• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Ahoj holky, jak se mate pri pondelku?

adelinko s cukrovkou velka gratulace:slight_smile:

My jsme byli v sobotu omrknout kocarek a tak se nam libil, ze jsme ho rovnou koupili. Firkon Verano:slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem taky z5 z cukrovky, dopadlo to ok, s holkama jsme fajn pokecali. Ani mě ta glukóza nezdolala, neb jsem na oslavu zbouchala větrník :grinning:
Alushko blahopřeji ke koupi kočárku:slight_smile: Já než se pro nějaký rozhodnu, tak asi i porodím...
9. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky gratulace k cukrovce:slight_smile:
ja zase mam zatim jen ten kocarek, jinak jeste nic:slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
teda tak brzo kocarek? :confused:
9. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
a já mám plnou skříň oblečků, právě tu byl brácha, mají malýho dva měsíce a kousek a přitáhl plnou igelitku oblečení, co jim už není a já už taky něco nakoupila, tak je toho až až :grinning: , kočár bude po malý :wink:
9. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
blahopřeju holky k zvládnutí cukrovky :slight_smile: teď jsem došla od očního, takže nemá nic proti normál porodu :slight_smile: jsem ráda, nemusím mít furt něco extra :grinning: my už máme taky kočárek, zatím je u našich :sunglasses:
9. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
tak u nas se konecne neco deje a muzik stehuje kuchyn.. :grinning:
ted jdu delat veceri a pak pokracovat ve stehovani..
9. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@vcelaranka tak to já si na oslavu koupila nutelu :grinning: . ještě tam něco málo je, ale už jí moc nezbývá :sweat_smile: . jinak holky gratuluju k cukrovce
9. srp 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak cukrovka za náma, vše ok......Holky, kdy to zopáknem?? :grinning:
Samozřejmě myslím ty chlebíčky a větrníky :grinning:.
9. srp 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kacko..klidne brzo :grinning: ale taky jen chlebicky a vetrniky :grinning:
9. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky gratulace k výsledkům testů na cukrovku..!!!!!!!! :wink: Taky se musím pochlubit, dneska mně poprvý pustil někdo sednout v MHD.. :sunglasses: Ani bych nevěřila, že mi to udělá takovou radost.. :grinning: Každopádně už podle toho vypadám jako těhotná, takže senzace.. :grinning: :grinning: :grinning: Jo a kočárek nemám a prozatím ani neřeším..
9. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno!!!

@lucbuc já pojedu MHD dnes dopoledne, tak ten pupek taky vystrčím, třeba to vyjde :dizzy_face:

to mě zase včera večer v kavárně nabídli kafe bez kofeinu, když jsem si objednala Vídeňskou :grinning: , koukal divně, když jsem řekla, že chci pořádný kafe :grinning:
10. srp 2010 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima Chi chi.. :grinning: Já jsem si taky dlouho myslela, že se v těhotenství kofein nesmí. Pak mi to bylo vyvráceno a 2 - 3 kávy za den piju úplně běžně.. :sunglasses: Jinak bych asi byla nepoužitelná, protože mám pocit, že bych nejraději furt spala a nebo se někde povalovala.. :grinning: Tak pak dej vědět, jestli si v MHD někdo všimnul a pustil Tě.. :wink:
10. srp 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky přilítl mi na facebook docela zajimavý odkaz ( aspoň pro mně teda byl ) tak dávám dál:
http://www.youtube.com/watch?v=2hB3EDbIlgo
10. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucbuc jéje, stejně jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne :grinning: říkám si..je to daleko... v pátek mi kamarádka donesla výbavu do porodnice (vložky a kalhotky), smích mě pomalu přechází :confounded:
10. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucbuc: Tak jsem teda shlédla. A jsem ráda, že jsme na tom teda líp než na Slovensku :wink: Aspoň v některých věcech :grinning:
10. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, tak me uz pustili sednou v MHD 3 lidi, jeden moc prijemny pan a pak 2 starsi pani. Jinak nikdo a to po Praze denne cestuji 35 min:slight_smile:
10. srp 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
lucbuc..me kamoska dala minulej tyden tasku spesl zabalenou do porodky.(vlozky a vlozky do podprdy a jednoraz.kalhotky) taky uz bojim bojim :sweat_smile: :confused:

me nikdo nikde nepousti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
– ahojky..
tak ted jsem umyla nadobi ve vane
pac nemam ani drez ani kde varit a nic

ale kuchyn uz skoro vypada jako kuchyn.. ta ky zustaly dve skrinky co se tam nevlezou tak budu mit i pekny prebalovak

mam i nove vajicko pro elenku..dneska doslo..
no a dalsi fotky bordel..supliky..skrinky a budouci kuchyn

jo a ty dve skrinky u sebe budouci skrinka a prebalovak ze zbytku kuchyne

uz se tesim az to bude hotove..zitra dojde plynar a do konce tydne snad mam kuchyn
10. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka moc pěkné
10. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka Vypadá to super :wink: . Nás tohle čeká na podzim. Kuchyň máme vybranou, včera manžel zaplatil zálohu. No už se těšim až se přestěhujem. Tady je to jak blázinec.
Jak se jinak máte holčiny? Zítra jdu na glukozovej test, tak doufám, že to bude v poho. Tomáš si bere malou do práce, tak doufám, že jim to tam nezboří :grinning:
10. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
to teprve bude :grinning: :grinning: :grinning: snad do patku
10. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka Tak ta kuchyň teda vypadá luxusně, těžká závist..!!!!!!!! :sunglasses: My jsme dali dokupy to, co nám bylo pronajato a až vyrobím záclonky a dočančám tak sem taky něco hodím, ale to se nedá vůbec srovnávat.. :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já se poslední dny zas tak nebojím.. depka co mně chytla o víkendu mně docela přešla a teď mám pro změnu žravou a spavou nemoc.. takže moje myšlenkly se ubírají směrem jíst, spát, vyvenčit pejska, doplnit zásoby jídla,... :sunglasses:
10. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@casiopeia Držím pěstičky, aby byly dobrý výsledky.. :wink:
10. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka to vypadá super :slight_smile: moc hezký
10. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@casiopeia držím pěsti s testem :slight_smile:
10. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
u nas se od rana neco dela..ted cekam na plynare a pak uz se bude davat kuchyn dohromady :dizzy_face:
mame teda jeden problem a to ze se nam tam nevleze televiza..tak ted resime zda koupime novou a povesime na zed..jina moznost neni :sweat_smile: :confused:

lavicky ..dekuji..pockej az blejsknu hotovou.. :dizzy_face:
11. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
slavicky ne lavicky :sweat_smile:
11. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
11. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek