• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
holky taky vás tak pálívá žáhá? :unamused: vůbec nemůžu spát, zatím to zkouším po dobrým sklenicí mlíka :wink: já chci spáááát uááááá :grinning:
1. srp 2010 ve 03:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kecalky
vcera dobre narozky az na to ze muj jak ma trosku popito tak chrapal a ja do 4 nespala :angry: :angry: :angry: :angry:

valim na svatbu ale jen kuknout na obrad :dizzy_face: a pak pro mojeho do hodina na fotbal a vystehovat auto a na nakup :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pekny den

slav..me palila az tak ze jsem zvracela :dizzy_face:

jus..juknu :dizzy_face:
1. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, adelinka : to jsme se v noci vystřídali s tím nespaním :wink: užij si svatbu a běž si odpočinout
všem přeju hezký den a přidávám fotku ze včerejška s břuchem :grinning:
1. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pálení žáhy - fuj .............. taky mě to trápí večer když lehnu a v noci když se vzbudím kvuli malímu :slight_smile: ale jak jsem psala již v minulosti-ještě že mi pomáhá "Renie"
1. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem si rennie pořídila, tak ho vyzkouším, večer a v noci je to fakt nejhorší, děkuju jusina :slight_smile:
1. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky jsme nějaké sesynchronizované :wink: , dneska jsem taky usnula až kolem třetí ráno po dvou hrnkách mléka :angry: . takhle jako včera mně teda ještě žáha nepálila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jojo chodim, ale je to desna nuda...tam dycky po ranu usinam :slight_smile:)tady v brne je to totalka na prd...:slight_smile:
holky ahojky dotazek :slight_smile: videla jsem krasne zimni kombinezky v caa za 400kč, jen nemam tucha jakou velikost? muzu poprosit o radu? dekujuu mooc
2. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no dneska nas ceka zubar..to zase bude scen :confused: :confused: ja jako v poho ale petan nevim nevim :confused: :confused:
pak jdemem na nakup tak se ukazu az odpoledne pa pa

sunny..no ja mam 62 a 68...petrik byl velky z porodky jel v 62 :grinning: ted to taky pej nevypada na mrnouska :confused: :confused:
2. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelinko dekuju mooc za radu , koupim radeji vetsi :slight_smile:))a jestli nebude zima tak teda dostane pocasi na zadek :slight_smile:))
2. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem měla narozeniny a moje mamka mi donesl takovou kupu věcí pro malou :slight_smile: úplně jsem se rozplývala. Hlavně teda mi našila soupravičky do postýlky, chuděra, musela nad tím strávit snad měsíc. Musím to všechno nafotit a dát si do albíčka :grinning: přeju krásný den...
2. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@sunnybejby ja mam 62 vel. malej měl skoro 4kg,takže do 56 se nevešel :slight_smile: myslim si,že 62 je akorát......a když bude větší nevadí a určitě pak unosíte..... :wink: a pak uvidíš jak prcek poroste a kdyžtak pořídíš ještě 68,ale ja už pak jak byl větší měla zateplené kalhoty a bundičku a v kočárku byl ve fusaku a v sedačce jsem na něj dala deku a některé sedačky(vajíčka) mají i nánožníčky :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jusi dekuju moc :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Sunny, taky jsem na mmb kupovala vel. 62. To si myslím bude tak do února, pak se uvidí:slight_smile:
Já jsem dnes holky byla poprvé ve cvičení. Myslela jsem si, že to bude oddechovka a ono nee. Docela jsem se i zapotila a dost jsem to i cítila při cvičení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hodinu a čtvrt jsme makaly. Propínaly jsme teda celé tělo. Možná mě to teda schvátilo proto, že jsem teď dýl necvičila, ale jinak to bylo fajn. Aspoň mám z toho dobrý pocit :wink:
2. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vcelko zavidim ze mas lepsi pocit..ja sem byla zvykla na aktivnejsi styl cvica a tady kdyz se nakonec zrelaxovavame tak se musim hlidat abych nezacala chrupkat :slight_smile:))...jinak sem se divala na ty kombinezky na aukcich, mozna to asi koupim tam, kdyz z toho tak rychle rostou mimi :slight_smile:
2. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunny my jsme teda nerelaxovaly, protože tam zedníci něco staví, takže u zbíječek to nemělo cenu :grinning: Když jsem chodila cvičit min. těhu, tak mi to přišlo v pohodě. Tak buď přiostřila, nebo jsem zlenivěla :grinning:
2. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby jojo kombinézky mě přindou hodně drahé-na to že fakt ty miminka-obzvláště ten náš-rostl strašně rychle :grinning: taky máme z bazaru :wink:
2. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma uplne spocena z mesta
petan opet neotevrel u zubare pusu tak pujdem za cas uz po 3 :angry: :angry: :angry: :angry:

sunny..ja mam skoro vse co mam v albu z bazarku..jsou to krasne veci a tak male mimi tomu nic neudela...ted mam komb.a pytel na zimu taky od kamosky oboje za 200..uplne zadara mam to v albu tak jukni :dizzy_face:
2. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky mi prijde skoda kupovat nove :slight_smile:)tak budu aukcovat :slight_smile:)) od kamosek bych to brala taky, jen sem bohuzel ta prvni kdo ceka :slight_smile:))takze to budou dedit ode me :slight_smile:))
2. srp 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko a kam chodíš s malým? Já s dcerou chodím k dětské Dr. Pokorné do UH. Jsou fajn i se sestřičkou. I když pokud malý nechce spolupracovat, tak asi jiný dr. nepomůže :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny..dr.Otrusina ve st.meste..je super i sestricka si s nim dneska skladala pucliky :dizzy_face: ale on mel v detstvi nemocnice a podobne a jak vidi dr.v bilem je zle :confounded: v cekarne ukazoval zouky a jak jsem dosla tam tak rval
2. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Adelinko chápu. Dcera zase když byla menší neslesla doktora, jako muže. Pokud to byla paní doktorka, tak v poho, ale když pan, tak žádná spolupráce. A to jakýkoliv doktor. :wink:
2. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... tak jsem byla v patek na té glykemické křivce. Nějak jsem si tím ani nezalamovala hlavu, nepokladala jsem to ani moc za ohrožení (i když jedna z mých kamarádek těhotenskou cukrovku měla). Dnes mi navečer volala sestřička od mého Mudr (dokonce až po 18:00 i když ordinují do 17:00 :fearful: ) a prý jestli bych mohla přijít. A že prý je fajn, že můžu hned zítra ráno.Ty jo, já mám takovej divnej pocit ... :frowning2: ...a co když se to třeba netýká ani té cukrovky... ?!
2. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když se tu teď řeší kombinézky... je potřeba mít kombinézu, když je zimní fusak? a ještě mám docela teplou deku. Ne přímo tu švédskou, ale podobnou.
2. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a protože jsem ještě nedávala žádnou fotečku, tak přidávám nejnovější bříško :slight_smile: (bez ohledu na to, jak hrozně tam vypadám :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
2. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky. Co se tyka davavi kombinezky,tak zalezi na pocasi. Ale,kdyz mrzne,tak urcite. Mimco tam jenom lezi,tak by mu byla ziminka! :sunglasses: Hlavne tem nasim,budou v zime jeste maly. :slight_smile: Jinak mas hezke brisko. Skoro jako ja a to cekam dvojcata. Kolik si pribrala?
3. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Teo: já jsem při Kity kombinézku takhle malou neměla, dcera je v únoru. Byly mrazy. Ale teď si ji určitě pořídím. Šlo to sice i bez ní, ale oblékala jsem jí kvůli tomu moc vrstev jiného oblečení (jako třeba 2 svetry). A to je nahouby, mimi se většinou nerado obléká. Mrkni na mmb, já jsem tam koupila krásnou za 200 Kč a dá se i za míň. :wink:
U toho dr. ti držím pěsti, ať to dobře dopadne. :slight_smile: Řekla bych, že to bude ohledně té cukrovky, pokud na jiné výsledky nečekáš. Pak napiš.
3. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 držím pěsti a napiš jak jsi dopadla :slight_smile:
3. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozara , @vcelaranka , @slavicky holky děkuju moc za radu s kombinézkou a podporu ! Těhu cukrovka potvrzena :frowning2: ale navíc diabetoložka má dovolenou, takže o mě začne pečovat až za 14 dní. Ale tak snad to bude všechno dobrý. Jen ten prďola aby nebyl moc velikej :grinning:
3. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak u nas se od rana dela ale aspon nakouknu co nove :dizzy_face:
tea..at vse dobre dopadne..to bude urco cukrovka a to se da prezit..kamoska i neco mlsala :grinning:
3. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek