• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@adelinka v klidecku, me je to jedno......ja mozu furt :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka :slight_smile: kam chodíváte do cukrošky? :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Bass, Ty taky nejsi přímo z UH? :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy...ted jak se jde na nadrazi vlakove tak skoro rohova :grinning: vis?
bass...ja taky furt :grinning:

tak valim pa pa vecir.jdu neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek ja bydlim prmo v Uh, asi 5 minut od centra.......no naposledy jsme byli na namesti v nadrazni...akorat nam zacalo prset tak jsme utikaly dovnitr :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan že vím, ta je vyhlášená....tam já chodím moc ráda, zmrzlinové špagety s jahodama, mnam :sweat_smile:
Bass, ještě řekni, že taky na Stěpkách :grinning:
23. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina jééé to už je teda pupík :grinning:
23. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek nene ja kousek od tesca...smerm na kunovice :slight_smile:
jojo nadrazni

Adel - koukala jsem asi to bude nastejno ne? to by chtelo ho videt!
23. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Tak tam kousek se chystáme dneska do těch kočárků, tentokrát omrknout přebalovací podložku a zeptat se, jestli nám nepřišel fusak :slight_smile: Vidím, že taky vybíráte kočár....To je horší, než vybrat auto :angry:
23. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hlásím, že už konečně nezvracím,ale pořád to teplo nenávidím :cry: jsem zalezlá jak krysa, ale ten náš byt na Jih, to je za trest :o(
23. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky a z čeho ti bylo špatně? To ten úpal? Já jsem si tím prošla minulý týden, ale spíš jsem něco špatného snědla....jednodenní nevolnost a šmitec
23. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek asi úpal, i když jsem neměla naštěstí teplotu... taky to bylo jen včera, dneska je mi o poznání líp, snad už to bude dobrý :wink: všechno nás hned skolí, viď? :grinning:
23. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek no ja bydlim hned vedle VaV :slight_smile: tak dobry vyber, ja tam tak nerada chodim, tak arogantni zenske jsem v obchode uz dlouho nevidela.....ale treba budes mit stesti :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky musis hodne pit a chladit aj brusko - to ja furt v tom horku macim a ochlazuju....ale mam to vzdy kdyz musim do prace do ZLina......asik necelou hodinu busem tam a zpatky...tak to mam vzdy...jojo ......uz to bude jenom lepci neboooooj :slight_smile:
¨JInak krasny brusek :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky to jo, ale v mém případě to bylo, že jsem jedla páté přes deváté :grinning: Už si dávám pozor :sweat_smile:
23. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska my už jsme kočárek naštěstí pořešili přes internet, takže tam chodíme jenom na doplnky, ty se tam vybrat dají za docela slušnou cenu, ale je fakt, že když jsem řekla, že kočárek máme odjinud, tak se na tváři paní objevil takový škleb :grinning: Ale v UH jsou jediní a docela dobře vybavení, tak to přežiju :sunglasses: Jinak kdybys chtěla, tak mám ještě typ na internetový obchod v Otrokovicích, má ho jedna známá a taky slušný výběr za slušné ceny a ted si pořídila i kamenný obchůdek :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska děkuju, musíme si už dávat pozor :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel, Bass já chci jít ve čtvrtek do cvičení. V 11 hod. už asi budu ve městě, takže to bych mohla. Ale pokud chcete jít až později odpo, tak se neohlížejte. Nějakou hoďku bych na vás ve měste počkala, ale asi zase ne moc dlouho, samotnou by mě to tam moc nebavilo :wink:
23. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek posli odkaz a kuknu :slight_smile:

Kaci me je to jedno, jak se domluvime a jak by mohla dandy....co???
23. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska www.babydream.cz :slight_smile:
Holky, já bych si to asi taky dokázala zařídit.... :slight_smile: Vcel....ve čtvrtek jdu cvičit taky, tak bysme se tam mohly vidět a vyrazit spolu :slight_smile:
23. srp 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já můžu od dvanácti i zítra i ve čtvrtek, jen budu mít sebou pravděpodobně i ratolest :grinning:.
Adel a Vcelar: Nedaly ste me vědět ohledně toho utz, zítra tam budu volat, tak bych chtěla vědět jestli objednat aj vás a jestli jo, tak poprosím vcelar aby mě písla do zprávy celé jméno :slight_smile:, adel tabe mám na FB :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny pupiky holky..je zvlastni jak ho mame kazda uplne jinak ze? :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 Tak pro mě za mě, klidně mě můžeš taky objednat. Aspoň se uvidíme. :wink:
23. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..kacka tak me taky obj. :dizzy_face:
ok tak ctvrtek kaficko a az docvici vcelar tak pak....a dandy delas do kolika?
kacka..taky budu mit sebou petana :grinning: aspon porovname ditka kdyz jsou uplne stejne stare :grinning:
23. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
klidne ve ctvrtek, nahlaste jenom hodinu....a misto a ja dorazim ju?

Zatim papa
24. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné dobré ráno holky,

mám dotaz. Malá děsně kope, ale když říkám děsně, tak to znamená, že jsem 4 dny bez spánku, vyloženě mě mučí.
Nevíte čím to může být??? K doktorovi jdu ve 14:00, ale zajímá mě, zda některou z vás taky tak malé boxuje. Jsem už z toho zralá na psychiatra a bývala tak hodná. :cry: . Prosím poraďte...
24. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak jste na tom se striemi? Ja se mazu poctive,masiruji! A dneska rano jsme chytla zachvat,ze se mi udelala strie na boku a mam pocit i na brisku:frowning2:
24. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
veverus..hm to nevim...me mimis taky kope ale da se to prezit :grinning:

alus..ja se porad mazala a nepomohlo...bricho a boky popraskane..ale to je asi tim ze me zacal rust bruch az v 7 mesici
24. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Mám to podobné, zvlášť když si jdu lehnout. Přijde mi, že to je pro prcka znamení ať začne :confused: Když zo srovnám s Kačenkou tak tohle je přímo vetřelec. :grinning:
24. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek