• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@adelinka Ady díky, konečně jsem zase chytřejší....to abych si vzala minimálně lodní kufr :grinning:
28. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
dandy...no sak ja s petanem jela jak na mesic :grinning: do porodky
28. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no ten seznam,to je mazec :grinning: už jsem minulej týden sondovala u kamarádky, co mají v porodce k dispozici a co si vzít, rodila tam, kde chci i já. Asi si zabalím to nejnutnější a kdyžtak bude manža doplňovat :grinning: lodní kufr nevlastním :sunglasses:. Já mám tchýni suprovou, ale bydlí 350km od nás :frowning2:
28. srp 2010 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavicky a pro kterou porodnici ses rozhodla? já ještě pořád váhám...
28. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdy si myslíte, že je nejlepší registrovat prcka u dětského lékaře? :astonished: Nechci jít moc brzo, ale zase ne ani moc pozdě :sweat_smile:
28. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno!

Malá ještě spinká, až se probere, dáme snídani a vyrazíme do Sušice pro tatínka a budeme pokračovat na kašperk, se mooooc těšim, snad nebudu muset šlapat nějakej velikej kopec..mi to začíná nějak obtěžovat :grinning: .....malej je stále usídlenej vpravo, hlavičkou pod žebrama a zadkem v pánvi, takže dloube do žeber a kope do močáku :grinning:

@dandysek já myslím, že jsem tam byla tak nějak kolem 35tt, ale přesně už nevim, dřív to nebylo, určitě jsem pak docela brzy dr volala, že jdem z porodky a domlouvaly jsme se, že přijde k nám
29. srp 2010 v 06:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre nedelni ranko :dizzy_face:
29. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@linalina rozhodla jsem se pro Milosrdný, kamarádky s nima mají dobré zkušenosti. Nesnáším velký komplexy a neosobní nemocnice,takže tohle byla jasná volba. Na druhou stranu jedna kamoška rodila v Bohunicích a byla spokojená, ale prý je to tam všechno strašně šup šup :slight_smile:
29. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky nevim kam pujdu rodit :confused:
ja uklidila cely dum a koupelny a zachody a jsem k.o....jeste tady sedim a musim dovytirat..jsem nejak zaparkovala u pc s kyblem :grinning:
29. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak konečně je Terce zase líp, už zase zlobí :grinning:.Jinak sme právě dodělaly oběd a vyndaly s trouby štrůdl.Kdybych neměla strach, že si spálím hubu, tak se na něho vrhnu hned :grinning:.......přeji všem hezkou neděli :slight_smile:
Adel: ten úklid ti nezávidím.....mě zas čeká žehlení :frowning2:
29. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
kacko..ja mam asi 10 pracek..jedinne stesti ze mame tolik hader :grinning:
29. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Jo, taky peru jako divá, co se vrátila dcerka z tábora. Tak zaprasené věci jsem ještě neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky holky :slight_smile:)tak sem pres vikend cmarala na zed :slight_smile: a porodnici asi Brno Bohunice, nechci strasit ale na Milosrdny sem neslysela moc pekny veci....a v Brne sehnat dobrou doktorku je skoro nemozny..asi si to vsechno necham az na materskou :slight_smile:
29. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě že já jsem taky četla na milosrdný samé negativní reakce, teda v případě, že došlo k nějakým komplikacím a nebyl to zrovna bezproblémový porod. navíc tam teď dělá primáře Huvar, k tomu jsem chodila na gyn, ale jakmile to šlo, hned jsem změnila doktora... spokojená jsem fakt nebyla, dost věcí přehlížel a prostě se tím nezabýval ve stylu "však to se nějak vyřeší/vyléčí samo". o bohunicích jsem taky slyšela, že je to továrna. tak se zatím přikláním k obilňáku... no půjdu se tam podívat...
29. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
sunny, to je super :grinning:
29. srp 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby šikula :wink: fakt moc hezký. Jinak s těma porodnicema, to si člověk nevybere :frowning2: na každou z nich jsem slyšela negativní názory. Já vycházím jen ze zkušeností kamarádek. Mě spíš jde o oddělení šestinedělí, abych tam měla s mimčem klid. No uvidíme. Obilnák je super, že jsou nejlépe vybavení, ale prostředí dost děs. To chce omrknout a zvážit :wink:
29. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím taky úklidovou a prací neděli, ted si dávám zasloužené kafíčko :slight_smile:
Sunny....Super, teda Ty jsi šikula....já plánuju taky obrázky, ale už jsou objednané samolepící folie...kdybych to měla malovat, tak by to prcka spíš děsilo, co by z toho vyšlo za hrůzy :sweat_smile:
Porodnici neřeším, mám ji asi 200 metrů od baráku a je krásná nová :sunglasses: Ale jinak jsem toho názoru, že ji nemá cenu moc řešit, protože se může něco po*rat kdekoliv. 100 porodů, 100 názorů a 100 zkušeností, at už dobrých nebo špatných :slight_smile: ...
29. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Sunny no super obrázky! Jsi fakt šikula :slight_smile:
Porodnici vyřešenou nemám, budu se rozhodovat mezi dvěma. Kdoví, jestli to nenechám až na poslední chvíli, podle toho, jak rychlé to bude :grinning:
29. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
halo, jsme doma, bylo super!!!
foto zde

http://pantomima.rajce.idnes.cz/Kasperk_29.8.10/
29. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima Moc hezké fotečky, vypadá to na povedený výlet :slight_smile: Byla jsem tam taky asi před 20-ti lety poprvé a naposled :sweat_smile: Malá je krásně okatá princezna :dizzy_face:
29. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky holky dekuju moc a sem rada ze se libi, skoro cely den jsem nad tim stravila :slight_smile:)piplacka....:slight_smile:))
30. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby Sunny obrázky jsou krásný. Mně přijede pokojíček pomalovat příští týden ségra, tak se pak taky pochlubím.. :o))) Jsi šikulka!!! Jinak já taky řeším Bohunice vs. Obilňák.. K Milosrdných nechci kvůli špatným referencím určitě. Obilňák je prej zastaralej a Bohunice jsou zas moc neosobní a odměřené. A teď babo raď.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
lucbuc..ja to asi vidim na ty bohunice, byla jsem tam za kamoskou, sice mela smulu na porodni asistentku ale je tam prijemnejsi prostredi...tak treba pokud budes prenaset a ja to urychlim se potkame tam :slight_smile:))ono podle me kazda porodnice ma neco ...je to tezky
30. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
taky si holky myslím, že si nevybereme :frowning2: každá porodka má něco. Musíme doufat, že naši prckové budou šikovní, uděláme prc a za tři dny jsme doma :grinning: :grinning: ale i tak, brrr, bojím se nemocnic, děsně :frowning2:
30. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
tak dneska leje no hnus...
ja do pokojiku asi nejakou tapetku ci borduru pac neko kreslit tak ma elenka nocni mury :grinning:

sunny obrazky moc pekne sikulka :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky :slight_smile:
jojo Adel taky taky...a jeste se k tomu opet v baraku vrta tak ....mam klidne pondeli :slight_smile:

Kreslit? no nee.....bych pokazila design loznice :slight_smile: a to by neprezil muj :slight_smile:
30. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný upršený den :slight_smile: My jsme si s Kačkou bezva zacvičily, dneska nás moc nebylo, tak jsme nebyly moc namačkané. Nikomu se asi nechtělo v takovém počasí :slight_smile: Vyzvedla jsem fusaky a dneska směr Zlín omrknout postýlku a vyzvednout lampičku :dizzy_face:
30. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandysek jake fusaky? mas nekde fotecku?
me postylka prijede tento tyden a uz se tesim ze uvidim jak to sedne do loznice a kolik mista mi zbyde pro ten prebalovak - jsem si kouila ted podlozku.

A zaplacena zaloha na kocik :slight_smile: se tesim az zavolaji ze tam bude :slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@basska klasické od emitexu, najdeš to na jejich stránkách. Jeden do autosedačky a druhý do kočáru :slight_smile: Jaký kočár jste nakonec vybrali? :wink:
30. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: sem nejít den,tak už je toho co na čtení........tak dneska jsem uklidila v ložnici a poskládala si postýlku,pomalu do ní dávám věcičky na maliho.Nově koupené oblečky,pleny-zjistila jsem,že jich mam dost,povlečení do postýlky,peřinky a hračky pro nejmenší....................a co byste řekli?????no už je skoro plná :grinning:
O víkendových akcí se dost lidí ptalo co to bude-stále opakovat,že to nevím....no v duchu jsem se musela smát :wink: :sweat_smile: a jejich tipy??asi půl na půl.......no uvidíme-ono dokud to nebude venku,tak je tokové-nebo mi to aspoň přijde-nejisté :confused: :fearful:
30. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek