• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
ahojky
dneska jsem byla obhlidnou kocarky tak mam asi vybrano :grinning:
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport-prestige-2010
a ma fakt velkou korbu oproti jinym co tam byly
19. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby To zvládneš, nám tam dala sestřička citronovou šťávu a sní to bylo fakt jak Sprite. Já třeba nejsem zvyklá na sladký pití. Většinou piju jen vodu nebo magnesii a dala jsem to. To fakt zvládneš, držím palečky. :wink: :wink: :wink:
19. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka ja jsem tak rada ze se libi ten typa j nekomu jinemu :slight_smile: to je suprrrrrrrrrrr
a maji tam nejaky az bazarkovy nebo pujdes do noveho??? a meli ten ruzovy nebo cerveny ukazany?? co??? jsem zvedava
20. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!!

nemám doma dcerku, tak vyrážím po nákupech do města....pomalu mě pojímá nákupní horečka, při tom už toho hoooodně mám, co naplat, jedu ukojit své vášně :grinning:

přidávám pupendo z dnešního rána..večer se ten vorvaň fotit nedá!!!!
20. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima pekny pupik, taky docela malusky :slight_smile:
tak hodne stesti pri nakupech :slight_smile:
20. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, můžu se přidat? Máme termín 11.11. a podle UZ 2.11. Teda vás je tady ale z UH...Třeba spolu budeme ležet v porodce :wink: Chodíte některá na cvičení nebo kurzy k pí. Dominikové?
20. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky tak sem zpet, a normalka mi to chutilo :slight_smile: sem hodne na sladke...me dovolili pit normalne, tak uvidime snad to nebudu muset absolvovat znovu...ale vysledky az v pondeli tak si mam prej udelat sladke orgie o vikendu :slight_smile:)))
za odmenu sem dostala margotku :slight_smile:a chlebicek :slight_smile:)
20. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek Vítej mezi nás :slight_smile: Jo, já chodím na kurzy. Na cviko jsem byla jednou, teď se prý necvičí, ale příští týden bych chtěla zajít.
20. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek vitej, klidne s nama az holky pujdou na ultrazvuk muzes na zakusek :slight_smile:
20. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcelaranka, Basska....díky za pěkné přivítání :wink: Vcelaranka-já jsem byla třikrát, možná jsme se tam už potkaly :wink: Paní Dominiková je skvělá. Necvičí se ani v pondělí...Ve čtvrtek příští týden se chystám taky, tak se můžeme potkat :wink:
Basska- kdy máte ultrazvuky? :slight_smile:
20. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holceny sim dotazek opet :slight_smile:) ve 30tt se chodi na dalsi ultrazvuk? jako ten velky co byl ve 20tt?
20. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Jj, ve 30-32 tt. myslím. Měli by dělat i váhový odhad miminka.
20. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem zvědavá, jaký váhový odhad bude u našeho drobečka :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass...ne mela tam modry a ten gold...ukazala me jen vzornik..no asi pujdu do noveho ac jsem nechtela :grinning:

dandys..ahojky..jj klidne se pridej na zakusecek :dizzy_face:
20. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vám nedělají váhový odhad pokaždé? Fíha. A ještě se tak blbě zeptám, co je to ten velký ultrazvuk? Můj gynekolog tento pojem zatím ještě nikdy nepoužil. Myslíte 3D? Resp. můj gynekolog tomu říká 4D, ale předpokládám, že tím posledním "D" myslí zvuk, když nám pustí, jak malýmu bije srdíčko. Díky za info.. :grinning:
20. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Adeli a kdy jdete na ten zákusek? :wink:
20. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc- velky jako ze se dela mimo tvyho klasik doktora, protoze ti vetsinou nemaj tak dobrej a velkej :slight_smile:teda aspon myslim...me teda odhad nedela nikdy ten muj..dycky jen rekne ze je vsechno v poradku a prd...:slight_smile:)
20. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Velký ultrazvuk znamená, že Ti pořádně vyšetří miminko, jestli má všechno co má mít, jak mu bije srdíčko, délku ručiček, nožiček, jestli nemá nějakou vrozenou vadu...zkrátka si s váma doktor vyhraje víc než obvykle... :slight_smile: Když jsme byli na velkém UZ ve 20. týdnu, byli jsme tam skoro 3/4 hodiny :wink:
20. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy...asi pristi tyden :dizzy_face:
20. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej ja byla na velkym ve 20tt jen 15 minut...ten malej fotbalista krasne spolupracoval :slight_smile:)asi to bude exhibicionista :slight_smile:)mam z nej i dvd, babicka chtela, za nich to nebylo :slight_smile: a je to docela prca se na to koukat..a sem docela rada ze se jde jeste 30tt, aspon ho jeste uvidim na tom malym vidim jen fleky a kolecka :slight_smile:))
20. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby já když jsem byla ve 20. týdnu, tak zrovna tam byl jiný doktor než obvykle, byl tam jenom na záskok a pěkně se s prckem vyhrál, protože to neměl tak zmáklé :wink: A navíc prcek se nechtěl fotit, tak ho trošku zlobil :slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ja jdu na fotku pristi tyden ve stredu na 13:30 do nemocnice...se tesim :slight_smile: na prvni foto prcka :slight_smile:

jinak u me velky ....dela stabilne muj dokrot, jsem se ptala jestli nahodou nemuzu jit do nemocnice abych ho poradne videla atd......a nee.....tak mam asik smulu no :(
vahu a delku pry se to stejne dela vsechno podle tabulek tak na co velky ultrazvuk....toz nevim no :(
20. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska A ke komu chodíš? Třeba má už tak dobrý UZ, že Tě nežene do nemocnice a vyšetří tě sám....Všude je to asi jiný...Všechno dělají podle tabulek, to je fakt...ale na velkém v nemocnici to ještě víc vyšetřují...Nám měřili přesně délku nožičky, ruky, obvod hlavičky, bříška...váhový odhad ve 20. týdnu jsme měli 347 g :slight_smile: Ted jsem zvědavá, protože podle velikosti pupína to bude asi pěkný macík....má být taky po kom :grinning:
20. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kujííí za odpovědi. Podle toho, co jste mi napsali, má můj doktor asi jenom velkej UTZ, páč tyhlety věci mi hlásí pokaždý. Ale pravda je, že jsem si zaplatila nadstandart. Každopádně díky, už jsem aspoň malinko v obraze.. :grinning:
20. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s tou velikostí hlavičky mně straší doktor pokaždé. Že má malej velkou hlavu. No, nejásám z toho.. :sweat_smile:
20. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tohle ten velkej UTZ..??? http://gynhelp.cz/ultrazvuk.php
20. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek ja k rottrovi, a ten nema vubec moderni utz.....ale ze pry mu to staci....blbe je ze kcyz chces fotku tak se musis spesl objednavat a platit nekde jinde :(
20. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Ono velký ultrazvuk podle mě tomu jenom říkají, že je to zkrátka podrobnější vyšetření...nemusí to být 4D. Důležité je, aby se jim zobrazily všechny důležité věci co doktoři potřebují a miminko v celé své kráse. Já když jdu do nemocnice na UZ, tak mi dělají ultrazvuk a pak se přepnou do režimu 3D nebo 4D, ale prcek se nám nikdy pěkně neukázal, tak snad ted ve 30 týdnu nám dopřeje i fotečku :wink:
20. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska tak hlavně že vyšetří a změří co má a Ty víš, že mimísek je v pořádku....nemusí mít super zařízení :slight_smile: Akorát s tou fotkou to je blbé, že Tě žene zbytečně do špitálu :unamused: Ale zase budeš mít krásnou fotku 3D, pokud nebude mimísek zlobit :slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek držím palečky, ať Vám ty fotečky tentokráte vyjdou.. :wink: Náš malej taky nespolupracuje. Pokaždý se min. 1 rukou kryje, takže minule jsem to měla i s aerobikem - doktor mi dělal UTZ jak při lehu na zádech, tak při lehu na levým boku, na pravým boku, byla jsem si i párkrát poskočit.. :grinning: Nakonec nám aspoň ukázal pindíka.. ale foteček obličeje mám jenom malinečko.. :angry:
20. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek