky najdu něco pěkného.......kdybych aspoň čekala holčičku ať mužu nakupovat,ale pro klučinu mam všechno po prvnim........takže už žádné nákupy :sweat_smile: něco nového už je ať nemá všechno po bráchovi,ale -stačí :grinning:
30. črc 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si napisu seznam...
ja taky nesmim chodit na mmb a mma :grinning: ted tam nakukuji na vajicka (sedacky) :grinning:
30. črc 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono by se holky nakupovalo... Akorát, když jsou ty věci po prvním mimi, tak to vlastní svědomí moc nedovolí :grinning: Ale taky občas ujedu, hlavně na mmb :wink:
30. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já na mma a mmb prodávám, pak tady v bazárku....všechno holčičí jde z baráku.....a nakupuju klučičí :grinning:
30. črc 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, já se na týden loučím, zítra jedem do Kamenice nad Lipou, tak se tu mějte pěkně
30. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Teda to slyším poprvé, ale to bude tím, že si vlasy moc nelakuji :grinning: Tak poučení pro příště, hlavně, že to dobře dopadlo tak se opatrujte.
30. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem byla v tom Tescu - no tady v Praze totálně vybrakováno na kluky, na holčičky se ještě dá pár kousků v akci najít. No tak abysme nejeli s prázdnou tak jsem koupila duopack tepláčků, bodýčko, rukavičky a capáčky. Ty jo já taky budu muset nějak dát pryč ty holčičí věcičky,ale vůbec se mi nechce. :frowning2: ona měla tak krásný hadříky.
30. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia dneska jsem odnesla plno věcí do bazárku po malý, včetně zavinovaček a hrnečků na pití, všechno holčičí, plno oblečení, taky mi srdce krvácí..horko těžko jsem to sháněla a teď to prodávám :frowning2: , ale zase nakupuju na malýho a tím si zlepšuju náladu :grinning: :dizzy_face:
30. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to nafotte a hodte sem a neco treba nekdo kouoi..treba ja? :grinning: :grinning: :grinning: ja mam porad malo :grinning: :grinning:
jinak preji peknou sobotku :dizzy_face:
31. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně holky, Adelinka má pravdu, zkuste nabídnout. Já jsem byla včera taky v Tescu a teda nic moc už neměli. Akorát na sebe jsem koupila tepláky a na malou soupravu na léto (tu samou co Adelinka) :slight_smile:
31. črc 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no klidne nabidnete me nevadi veci po ditku pac sama vidim ze jsou krasne a neznicene :dizzy_face:
31. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky pro, píšete že se zbavujete věcí po holčičkách a my zrovna jednu malou čekáme :wink:
31. črc 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak jelikož čekám chlapečka a sestra měla taky mooc pěkny oblečky pro holčičky-což mě malinko mrzí,že nemůžem podědit :cry: -tak Vám sem pak hodím odkaz nebo její ID na MMB a MMA.............jo?!?!?
Jinak kdo chodí na hříbky,tak už rostou.Děda dneska donesl košík praváků :wink: jestli pohlídají vnoučka,tak asi taky vyrazím s manželem na procházku do lesa :slight_smile:
31. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pro holky, hoďte sem holčičí věci, kterých se zbavujete :slight_smile:.
31. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jusin..klidne veci neni nikdy dost :grinning:
31. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro zasmání dávám k dobru foto podařeného pádu v koupelně.. nic se nestalo, takže fakt spíš k zasmání, jak jsem strašně šikovná.. :grinning:
31. črc 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes taky ohromně šikovná. Napálila jsem kolenem do úchytky tak dobře, až se mi udělalo špatně a myslela jsem, že sebou seknu. Teď mě teda koleno parádně bolí. No a vzápětí jsem zase švácla hlavou o roh kuchyňské skříňky. :grinning:
31. črc 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja byla pro petra a pak na opekani a jeste razime s petrikem na 30tiny a zitra se zeni kamos tak jeste kuknout na obrad :grinning: nejake rozletane mam :dizzy_face:

luc..teda to je modrinka :confused:

vcelar..ja mam kuchyn v podkrovi ale uz ju budem stehovat do prizemi a tady se vecne praskam do hlavy :angry:
31. črc 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,tak vidim,že jste děvčata šikovny :slight_smile: hlavně že to vždycky skončí jenom modřinou.........
Tady je ten ID ségry 29286 - pomalu,ale jistě bude průběžně vkládat :wink:
31. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek