• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
:grinning: holky vy mě dneska bavíte :grinning: já jsem velká celá, v práci mě onehdá nepoznali a můj vlastní taťka o mě prohlásil, že rostu z podoby :grinning: asi se má mimčo dobře no :slight_smile: jinak mi dneska kamarádka donesla věcičky po její malé, myslím, že až je všechny vynosíme, budu si moct založit vlastní mimibazar :grinning:
5. srp 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Jé tak to jsme na tom s váhou stejně :wink: U minulého těhu mě pustili jen dvakrát sednout. Ale na jednu stranu si říkám jestli by i nestálo za to si řeknout. Ale tady se fakt bojím, aby mě nevzali důchodci holí přčes hlavu :angry: Bojím se abych sebou nešvihla, mám totiž nízkej tlak.
5. srp 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Dnes jsem byla na cukrovce. Ta sladka voda mi nevadila,ale potom mi bylo zle,ze jsem si musela v cekarne na chvily lehnout. Krev mi brala tri krat. Potom jsem sla na gyndu a dozvedela se,ze se mi trosku zkratil cipek,ale nastesti se neotviram. Mam vic odpocivat s nohama nahoru. Porad lezet nemusim,ale delat vse pomalu,aby se to nezhorsilo. Tak jsem se chtela zeptat jestli nektera nemate stejny problem nebo proste se v tom nevyznate. Dekuji za kazdou radu a odpoved.
5. srp 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nastesti pousteni v busu resit nemusim...nejela jsem s nim asi 10 let :grinning: jezdim jen autem :dizzy_face:

rozar...tak pekne odpocivej..me taky dr.rikal ze to bude o 6tydnu driv ale ja byla jen otevrena cipek byl dobry :dizzy_face:
5. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
roz..myslela jsem u petana a pak jeste 10 dni prenasela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně jako Adelinka, zkracování nevím, ale taky jsem se ke konci otvírala, že mi tehdy dr. říkala: "Až to na vás přijde, na nic nečekejte a jeďte hned, bude to rychlé." Ale ono to nepřišlo, přenášela jsem a porod mi vyvolávali :wink:
5. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia já mám taky nízkej tlak.. :grinning: Tak to jsme na tom opravdu hodně podobně.. :sunglasses:
6. srp 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozara Mně zatím MuDr. čípek vůbec nekontroloval. Tak nevím, jestli mu o to nemám říct sama, páč to není poprvý, co tady někdo zmiňuje, že mu doktor kontroloval čípek a na mně ten můj doktor asi tím pádem očividně kašle nebo co. Minule jsem si stěžovala, že mně hrozitánsky bolí bradavky a ani se na to nepodíval, jen mi řekl, abych si koupila kalciovou mast. Ta mi teda pomohla, ale stejně bych si představovala malinko pečlivější přístup.. :confounded: Tak hlavně na sebe dávej bacha.. :wink:
6. srp 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám zase poslední 2 dny nějakej bílej výtok z bradavek nebo co. Zjistila jsem to tak blbě, že se mi prostě udělal mokrej flek na triku. Nejdřív jsem si myslela, že jsem se něčím polila, ale pak jsem večer zjistila, že mám fleky na obou stranách podprsenky. Jakože napravo i nalevo. Tak jsem zkusila opatrně zmáčknout bradavky a vyteklo mi malinko bílé tekutiny. Druhej den to samý, akorát samovolně už mi teda nevyteklo naštěstí nic. Máte s tím některá zkušenost? K doktorovi jdu příští středu, tak se na to musím kdyžtak poptat. Ale beztak mi zas akorát řekne, ať si pořídím vložky do podprsenky, když mám takovej problém. On je strašnej flegmoš a nebo mně tak aspoň přijde.. :sweat_smile:
6. srp 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky lucbuc, cetla sem na netu ze to je normalni :slight_smile:)ze se predcasne spousti mliko nebo spise mlezivo nebo co toje :slight_smile:)nekomu se to pry stava jeste pred tim nez ma mimi..takze neboj to nic nebude...jinak ten cipek, muj doktor je to stejny taky nekontroluje, ani nevim jak by mel :slight_smile:) jediny co se zepta jak se citim mrkne ultrazvukem jestli tam je, zkontroluje srdce ktery mi ani nepusti a zepta se jeslti citim pohyby a tot vse...no asi ma pocit ze se vysetrim doma sama a nastuduju na netu :slight_smile:)
6. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc To se ti spouští pomalinko mlíčko :wink:
6. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mě doktor kontroluje čípek teď asi po měsíci a odted bude jednou za 14dnů. Dělá to pohmatem, nebolí je to, je to v pohodě. Taky mi kontroluje břicho, jestli netvrdne. Ale zase mi třeba vůbec nedělá UZV :o( ani srdíčko neposlouchá... asi to každej doktor dělá po svým no.. :confounded:
6. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,jo tak z prs mi už taky teče mliko(mlezivo) pokud je to víc tak si pořiď ty vložky.Kamarádce se to objevilo už ve 4.měsíci mě teda asi týden zpět.U prvního jsem to měla taky.Sestra to neměla a pak nekojila,tak nevím jestli je to dobré znamení a předpoklad že se bude kojit,ale je to určitě dobře-není to žádný problém :wink:
Moje vyšetření je vždy o tom,že doktor se zeptá jestli je nějaký problém a pak si jdu lehnout,chytne do mě a řekne,že vše je v pořádku a pak zkontroluje ultrazvukem srdíčko,ale taky bez zvuku.U prvního mě asi ve 38tt řekl,že se to začíná pěkně chystat :slight_smile: a pak jsem už nastoupila do porodnice a přenášela jsem asi 5 dní :wink:
6. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jo to mlezivo někomu teče někomu ne. Mě teda ne, ani minule a pak jsem normál kojila. Takže obojí je OK :wink: Mě dr. kontroloval min. čípek asi proto, že jsem mu řekla, že mi občas tvrdne břicho. Takže pohmatem, jestli se neotvírám a pak vaginární sondou, jako utz, měřil jeho délku. Jinak teda pokaždý mi teda kuknul dovnitřa pak na utz, jestli je mimi ok :slight_smile: Ale třeba když jsem mu řekla, že mě hodně bolí záda, tak mi řekl, že to už budu muset vydržet. Čekala jsem, že řekne, ať třeba cvičím a ono nic. Takže tak.
6. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info.. :grinning: A jsem zvědavá, jestli tentokrát proběhne nějaká ta kontrola čípku teda.. :angry: Záda mně nebolí, ani ta žáha mně netrápí, ale za to bříško mi někdy tvrdne kvalitně. Hlavně večer, ale 2x jsem ho měla úplně tvrdý i přes celej den. Tak se o tom zkusím doktorovi zmínit, co on na to a jestli by to nestálo za kontrolu.. :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejspíš ti předepíše "magézko"Já beru 3x za den a jak nevemu,tak to hnedka poznám-né trvrdnutím břicha,ale mravenčením v prstech.Břicho mi stvrdlo zatím jen asi 5x za celou dobu.
6. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda to je dneska úžasně flákací den.. ráno mně vzbudil déšť, tak jsme se váleli i s pejskem ještě hodinu v posteli, pak byla snídaňka a zase spánek.. teď proběhl obídek a jdem se zase válet.. tomu říkám havaj.. :grinning: Škoda, že to tekhla nejde každej den.. včera jsme přivezli zbytek věcí z Prahy, definitivně odevzdali klíče paní domácí a teď se mi válí po bytě spousta nevybalených krabic a tašek. Dneska mně ani nehne, abych se na to vrhla, zato příští dny mají jasnej harmonogram.. :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja byla rano s petanem u dr. a pak u kamosky na kafco..
ted jsem dojela..

tak me nic neteklo a ani ted netece..a taky sem nekojila a dr.rikala ze to muze bejt velkyma prsama nebo rodove ani moje mamka ani babicka nikdo nekojil....ale treba ted budu :grinning:
6. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo, halo, jsme doma z dovolený!
6. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji za odpovedi. Podle me je zkracovani cipku lepsi nez otvirani.Napred se zkracuje cipek a potom se otvira.Uz jsem o tom cetla. Pri prvnim jsem se taky otvirala a pri porodu ne,musela jsem mit kapacky.
6. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já jsem dneska úplně hotová. Normálně mám tak šílenou rýmu, že fakt pořád jen pšíkám a smrkám :frowning2: fakt ideální stav. Teda je pravda, že od začátku těhu mám rýmu stabilně, ale teď je to mazec. Mě doktorka kontrolovala jak čípek tak hrdlo a CS 2 a otevřená na nehet. Mám nařízený klidový režim, ale s malou se to stejně nedá tak uvidíme.
6. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a díky tomu smrkání mi tvrdne bříško čím dál víc, nevíte co s tím?
6. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem doma

petr jel odpo na fotbal a ja kuknou do obchodu ale nic moc..petan vsude sceny tak ma petr nove trcko a petrik auto pak jsem koupila kelimky do koupelny nove na kartacky...a jinak nic :confounded: chtela jsem neco elci ale vse ruzove..

tak jdu dat vanu a uspat petana :pensive:

casio..pokud i kasles vyborny je hedelix ja ho mela v cca 13tt ja jsem myslela ze snad potratim :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Zdravím dovolenkáře :wink: Já jsem byla dnes na kurzu, probírali jsme předporodní plán a něco k porodu. Nejvíc mě teda pobavilo, že pokud půjde partner k porodu, tak aby si vzal s sebou plavky. :grinning: A to teda proto,že když je žena v té první době porodní ve sprše a on ji tam třeba masíruje a tak, tak aby nebyl mokrý, nebo když se svleče, aby ho sestřičky neviděly s holým zadkem :grinning:
6. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak od 34 tt. doporučila porodní asistentka masáž hráze, od 35 tt. pít maliníkový čas a měsíc před porodem užívání homeopatika Arnika montana. Tož tak...
6. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se chystám akorát na ten maliník, masáž hráze jsem nedělala a dělat nebudu a na homeopatika taky mic nevěřim :grinning:
6. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Já jo, já mám homeopatika vyzkoušený na opary, když mi nic nezabíralo tak mi je poradila kolegyně z práce a zabraly mi senzačně. Takže budu testovat i tentokrát.. A nějaký info k tomu porodnímu plánu? Prej je to dobrý hlavně v tom, že si tam napíšeš, s čím nesouhlasíš a naopak co svoluješ a doktoři by to neměli obejít bez tvého souhlasu, protože je to právně napadnutelné. Tzv. co je psáno, to je dáno. Už jsem koukala i na právní poradnu na nějaké ukázkové případy a objevují se tam různý situace z porodů. Na kurz nechci, ale přemýšlím o nějaké asistentce nebo dule jenom na pomoc se setavením toho plánu.
7. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Krásný fotečky..!! :o))) Ta zahrádka se slunečníkem Pardál vypadá naprosto geniálně. Připomíná mi to jednu kavárničku v Paříži. Moc pěkné.. :wink:
7. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek