• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@tea1909 neboj, cukrovku zvládneš, určitě to nebude tak hrozný :wink: držím pěsti
3. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte někdo zkušenost s nějakým očním problémem u porodu? Normálně mám přes 5 dioptrií (krátkozrakost) a teď mám pocit, že se mi oči ještě trochu zhoršily. Myslíte, že mi můžou doporučit císařský řez? Vím, že tam záleží na více věcech, ale přecejen... budu se muset objednat na oční :frowning2:
3. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 Držím palce, to bude v poho. kamarádka ji taky měla a malá byla normálních rozměrů :o)))
3. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc. Snad to bude dobré. A vzhledem k tomu, že moje tělo si žádalo přísun každě 2-3 hodiny už teď, tak to asi nebude ani moc velká změna... spíš omezení v tom co mám ráda. A ani by mi tak nevadilo sladký (stejně ho skoro nejim) jako třeba i paštika a salám...co já budu jíst ke svačině? :sweat_smile: no spíš si říkám, aby nebyl prcek moc velikánskej :astonished: :confounded:
@rozara přibrala jsem zatím asi 8 kg ... tak ani nevím, jestli je to hodně nebo málo :grinning: ...asi tak akorát :slight_smile: . a jde mi to právě všechno jen do břicha. nikde jinde jsem v podstate nepribrala
3. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda holky jupii prsii :slight_smile:))teo krasny brisko :slight_smile:)taky musim blejsknout to svoje :slight_smile:)ale fotak je tedkom na dovolene :slight_smile:)jinak cukrovka me ceka za 14 dnu, tak snad to nejak ustojim..mame cukrovkuv rodine a ted jim pravidelne kazdej den, ted zrovna margotku namkaaa :slight_smile: jinak ani kilco nahoru..divnyy...pupik mam jak somalske deti :slight_smile:))no je na me uzasny pohled....tak snad casem to naskoci :slight_smile:ale prcek je prej v pohode, porad se vrti vrtacek .-)))tak krasny den holky :slight_smile:) jinyk kombinezku sem vcera vyhrala za 250kč, tak snad to bude v pohode :slight_smile:)
3. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dnes jsem byla repete na utz v nemocnici, neboť posledně bylo z fotek prd. Tentokrát teda taky nic moc, mimi se točilo zády a odvracelo hlavičku. Asi se mu nelíbilo, že mu paní dr. po ní jezdila tou sondou :grinning: Pak teda ty nic moc fotky u někoho naskenuju a přihodím. Jinak teda pohlaví potvrzeno, bude to holčička :slight_smile:
Dnes jsem naházela do albíčka fotky, co už jsem pokoupila a tak, tak můžete mrknout :wink:
3. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelar..krasne veci..hodila jsem ti tam dotazek?
3. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 neboj, bude to dobré :wink: . kamarádce taky našli cukrovku a teda skřípala zubama, protože do té doby baštila každý den 1 studentskou pečeť a pak najednou musela zabrzdit. mimčo bylo zdavé a vážilo něco přes 3,5 kg. držím palce. :wink:
3. srp 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Adelinko, už jsem ti tam odpověděla. Ale jinak, to na co se ptáš, mám přes mmb jen za 200 všechno a je to fakt moc hezké. Vlastně většinu věcí mám přes mmb. Pár teda i od nás z Bílovic, je tu bazárek s dětským.
3. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelinka, vcelaranka, vy toho teda už máte... :wink:; fakt závidím... :sweat_smile:. já se vypravila po meste na nákupy, ale nějak mě to moc nenadchlo, takže teď den co den projíždím mmb. a i když jsem se zapřísahla, že v 56 nebudu nic kupovat a počkám, co budou mít kamarádky, tak jsem neodolala o objednala jeden fešácký holčičí kabátek. doufám, že ho aspoň jednou oblečem :sweat_smile: , pak sem hodím fotku. :slight_smile:
3. srp 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné věcičky... :wink: nojo na holčičku bych taky nakupovala jak divá :slight_smile: ale tady máte aspoň fotečku v čem pojede prcek z porodnice.........taky z tesca,ale z dřívějška.
3. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jste se holky s těma nákupama rozjely :slight_smile: paráda. My už jsme dokončili koutek pro Pavlínku, tady je fotka :wink: krásnou dobrou noc
3. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavicky..vy uz mate aj postylku??
teda a super vybavicka :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no není kráááásný... :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka jojo, nemohli jsme to vydržet :slight_smile: a taky jsme nevěděli, jestli se nám to tam vůbec vejde, tak jsme stavěli a stavěli a najednou koukáme, že už to máme :grinning:
3. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina je k pomuchlání :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
slav..moc pekne ..neni ten nabytek z ikee?
lina..nadhera :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já už jdu teda skoro s křížkem po funuse, ale můžu se přidat? :slight_smile: Asi nebudu moc častý přispívatel, nezvládám ani svou domovskou diskuzi, ale občas nakouknu. :slight_smile:
My budeme mít Filipa, teda doufám, protože jsem růžové hadříky už vyřadila. Budeme mít miniaturní věkový rozdíl mezi dětma, teda byl v plánu malý, ale ne takhle miniaturní. :grinning: No jo, omyly se dějí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co by za to jiní dali, kdyby jim to šlo takhle snadno...tak jsme to neřešili a budeme mít Fíka. :dizzy_face:
Jsme v procesu prodeje našeho milovaného kočárku Teutonia a koupě tandemu, protože bez toho to asi nepůjde, Veru bude mít necelých 15 měsíců, kdo ví, jestli v té době bude chodit.

Jste některá z Prahy, nejlíp z Prahy 4? :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina Jééé to je krásný, já to říkám pořád, že na holčičkách se člověk může vyřádit :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bloumik Ahojky, já jsem z Prahy, ale teda ne 4 ale 7 :wink:
3. srp 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka děkuju, nábytek je z Ikei, jen přebalovací pult je z Babystaru :wink:
4. srp 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda holkyy :slight_smile:)fiha slavicko krasny pokojik :slight_smile:...ja bohuzel budu rada kdyz se mi do pokoje vejde postylka :frowning2:...jinak dneska ma ten muj tutin svatek :slight_smile:))...taky vas holky stvou sefove v praci? ja maam pocit ze ten muj od ty doby co sem mu rekla ze sem v tom je prijemny jak osina v zadku a jen mi komplikuje zivot, uz abych byla pryc...malymu to urco taky nesvedci
4. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby děkuju :slight_smile: já to mám se šéfem asi takto : když jsem mu oznámila že jsem těhu a po deseti minutách jsem běhala zvracet, tak mi řekl, že musím tak i tak plnit plány na 100% a makat jako ostatní, takže potom, co jsem neměla čas ani zajít na oběd, valili se na mě maily s akčníma plánama a seděla jsem tam 10 hodin denně jsem zkrátka zůstala na neschopence :frowning2: pro obě strany to bylo nejlepší řešení.
4. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. No máte krásný věci, a ten pokojíček... :dizzy_face: Já dám do ložnice tak akorát postýlku a na komodu přebalovák. Dcerce mimi do pokoje cpát teda nebudem, to bych jí neudělala :grinning:
Holky už jste hlásili, kdy máte nástup na mateřskou? Mě dnes psali z práce a chtějí ještě dnes vědět, jestli 6 nebo 8 týdnů před termínem. Já jsem na neschopence, tak nevím, co je lepší? Můj dr. má teď dovču, takže mi to těžko řekne.
4. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka u nás to taky vypadalo, že se vejde jen postýlka a pak jsme to nějak všechno v ložnici seskládali a dopadlo to takhle :slight_smile: ale taky je to jen řešení na čas, máme 2+1, ale co už :wink: jsem taky na neschopence, dneska jdu k dr. tak se ho zeptám a pak písnu :wink:
4. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ja hlasim, ze zatim jsem v praci, ale taky me to pekne stve, dost se nam to tady vyhrotilo, vztahy s kolegynema jsou strasny a navic se mne sefova snazi "odrbat", s dovolenou apod. Takze od 16,8, si vybiram dovolenou a pak uz chci zustat doma na neschpence taky, s tema sefama je fakt des! A to jsme zvedava, jak se s nima budu dohadovat pristi rok, aby mi proplatili dovolenou za materskou za pristi rok, to bude taky hruza

@vcelaranka ja myslim, ze je lepsi jit az 6 tydnu pred porodem na materskou, protoze tim padem ti pujde dyl po porodu materska
4. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda taky ještě zařezávám, ale vzhledem k tomu, že ještě běžně jezdím i na služebky, tak se mě ptá doktorka na každé poradně, jestli už nechci neschopenku. já teda nechci, zatím mě to baví a žádné problémy nemám. navíc jsem za ty služebky spíš ráda - mně dělá spíš problém sedět v kanclu těch 8 - 10 hodin, navíc ještě když byly horka - máme tam koberec, okna na západ - to bylo fakt peklo... nejvíc mě štve, že na mě hrnou spoustu práce, kterou by mohl udělat i někdo jiný - jakoby ze mě chtěli ještě rychle vyždímat, co se dá :angry: . pokud to půjde, na mateřskou bych chtěla nastoupit poslední možný termín - u mě 8.10. a mezitím si ještě každý týden vyberu tak 1 den volna :grinning:
4. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alushko: už mě s tím fakt vytáčí, jak kdyby nemohli počkat na ten papír, co dává gynekolog :angry: Já taky budu vybírat dovču po skončení mateřské a to teda asi 4 týdny za tento rok + nárok co mi vznikne v příštím roce. Protože letos jsem si ji samo nestihla vyčerpat,když jsem skončila na neschopence. Finančně máš asi pravdu, mateřská vyjde líp než rodičák. Ale zase mě štve, že mám omezené vycházky na neschopence a že na mateřské bych se mohla cárat :wink:
4. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak koukam ze s tou praci to neni nikde moc ruzove...fakt bych ti zivnostniky nekdy prastila, aby se zacpali penezma..tu dovcu proplacenou v pristim roce z nej dostanu ikdybych mela jit na urad prace ho nahlasit :slight_smile:
na materskou pujdu co nejdriv to pujde...delam v jazykovce, tak at si to tu pak uzije zahajeni skolniho roku je desnej stres :slight_smile:
4. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze je to vsude stejny:slight_smile: To je fakt des s tema zivnostnikama.

@sunnybejby Sunny souhlas s tou dovnou, uz se na to taky pripravuju, ze jestli mi ji neproplati, tak je pujdu udat na inspektorat prace, nemam nervy na to se s nema jeste prehadovat. Ono je to vpodstate jedna vyplata. My listopadky budeme mit narok jeste na celou dovolenou za pristi rok.

@vcelaranka To mas pravdu s tema vychazkama, na materske uz to omezene nebude:slight_smile:
4. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek