• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@sunnybejby Sunny, kočárek moc hezký, sluší Ti to, vypadáš hrozně mladunká :slight_smile:
25. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem nakonec byla s petanem v buchlovicich v zamecke zahrade a pak na zmzku a trampolinu...tak super den a petan moc hodny :dizzy_face: sem se divila aj usima....

zitra se taky tesim..asi aj s petanem....

ja tesco uz bez utoku ..mam tolik veci ze je ani neunosime :confused: :sweat_smile: :grinning:
25. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny..co je to za znacku kocarku?
25. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka počkej zítra, jaké zlatíčko malý bude :slight_smile: Uvidí tolik tetek, že nebude mít ani odvahu lumpačit :grinning:
25. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..no jsem zvedava..mozna ho necham mamce doma a dam si v klidu pohar :grinning:
25. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Sunny,chválím kočík i barvu! A kočička je také správná :grinning: Já jsem také kočičí :sunglasses: Já už toho mám z Teska taky dost.
25. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunny: moc ti to sluší s kočárkem, hezký :slight_smile:
Tak já se chystám do tesca v pátek, doufám, že na mě ještě něco zbude :grinning:
25. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja dneska dorazim aj s petanem :sweat_smile: :confused:
do teska nejdu pac uz s nakupama koncim :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby paradni...al lacle me se hrozne libi ...akorat ja nevim kde na ne tu v okoli uh :(
26. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby moc Ti to sluší, hezký fotečky :slight_smile:
26. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja nemuzu dneska, ted me volali a musim nalehave do prace....pruser jako vzdy

Takze pocitam ze me date vedet kdy bude dalsi setkani co?????
Omluva velika!!!
26. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima :slight_smile: dekujuu lacliky mam z aukra za 464 uplne zlaty kup :slight_smile:))
26. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek jeej dekuju ja si pripadam desne otekla v ksichtiku a staraaaa :slight_smile:))))
26. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka jej ja to mam z ruzovyho pantera - www.kocarky-ruzovypanter.cz za 8000
26. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujuuu mooooc holky sem rada ze se libi, sem konecne rada za radost :slight_smile:)
26. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass...neboj bude dalsi kaficko :dizzy_face:

sunny..dik za odkaz hned juknu :grinning:

no jdu umyt auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, kafíčko bylo super, musíme někdy zopakovat :slight_smile: Teda ten větrník v cukrárně u mně nastartoval žravou :angry: nevím, co bych sežrala :sweat_smile:
26. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno

tedy, tady v noci děsně lilo
včera jsem byla s malou a s kamarádkou a jejíma 4 dětma v Kice v dětským koutku, tedy to byl hukot , myslím, že ty dvě mi budou bohatě stačit
a pak jsem si udělala radost a v HM jsem si kououila těhu rifle...z mmb mi k nim přišla mikina, tak mám do tohodle počasí konečně něco na sebe
27. srp 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano,
tak v noci blesky a hromy a asik prselo a je tam tak hnusne....stale poprchava........ale uz je patecek :slight_smile: a dojede mi mamik :slight_smile:
27. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima me vysvetlete jak odhadujete tu velikost..jakoze jednu ci dve nad normalni vasi? ja mam strach si neco objednat a v obchode mi je vsechno jeste velike :(
27. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak u nas v noci prselo ai ted poprcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kaficko klidne dame :dizzy_face:

bass..uzij si maminky :dizzy_face:

dneska dojede muzik tak se moc tesime :dizzy_face:
27. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holkyy konecne chladek trochec :slight_smile: jupi....holky jak to mate s vahou? ja sice pribrala dve kila ale vcera sem se vazila a zase byly pryc...uz sem v sedmym mesici neni to spatne? doktor mi nic nerekl
27. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby já myslím, že je to strašně individuální, každá to má jinak :slight_smile: já se blížím ke 12kg nahoře :frowning2: :frowning2: nadšená z toho nejsem,no...
27. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar kočeny,
já ani nevím, že v noci byla nějaká bouřka :sweat_smile: Dneska jsem nějak tvrdě spala.
Bass....já mám spíš opačný problém-mně je v obchodech všechno malé :sweat_smile: Když si objednávám věci přes internet, tak se vždycky podívám na jejich tabulku velikostí a podle toho objednám. Naštěstí mi všechno zatím sedělo...
Sunny....2 kila? :sweat_smile: Já mám nahoře asi 16 :sweat_smile: Buď ráda, že jsi drobek :slight_smile: Mám problémy s váhou i normálně, teď se to na mě lepí a nevím z čeho :angry:
27. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny..v klidu..ja mam -3 :grinning:
27. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)dobros tak su klidna :slight_smile:)ja jen jestli tim neni sizeny nejak prcek..
27. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám dotaz :slight_smile: budete pořizovat klín pod matraci do postýlky?
27. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky ja teda nee!
27. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska myslíš že není potřeba? Já jsem si včera přečetla nějakej článek v Mamince a ted plaším :grinning:
27. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky eeee, co to je? :sweat_smile: Já přemýšlím, jaké koupit peřiny :unamused:
27. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek