• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@dandysek no to uz bude horsi, ted uz je mimi moc velike me upozornila sestricka ze sona takze kdyz se podari bude tam jenom oblicej nebo profil obliceje.......uz nam vyrostl moc :slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucbuc- děkuju :wink: Jsem teda mooc zvědavá, jestli nám potvrdí holčičku nebo kluka, poprvé nám potvrdili chlapečka, tak máme všechno do modra , to by byla rána, kdyby to byla holka, ale tak snad pindík je pindík:grinning:
Basska- mě by obličejík stačil, poprvé ho neukázal vůbec,stydlín :slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dneska je tady krasne..petana si bere teta na vylet do zoo lesna tak budu mit cely den klid :grinning:
dnes mam jit na dvoje narozky a svicu tak to asi nestihnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
peknou sobotku :dizzy_face:
21. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my sme si dneska užili krásnou, krojovanou svatbu v Boršicích u Blatnice.Jen nevím kdo upadne do říše snů první.....JÁ ....nebo......TEREZKA?!? Myslela sem, že ju za celý den utaháme, ale kupodivu su utahaná já a ona srší energií :grinning:.
21. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!!!

Tak včra na houbách a na nákupech a dnes se jedem vyvalit na chatu k bazénu, vyhrožujou, že končí léto, tak toho využijem!Pěknou neděli všem!!! :grinning:
22. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
peknou nedelku :dizzy_face:
nj taky jsem slysela ze je to posledni pekny vikend :confused:
22. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme včera byli na výletě ve Znojmě a asi jsem to přehnala :frowning2: jak mě je dneska zle, zvracím a motám se :confounded: nemíte někdo nějakou radu? Asi je to úpal...
22. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja jsem dnes na chvilku doma si v klidu dostehovat veci a umyt okna co jsem neudelala...ale zitra odpol.uz zase razim za petanem :dizzy_face:

slavicky..hmm to nemam jen se pekne opatruj :dizzy_face:
22. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka už to se mnou vypadá nadějně, odpoledne jsem už nezvracela :slight_smile: Ty jsi taky takový nákupní maniak, že? :slight_smile: ale máš to krásně nachystaný, moc hezký věcičky to jsou :wink:
22. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn jsem blazen..i u petana jsem mela veci ze bych oblekla pet decek :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak my jsme si dnes udělali výlet do Lednice. :slight_smile: Ale jsem docela převařená a v parku kousali komáři jak diví...
22. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...
dneska je u nas krasne....
ovsem naladu mam na prd...sem volala opravare pac nam zacla tect sprcha a prosaklo to ke tchyni do loznice..ma mokrou zed :angry: same lepsi po ranu

vcelar..u nas je milion komaru a zab plna zahrada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Jak vidím radosti hned po ránu... Jo, u nás je taky dost komárů a žab. Ale jaksi mě nenapadlo vzít si s sebou na výlet repelent :grinning: I když tam kolem těch rybníků, taky mě to mohlo napadnout. Někteří byly moudřejší a vesele se tam stříkali :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase nový týden....tak u nás byly včera pokupky v Brně :slight_smile: Nakoupili jsme pár drobností a omrkli, co nám ještě chybí....Jak jste na tom s výbavičkou ? Já bych nejradši vykoupila všechny obchody, k nelibosti tatínka :grinning:
23. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak muj pupik :slight_smile:))
23. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Hezký pupík :slight_smile: poskočil od minule :wink:
23. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby krásný pupík, malinký :wink: To já už jsem jak vorvan :astonished:
23. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujuu :slight_smile:) poskocil 94 cm v kohoutku .-)))chudak tam ma asi malo mista tak se furt vrti :slight_smile:))
23. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelar...no to jsou radosti..pockej az to opravi to bude jeste vetsi radost to platit :angry:

vcelar,kacka a basska...dame kafinko tento tyden?muzu ctvrtek a patek...jo a zitra taky :dizzy_face:

sanny..krasny malicky pupicek :dizzy_face:

dandy...se kukni do alba taky jsem nakupovala...ale bez mojeho :grinning: :grinning: :grinning: ja uz jsem fakt uchylna :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mám pupek větší--viz album, ale malej se taky mele, v těhle horkávh mi přijde, že ještě víc, ráno to se mnou docela jde,ale večer už jen funím a ležím, sedět na gauči už mi dost vadí :grinning:
23. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka neboj, nejsi v těch nákupech sama, jsem taky maniak :grinning: :wink: :dizzy_face:
23. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem rada :grinning: u petana bych oblekla 5 decek :grinning:
23. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád jsem na mmb a mma, pořádám nálety na bazárky a sekáče.....no děs a děsná závislost, ale taky prodávám :wink:
23. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Tatínek nás vždycky odveze a zaplatí :grinning: Fííha, tak to já jsem zatím proti Tobě ještě zelenáč :wink: Ted jsme ve fázi vybírání postýlky, kočárek už máme, ale dalo to fušku....Jdu objednávat nástěnné světlo do prckova ložnicového koutku :sunglasses: Máš krásného chlapečka :dizzy_face: Už se těší na sestřičku?
23. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky prodavam...neco po malem...
mmb uz jsem si zakazala :grinning: ale kamoska ma anglicky sekac :grinning: a ted ma 50%slevu na vsechno tak jdu dneska na cumendu..maji saticky i po 10kc next...no neber to :grinning: :grinning: :grinning: a petan z tama ma tak 90%obleceni a chodi jak frajer..jsou to krasne veci..nasim vyrobcum se to neda ani prirovnat co se tyce matrosu
23. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nakupujeme hodně ve slevách, něco málo jsme zdědili a na takové ty teplejší oblečky se chystáme do bazárku do Zlína, mají tam fakt krásné věcičky a za pár kaček...Plánuju, že se tam zavřu na celé odpoledne :grinning:
23. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy...dekuji..petan je milacek ..ale ted je desne nedobry :angry:
no ja mam postylku a kosik po malem..jeste chci usit nejake povleceni :dizzy_face: a zavinovacku no pak kocar.. :grinning:
23. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy do zlina? a kde bydlis?
23. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka zrovna včera jsem v Brně do Nextu nakoukla....rozplývala jsem se nad nádhernýma hadříkama do té doby, než jsem objevila visačky :unamused: Nádherný komplet rifličky a svetřík 800,- a to už je fakt moc :confounded:
23. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek