Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
dandysek
28. srp 2010
@adelinka Ady díky, konečně jsem zase chytřejší....to abych si vzala minimálně lodní kufr 😃
adelinka
28. srp 2010
dandy...no sak ja s petanem jela jak na mesic 😃 do porodky
slavicky
28. srp 2010
no ten seznam,to je mazec 😃 už jsem minulej týden sondovala u kamarádky, co mají v porodce k dispozici a co si vzít, rodila tam, kde chci i já. Asi si zabalím to nejnutnější a kdyžtak bude manža doplňovat 😃 lodní kufr nevlastním 😎. Já mám tchýni suprovou, ale bydlí 350km od nás 😞
linalina
28. srp 2010
@slavicky a pro kterou porodnici ses rozhodla? já ještě pořád váhám...
dandysek
28. srp 2010
Holky, kdy si myslíte, že je nejlepší registrovat prcka u dětského lékaře? :-o Nechci jít moc brzo, ale zase ne ani moc pozdě :-N
pantomima
29. srp 2010
Pěkné ráno!

Malá ještě spinká, až se probere, dáme snídani a vyrazíme do Sušice pro tatínka a budeme pokračovat na kašperk, se mooooc těšim, snad nebudu muset šlapat nějakej velikej kopec..mi to začíná nějak obtěžovat 😃 .....malej je stále usídlenej vpravo, hlavičkou pod žebrama a zadkem v pánvi, takže dloube do žeber a kope do močáku 😃

@dandysek já myslím, že jsem tam byla tak nějak kolem 35tt, ale přesně už nevim, dřív to nebylo, určitě jsem pak docela brzy dr volala, že jdem z porodky a domlouvaly jsme se, že přijde k nám
adelinka
29. srp 2010
dobre nedelni ranko x-)
slavicky
29. srp 2010
@linalina rozhodla jsem se pro Milosrdný, kamarádky s nima mají dobré zkušenosti. Nesnáším velký komplexy a neosobní nemocnice,takže tohle byla jasná volba. Na druhou stranu jedna kamoška rodila v Bohunicích a byla spokojená, ale prý je to tam všechno strašně šup šup 🙂
adelinka
29. srp 2010
ja taky nevim kam pujdu rodit =-)
ja uklidila cely dum a koupelny a zachody a jsem k.o....jeste tady sedim a musim dovytirat..jsem nejak zaparkovala u pc s kyblem 😃
kacenka1408
29. srp 2010
Ahojky, tak konečně je Terce zase líp, už zase zlobí 😃.Jinak sme právě dodělaly oběd a vyndaly s trouby štrůdl.Kdybych neměla strach, že si spálím hubu, tak se na něho vrhnu hned 😃.......přeji všem hezkou neděli 🙂
Adel: ten úklid ti nezávidím.....mě zas čeká žehlení 😞
adelinka
29. srp 2010
kacko..ja mam asi 10 pracek..jedinne stesti ze mame tolik hader 😃
vcelaranka
29. srp 2010
Ahoj holky. Jo, taky peru jako divá, co se vrátila dcerka z tábora. Tak zaprasené věci jsem ještě neviděla :-p
sunnybejby
29. srp 2010
hojky holky 🙂)tak sem pres vikend cmarala na zed 🙂 a porodnici asi Brno Bohunice, nechci strasit ale na Milosrdny sem neslysela moc pekny veci....a v Brne sehnat dobrou doktorku je skoro nemozny..asi si to vsechno necham az na materskou 🙂
linalina
29. srp 2010
no právě že já jsem taky četla na milosrdný samé negativní reakce, teda v případě, že došlo k nějakým komplikacím a nebyl to zrovna bezproblémový porod. navíc tam teď dělá primáře Huvar, k tomu jsem chodila na gyn, ale jakmile to šlo, hned jsem změnila doktora... spokojená jsem fakt nebyla, dost věcí přehlížel a prostě se tím nezabýval ve stylu "však to se nějak vyřeší/vyléčí samo". o bohunicích jsem taky slyšela, že je to továrna. tak se zatím přikláním k obilňáku... no půjdu se tam podívat...
linalina
29. srp 2010
sunny, to je super 😃
slavicky
29. srp 2010
@sunnybejby šikula 😉 fakt moc hezký. Jinak s těma porodnicema, to si člověk nevybere 😞 na každou z nich jsem slyšela negativní názory. Já vycházím jen ze zkušeností kamarádek. Mě spíš jde o oddělení šestinedělí, abych tam měla s mimčem klid. No uvidíme. Obilnák je super, že jsou nejlépe vybavení, ale prostředí dost děs. To chce omrknout a zvážit 😉
dandysek
29. srp 2010
Ahoj holky, hlásím taky úklidovou a prací neděli, ted si dávám zasloužené kafíčko 🙂
Sunny....Super, teda Ty jsi šikula....já plánuju taky obrázky, ale už jsou objednané samolepící folie...kdybych to měla malovat, tak by to prcka spíš děsilo, co by z toho vyšlo za hrůzy :-N
Porodnici neřeším, mám ji asi 200 metrů od baráku a je krásná nová 😎 Ale jinak jsem toho názoru, že ji nemá cenu moc řešit, protože se může něco po*rat kdekoliv. 100 porodů, 100 názorů a 100 zkušeností, at už dobrých nebo špatných 🙂 ...
vcelaranka
29. srp 2010
Sunny no super obrázky! Jsi fakt šikula 🙂
Porodnici vyřešenou nemám, budu se rozhodovat mezi dvěma. Kdoví, jestli to nenechám až na poslední chvíli, podle toho, jak rychlé to bude 😃
pantomima
29. srp 2010
halo, jsme doma, bylo super!!!
foto zde

http://pantomima.rajce.idnes.cz/Kasperk_29.8.10/
dandysek
29. srp 2010
@pantomima Moc hezké fotečky, vypadá to na povedený výlet 🙂 Byla jsem tam taky asi před 20-ti lety poprvé a naposled :-N Malá je krásně okatá princezna x-)
sunnybejby
30. srp 2010
hojky holky dekuju moc a sem rada ze se libi, skoro cely den jsem nad tim stravila 🙂)piplacka....🙂))
lucbuc
30. srp 2010
@sunnybejby Sunny obrázky jsou krásný. Mně přijede pokojíček pomalovat příští týden ségra, tak se pak taky pochlubím.. :o))) Jsi šikulka!!! Jinak já taky řeším Bohunice vs. Obilňák.. K Milosrdných nechci kvůli špatným referencím určitě. Obilňák je prej zastaralej a Bohunice jsou zas moc neosobní a odměřené. A teď babo raď.. :-p
sunnybejby
30. srp 2010
lucbuc..ja to asi vidim na ty bohunice, byla jsem tam za kamoskou, sice mela smulu na porodni asistentku ale je tam prijemnejsi prostredi...tak treba pokud budes prenaset a ja to urychlim se potkame tam 🙂))ono podle me kazda porodnice ma neco ...je to tezky
slavicky
30. srp 2010
taky si holky myslím, že si nevybereme 😞 každá porodka má něco. Musíme doufat, že naši prckové budou šikovní, uděláme prc a za tři dny jsme doma 😃 😃 ale i tak, brrr, bojím se nemocnic, děsně 😞
adelinka
30. srp 2010
ahojky
tak dneska leje no hnus...
ja do pokojiku asi nejakou tapetku ci borduru pac neko kreslit tak ma elenka nocni mury 😃

sunny obrazky moc pekne sikulka x-)
basska
30. srp 2010
ahojte holky 🙂
jojo Adel taky taky...a jeste se k tomu opet v baraku vrta tak ....mam klidne pondeli 🙂

Kreslit? no nee.....bych pokazila design loznice 🙂 a to by neprezil muj 🙂
dandysek
30. srp 2010
Krásný upršený den 🙂 My jsme si s Kačkou bezva zacvičily, dneska nás moc nebylo, tak jsme nebyly moc namačkané. Nikomu se asi nechtělo v takovém počasí 🙂 Vyzvedla jsem fusaky a dneska směr Zlín omrknout postýlku a vyzvednout lampičku x-)
basska
30. srp 2010
@dandysek jake fusaky? mas nekde fotecku?
me postylka prijede tento tyden a uz se tesim ze uvidim jak to sedne do loznice a kolik mista mi zbyde pro ten prebalovak - jsem si kouila ted podlozku.

A zaplacena zaloha na kocik 🙂 se tesim az zavolaji ze tam bude 🙂
dandysek
30. srp 2010
@basska klasické od emitexu, najdeš to na jejich stránkách. Jeden do autosedačky a druhý do kočáru 🙂 Jaký kočár jste nakonec vybrali? 😉
jusina
30. srp 2010
Zdravím 🙂 sem nejít den,tak už je toho co na čtení........tak dneska jsem uklidila v ložnici a poskládala si postýlku,pomalu do ní dávám věcičky na maliho.Nově koupené oblečky,pleny-zjistila jsem,že jich mam dost,povlečení do postýlky,peřinky a hračky pro nejmenší....................a co byste řekli?????no už je skoro plná 😃
O víkendových akcí se dost lidí ptalo co to bude-stále opakovat,že to nevím....no v duchu jsem se musela smát 😉 :-N a jejich tipy??asi půl na půl.......no uvidíme-ono dokud to nebude venku,tak je tokové-nebo mi to aspoň přijde-nejisté =-) 😕

Začni psát odpověď...

Odešli