Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
adelinka
4. srp 2010
dobre ranko
tak kluci jsou venku mam chvilku klid...
odpoledne dojde malir tak zacnou rajony 😃

slavicky..no taky jsem se na to vcera divala na netu ze by se me to libilo..pojedeme asi za 2tydny do ikee tak juknu...kolik stal ten prebalovak?das me odkaz prosim..chci taky nabytek v bile x-)

tak nastesti praci neresim pac jsem na materske x-)
ale u petana to bylo podobne jako u vas ale ja mela problemy tak jsem pak dostala neschopenku az do konce x-)
vcelaranka
4. srp 2010
Tak jsem zvážila, že teď mám neschopenku výhodnější než bude rodičovský příspěvek, tak jsem dospěla k závěru, že bude nejlépe být co nejdýl na neschopence, pak teda na mateřské a pak až brát rodičák. Ale opravu nechápu, proč to debi.... musí vědět hned dnes. ]-(
linalina
4. srp 2010
@vcelaranka a nechce za tebe najmout náhradu a dát jí smlouvu od data, kdy půjdeš na mateřskou? to mi připadá jako snad jediný důvod, proč by to mohl chtít...
jusina
4. srp 2010
Ahoj,ja myslela,že na mateřskou se jde vždy jen 6 týdnů před TP a né že si můžu vybrat a jít 8 týdnů před :??!! :-N No ja pujdu těch 6 a u prvního jsem měla v práci smlouvu na určito,takže jsem ještě před ukončením šla na neschopenku ,abych nemusela na pracák-vyřizování papírů a úřady nesnáším-obvzláště když tam potkáte úřednici,která se špatně vyspala 8-(
slavicky
4. srp 2010
ahoj holky, tak jsem se ptala doktora, na MD jdu 6 týdnů před TP, akorát napíšu mzdové, jak to udělat s dovolenou.
Jinak mě dneska nepotěšil :o( ptala jsem se na ty oči a říkal, že mi bude doporučen buď císařský řez nebo porod kleštěma bez tlačení !!! Jdu ještě k očnímu, ale do toho druhýho nejdu ani omylem :-S tak tak...
jusina
4. srp 2010
jj to schvaluji-kleště nebrat.........kamarádka šla taky na císaře,ale ona na jedno oko nevidí skoro vůbec,tak jsem nevěděla od kolika dio to asi je.Já mám taky brýle ,ale 2,5 dioptrie a mladyho jsem rodila normál...........pět se mi nezdá zase tak moc =-) no uvidíš co ti řekne oční....pak dej vědět.
slavicky
4. srp 2010
@jusina děkuju, no uvidím, co očař, ale už se s tím tak nějak smiřuju 🙂 jsou horší věci... 🙂
slavicky
4. srp 2010
a ještě jedna radůstka,mám zas nahoře 2kg, takže celkem jsem přibrala 10kg 😞 dneska je těch novinek na mě nějak moc, jdu to zaspat :-|
jusina
4. srp 2010
@slavicky a jestli pujdeš na cisaře,tak aspoň u nás,se chodí o 14dní dřiv........tak to bude malá v už v říjnu 🙂
slavicky
4. srp 2010
@jusina no vidíš, to mě nenapadlo 🙂 bude tu s náma dřív, žížalka. To jsou mi novinky... ale necháte si mě v diskuzi, že jo? 🙂
jusina
4. srp 2010
@slavicky 😃 jasný že jo 😃
adelinka
4. srp 2010
slav..dekuji hned juknu x-) teda uz 10..ja mam nastesti porad -3 😃
vcelaranka
4. srp 2010
Slavicky: budeš jak celebrita, ty chodí dobrovolně na císařský řez 😃 S kleštěma bych taky nesouhlasila. Však ještě uvidíš, co ti řekne očař, ale moc bych si z toho hlavu nedělala, však císař neva 😉
Jusina: jo ono si můžeš vybrat 6-8 týdnů před termínem (třeba i 7). Kolegyně jde 8 týdnů, já teda 6. A dovolenou budu čerpat až po mateřské.
Co se týče kg, tak já mám nahoře tak 5,5 kg.
sunnybejby
4. srp 2010
oci se pry hlidaj az od sesti dioptrii tak mozna to chteji u tech peti jen pro jistotu....ja furt kilca nic, ale pupek uz teda je..nevim z ceho chudak maly zije...jen mi trocha nechutna jist..tak snad to bude v poho ale margotek a lednaku bych snedla kila 🙂)))
lucbuc
4. srp 2010
Ahoj holky,
chvilku jsem tu nebyla, protože mi přijela na návštěvu ségra a koukám, že toho stíháte hodně.. 😃 Co je to to mmb a mma? Vůbec nevím, vo co go.. :-N Jo a test na cukrovku mi dopadl dobře.. Krásný den.. 😃
sunnybejby
4. srp 2010
mmb - mimibazar, mimiaukce 🙂)
dotazek holky, ma smysl kojici polstar? nebo ten relaxacni pro mimi?
lucbuc
4. srp 2010
@sunnybejby díkec 😃
slavicky
4. srp 2010
@sunnybejby já jsem si polštář už koupila, kamarádky jsou s ním moc spokojený, jedna měla u prvního mimča zánět karpálního tunelu u druhýho si koupila polštář a pomohl jí 🙂 já na něm zatím spím a je to žůžo 🙂
sunnybejby
4. srp 2010
@slavicky a mas ten s kulickama? je velky vyber ...a moje rozhodovaci schopnosti sou ....pryc 🙂
adelinka
4. srp 2010
sunny..ja ho mela jen na spani v tehu ale jinak na prd pac jsem nemohla kojit
slavicky
4. srp 2010
@sunnybejby mám ten s kuličkama, je fakt fajn na spaní 🙂 kamarádky do něj dávali ležet mimčo. Každopádně si na něj dělá zálusk na spaní i manža, takže ho využijeme 😃
jusina
5. srp 2010
Dobré ráno,kojící mám,využila jsem,ono asi dost záleží na tom jestli kojíš,protože jsem ho využívala převážně na to kojení......spát na něm je taky dobré,ale mě ty kuličky,jak malinko šustí budily 😉 teď jsem ho ještě nevytáhla,ale asi brzo vytáhnu,protože mě jaksi pořád něco nutí spát na břiše-no tak jak mi to malý dovolí-tak bych si nim podkládala břicho........třeba mě to teď vadit nebude-ty kuličky.
Já mám nahoru taky tak okolo 5 - 6 kg,ale zrovna včera mi jeden známí řekl,že se to nějak zastavilo,že mam břicho pořád stejný 😃 no když mě houplo hned na samém začátku,tak se to muselo někde zbrzdit,jinak bych asi potřebovala kolečka na vození toho pupku 😃
vcelaranka
5. srp 2010
Ahoj holky. Já jsem kojící polštář neměla. Tehdy to snad ani neletělo. Při kujení jsem si pod ruku dávala normální polštářek z pohovky, abych ji měla opřenou. Teď asi pořizovat taky nebudu.
slavicky
5. srp 2010
holky vy se tak s těma kilama máte 🙂 mě nepřipadá, že bych jedla nějak moc a furt to jde nahoru. Začíná to být kritický, včera mě pustili v Lidlu k pokladnám před celou frontu 😃 😃 jak já se styděla...fakt vorvaň
vcelaranka
5. srp 2010
Slavicky: 😃 Náhodou, to má i výhody. Myslím ten Lidl, aspoň nemusíš čekat. Já když jsem šla v úterý na bus, tak jeden pán mi čučel do výstřihu tak, že zakopl a druhý se dokonce zastavil a říká mi: "to je krása". Samozřejmě pánové důchodového věku 😃 Už teď jsem jak kojná, ale pánové asi vidí jen prsa a břicho ne 😉
sunnybejby
5. srp 2010
jojo souhlasim se vcelarenkou...chlapi vidi jen prsa a obcas pupek prehlidnou, dneska na me hvizdali chlapi na stavbe 🙂)))zatim me ale nikde nepoustej sednout potvurky..asi zacnu funet 🙂)
lucbuc
5. srp 2010
mně tež ještě nikdo nepustil sednout.. kamarádka říkala, že ať si prej zvykám, protože nemám žádný extra břicho a tak že mně taky nemusí tyhlety výhody potkat za celý těhotenství, stejně tak jako ji.. pro hubeňoury jsem moc kulatá, ale pro ty ostatní ještě holt nemám dostatečně zajimavý proporce.. 😃 Dneska jsem se vážila a 1/2 kila dole.. takže přírůstek za těhu 1,5 kg..
lucbuc
5. srp 2010
ale je pravda, že nedávno mi kamarád říkal "no Luci, Ty jen kveteš.." 😃 Samozřejmě, že mi přitom koukal na prsa.. 😃 😃 😃
adelinka
5. srp 2010
ahojky
ja od rana makam :-p
v 1 byl teprve obed 😃 nejak jsem nestihala

ja nekojila mela jsem ho jen na spani...

jinak ja jsem tak tlusta ze vypadam porad stejne tluste a bricho nemam...a prsa uz jsem si zvykla ze se na me cumi pac moje 8cky nejdou prehlednout :-S

Začni psát odpověď...

Odešli