• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Ahojky, příští týden bych mohla odpoledne od půl jedné.....krom pátku :slight_smile:, tak záleží na vás :slight_smile:

Jinak spací pytel sme používali a byli sme s ním spokojení :grinning:
Teď se chystám k doktorovi na kontrolu, tak pak písnu jakpak sme dopadli...
17. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda holky, jakpak se mame? jen prosim dotazek, odsavacka mleka, je nutny ji mit dopredu koupenou? nebo staci pak? a jakej tip? muzete mi doporucit? dekuju predem moooc
17. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
tak klidne muzem i dneska i pristi tyden ja mam cas porad....

bass...co jsi teda nakoupila v tescu??maji tam neco?

sunny..tak uvidis jestli budes kojit nebo ne..je to celkem draha zalezitost...teda pokud mas treba elektrickou...dneska koupis vsude vsechno :dizzy_face:
17. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki dikec moc :slight_smile:)
17. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja koupila ...prosim oblecky pro vojtu......nejake tricka, tricka s dlouhym rukavem, nasla jsem tam jeste nejake overalky vsechno v cene tak cca 115 korun takze pohoda.......ted to tu susim na vesaku takze......jestli se odhodlam - ja jsem na toto hrozne leniva, tak to hodim do albicka :slight_smile:

Ja bych dneska sla, potrebuju vyvetrat, a pak se domluvime na pristi tyden co vy na to?

Ja co se tyka odsavacky a jinych veci - presne jak rikala Adel, cekam co bude, kdyz tak hopnu do nejblizsiho kramu (aj s oblecenim to tak budu delat, protze nevim jak maly bude velky........bych se divila kdyby v dnesni dobe nekde neco nemeli hned ke koupi) a kdyz tak tesco to jisti :slight_smile:
17. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..ok ja tam budu :dizzy_face:
17. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska maji vsude vsechno...i pres net se da koupit vse a do tydne je to doma
bass...ty mas kousek V@V tam taky maji veci..nebylas tam ted nekdy jake maji kocarky?
17. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel byla....ale ja to tam nesnasim, mam to hned u baraku....mam pocit ze ty pani jsou tam od toho aby mi to tehotenstvi znechutili. Maji tam docela aj draho me prijde, ja chodim nejradeji do staraku jak se jee na brno (byvala jednota......maji tam aj vetsi vyber a hlavne ochotnejsi prodavacky.

A ja uz mam prvni vec pro maleho - dosla mi perinka a polstarek a chranic matrace .......supeeeer - ted uz jenom tu postylku :slight_smile: at to mam kde dat
17. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..je ti divim ze nic nemas ja jsem jak blba do nakupovani :grinning:
taky se me tam nelibi ten pristup..jj ja mela ze staraku kocarek pro petana :dizzy_face:
17. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych nakupovala.....ale tak nejak netusim co potrebuju....jedine co mam je rikam ......koupila jsem si perinky, pres aukro monitor dechu, mam par oblecku......ted jeste zneuziju aukro pro par fusaku......a to je vsechno.
Tak za 14 dni budu muset jit uz objednat kocik - pry to trva cca 5 týdnu, tak at je doma v cas a az bude kocik, tak zacnu podle barev doladovat veci ..jakoze fusak do kocarku, deky.........a az bude postylka.....zatim je u nsich v Opave, tak pak aj to povleceni, vubec barvy ktere budu mit v loznici, prebalovak............................a potrebuju jeste neco??

No seznamy na interneru co mit pro miminko me zatim mijeji, natoz seznamy co mam mit do porodky :slight_smile:
Furt si rikam z eje to jeste hodne dlouho..........
17. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne vsechno casem zjistis...a kde jdes na kocik do toho staraku?ja porad nevim jaky..jen vim ze nechci novy..ja mela u petana 4 :grinning: uchyl :grinning: a kazdy jsem prodala po 4 mesicich jako novy pac byl petan velky a nikde se me nechtel vlezt :grinning:
17. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ve staraku, jak jsem velika tak jsem se koukala na ......hlavne velikost korbicky (tento ma vnitrek okolo 83-85cm) at mi tam vydrzi celou zimu. ja mam vybrany tento, moje mama slibila ze mi ho koupi za mimska takze ja vzhledem k tomu ze je to prvni mimi chci nove s tim ze vydrzi nejaky ten rok.
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport-prestige-2010

jinak stejny akorat minulou kolekci prodava moje znama aj vcetne autosedacky...se ti muzu zeptat za kolik by ho udala......jestli chces
17. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten se me libi....muzem pak spolu kuknout :dizzy_face: ja bych chtela cerveny...
teda a ten ma velkou korbu...ja chtela leviroo ten co mam v albu ma korbu 80 na 40
17. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
neco pro Adel :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim,tak poradna rychlovka.Hlavička dole,od poslední návštevy jsem břibrala jen 0,8kg,takže "sumasumárum" 5,9kg.Další kontrol.za 3 týdny s utz-měření a vážení miminka.Řekla jsem si o kufřík-je tam flaštička NUK a vlh.ubrousky-no a letáčky a časopis........jo a stavila jsem se v tesku,tak na holčičky tam maji krááásny věcičky v akci,na chlapečka jsem nic nevybrala.....................ale neva máme toho i tak dost :wink:
Co se týče zavinovačky-používali jsme jako peřinku v košu,v postýlce na noc povlečená peřinka,spací pytel se neujal-tak nebudu pořizovat ani teď.
Jinak ještě k věcěm na zváženou-chůvičky,dig.teploměr................odsávačku na mléko jsem si pořídila jen z lékárny ruční,kdyby bylo potřeba při moc naplněném prsu,ale to se dá odstříkat i rukou.
Ale určitě budu kupovat odsávačku do nosíka v lékárně (cca do 50,-)
17. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, už se těším na ty, co dnes uvidím:slight_smile:
Taky jsem byla na kontrole a dobré teda. Odsávačku jsem měla taky, jen tu mechanickou. Využívala jsem hlavně tehdy, když jsem potřebovala pryč bez mimi, tak aby bylo do láhve. Jde to teda i rukou. Teď nepořizuju, až podle potřeby. K té odsávačce nosíka: slyšela jsem, že nejlepší je nějaká, co se připevní na vysavač?? Máte někdo zkušenost?
17. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka ja pouzivam tu na vysavac zn. Babyvac, je to super, rychle,ked je hodne hlenu,tak to vysajes za vterinku a nijak tim ditko nemucis. pouzivame od narozeni, dnes si uz ela odsava sama
17. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu odsávačku Babyvac jsem si taky pořídila, kamarádky mi ji doporučily..
17. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky díky za tip. U Kity jsme měla nějakou s balónkem a ta byla na houby, nic moc neodsála, tak aspoň vím, co teď pořídit :slight_smile:
17. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
semtam sem mrknu a samý zajimavý tipy a diskuse poslední dobou.. jen tak dál, do konce příštího týdne chci mít připravenou výbavičku do porodnice + nejbližší období po porodu, tak ať na něco nezapomenu.. :grinning:
17. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dneska kontrola dobra vse ok :dizzy_face:

holky kaficko a posezeni super :dizzy_face:

kacka..jdu taky 14 na kontorlu na 8h.tak se potkame pac jdeme aj na krev :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pa pa
17. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka No, já jdu na kontrolu 13.9.2010 a o krvi mi dr. nic neříkal. Doufám, že zase třeba nezapomněl, nebylo by to poprvé. Co to má být za odběry?
18. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelar..co ja vim?jdes na rano?treba zapomel :confounded: :grinning:
18. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka A vám to říkal dr. nebo sestřička? Sestřička totiž u nás stojí za houby a dr. tehdy u mě zapomněl i na ten screening v 1. trimestru. Tak bych se nedivila. U nás se neobjednává, takže já chodím tak na 9 hod. Ale je fakt, že na ty odběry na tripl mě nahnal do UH, tak mi možná řekne, taky abych dojela. Jo a říkal ti, že se máš objednat na ten utz v tom 30-31 tt. (nebo kdy se to chodí)?
18. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestricka me to rikala ze me bude brat krev...
o UTZ nic nerikal..tak nevim :confused:
18. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten utz se dělá mezi 30-32 tt. No a když půjdu k němu, tak budu na začátku 31 tt. On mi říkal, že mě čeká ještě jeden utz kolem toho 31 týdne, takže to myslel určitě tento a na ten se chodí taky do nemocnice, tam dělají ty odhady. Tak nevím, jestli se objednat, nebo ještě počkat, co mi řekne pak.
S tou krví se to teda vysvětluje. To je tou sestřičkou. Já si kdyžtak zavolám do UH, ale už mě to se.. :confounded:
18. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska kontrola v pořádku, příští týden jdu na krev :frowning2: doktor mi říkal, že by se měl dělat ve 30. týdnu, tak si to kdyžtak pohlídejte. A taky mi bude dělat UZV, jupííí :slight_smile: jo a včera v Tescu měli akci na kosmetiku Hipp, tak jsem hned koupila :slight_smile:
18. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, teda spis poledne (ale nebojte od 7 pracuju) jo ja jdu plenit tesco asik dneska zase - kouknout dalsi slevy atd.
Se mate ja jdu az v patek do poradny tak jsem zvedav comi vsechno rekne :slight_smile:
18. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,my měly kontrolu rychlou,nešla jim elektrika....takže sem prcka ani neviděla :frowning2:.

Adel a Vcelar: Budou dělat zase ty testy jak v prvním trimestru.Na ten utz si určo zavolejte,mě totiž říkal doktor osobně,že se mám objednat ten týden co du na kontrolu.Je to zase v nemocnici.Se můžem zasejc domluvit a spáchat to spolu,já tam ještě nevolala. :slight_smile:

Jinak sem byla dneska s Terkou na očkování,a přijde mě, že jí naočkovali nedobrotu.... :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelar a kacka..tak tam brnkni a muzem vsechny spolu a pak dame kaficko..ted bude jeste volnych terminu pac je dost brzo :dizzy_face: a pak dame zakusecek i s baruskou :dizzy_face:
18. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek