• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
linalina : no já mám taky kontrolu v 17 tt ... ale jak je možný, že ti nic neříkala, o tom odběru? Asi to teda spojí s tou kontrolou (to mi právě řekla, že už by bylo dlouho - KO mám ve čtvrtek a na odběr mám přijít v pondělí). To je mi teda divný, že se ti o tom vůbec nezmínila. No asi to nepovažovala za duležitý :rolling_eyes: . Jinka u mě v práci už to vědí, počkala jsem po tom NT ultrazvuku. Pár lidem jsem to tam řekla, a protože to jsou učitelky udrbané :grinning: , tak jsem s tím pak šla za řiditelkou, aby se to dozvěděla ode mě .... stejně už to asi věděla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
20. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já mám termín 18.11. ... už se moc těším..
:slight_smile:
20. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
linalin :slight_smile: ja blb to rekla v praci, sem myslela ze na me bude sef hodnejsi, a spis obracene..jako by se tesil az tu nebudu, a pekne mi to zneprijemnuje....je fajn to vedet po osmi letech....blby je, ze v praci delam vsechno...bude sranda nekoh najit a zaucit za sebe.....a brisko mam jako bych sezrala prasatko..velikeeeee :slight_smile:)))
20. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na tripl testy přesně v 16 tt, ale pamatuju si z prvního těhu, že ty testy jsou důležité v 16tt, aby byli přesné, jinak můžou vyjít negativně, a zbytečně se jde na plodovku.

V práci už to vědí, a břicho začíná růst :grinning:
20. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, koukám, že se to tu testy jen množí, ale člověk alespoň získá informace. Já jdu na tripple v 16.týdnu, UZ, KO a podoně. Zubaře mám už taky za sebou a věřte mi, nebylo o co stát. Změnila jsem zubařku a co si budeme povídat... Zjistila jsem, že mi paní doktorka 4 roky, co k ní já blbec pravidelně chodím, zanedbala 3 kazy. Nic mne nebolelo, nic nestudilo, nepálilo,..prostě vše ok. A nová doktorka mne vyvedla z omylu, že nemám zoubky jako perličky, že mi to jen někdo tři roky namlouval. Takže jsem si užila první vrtání a v červenci pokračujem :frowning2: Takže po téhle zkušenosti mne fakt plicní a obvoďák neláká, ale minimálně k obvodní půjdu...

A co váha? Jak jste na tom? Já mám nějak moc velkou chuť k jídlu, špatně mi nebylo a ve 14tt mám tak 3 kila navrch. Bojím, bojím, co bude dál :slight_smile:
20. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na tripl testy včera a to jsem byla 15+1 .
No já s tou nemocenskou uvidím co mi napíše. Oni v práci stejně jsou radši, když budu doma, tak by mi museli hledat na 3 měsíce místo a navíc mi bývá fakt blbě, tak bych musela vozit malého busem mamce na hlídání a pak do práce dalších 40 km a autobusem to je fakt zážitek, jestli budou vedra, tak to by bylo o ničem. Tak budu radši v klidu doma :slight_smile:

Já jdu k zubaři v červenci a k obvodí si skočím až se donutím :slight_smile:
Jo a mám navíc 2,5 kg, ale to jsem ze začátku shodila 1,5 kg.
20. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já už tady z těch přízpěvků teda nevím, jestli mám té sestřičce volat a říkat jí, že jsem objednaná až na 16+4, nebo je to OK... :grinning: :rolling_eyes:
20. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty joo...a ještě hrubajzna jak blázen :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: příSpěvky samozřejmě... moc se omlouvám :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tea tak jí brnkni a zeptej se, za to nic, ne? Já jsem objednaná na 1.6., to mám přímo začátek 16 tt. Jak se hrabal v kalendáři, tak první přemýšlel nad datem 8.6., ale pak řekl, že to je dost pozdě, že raději toho prvního.
Jinak já jsem přibrala tak 1 kg, ale to bude asi tím, že před otěhotněním jsem za poslední půlrok nabrala 5 kg. Tak asi čerpám z tukových zásob :grinning:
20. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej vaha :slight_smile: ani kilco nahoru, ale nejak se mi nafoukl pupek, anejde nejak zatahnout :slight_smile:))neni to moc rychle ve 3. mesici?
21. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,no tady se to pěkně rozjelo :wink: Tak já byla včera u té obvodní a průkazku mam potvrzenou........dozvěděla jsem se,že mě objednali ještě na srpen do Prostějova na to infekční,nic tam nemám,ale proč by mě neobjednali,když za to maji 30 korun a ještě určo nějakou tu čárku :angry: že!!!!
Na tripl testy jdu v úterý a budu 16+3,takže doufám,že to nebude zase pozdě,jak s tim skreeningem v 1. trimestru :rolling_eyes:
Kila navím?Mě po prvnim zůstalo asi 13kg navíc-tak by mi nevadilo kdyby si to celé těhotenství bralo ze zásob....... :grinning: ....zatim "ťuk ťuk" tak jedno kilo..............nevim přesně,každá váha mi ukazuje jinak,tak se řídím podle té u doktora a tam jsem teď už nebyla 10 dní,tak leda co jsem přibrala od toho.Ale chutě nemám a jsem ráda :slight_smile: mam těhu rifle a docela mě padaj a normální už mě škrtí :grinning:
21. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunny - není,co se dívám na fotobloky,tak některé už maji pupek nafoulej v 10.tt................nojo to jste vy hubeňourky :grinning: Ja měla břicho už jak jsem otěhotněla :grinning: :grinning: :grinning: a když se pak nafoukne,tak je ještě větší,že :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

pupek?- ráno skoro nic, večer mám pocit, že prasknu, jsem nadmutá jak koza :grinning: , těhu rifle už taky nosím, jsou pohodlný :grinning:
21. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: prej hubenourky :slight_smile:))))strasne ujizdim na sladkym...a vite co mi hrozne chybi? vinecko....chjoooo
21. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :slight_smile: , jak tak koukám, tak jsem snad přibrala nejvíc. Já měla před týdnem už 3 kila nahoře :fearful: , dneska to bude zase o něco víc. Jestli na to zítra ráno nezapomenu, tak se zvážim. Ale pupendo už teda docela mám a jak říká pantomima, večer je fakt daleko větší.....i když ráno ho mám taky, jen o dost menší. Na mě si normálně už všimla i sousedka, že jsem těhu a to možná tak před třemi týdny, tak už to musí být vidět......a ty ostatní si už určitě všimly taky, jen mi to nevpálily jako ona :grinning: ....těm nic neunikne.
Asi se taky odhodlám a vyfotim břuch :sunglasses:
21. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda,

já mám nahoře 2,5 kila :slight_smile: Tak se taky zkusím vyfotit, ať máme co porovnávat :grinning:
21. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, teď jsem dočetla ty tripple - já jdu 16+0 - to je 16., nebo 17.týden? Já jsem dneska nějaká natvrdlá :confused:
21. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sup sem s pupikama :slight_smile:)))
jinak z tech tydnu sem taky volaco zmetena, spoleham na doktory, ze to spocitaj za me .-)))
21. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....mam těh.kalendář a tam píšou v 17tt,že už je to nepřehlédnutelné.....takže už mam pupek právem :grinning: možná sice vypadá o měsíc větší,ale jak ho mam maskovat :sweat_smile: ,to už fakt moc nejde. :wink:
......a týdny,no právě,že doktor mi to splet na ten skreening......ja byla 10+3 a on pořád mlel o 10tt,ale to by už měl být 11tt :unamused: no měla sem se ozvat,teď už je pozdě.Z prvniho těh.mam poznámku že jsem byla na tripl 15+něco..............ale doktor by měl vědět co dělá :sweat_smile: teď už je stejně pozdě-bude víkend a ja v nedělu jdu do 17tt(16+1)
21. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady to máte :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
21. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé fajné pupíky, já mám fotku z 13tt tak přikládám, teď je jen o něco větší, tak zase někdy vyfotím na památku :wink: Jinak s těmi termíny testů apod. taky věřím doktorovi jak mi to spočítají...
21. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marty myslím, že 16+0 je ukončený 16. týden ne? Si teda myslím a tak v tom přesvědčení žiju :grinning:
21. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee super pupiky...:slight_smile:)uz se tesim az ten muj bude vypadat jak spravny tehotensky a ne jako miselin :slight_smile:)))))))))))))
21. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jusinko, to je fakt 16tt?krasné brisko..jinak sem slysela ze bysme nemeli moc jist ty vitaminy, mamavity atd..ze z toho jsou pak moc velky deti, taky ste o tom slyseli?
21. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny- tomu nevěřím, já první těhu jedla celou dobu Calibrum, teď polykám taky a malá měla 3kg a 50 cm, žádnej cvalda :wink:
21. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me tady tim vystrasila jedna mamina...tak to jim obden .-))))ale listovku furt....pokud teda nezapomenu .-))
21. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě doktorka ty vitamíny vůbec nedoporučovala :cry: .....ona je až moc proti tomu a vlastně ani nevim proč :fearful: , ale nemá ráda, když je někdo jí.....teda kromě listovky. Já jsem se minulé těhotenství na to ptala porodní asistentky, jestli je to pravda s těmi velkými dětmi po vitamínech a ona říkala, že když se začly hodně prosazovat, tak najednou začly být i větší děti, ale přímá souvislost mezi tím asi zjištěna nebyla.....každopádně já nic neberu a přiznám se, že i tu listovku dost flákám, vždycky na to zapomenu :frowning2:
21. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunny já o tom taky slyšela. Vitamíny jsem jedla první 3 měsíce + listovku a teď spíš dám na čerstvou zeleninu a ovoce. U prvního jsem taky tak udělala a měl 3,36kg :slight_smile: Jo a listovku mi doktor na kontrole v 11 týdnu říkal, že už ji nemusím jíst, že prej už to nemá vliv, prej nejdůležitější je to v těch prvních týdnech. Tak ji už taky nejím, jen občas zobnu, protože mi zůstala poloviční lahvička :wink:
21. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, já začala vitamínky jíst asi 14 poté, co jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Jedna skupina mamin mi říkala, ať to beru, že tím nic nezkazím a druhá, ať to neberu, že budu mít veliký mimčo. Díky bohu mám tchyni zlatou a ke všemu dětskou lékařku a tak mám zprávy z konferencí občas z první ruky. Údajně byl proveden výzkum na vzorku těhulek a bylo zjištěno, že na dítě to zásadní vliv nemá, resp. na váhu, jinak vitamíny samozřejmě prospěšné jsou. Zásadní vliv to údajně má na to, že další generace, tedy dítě Vašeho "dopovaného" miminka nemá chybějící určitou látku pro vývoj... TO jsou poslední výsledky moderní medicíny. Neptejte se mne na podrobnosti, nejsem lékař a fakt tomu nerozumím. Jen dávám, jak jsem koupila. Takže vesele beru vitamínky dál (Calibrum) a očekávám tak jako tak veliký mimčo (já 3,5kg a muž 4,5kg). No a pak si vyberte :grinning:
21. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky slyšela(velký mimčo)U prvniho jsem to brala i před otěhotněním,protože jsme to plánovali a brala jsem to ty 3 měsíce.....ted jsem brala jen listovku a taky též před a po 3 měsíce :sunglasses: I přesto,že muž je malinkej aj teď (v roce měl 8kg)ja moc velká taky nebyla...........tak náš malej měl 3,89kg a v roce 11,50kg.Těch 8kg ,co měl taťka v roce,měl syn ve 4 měsících.......rostl jak hrom-první měsíc přibral necelá 2 kila...........no měla jsem asi smetanu než mlíko :grinning: :grinning:
Mamky mějte se,teď jdu na oslavu a zapíjení Martinky od kamarádky........syn spí u babičky,takže i ráno se krásně vyspím :wink: :sunglasses:
Jo a to moje břucho je foceny těsně před vložením :grinning: já říkala,že je veliky........až se cítím někdy trapně,že mam ve 4.měsíci takovej pupek :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek