• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@dandysek jj taky je mam vybrane a mas jenom tem zimni nebo ten aj na jaro ten combi exclusive? Premysli prave ktery koupit.

My no ten dorjan sport prestige ten ktery jsem mela vybrany uz delsi dobu - fotku prikladam
30. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina no to mi povídej...taky každý loudí jestli holka nebo kluk, jak kdyby neměli rádi překvapení :unamused: Stejně jim nic neřekneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když chtějí kupovat výbavičku, at kupují, až se prcek narodí :sunglasses: Ale 90 % lidí typuje kluka, prej podle mámina ksichtu :grinning: :grinning:
30. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska kočárek vypadá hezky :dizzy_face: Jaká je to barva? Jde to z fotky těžko poznat. Máme zatím zimní fusaky, na letní je času dost....Do kočáru máme ten combi. Exclusive nám řekla prodavačka, že je zbytečný, že se nejvíc bere právě tento, tak nevím :confused: Na jaro asi fusak řešit nebudeme, stačí nějaká deka, ještě uvidíme :slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek stribrno-seda. Jj taky ho mam v planu..a kdes ho nakonec kouila, ja zjistila ze nejlevnejsi ho maji tady vedle nas v VaV kocarky. Na jaro si to myslim taky :slight_smile:
30. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska přesně tam jsem ho kupovala, objednají ti klidně i barvu jakou chceš do 14-ti dnů. Jinak ty ceny se liší +-50,- Kč. Obhlížela jsem to i ve Zlíně. Ale tady v UH je ta cena slušná, zbytečné někam jezdit :slight_smile:
30. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jo, cvičeníčko bylo fajn, jak píše dandy :slight_smile:
Basska: kočárek je hezký. Byli jsme tam v pátek, paní nám tento tip taky nabízela. Vše dobré, ale mě přijde pro mě strašně velký. Super pro mimi, ale chtěla bych, aby mě bylo za kočárem taky vidět :grinning: Takže zatím nevím...
30. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Kaci no me to prave vyhovuje, ja jsem velika a .....tak potrebuju aj veliky kocik :slight_smile:

Ja bych si sla taky zacvicit, ale jenom zacvicit bez ...tech ruznych.....veci okolo :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já žádnej kočárek ještě nemám.. :grinning: Ale přemýšlím nad tímhle hlavně kvůli ruční brzdy: http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100625-kombinovany-kocarek-hartan-topline-x-2010.html Ale nevím ještě no.. nabídka je mega :sweat_smile:
30. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby chi chi tak jestli se potkáme tak to bude asi malej zázrak.. :grinning: ale zase možný je všechno že jo.. :wink:
30. srp 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..tak ja uz mam vybrany..je ojety ale krasny...bebecar stylo :dizzy_face:
ja jsem premyslela dlouho..ja nemuzu mit trojkom.pac me se porad libi neco jineho...ja bych toho nevydrzela :grinning:
30. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka vypada docela v pohode......se mas, muj dojde asi az za 14 dni :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Ady kdy jsi to tak rychle stihla? :slight_smile: Kočík pěkný, vypadá, že se s ním bude dobře jezdit :wink: My jsme se vrátili ze Zlína, ani se neptejte, co jsem všechno nakoupila :sweat_smile: Ale super pokupky, jsem spokojená, sehnala jsem krásný ušatý heboučký overal a neodpustila jsem si mimo jiné kousky i mrnavé lacláče :dizzy_face: V bazárku to jenom hučelo :sweat_smile: A lampička taky pěkná :dizzy_face: Pokusím se to nějak nafotit :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..no kukla jsem vcera na bazos a bylo to...pani je ze zlina a kocarek se me moc libi :dizzy_face:
tak nafot vecicky jsem zvedava :grinning:
30. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Už jsem je nafotila, akorát nemám káblík na přenos, tak až zítra :slight_smile:
30. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar bazar..to je dneska hnus venku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no teda...a ma to tak zustat tento tyden - paradicka!!!!
31. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
coooo?no pekne dekuji nevim jak udrzet decko doma :angry:
31. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to máme dneska nečas....akorát na spaní :sunglasses: Založila jsem neveřejné albíčko tak kukněte, jestli Vás to tam pustí :wink:
31. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..nic nejde videt :cry:
31. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakryš, jak to? :frowning2: Zkusím ti poslat adresu do IP :slight_smile:
31. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek no taky nic, asi kdyz neni verejne tak mame smulu :slight_smile:
31. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..jj v IP to slo :grinning: krasne kolik jsi za ty veci dala?
31. srp 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem od rána jak praštěná. Jen jsem uvařila a vyprala a teď čučim do komplu a ani nevnímám na co :grinning: a svádí mě to podívat se na mimi bazárek, ale dala jsem si přísnej zákaz :grinning:
31. srp 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. My jsme byli obhlížet kočárky, ale žádné rozhodnutí ještě nepadlo. V bazárku jsem si taky pokoupila pár hadříků, časem nafotím. :slight_smile:
Dandy: taky bych mrkla, jestli pošleš adresu :wink:
31. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Ady, asi pětistovku :dizzy_face: Nesmím tam tak často jezdit :sweat_smile: Už jsem si dala taky zákaz, nakupuju už velikost 74 :sweat_smile:
31. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka byli jste v Berušce? Krásné věcičky, že jo :dizzy_face: A kočárky co? Byli jste i na Prioru? Zádný favorit? :wink:
31. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky já už taky brzdím...už jenom čekám, až budeme mít komodu, at si oblečky roztřídím a abych se mohla zrozit, kolik jsem toho nakoupila :sweat_smile: Ted to mám všechno v krabicích a už ani nevím, co tam je :sweat_smile: To bude překvapení :grinning:
31. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek :grinning: já už mám plnej přebalovací pult, komodu a skříň :grinning: ale na každou velikost to vychází jeden šuplík, tím se uklidňuju :wink: když to se nedá odolat :frowning2:
31. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky ještěže mám jenom tři šuplíky :grinning:
31. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek