• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
dobre ranko
tak kluci jsou venku mam chvilku klid...
odpoledne dojde malir tak zacnou rajony :grinning:

slavicky..no taky jsem se na to vcera divala na netu ze by se me to libilo..pojedeme asi za 2tydny do ikee tak juknu...kolik stal ten prebalovak?das me odkaz prosim..chci taky nabytek v bile :dizzy_face:

tak nastesti praci neresim pac jsem na materske :dizzy_face:
ale u petana to bylo podobne jako u vas ale ja mela problemy tak jsem pak dostala neschopenku az do konce :dizzy_face:
4. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvážila, že teď mám neschopenku výhodnější než bude rodičovský příspěvek, tak jsem dospěla k závěru, že bude nejlépe být co nejdýl na neschopence, pak teda na mateřské a pak až brát rodičák. Ale opravu nechápu, proč to debi.... musí vědět hned dnes. :angry:
4. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka a nechce za tebe najmout náhradu a dát jí smlouvu od data, kdy půjdeš na mateřskou? to mi připadá jako snad jediný důvod, proč by to mohl chtít...
4. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja myslela,že na mateřskou se jde vždy jen 6 týdnů před TP a né že si můžu vybrat a jít 8 týdnů před :??!! :sweat_smile: No ja pujdu těch 6 a u prvního jsem měla v práci smlouvu na určito,takže jsem ještě před ukončením šla na neschopenku ,abych nemusela na pracák-vyřizování papírů a úřady nesnáším-obvzláště když tam potkáte úřednici,která se špatně vyspala :rolling_eyes:
4. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se ptala doktora, na MD jdu 6 týdnů před TP, akorát napíšu mzdové, jak to udělat s dovolenou.
Jinak mě dneska nepotěšil :o( ptala jsem se na ty oči a říkal, že mi bude doporučen buď císařský řez nebo porod kleštěma bez tlačení !!! Jdu ještě k očnímu, ale do toho druhýho nejdu ani omylem :confounded: tak tak...
4. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to schvaluji-kleště nebrat.........kamarádka šla taky na císaře,ale ona na jedno oko nevidí skoro vůbec,tak jsem nevěděla od kolika dio to asi je.Já mám taky brýle ,ale 2,5 dioptrie a mladyho jsem rodila normál...........pět se mi nezdá zase tak moc :confused: no uvidíš co ti řekne oční....pak dej vědět.
4. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina děkuju, no uvidím, co očař, ale už se s tím tak nějak smiřuju :slight_smile: jsou horší věci... :slight_smile:
4. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jedna radůstka,mám zas nahoře 2kg, takže celkem jsem přibrala 10kg :frowning2: dneska je těch novinek na mě nějak moc, jdu to zaspat :unamused:
4. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky a jestli pujdeš na cisaře,tak aspoň u nás,se chodí o 14dní dřiv........tak to bude malá v už v říjnu :slight_smile:
4. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina no vidíš, to mě nenapadlo :slight_smile: bude tu s náma dřív, žížalka. To jsou mi novinky... ale necháte si mě v diskuzi, že jo? :slight_smile:
4. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky :grinning: jasný že jo :grinning:
4. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
slav..dekuji hned juknu :dizzy_face: teda uz 10..ja mam nastesti porad -3 :grinning:
4. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavicky: budeš jak celebrita, ty chodí dobrovolně na císařský řez :grinning: S kleštěma bych taky nesouhlasila. Však ještě uvidíš, co ti řekne očař, ale moc bych si z toho hlavu nedělala, však císař neva :wink:
Jusina: jo ono si můžeš vybrat 6-8 týdnů před termínem (třeba i 7). Kolegyně jde 8 týdnů, já teda 6. A dovolenou budu čerpat až po mateřské.
Co se týče kg, tak já mám nahoře tak 5,5 kg.
4. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
oci se pry hlidaj az od sesti dioptrii tak mozna to chteji u tech peti jen pro jistotu....ja furt kilca nic, ale pupek uz teda je..nevim z ceho chudak maly zije...jen mi trocha nechutna jist..tak snad to bude v poho ale margotek a lednaku bych snedla kila :slight_smile:)))
4. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chvilku jsem tu nebyla, protože mi přijela na návštěvu ségra a koukám, že toho stíháte hodně.. :grinning: Co je to to mmb a mma? Vůbec nevím, vo co go.. :sweat_smile: Jo a test na cukrovku mi dopadl dobře.. Krásný den.. :grinning:
4. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmb - mimibazar, mimiaukce :slight_smile:)
dotazek holky, ma smysl kojici polstar? nebo ten relaxacni pro mimi?
4. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby já jsem si polštář už koupila, kamarádky jsou s ním moc spokojený, jedna měla u prvního mimča zánět karpálního tunelu u druhýho si koupila polštář a pomohl jí :slight_smile: já na něm zatím spím a je to žůžo :slight_smile:
4. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky a mas ten s kulickama? je velky vyber ...a moje rozhodovaci schopnosti sou ....pryc :slight_smile:
4. srp 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny..ja ho mela jen na spani v tehu ale jinak na prd pac jsem nemohla kojit
4. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby mám ten s kuličkama, je fakt fajn na spaní :slight_smile: kamarádky do něj dávali ležet mimčo. Každopádně si na něj dělá zálusk na spaní i manža, takže ho využijeme :grinning:
4. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,kojící mám,využila jsem,ono asi dost záleží na tom jestli kojíš,protože jsem ho využívala převážně na to kojení......spát na něm je taky dobré,ale mě ty kuličky,jak malinko šustí budily :wink: teď jsem ho ještě nevytáhla,ale asi brzo vytáhnu,protože mě jaksi pořád něco nutí spát na břiše-no tak jak mi to malý dovolí-tak bych si nim podkládala břicho........třeba mě to teď vadit nebude-ty kuličky.
Já mám nahoru taky tak okolo 5 - 6 kg,ale zrovna včera mi jeden známí řekl,že se to nějak zastavilo,že mam břicho pořád stejný :grinning: no když mě houplo hned na samém začátku,tak se to muselo někde zbrzdit,jinak bych asi potřebovala kolečka na vození toho pupku :grinning:
5. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Já jsem kojící polštář neměla. Tehdy to snad ani neletělo. Při kujení jsem si pod ruku dávala normální polštářek z pohovky, abych ji měla opřenou. Teď asi pořizovat taky nebudu.
5. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy se tak s těma kilama máte :slight_smile: mě nepřipadá, že bych jedla nějak moc a furt to jde nahoru. Začíná to být kritický, včera mě pustili v Lidlu k pokladnám před celou frontu :grinning: :grinning: jak já se styděla...fakt vorvaň
5. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavicky: :grinning: Náhodou, to má i výhody. Myslím ten Lidl, aspoň nemusíš čekat. Já když jsem šla v úterý na bus, tak jeden pán mi čučel do výstřihu tak, že zakopl a druhý se dokonce zastavil a říká mi: "to je krása". Samozřejmě pánové důchodového věku :grinning: Už teď jsem jak kojná, ale pánové asi vidí jen prsa a břicho ne :wink:
5. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo souhlasim se vcelarenkou...chlapi vidi jen prsa a obcas pupek prehlidnou, dneska na me hvizdali chlapi na stavbe :slight_smile:)))zatim me ale nikde nepoustej sednout potvurky..asi zacnu funet :slight_smile:)
5. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně tež ještě nikdo nepustil sednout.. kamarádka říkala, že ať si prej zvykám, protože nemám žádný extra břicho a tak že mně taky nemusí tyhlety výhody potkat za celý těhotenství, stejně tak jako ji.. pro hubeňoury jsem moc kulatá, ale pro ty ostatní ještě holt nemám dostatečně zajimavý proporce.. :grinning: Dneska jsem se vážila a 1/2 kila dole.. takže přírůstek za těhu 1,5 kg..
5. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je pravda, že nedávno mi kamarád říkal "no Luci, Ty jen kveteš.." :grinning: Samozřejmě, že mi přitom koukal na prsa.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja od rana makam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v 1 byl teprve obed :grinning: nejak jsem nestihala

ja nekojila mela jsem ho jen na spani...

jinak ja jsem tak tlusta ze vypadam porad stejne tluste a bricho nemam...a prsa uz jsem si zvykla ze se na me cumi pac moje 8cky nejdou prehlednout :confounded:
5. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek