• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
:slight_smile:))no ja se to snazim uzivat :slight_smile: ale obcas me to popadne, kdyz vidim neco v televizi nebo na ulici nejaky stastny par...stastny tehulky...tatka miminka mi zrovna moc nepomaha...v praci taky nic moc :slight_smile: takze mam pocit ze se mi vsechno borti :slight_smile:))jedina opora jsou kamosky a rodice :slight_smile:))a margotka :slight_smile:)
25. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
dneska je u nas krasne tak neco podniknem
od rana nam nesel net :angry: delaji u nas podzemni eletriku....rozkopana cela vesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja teda nemela deprese ale taky me obcas prepadlo breceni a ja nevedela jestli to zvladnu :confused:

tak holky zitra v kolik?v pul jedne u kasny?
25. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vy co stresujete: hlavně si nečtěte nějaké katastrofické scénáře co by kdyby na netu. Nebo bude ještě hůř. Když na vás přijde depka, kupte si něco hezkého na mimi, nebo pro sebe, ať si uděláte radost :wink: Všechno se zvládne a je zbytečné, abyste se tak moc stresovaly 3 měsíce před porodem. Já to chápu, každá máme z něčeho obavy a hormony dělají své, ale hlavně se tomu nepoddávat. A jak píše dandysek, tak že fakt na tu noc, aby se líp spalo jsou nějaká homeopatika. Možná moc kecám, ale berte to jako snahu o podporu :grinning:
25. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka Jo, může být klidně. :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
To já zase beru všechno až moc v pohodě, někdy se ptám manžela, jestli nejsem divná :sweat_smile: Možná to ještě přijde...Snažím si nepřipouštět problémy, když to zvládly jiné maminy, zvládneme to i my :sunglasses: Naši rodiče neměli takové možnosti, rodilo se pomalu na poli a šlo jim všechno jak po másle....Děti měli od sebe do dvou let, stavili se do toho baráky, nebyl internet a neměli čas na stresy.... :wink: Spoléhám na to, že je to vlastně přirozené přivádět děti na svět a s oporou druhých to všechno zvládnu. Jsme přece holky šikovné :slight_smile: Ségra byla celé těhotenství v pohodě, rodila pak 4 hodiny, bez nástřihu, malý je zlaťoučký :dizzy_face: Psychika je někdy mocná :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ted nestacim nic cist ani moc sledovat..u petana to bylo horsi to jsem vse porad sledovala odebirala casaky....ted nastesti s petanem nemam cas :grinning:

ok tak v pul jedne u kasny..pa pa tesim se :dizzy_face:
25. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuju moc holky za podporu :slight_smile:)vezmu si to k srdci :slight_smile:
25. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
oukej budu tam :slight_smile: u kasny, dojde aj dandy a Kacka?
25. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem!!

Je krásnej den, depky nechte za komínem..je to zbytečný, všechno zvládnem a mimča se na nás už určitě taky těší :grinning:

Byla jsem v poradně, vše OK, malej je uloženej vpravo, koncem pánevním úplně....nic to ale ještě neznamená, určitě se otočí, Terka pokaždý byla jinak a pak šla normálně hlavičkou..jen se obráceně točila :grinning:

1.9. jdu na náběry a velkej ultrazvuk, další poradna 15.9.
25. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ráno se odhodlávám jít cvičit, pak se vlítnu domů převlíknout a o půl bych tam mohla taky být, vezmu si v práci volno :slight_smile: Poznávací znamení-velké pupíky :dizzy_face:
25. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ještě jsem zapomněla..váhovej přírustek 10,8kg :confounded: ..no s malou už to v tomhle týdnu bylo skoro 20, takže OK :grinning:
25. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,taky se hlásím 30.11
25. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
bass..ja myslim ze budem vsechny...vcelar a dandy maji cviceni a kacka ma taky volnoa o v tech pul jedne tam budem vsechny :dizzy_face:
25. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
karolin..vitej :dizzy_face:
25. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
dandy vsechny se zname a tede snad taky pozname..podle pupiku :dizzy_face:
ja teda budu mit asi petana :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka Ady, podle pupíku ? :grinning: Už mám megapupek :sweat_smile: Váhový přírůstek radši nehlásím, ty kila si mě snad hledají po celém okrese :angry:
25. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandysek mě asi taky :grinning: mám 12kg nahoře :angry: ale třeba ruce a stehna mám pořád stejný, tak doufám, že je to fakt jen miminkem. Děsím se toho, jak budu vypadat za 2 měsíce :cry: ještě že nemáme moře, určitě by mě tahali zpátky do vody :grinning:
25. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavicky jj, s tím vorvaněm se cítím taky spřízněná.. nedávno jsme byli v outletu a koukala jsem na nějaké funkční prádlo pro přítele, kterýmu se blíží narozeninky. A narazím takhle na triko s nápisem Mammut přes celý prsa. V tom se vedle mně ozve prodavač, jestli potřebuju s něčím poradit. Tak jsem se ho hned ptala že " a vorvaně nemáte"..??? :grinning: Chudák to nepochopil, chlap no.. :wink:
25. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka děkuji za přivítání,koukám jak tu píšete o váhovém přírustku a já jsem na začátku těhu 5kg zhubla a něbrala jsem je minulý měsíc zpět,Ve čtvrtek jdu k doktorovi,tak jsem zvědavá kolik jsem za měsíc stihla.
25. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby Sunny já jsem si koupila nějaký homeopatika na stresíky - GELSEMIUM SEMPERVIRENS 15CH. Včera jsem je testovala ( brala jsem před spánkem ) a třeba dneska se cítím skvěle. Ale je moc brzo na to dělat závěry, jestli je to těma bobulkama a nebo tím, že jsme včera proseděly celý večer s kamarádkou a strašně jsme se nasmály.. Každopádně se drž a nejseš v tom sama - mně pomáhaj taky jenom kamarádky.. :wink:
25. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucbuc hezky pěkně :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojte holky jenom hlaism ze jsem ted vylezla z tesca a ......odedneska maji na veskery detsky a kojenecky textil 30% slevy.....a koupila jsem si uzasnou modrou bundicku ro maleho za 167CZK takze nevahejte a berte utokem - v akci jsou aj plinky :slight_smile:
25. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucbuc tak ja se zeptam mati, je zdravotni sestra jestli mi neco doporuci, a nejlepsi je fakt smich...to jo obcas mam taky pekny zachvaty ale docela se to strida :slight_smile:))jen by me zajimalo co se deje s mimi v brisku, protoze ja mam dycky mpocit ze se pocuram :slight_smile:))tak diky bohu za kamaradky..snad zustanou i po porodu :slight_smile:))taky drzim pesti pro pevny nervy a usmev na tvari :slight_smile:)
25. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucbuc Jo, to Gelsemium je myslím to, co nám doporučovala ta porodní asistentka. Tak snad vám to holky pomůže :slight_smile:
25. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčata potvrzuji zítřejší účast,už se na vás těším.Akorát nakonec ratolest zůstane doma :slight_smile:
25. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@basska teda závidím, já kdykoliv vlezu do tesca, tak z něj zase rchle vylezu a bohužel bez jakéhokoliv úlovku :unamused: asi mi ty hezčí věcičky vždycky seberou dřív, nějak je nestihnu :frowning2: . Jinak hlásím z dnešní poradny celkový přírůstek 6 kg a odteď už budu chodit co 14 dnů... A mám zvolnit a pečlivě brát magnezko, že prý mi trošku tvrdne bříško - to jsem si teda ani nevšimla :sweat_smile: .
25. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@linalina no tak sup sup ted je tam nova kolekce a hlavne sleva :slight_smile: ......nebooj urco na tebe neco zbyde :slight_smile:
25. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak me na dnesni kontrole jen rekli ze ma hlavicka 28 cm obvod :slight_smile: a ze vsechno¨v poradku jinak nic, dalsi kontrola az za mesic..kontrola cipku neprobehla...materska az od rijna...no je to volaco cudne :slight_smile: ale uz mam kocarek :slight_smile:))a dosli mi lacle za 460kc jupiii
25. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby kočár super a lacláče ti moc sluší :wink:
25. srp 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@basska Moc díky za tip :wink: Tesco projíté, nakoupené, utracené :sweat_smile: A ta bundička je super :dizzy_face: Měli tam i obyčejné bavlněné plenky za super cenu, hned jsme vzali paklík :slight_smile:
25. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek