• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Veverusko to fakt nevím. A nevím, jestli ti teda vůbec dr. něco poradí.
Alushko, tak mě zatím nenaskakují, ťuk ťuk, ale v prvním těhu mi popraskali boky i prsa (ty teda hrozně) a mazání nepomohlo :angry: . Pokud k tomu máš sklony, tak se nějaké té strii asi nevyhneš.
24. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@casiopeia hmmm, doufám, že to není vážné a je to normální.
Ano taky mám pocit, že se mi každým okamžikem otevře bříško a malá vyleze ven :grinning: , je to mazec a bolí to jako čert.
24. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Vcelar a adelinko, ja jsem si to myslela, ze se tem potvoram strii asi nevyhnu. Udelaly se mi trochu v puberte na bocich, jak jsem rychle vyrostla:frowning2: Ach, jo:frowning2:
24. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě malá zas až tak nekope ale spíš mi příjde že se tlačí ven :slight_smile: někdy se tak vyboulí, že to až bolí, ale jsem asi divná, nevadí mi to, jsem ráda, že ji cítím, i když se kvůli tomu vzbudím :slight_smile: a strie mám taky, zatím ne na břichu ale na bocích dost, co se dá dělat :frowning2:
24. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@veveruska0504 ja to mam uplne stejne, hlavne v noci ze nemuzu spat bolesti......asik ma malo mista a pry ....hlavne ze se hybe :slight_smile: musime to jenom vydrzet :slight_smile:
24. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
a ja jsem zatinn epraskla, ale pocitam ze ....k tomu dojde posledni mesic anebo pri porodu.....
a hlasim 6 kilo nahore....toto leti toto...
24. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@basska 6 kg, ty bláho to se chlubíš, nebo si stěžuješ :grinning: :grinning: . Závidím, já mám 10 kg a mám výčitky svědomí :confounded:
24. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@maryt2 Neni potreba zakladat nejake pokracovaci tema, neni k tomu duvod. A kdyz uz jsi tak ucinila, je fajn uvedomit o tom adminky, abychom stare tema zamcely. Jinak je duplicitni, coz je poruseni pravidel :wink:
Dekuji za pochopeni.
24. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Adel a Vcelar: Holky tak sme objednané na čtvrtek 16.9.2010.....sme postupně od půl jedné po čvrt hodině, Vcelar ty si poslední :slight_smile:
Jinak ve čtvrtek bude kafíčko fajn, ale já můžu až po dvanácté :grinning:

Mě malý taky v noci budí, ale dá se to vydržet :slight_smile:Teď je teda dva dny v klidu, ale počítám, že mu to dlouho nevydrží :slight_smile:.
Strie mám trochu na prsou a bokách, bříško zatím odolává :slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kacka...dekujem... :dizzy_face:
jo klidne po 12...to budou mit holky uz odcvicene :grinning:

ja jeste nemam ani deko :grinning: jsem rada pac ja mam dobry vahovy zaklad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, strie žádný, kila nahoře jo, aktuálně zítra po poradně :angry: , no, snad pak půjdou dolů :wink:
24. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kacenko tak supr, značím do kalendáře:slight_smile:
Ve čtvrtek v poho, si po cvičení ještě skočím někde po městě a po 12 hod. si můžeme dát sraz.
Já mám nahoře tak 6,5 kg. Ale je fakt, že než jsem otěhotněla jsem během půl roku nabrala 5 kg. Asi se ze mě po svatbě stala spokojená ženuška :grinning: Tak snad to pak půjde dole :wink: U Kity jsem přibrala 13 kg.
24. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
já hlásím 5,5 kg nahoře.. letí to jak blázen.. já mám to bříško nějaké hrbolaté oproti Vám.. :grinning: Zato strie už se začali klubat asik před týdnem.. na fotce je to i vidět.. chjo.. :frowning2:
24. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lucbuc, tak ja mam brisko uplne stejne hrbolate jako ty:slight_smile: Okolo pupiku mam prohluben:slight_smile: To jsem si myslela, ze jsem s hrbolatym briskem jedina a rikala jsme si, ze mam pod pupikem pneumatiku ze speku:slight_smile: A se striemi potvorami jsme na to taky tak:frowning2:
24. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
hojkyyy :slight_smile: krasne brisko lucbuc :slight_smile:) jinak holky potrebovala bych opet poradit, predporodni kurz na pet tydnu od 4.10. kdyz rodim 19.11., bojim se ze kdyby prisel porod driv tak je to zbytecny...nebo si mam zaplatit jen par strucnych lekci? ja opravdu nevim :_))sem nejak bezradna...dekuju moc
24. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby Řešila jsem to samé.. momentálně jsem ve fázi, kdy dodělávám porodní plán.. a tak si říkám, jestli mi ten kurz ještě k něčemu bude.. není to zrovna levná záležitost.. možná se ještě nechám zvyklat, ale momentálně si říkám, že to zvládnu i bez..
24. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucbuc no a slyslea sem ze ty plany vetsinou ani v porodnicich nectou .-) ..asi se na to taky vykvaknu..a vezmu jen 4hodinky teorie a pak nejaky dve hodiny kojeni a pece o novorozence a bobanek na to...do porodnic si skocime osobne :slight_smile:
24. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby -ahoj, taky čekám v listopadu, takže na vás občas zběžně mrknu a .... 1 mimčo už doma mám a na předporodní kurz jsem se vykašlala a zvládla jsem to taky. Ale je pravda, že jsem se šla do svojí porodnice podívat, abych věděla, kam vůbec jet, co si vzít a co můžu čekat. Návštěva porodnice mi přišla super. A samozřejmě jsem si o porodu aspoň něco přečetla, případně se poptala kamarádek ... A co se týče výuky kojení a péče o novorozence ... já sem před svým prcek ani žádné jiné mimino nechovala a jakmile byl prcek na světě, tak to fakt šlo hrozně přirozeně ... nevím, jestli lze naučit kojení, bez kojení :slight_smile:
24. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule246 ..no ja bych ten nejaky kurzik chtela aspon nejaky info, sem trocha nervacek :slight_smile:)no uvidime, je fakt ze je to moc penez a za to se da koupit lepsich veci :slight_smile:)ja se bojim ze ta prirozenost u me neprijde :slight_smile:)) tak to jeste proberu doma a s kamoskou co rodila nedavno...dekuju :slight_smile:
24. srp 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
rodila jsem a kojila bez kurzu...nějak se to tělo na to všechno nastaví samo a intuice zapracuje :wink:
24. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
sunny..ja na kurz chodila a zbytecne penize...stejne jsem vse vedela od kamaradek a plan me byl na na ho..o :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a ja teda nekojila no nebylo co :frowning2:
24. srp 2010 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@veveruska0504 stezuju.......pripada me to jako docela dost.....
24. srp 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,tak dneska jsme byly na houbách.Zítra Lešná.
Ke kopání prcka-kope víc jak první,ale dá se to vydržet.V noci jak se vzbudím na záchod,tak se asi taky vzbudí,protože mi pak trvá hodinku dvě než zase zaberu a vrtí se :slight_smile: Tlačí se mi spíše nahoru-někdy mám pocit že je až někde u srdce a začínám ho cítit hodně na žebrech..............přijde mi až neskutečné,že už je tak veliký :grinning: strašně to letí.Dneska jsem vyprala pleny a postupně začnu připravovat vše.Budu to zatím skládat do postýlky,ale s tolika vecma bude za chvilku plná :grinning: Prvnímu musíme ještě pořídit šatní akříň na hadry,aby se uvolnila skříňka dole pro miminko.........
Jo a strie-hrůza z prvního těhu-teď se žádné nové asi neudělaly,ale staré se znovu roztáhly apod.-fotečku jsem ani nebudu dávat,protože to vypadá na fotce ještě hůř jak ve skutečnosti :frowning2: no žádná štíhlá ze mě už nebude,takže krátká trika a holý pupek je u mě "pasé" a těch pár návštěv u vody v létě-to se dá zvládnout-na plastiku nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdo ví co nám ještě návrháři vymyslí-už máme i "tankiny"
24. srp 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak k těm striím....těm se úspěšně zatím v těhotenství na břiše vyhýbám, tatka doma každý večer maže, doporučuju Elastic-Q, pěkně zvláčnuje pokožku....Ale stejně mám strie z minulosti :angry: Střídavě hubnu a přibírám, takže se mě strie drží už od puberty...hlavně na bocích, jsem od malička prdelatá, takže už to mám doživotní památku :unamused: . No a prcek ten mi dneska dal, trochu jsem ho odpoledne pohonila po lese a on mi to pak vrátil pěknýma kopancema, když jsem zrovna nakupovala. Kopal tak nepříjemně dole, že jsem myslela, že se počůrám :slight_smile: Ale hlavně že ho cítím....zajímalo by mě, jakou zaujal polohu, protože ho cítím každou chvilku jinde, úplně mi tancuje břicho :dizzy_face:
24. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby Já jsem taky nervák, proto si sestavuju ten porodní plán.. po týdnu depresí a probrečených nocích je to 1. věc, která mně dokázala uklidnit, takže už zase docela funguju a daří se mi dokonce i usínat bez breku.. Ale to je asi každého věc. Někdo se cpe sladkým na nervíky, někdo nakupuje, někdo sestavuje plány.. :grinning: Každopádně už se nemůžu dočkat, až bude prcek venku.. :sweat_smile:
24. srp 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z poradny, doktor byl na mě protivnej, domlouvali jsme se na tento týden, protože další tam není sestřička, ale napsal si to blbě :unamused: tak musím za týden znovu na UZV, no aspoň že mi vzali krev, to zrovna nemusím, tak to mám aspoň za sebou :slight_smile: já porodní plán neřeším, myslím, že se to moc naplánovat nedá, nějak to mimčo ven musí :grinning:
25. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucbuc jej tak to sem rada ze v tom nejsem sama ...teda vim ze je to osklivy :slight_smile: ale ty depky sou sileny...furt brecim a mozek srotuje co budu delat a nebudu a jak to zvladnu a nevim co :slight_smile:)))jj jen at uz je venku :slight_smile:)
25. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:
Luci, sunny....z čeho máte takové deprese? Ze strachu, že to nezvládnete nebo z porodu? Užívejte si těhotenství a nemyslete na to ošklivé :slight_smile: V kurzu nám doporučovali nějaké homeopatika na stres, tak se kdyžtak zkuste poptat, jestli je to tak zlé :wink:
25. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
mě taky občas popadne panika, hlavně nad ránem, vzbudím se třeba celá vyděšená, že nemám ostříhaný nehty a když pojedu do porodky, tak poškrábu miminko :grinning: mívám takový divný sny a tak... ale potom se podívám na manžela, kterej to všechno bere tak v klidu a moc se těší, že mě to přejde :slight_smile: tak se snažím nemyslet zbytečně dopředu na katastrofy, nebojte holky, určitě to zvládneme :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko,
holky kliid tak tot musim rict me nepotkalo - stresiky a nerviky...to j se na to aj tesim, na to ze maleho uvidim a ze ho budu mit konecne u sebe.
Kdyz to zvladly jine, tak to zvladnem taky ne a pokud budete mit oporu doma tak ..bych se vubec niceho nebala :slight_smile:

A myslim ze porodni plan atd...ze to vsechno prijde samo, jak rika muj znamy primar na porodnickem, stejne se to vsechno odviji podle toho jak to probiha a ......neda se to ovlivnit. MOzna jenom pro vase uklidneni......mozna si rict jakou polohu, ale ze aj toto se meni podle toho jak zvladame bolest...takze klid.

TO ja mam teda jine nerviky, jestli mam vsechno....ale uz aj to me nestresuje....kdyz nebude pujdu koupit a je to :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek