• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Ahoj holky, tak dneska jsem byla u doktora na 3D ultrazvuku, je to super zazitek:slight_smile: Prcek uz ma 800 g a bradicku ma po mne a nos po manzelovi:slight_smile:

Jinak jsme si rekla o neschopenku od zari a uz na to v praci kaslu, stejne jsou tam na me hnusni, tak se budu "valet" doma:slight_smile: Aspon si stihnu vsechno nachystat a uklidit. Musim rict, ze krome kocarku a par rucniku jeste namam nakoupeno nic. Uz to mam sice rozmyslelo, co a kde chci koupit a vetsinu chci stejne objednat na netu, ale stejne:slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pokud bych se měla objednávat než půjdu k němu (13.9.) tak by to muselo být na ten týden před, někdy ke konci, což vychází na 30 tt. U toho dr. je někdy domluva jak blázen. Na konci měsíce si jdu ještě pro lístek na peníze, tak se ho zeptám i na tu krev a bude.
Měla bych probrat věci, co mám po Kity, abych věděla, co mám vůbec dokupovat. Nejradši bych kupovala pořád... :grinning:
18. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat termín mám 6.11..
18. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
anty..vitej :dizzy_face:
no ja jdu k nemu taky 14.9.ale nechci jit na UTZ zase brzo..minule jsem byla o dva tydnu drive pac jsem jela na dovcu a dostala jsem nadano a musela pak jit stejne znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedinne tam zavolat v kolikatem se presne chodi
18. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda holky :slight_smile: uplne blby dotazek :slight_smile:)..kdyz jdu na tu cukrovku, muzu zvykat? :slight_smile:))mam strach ze hlady padnu a zvykacka me trocha pomuze :slight_smile:
18. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby mě před testem říkala sestřička 12 hodin nejíst, pít jen vodu, nebrat vitaminky a nežvýkat :frowning2: nevím teda, jak moc velký vliv na to má... jdeš někam v Brně na ten test?
18. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě Červinka řekl, že mám jít ten týden, co du na kontrolu (to budu 31tt), a na tom utz jsou od úterý do pátku od půl jedné.Tak kdyžtak dejte vědět který termín vám vyhovuje a já tam brnknu :slight_smile:.
Sunny: My sme měly žvýkačku zakázanou :frowning2:
18. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 Vy jdete s Adel na kontrolu 14.9., já mám jít 13.9. takže stejně přichází v úvahu jen ten předchozí týden a aby to bylo co nejpozději, tak vzít termín na konci týdne, ne?
18. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky s tím žvýkáním, my to tedy v práci pacošům nezakazujem :wink: , a bez cukru by to neměly ovlivnit vůbec!
18. srp 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jdu v Brne na Vinicni...oki takze orbit bez cukru :slight_smile:)))))))
18. srp 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby na Viniční jsem byla taky :slight_smile: nemáš se čeho bát, je tam super sestřička, taková od pohledu tetka, ale strašně moc milá a šikovná :wink:
18. srp 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka : Já vím,že deš 13. Já na ten utz pudu stejně až po kontrole u Červinky(du v úterý ráno),on mě řekl, že mám jít ten týden a že sou tam jen ut-pá od půl jedné.Jemu šlo spíš o to, aby to bylo v tom týdnu.
18. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 Jo ahááá. Teď už chápu. Já jsem myslela, že to chce mít udělané předtím.
18. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte k netu jsem se dostala až teď, pořád něco vymýšlím, abych se zabavila doma. Holky chci se zeptat, bolí Vás některou pod žebrem, mně totiž vždycky navečer a to pod levým, už snad od 12tt. doktor mi říkal, že mám jíst magnézko, tak poctivě zobu, ale zatím bez výsledku. Já vím, že bude hůř, že si netřeba stěžovat, ale je to někdy fakt děsné.
18. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja teda nevim kdy se obj.na ten UTZ :confused:
kacka1408 tak to jen ty a ja pujdeme spolu kdyz kacka musi driv :dizzy_face:
18. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka On mi neřekl na kdy se mám jakože objednat. Já jsem si jenom sama vydedukovala, že to bude chtít stejně jako minule před kontrolou u něj. Asi to řešit nebudu a prostě se nějak objednám. Tak v nemocnici by měli vědět na kdy se správně objednat, takže se nejlépe asi domluvit s nimi. Ale stejně mi to přijde hrozné, že mě neřeknou, že mám přijít na krev a tebe zase neupozorní na ten utz apod. :unamused:
18. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...
vcelar...no ja vim ze se ma jit ale dr.me nic nerekl... :angry: a kdyz me berekl tak ja se obj.pozdej v tom 31tt.to budu 30 + neco
19. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko holky,
jako stejne vtipne ze mate kacky a Adel cca stejny termin.
Hele od kdy se pak do praodny chodi co dva tydny? od 30 nebo jeste pozdeji???
19. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..to uz si nepamatuji kdy se pak chodi na kontrole :confounded:
19. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
@basska no v těh.kalendáři je to napsané od 30tt,ale ja byla teď v 29tt a jdu za 3 tydny-to budu 32tt tak pak si myslim,že už pujdu za 14 dni.A naš dr. má i monitor a u prvního jsem na monitor chodila ke svému od 36tt.......Když to takhle píši,tak to abych se už pomalu začala chystat komplet i s postýlkou......strašně to letí,že!!!!!!!!!!!!!!§ :fearful: ale už se sji těším a někdy si už přeji aby to bylo,večer mam pocit,že mi břicho praskne a když něco dělám,tak ho mam často zašpiněny nebo mokry od umývání nádobí :sweat_smile: no už někdy překáží :grinning: u prvního jsme ještě bydleli u manželových rodičů,tak to jsem skoro nic nedělala,ale teď ve svém-no je to poznat :wink: :slight_smile:
19. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina jj taky si myslim, ja tech chodim co 4 tydny, tak si myslim ze me mozna uz necha co 2 - no uvidim v patek .....aj k vuli velkemu ultrazvuku zase.....jestli mi ho bude delat v 30 nebo pozdeji - se uvidi :slight_smile:

Noo me to rikej, ja taky zacinam pomalu panikarit ze .......se muze cokoli stat a clovek muze jit rodit kazdym dnem :slight_smile:
Taky si hlavne kdyz se me tam mota a vsechn yvnitronosti mi nadskakuji (ale je to sranda a parada ho citit) ze uz se tesim az bude venku a ja se konecne vyspim na brise.
19. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jak?Mám tam zavolat a objednat nás všechny nebo si tam zavoláte sami?
19. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky oki dekuju za uklidneni :slight_smile: jen nevim proc chteji abych naposled jedla v sest kdyz tam jdu az na sedmou...to me bude krasne krucet v brichu :slight_smile:)a co kdyz to clovek neudrzi v sobe..musi znovu?
19. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby ja se na to ptala jak jsem byla a musí znovu,ale jinej den........no ja měla strach,že to neudržím a šlo to......taky to zvládneš :slight_smile: a nám nikdo nic o jídle a pití před tím nic neříkal,jen přijít ráno nalačno........
19. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina oki tak se budu snazit to udrzet :slight_smile:)sem zvedava jak to bude chutnat :slight_smile:)nebo spis nechutnat
19. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby mela bys mit 10 a hodin pred tim pauzu s jidlem, nikotinem, kourenim a ......tak.
Neboj prezijes, prezily jsme to vsechny je to sice hnus, ale .......tak pro to male udelame vsechno ne?
chutna to jak cukrova voda a pokud ti da moznost to zredit tim ctvrtlitrem horkeho caje tak je to jak hoooodne preslazeny caj .....ble
19. srp 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki :slight_smile:)tak mi drzte palce :slight_smile:a ctu hodne na netu ze si ten roztok musim koupit sama, ale to mi nerekli, tak asi ho dostanu ze? :slight_smile:
19. srp 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby No tak my jsme ho dostaly, nic jsme nekupovali. Já jsem teda nejedla od 9 hod. večer a pila jen když to bylo nutné vodu.
19. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby ahoj, roztok dostaneš, je to 0,4l, chuť teda nic moc, ale neboj zvládneš to :wink: opravdu jsou tam moc hodní a chodí vás kontrolovat :slight_smile: krev berou ze žíly, jednou hned jak tam dojdeš, pak vypiješ tu šťávu a po dvou hodinách znovu. Buď můžeš jít hned domů nebo počkat půlhoďku na výsledky. Jen si kup radši vodu, je tam dost dusno :frowning2: držím pěsti a vůbec se neboj :slight_smile:
19. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Mně říkali od 18.hod. nejíst a taky po 18.hod. pít už jenom čistou vodu ale max. do půlnoci a pak už nejíst ani nepít nic. Ten roztok zas tak šílenej nebyl. Přeslazenej Sprite.. Přiznám se, že jsem měla s sebou vodu a jak jsem měla brutal žízeň, tak jsem si jenom namočila rty. Takovej psychologickej trik. To zvládneš.. :wink:
19. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek