• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Ahojte,tak ja byla taky nakupovat,ale koupila jsem spiše prvnímu(do školky apod.)-na miminko tam nic moc neměli-teda na holčičky jo,ale na kluka......za1. mam doma po prvnim a už i něco nového a za 2. si říkám co koupím prvnímu tak unosí i druhý.............
Někdy mám pocit že se mi tam pěkně roztahuje :sweat_smile: ale je to moc přijemny a asi mi to bude pak chybět...............co mi chybět nebude určitě,je to pálení žáhy- :angry: šílenost hlavně večer a v noci.Teď mi na víkend došlo Rennie a tak jsem byla donucena se jít napít mléka studeného-normálně ho nepiju a teply bych asi nedala :frowning2: -ale zabralo to......dneska mi ho manžel doufám nezapomene koupit.
Zítra má dovolenout,tak vyrazíme konečně do té Lešné a ten dinopark plánuju tak nekdy začátek září se sesgrou-no jak bude mít švagr čas :slight_smile:
Jo a okolí se nám začíná rozrůstat čím dál víc :wink: další dvě mamky z rodiny čekají druhé-vychází to na březen,takže jen kousek od nás :sunglasses: to bude zase dětí..................
23. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sak nevim kam chodi na ty ceny..ja mam skoro vse koupene ok kamaradek :dizzy_face: jen neco mam nove
23. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek to se o Nextu ví........... :dizzy_face:
23. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka počkej, jak si bude hrát na velkého bráchu...to je velká zodpovědnost, nebude mít na lumpárny čas :slight_smile: teda možná :grinning: To je výhoda, že máš hodně věciček po malém, já čekám první mimi a kolikrát v tom chodím jak slon v porcelánu :unamused: Tak radši kupuju všechno :grinning: Jinak bydlím přímo v UH, ale jezdíme i do Zlína, byli jsme tam omrknout i kočárky a bazárek je hned vedle...
23. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vlastne ja jsem blba..sak ty pujdes na zakusecek s nama ne????
nebyla jsi ve starem meste?kuknou na kociky?
23. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..ja nemam po male nic...jen tu postylku a kos co jsem nestihla vratit :grinning: ja jsem vse prodala pac hsem druhe nechtela...tak vsechno musim kupovat znova
23. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina tak s pálením žáhy mám taky svoje zkušenosti :unamused: Rennie mi zabere vždycky na chvilku. Ale spíš ted hrozně špatně spávám, hrozně mě v noci bolí záda a kyčle, každé otočení je pro mě utrpení a nemůžu se dočkat rána....Holky, trápí vás to taky některou? :frowning2:
Taky plánuju oblečky schovat pro druhé mimi, chtěli bysme tak za tři roky :slight_smile:
Next ceny šílené, to jsem fakt čučela, ale plánuju něco vybrat v tom bazárku, zahlédla jsem tam pár kousků, tak doufám, že budou i zimní :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám next a HM v oblibě, ale nový skoro nic, vše z bazárků, na ty prcky je to stejně pořád jako nový

vyhrožujou s bouřkama a přívalovým deě´štěm..no je tady děsně dusno, tak uvidíme

žáha pálí taky, bez Rennie si nejdu večer lehnout :wink:
23. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek nespim, funim a kňučim....bude ke konci ještě hůř, jakmile se v noci probudím, už mám problém vůbec zabrat a budím se buď kvůli naší malý nebo kvůli WC, běhám jak koroptev :wink:
23. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka a v kolik půjdete? Já chodím ještě do práce, ale jinak ráda pokud budu moct :slight_smile: Ve Starém Městě jsme nebyli, nakonec jsme kočár riskli přes internet...to byl horor, po té co jsme konečně vybrali, tak byly všechny v té barvě vyprodané...ale podařilo se :slight_smile:
Stejně čekáš holčičku, tak se aspon vyřádíš v nákupech šatiček a holčičích věciček :slight_smile: Taky bysme chtěli druhé mimi holku :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima WC je taky ted můj druhý domov :unamused: V kurzech nám paní říkala, at si zvykáme, že to je příprava na noční kojení, tak si zvykám :grinning: Nejsou na ty záda nějaké cviky?
23. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy...tak ja to holkam bude vyhovovat...jeste zadna nic nepsala dneska...
me palila desne u petana nepomahalo vubec nic :angry:
23. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka tak podle toho, jak holky napíšou :slight_smile: Vidím, že máš bydliště okr. Hodonín, nemáš to trochu z ruky? :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..ani ne...bydlim v moravskem pisku...to je cca17km a ja jsem porad u mamky a tam do mam kousek ta bydli na modre
23. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pupek z min.týdne.
1.před spanim a 2. dopoledne
23. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka kočárek na fotce nevypadá špatně, ale na prodejně jsem ho nikde neviděla, tak nevím, jak vypadá ve skutečnosti :slight_smile: Tak to jo, Moravský Písek je kousek :wink: A Modrá, to je moje srdeční záležitost, hrozně se mi tam líbí, kdysi jsme tam chtěli kupovat pozemek, ale nevyšlo to :unamused:
23. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko holky,
ja byla na vikend v Praglu se svojima holkama - se pochlubm jsme tam vyhraly vsechno takze .......paradicka

Adel - ja jsem s pohode, akorat v patek uz ne, to prijede mama.....staci rict kdy a kde.....
23. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima děkuju, hned si to projdu. Mě se totiž zdá, že po těch cvicích ze cvičení na záda je mi ještě hůř :grinning: Tak pro jistotu cvičím jenom cviky na pánevní dno a to to ještě flákám :sweat_smile:
23. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek já necvičím vůbec, s malou mám pohybu až až :grinning:
23. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jusin..teeeeeeeeeeeeeeeeda to je pupik ..tam mas dve ne?? :dizzy_face:

dandy..no ja ho taky nikde nevidela :confounded:

ja muzu zitra a teda ten ctvrtek :grinning: a je me jedno kde a v kolik :dizzy_face:

bass....tak to gratulace k vyhre
23. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina máme podobné pupíky :wink:
23. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..no ja jsem z modre a hned bych tam bydllela...pisek nesnasim :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jsem se tam i vdavala v kosteliku u skanzenu
@jusina to je tedy ooooooooobr pupík, to já snad ani nejsem těhu proti tobě :grinning:
Ahoj Bass, gratuluju taky, i když nevím k čemu :grinning: Trénuješ holky v nějakém sportu? :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek jj pomaham ted, ted uz nemuzu moc trenovat ani hrat :slight_smile: Hraju softball (neco jako baseball)....jeste nas par vikendu ceka a pak uz bude konecne konec sezony....a tu dalsi snad uz budu hrat zase ja ja :slight_smile: uz se tesim jak co nejdriv po sestinedeli vyrazim na trening - asi umru :slight_smile:

Adel..me je to jedno a jdem sami? nebo nekdoe dojde?
23. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka my jsme se tam byli na svatbu fotit :slight_smile: Krásné místečko :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska tak to jsi super akční :slight_smile: To máš pěkného konička :slight_smile: Já akorát tak tenis a ještě mizerně :sweat_smile:
23. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..ja muzu a pockame na holky co reknou..klidne i odpolko aby mohla i dandy :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek