• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
jeeeeeeeeeeeee ahojky ...jak se mas?kdy dame zakusecek a kaficko? :grinning:
15. srp 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...kdykoli ja jsem porad doma...na nemocenske...takze nemam problemek - ted koukam co uz mas vsechno pro malou zarizene........
15. srp 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak na to kafíčko se taky hlásím....... :grinning: :grinning:
15. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musíme holky zase vyrazit. :wink: Já jsem teď opuštěná, mám dceru na táboře, tak je mi smutno :frowning2:
15. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky muzu....co v utery?ja jdu na 13.15 na prohlidku a pak muzu ...nebo nekdy jindy s petulinem...

bass...no ja jsem blazen do nakupovani..petan mel tolik hadriku ze je ani nektere nenosil :grinning: a to jeste nemam vyfocenou krabici obleceni..snad tento tyden nafotim :grinning: porad si rikam ze uz nic nesmim koupit a stejne koupim :grinning:
15. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já můžu teď skoro pořád, když jsem na neschopence a navíc mám malou pryč, takže mě je to vcelku jedno. S tím nakupováním tě Adelinko chápu, já teda na sebe nakupuju velmi nerada, ale na Kity a teď mimi mě to hooodně baví. :wink:
15. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!!
celý víkend jsme byli na Šumavě..bolí mi celý tělo, ale bylo krásně, hoby mám úplně všude, suším, přecpanej mrazík a dneska budu celý odpoledne smažit řízky :grinning:
16. srp 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele tak videla bych to na utery...jak dlouho vam to trva u vaseho doktora?? Ze bychom dali sraz nekde ve meste.....na ten zakusek obalit nerviky??

Co se nakupu tyce tak ja zacinam teprve od pocatku, vyhledla jsem si kocik, ted postylku a jedine co mam je perinky ......asik vemu utokem tesco :slight_smile: kdyz ted maji takove skvele vyprodeje :slight_smile:
16. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja myslim ze kolem druhe bych byla ve meste..
a v tescu je zase vyprodej?kurna ale kdyz ja uz mam tolik veci.... :grinning:
16. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme o víkendu slavili moji třicítku. Bylo to super, ale včera jsem byla úplně vyřízená. Nemohla jsem na záda a kotníky jsem hledala marně :grinning: ale za to Pavlínka zas dostala krásný věcičky, tak mám radost :slight_smile:mějte se krásně. Adelinka : to je normálně posedlost, viď? Taky se nemůžu ubránit :grinning:
16. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem pro tu druhou, nekde konkretne nebo jenom na namesti u sloupu??
HOlky dojdete?? :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass...na namesti u sloupu?? :confused: :grinning: ok tak ve dve na namesti u kasny..na prvnim namesti :dizzy_face:
pisnu vam cislo...775 952 652 :dizzy_face: tak me do IP napiste taky nekdo cislo at se pak nejak spojime kdyby neco :grinning:

slavicky..jj posedlost :grinning: no uvidim treba jeste kouknu do tesca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ade - oukej, moje cislo uz mas, snad se pridaj aj Kacka :slight_smile:
Ja vyrazim smer tesco.......zitra povykladam co jsem ulovila :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacce napisu na FB...
vcelar a kacka..pisnite me mob.at se nejak domluvime :dizzy_face:
16. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak v tescu jsem byla a koupila bodýčka "2 za cenu 1" a ještě pleny s potiskem látkové..........pouť vyšla dobře-ikdyž s přeháňkama-ale malej se potočil a něco jsme i koupily :wink:
Zítra do poradny......... :sunglasses:
16. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já se bohužel přidat nemůžu, su až do pěti v práci. :frowning2:
Tak snad příště......
16. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky odkud kupujete povleceni na postylku? koukam uz asi 4 den na net a .....kdyz se mi neco libi tak je to blbeho rozmeru a ja to nenapasuju na perinku.......nejake typy??
16. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, jak se máte?

@basska Já kupovala na babymarketu 11 dílnou sadu i s výplněma. Maj toho spoustu, tak mrkni na www.babymarket.cz
16. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Já mám vyhlídle tady http://www.bublinkashop.cz/ čtyřdílné. Zítra teda ve 2 hod.
16. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska zkus kouknout na www.babymarket.cz. tam je všeho velký množství..a nejen povlečení - všeho.
16. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste dotaz - ja jsem zatim bez deti takze nezkusena...mam si nechat klasicke povleceni na perinky nebo koupit nejakou uz perinku s obrazkem a tu nepovlikat....co je lepci? Me odrazuji ze stejne tou perinou s povlakem nebudu mimi prikryvat protoze bude v zavinovacce........(a co kdyz ho dam spat bez?) no asi uvidim :slight_smile:
16. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska já kupovala peřinu a polštář asi až v roce a půl, malá byla dlouho v zavince a pak jsme jako deku používali právě tu rychlozavinovačku, bohatě to stačilo :wink:
16. srp 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak já v tom asi taky nemám jasno :grinning: takže normálně stačí spát v zavinovačce? I na noc? A peřinku až bude větší? Omlouvám se za blbej dotaz :sweat_smile:
16. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska No tak mě zase dcerka v zavinovačce nechtěla být ani hni. Radši měla volný pohyb :slight_smile: Takže jsme ji téměř nevyužili. Ale měla jsem povlečenou tehdy jakoby deku dvojmo v povlaku. Teď teda hodlám zakoupit normální výplně, jak se prodávají a uvidím, co bude mimi vyhovovat :wink:
16. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě někdo taky pak využívá ty spací pytle. Máte někdo zkušenost?
16. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
spací pytel malá rezolutně odmítla, v zavince byla děsně dlouho, protože byla neklidný dítko...což jí zůstalo a dlouho jsme ji svazovali do uzlíčku, aby se vůbec uklidnila, pod hlavu se děsně dlouho nic nedává..měla jakoby zvednutou matraci c postýlce na šikmo, někdo podkládá nohy od postýlky..kvůli dýcháni...
takže zavinku a pak se tím přikrejvala, když bylo chladnějš, tak jsem přes ní zavinutou dala dětskou deku, co jsme požívali do kočárku
16. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem mela pytel a uzasna vec...ditko se neodkope a taky se neudusi pod perinou :confounded:

tak dame sraz zitra bez kacky?nebo ona ma volno az v patek vsechny?
16. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka No mě je to vcelku jedno, jestli úterý nebo pátek. Jestli se i vám ostatním hodí i ten pátek, tak klidně.
Já jsem dnes zavařovala ringle a broskve, zítra mě čekají okurky, zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspoň budu mít dobrý pocit, že něco dělám :grinning:
16. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, ja v patek nemuzu, jdu do poradny rano a pak .....valim do praglu........dejte vedet jestli plati ten dnesek nebo to nechame az na pristi tyden - treba uz kacka bude moct ju?
17. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek