• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
hojda holky..dluho sem tu nebyla a nejak nestiham cist :slight_smile:)
depky mam sileny posledni dobou, stres v praci uuplne na provaz..ale bojim se i jit na neschopenku aby mi neco vubec sef poslal na ucet..ale to je fuk
mam dotazek..mozna sem se uz ptala ale skleroza hadra :_) co barveni vlasu v tehotenstvi..pry se muze stat ze to nechytne..chtela bych melir uz mam peknou ranu :slight_smile:)) dekujuu
11. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ja se byla na meliru a chytnul pěkně.........podle mě jestli se to stává,tak velmi hodně máálo :slight_smile: Jdi do toho,ja bych pak ještě chtěla asi před porodem,protože pak se už nedostanu,tak ať to mám trochu spravený jak přijdou Vánoce :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky jusi :slight_smile: tak rozbiju prasatko a jupi ke kadernikovi :slight_smile:))
11. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak uz to u nas vypada jako skoro kuchyn..jen puvodni pracovni deska moc nesedi tak bud tam zatim zustane a casem se obj.u stolare nova az budou prasulky nebo pojedeme do obi a nechame si urezat..no jeste uvidime..nevim jestli by me firma udelala jen desku :confused:
vecer dam fotky..no jdu neco delat..vsude bordel a prach...fuuuuj

sunny..jak u koho..nekomu nedrzi nehty nekomu barva..ja barvila kamosku na hnedo a mela blond vlasy a po umyti je mela zase blond..vubec to nechytlo...ja problem nemam me drzi vse :grinning:
11. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám na omrk fotečku ze dnešního 3D UTZ.. bohužel video mi sem šoupnout nejde a fotky nejsou u nás vončo.. :grinning:
11. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak to já jsem zrovna jedna z těch, kterým vůbec nechytl přeliv... vlasy si tak o 3 odstíny ztmavuju a prostě 2x vůbec nic a teď naposledy už se to lehce natónovalo, ale pořád to není ono. ale přece jen je tam málo peroxidu :wink: , tak s tím melírem to určo bude lepší :grinning:
11. srp 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc a na ten 3D ses objednala, protože´s chtěla? nebo ti to doporučili?
11. srp 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina Doktor mi to na minulé kontrole nabídl, tak jsme na to kývly.. důvod pro to nebyl jinej, než atrakce pro rodiče.. :o)))
11. srp 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina jejda holky nestrašte, jdu za hodinu na barvu :grinning:
12. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se barva chytla docela dobře, měla to být sice černofialová, je jiná, červenější, ale není to ošklivý.... :grinning:
12. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem uplne znicena...do noci jsem jeste vysavala a vytirala at se ted bordel neroznasi....
kolerm 10 si jedu uz pro petana..uz je me smutno

taky me nasral dispecer ze si ma jit petr nalozit..kuwa sak ma dovcu tak co tak nam asi od pondeli konci dovca a to jeste ani nebyl zadny vylet a ani nebude..kuchyn je sice skoro dodelana ale zase jde v sobotu betovovat ke znamemu :confounded:

holky vy budete krasne :dizzy_face: ja jsem taky obarvena a strihla asi mesic :grinning:
12. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné poledne,dneska -doufám- naposledy v Prostějově na infekčním,ještě kontrola po toxoplazmóze(2006).Cesta hrůza-objížďka a na ní -ťukanec kombajn s cisternou-takže další objížďka :frowning2: nakonec jsem dojela asi jen 10 min.po obj.čase :slight_smile: takže v pohodě..........
Dneska krásně o víkendu pršet-uvidíme-máme u sestry pouť,tak kdyby aspoň děti na ten kolotoč měli chvilku bez deště :wink:
12. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam zatim kuchyn jak vypada po dnesku..zitra u te cervene zdi bude zlura sedacka...jen nemuzu najit ubrus co jsem tam koupila...nevim jestli ti motylci se tam hodi?a zadni deska na kuchyn bude az za dva tydny ale nevadi
jdu do vany
12. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem nasla ten ubrus :grinning:
12. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš to hezké Adelinko :slight_smile:
My jsme byly dnes s Kity na koupáku, abychom užily asi posledního koupání. Pak jsem žehlila hroooomadu prádla a balila něco Kity na tábor, v sobotu jede.
12. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta kuchyň je moc pěkná!!!Hlavně velikí a světlá, to se mi líbí.
13. srp 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka moc pěkná kuchyň, ta musela dát práce... ale výsledek super :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jinak u nas zase parak :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi dam mojemu oraz a pujdeme po O na koupak :grinning:
u nas oterena nova obuv pro deti tak jsem malemu koupila platacky botky..super ceny a vse s atestem :dizzy_face: pac se mu rozpadly sandale :angry:

slavicky..no dala a jeste neni hotovo :unamused:
13. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, krásná kuchyň....tiše závidím :grinning:.
Jinak dneska mě na počitadle naskočila 100 !!!!
Se to krátí........
13. srp 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dneska se manža bavil pracovně s jedním pánem, ten se mi zadíval na břicho a prý "hmmm, dvojčata?" :grinning: :grinning: :grinning: chtěla jsem mu říct ne, vorvaň :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potrebuji pomoc
kam ten cerveny obraz..no on mel bejt na zlute zdi tam jak je tv ale tv mela bejt jinde ale tam se nevleze a ted ho nemam kam dat a on je tak krasny a navic je to darek..na te cervene zdi nic moc ze? jo a zustala me jedna sedacka pokud chcete nekdo koupit je pul roku stara
13. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak se nám v noci přehnala zase pěkná bouřka.......zitra pouť a v uterý poradna. :sunglasses:

@adelinka No ja bych ho dala nad tu televizi,ale záleží jak moc je tam misto a jestli budete kupovat pak novou a větší tak aby zase ten obraz se neschoval za ni.Na červenou zeď asi nee-to mi moc nevynikne-aspoň teda na té fotce.Jinak to maš moc pěkně sladěné :wink:
14. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... tak jsem tu pěkně dlouho nebyla...mám další novinku... jsem v nemocnici . Mám nález na ledvině, tak jsem dostala antibiotika, taky zjistili že se trochu otevírám, což je ve 28. týdnu opravdu brzy :frowning2: tak mám nasazené magnezium. Navíc trpím hroznou zácpou (nebyla jsem od minulé středy) ...a ještě pořád mi tu nepomohly . No, tak vás zdravím odsud, ještě že tu mám notebook a volný net :slight_smile:
14. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 tak to je mi líto....budu držet pěstičky ať se to vše brzo spraví a jdeš domů :wink: odpočívat.......
14. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 Jé, tak to není zrovna potěšující, ale co už, hlavně, abyste byly oba ok, budeme tě tu aspoň zatím obveselovat :wink:
14. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 Moc držím palečky ať je všechno v pohodě. Snad se to brzy zlepší :wink:
Jinak poslušně hlásím OGTT v pohodě, já se sem vždycky dostanu tak na skok. Káťa je děsnej raubíř. Jinak v Tescu mají slevy na dětský hadříky a celkově n dětský zboží. Tak máme trio overálků a nějaký bodýčka a čepičky :dizzy_face:
14. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 držím pěsti ať se dáš brzo do kupy a budeš v pořádku..drž se :slight_smile:
15. srp 2010 ve 03:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jak se mate holky? u nas v noci silena bourka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rano jsem chtela s klukama na hody sak zase prsi tak snad po obidku..pac tam maji i detske veci..jako zavinovacky..ty jsem tam kupovala aj kdyz jsem cekala petana..jsou krasne od ceskeho vyrobce a bez posty vyjdou lip...

tak jsem se rozhodla ze nakonec dam do kuchyne obklad asi cervenou mozajku :grinning: a taky z obyvaku kde jsem puvodne chtela velkou loznici se skrinema udelam deckam obr hernu...a pak bude mit kazdy uz jen svuj pokojik na spani..ja se vzdam sve velke loznice :cry: ale co bych neudelala pro sve milacky :grinning: :grinning:

peknou nedelku pa :dizzy_face:

tea...at jsi brzo fit...jo me zacpa trapi nejaky rok....chodim normalne jednou tydne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mi máme termín 5.11. a podle doktorky by to měl být 11.11.-12.11.tak uvidíme.
15. srp 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak snad jsem nasla konecne svoje.....spoluroditelky :slight_smile: a spolutrpitelky z testovani cukrovky :slight_smile:
15. srp 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek