• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@dandysek Jj, byli jsme v Berušce. Mají tam hezké věcičky, by se nakupovalo... :dizzy_face: Já teda zatím kupuju většinou vel. 62 něco 68. Na kočárky jsme byli na Prioru a na Kvítkové. Na Prioru teda prodavačka nic moc. Tak jako dívali jsme se na jané, x-lander, espiro gtx, dorjan. Ještě pročtu na netu diskuse, mrknu na parametry a uvidím. :wink:
31. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Na Prioru byla jedna taková nemastná neslaná, spíš nesympatická a taková mladá kočka, ta byla fajn :slight_smile: Omrkli jsme tam postýlku, jestli zítra neseženeme, tak jedeme tam :slight_smile: Hlavně, že jsi kočáry viděla na živo, ted už se jenom rozhodnout :slight_smile:
31. srp 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek No tak nám se právě věnovala ta neslaná :grinning: Nakonec mi na mé otázky řekla, že jestli mám internet, že je dobré si paramatery nastudovat tam, že ona to z hlavy neví :slight_smile: A to jsem se jí na nic moc neptala. Jo postýlky se tam mojému taky líbily víc. Myslím ta buková.
31. srp 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!

v půl devátý frčím na ultrazvuk, náběry a podobně, tak jsem zvědavá, co se všechno dozvím

dnes jsem blbě spala, malá mě probudila ve tři a já už pořádně nezabrala, malej kopal až do rána do močáku, tak jsem nemohla najít nějakou vhodnou polohu :angry:
1. zář 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka tak přesně tu máme vybranou, s takovým médou, tak ne, že nám ji vyfouknete :grinning: Za ty prachy vypadala solidně :dizzy_face:
1. zář 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, teda mně se dneska nechce pracovat :unamused:
Pantomima....držím palečky, at je všechno OK :dizzy_face: Já jsem taky blbě spala, mě sice prcek nechá spát, ale ta bolest zad a kyčlí teda ne :angry: Nevím, jak bych si už lehla :cry:
1. zář 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas noc taky nic moc..petan se budil a ja nemohla moc spat :confounded:

dandy..krasne veci a za super cenu :dizzy_face:

to ja mam zakaz nakupovani uz davno :grinning: uz mam asi 3 pytle..az bude pokojik vse vyperu a pak nafotim :grinning:
1. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy uz jen 10tydnu :dizzy_face:
1. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Asi jsem přišla na chut bazárkům :grinning: Ještě, že je mám tak z ruky :sunglasses: Internet mám naštěstí pomalý, tak internetové bazárky jsou přede mnou v bezpečí, páč na to nemám nervy :angry: Už se taky nemůžu dočkat, až to všechno vybalím a načančám, hlavně jak budu lepit tu dekoraci, na to já jsem ujetá :sweat_smile: 10 týdnů a pak další tři roky bez pořádného spánku :astonished: Ještěže občas vytuhnu u telky :grinning:
1. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no 10 tydnu a tri roky a pak treba dalsi tri :grinning:
no ja porad rikam ze nove jsou zbytecne a v bazarku je kotel veci za par kacek....a ditko tak rychle roste ze je to hned male :angry:
1. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek Jo, to je ta postýlka. Ale zrovna ta, co je vystavená, tak M říkal, že zepředu ji "ošulili", že je lakovaná asi jednou a z vnitřní strany 2x. Ale co do pevnosti, byla nejlepší.
1. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
dandy - v pohode veci.
no ja se vcera vztekla na mimiaukci..jsem chtela neco vyhrat a kdyz se po prihozu znovu cas nastavil za 2 minuty tak jsem ...aspon vyzdimala tu druhou :slight_smile: ...faakt blby system totok!!!!!!

no 10 tydnu je docela mala doba, pocitej i kratsi :slight_smile:

Holky ja taky nemohla spat, maly se tak vrtel a tak me kopal ze se nedalo od 4 spat a zacal me tak bolet spodek ze to neni normalni, jsem opuchla tak dvojnasobne, tak snad mi na to neco v patek rekne kdyz jdu na kontrolu
1. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=154597
hele cepicky za pak kacek..budu obj.pro petana :grinning:

bass..me taky desne boli spodek ale to je normalni jak mimi roste.....

a kolik stala postylka?ja mam ale asi ji nalakuji na bilo..pac bude pokojik bilo-ruzovy..ale az po UTZ ve 30tt :grinning:
1. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včel....možná byla jenom dobře a pevně smontovaná, ale si říkám, že za ty prachy se to hodí....vypadala slušně
Ady....stála 1890,- což je super :dizzy_face: Já možná na ultrazvuk zítra, uvidíme, jak se doktor rozhodne, mám poradnu...to zase bude váha :angry:
Holky, s tím spodkem...myslela jsem, že to dělá snad jenom mě :sweat_smile: To jste mě uklidnily, že je to normální...Nevím přesně, co mě tam bolí, připadá mi to, jak kdyby ta kost u vchodu, nevím jak to popsat :unamused: Ale chodím jak napr**ná :angry:
1. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy...taky chodim jak napr......a to nemam ani bricho jen me to boli jak vse roste a roztahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím k dalším nespavcům. Já jsem zase nemohla usnout, trvalo mi to 2 hod. a to jsem šla pozdě spát. Pak opakované buzení, nakonec jsem to vzdala a vstala na mě docela brzy.
1. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma z ultrazvuku, pořád je to kluk :grinning: , všechno v pohodě,akorát mi dr musel dát chvíli pauzu, nějak se mi při tom dlouhým ležení na zádech nedokrvoval mozek, tak jsem musela na chvíli na bok, fuj, kdybych neležela, tak se složim :confounded:
1. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsem na tom stejne, hlavne jak jsem napuchla.......na sebe nemuzu ani sahnout tak jsem zvedava co bude delat na tom ultrazvuku...to mu tam asi budu sykat bolesti - ja jdu v patek do poradny

Zeptat se he zeptam, ale tusi co mi rekne, ze je to normalni a ze to boli kazdou. Stejne jako na brutalni paleni zahy me odvetil, joo to se stava jezte Renie (ale to ze uz ani to blbe renie nepomaha, nebo pomaha ale az jich sezeru tak 5 zasebou a mam tak na hodinu klid, tak to uz nevidi :slight_smile:
1. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..me u petana nepomahalo nic na zahu..musela jsem pockat az to prestane :angry:
1. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem došla z UZV, máme pořád holčičku :slight_smile: už je hlavou dole, tak jsem ráda. Včera mě tak děsně kopala do žeber, že jsem se nemohla pohnout :confounded: no a dneska na UZV doktor říkal, že mám míň polodový vody, takže budu cítit každej kopaneček, má tam málo místa. Tak si ještě asi užiju :frowning2: jdu si na chvilku lehnout, taky jsem toho moc nenaspala.. mějte se krásně
1. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky to je super, že jste s mimískama v pořádku :dizzy_face: Dělali vám i váhový odhad? Já doufám, že to po našem ultrazvuku bude taky pořád ještě kluk :confused: Nebo budeme mít holku v modrém :grinning: žáha-to znám bohužel taky :unamused: Mně teda zatím zabírá Rennie, ale jenom na chvilku a nejvíc mě pálí po ovoci...no a pak mám jíst zdravě :unamused:
Holky, v čem budete mimísům prát věcičky? Já jsem koupila Lovelu na barevné a na bílé, byla v Tesku v akci, tak to snad bude OK. Dáváte i aviváž?
1. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek odhadem máme 1322g +- 200g, ale prej to ještě není směrodatný, malej je tedy stále koncem pánevním, tak uvidíme, já tedy doufám, že se otočí!!!!
1. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si prave obj.dve zavinovacky ve sleve cena 149kc a cepicky podvlekaci na zimu
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/cepicky/2712-cepicka-1-1-zdarma.html
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/zavinovacky/2808-zavinovacka.html
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/zavinovacky/4147-zavinovacka.html

dandy..taky jsem premyslela v cem..nezkousel nekdo persil pro mimi nebo ten novy dreft?
1. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka já pro malou prala v Lovele ale asi jen během šestineděli, aviváž jsem měla nějakej ten lenor senzitiv, bílej..teď ty věci co koupím po bazarech peru normálně s našim prádlem, snad malej bude bez problémů, Terka taky byla
1. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: tak ja peru a žehlim atd.no už se to blíží jak hrom........dneska jsem se dověděla,že si mě ještě ten Prostějov infekční(r.2006t oxoplasmoza) objednal na 21.10.-no ale teď už je to vyloženě o těch 30,- s prvnim jsem byla za celé těhu 2. a ted když je to s dalšími 2,5 roky odstup bych tam měla jít po 3.!!!!ani náhodou - to už bych mohla taky rodit a už minule mi řekli,že už to asi ukončíme a ikdyby tam něco bylo,tak se už nenadělá stejně nic-naštvali mě :confounded:
včera jsem se vydala -asi naposled-do města Olomouce a prošla jsem sekáčky a nakoupila tepl.soupr.pro miminko a dupačky a něco i pro staršího..............a taky jsem mohla hledat na holčičky :slight_smile: neteř šla dneska do školky-poprvé-tak nějaké hadříky tam :slight_smile: bylo to super :wink: navštívila jsem i lékárnu a koupila bepanten a buň.čtverečky a taky čaj.pro kojící-v zimě se bude hodit :wink:
Poradnu máme po neděli v ut.tak uvidíme jak budem velcí my .-) už se těšim :slight_smile:
1. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka moc pěkné :dizzy_face: Já už mám čepice asi čtyři, to se uvidí, až otevřu krabice :sweat_smile: Zavinovačku ještě nemám, ale mám objednaný kompletek do postýlky, tak je u toho ve stejné barvě :slight_smile: a ještě jednu si chci pořídit :slight_smile:
Persil sensitive pro mimi by taky neměl být problém :slight_smile:
1. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no petan dost olezal...no uvidim neco koupim a avivaz asi ne...pac u petana jsem nakonec jen ve vode bez prasku a avivaze..
1. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy...no ja mam jedno povleceni a jednu celou sadu co mam v albu a jedno jsem jeste nasla po malem zluto-zelene tak povleceni uz ne..puvodne jsem chtela usit ale latky jsou drahe jak svina tak 3 me postaci..tak jsem jen koupila ty zavinovacky u petana byly super byl v nich moc klidny ale az po te operaci :dizzy_face:

no u nas maji persil sens.v akci tak asi koupim :dizzy_face:
1. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Já právě povlečení nemám ještě žádné. Jedno bude takové fajnové nové, aby nám ladilo do ložnice a ostatní říkala švagrová, že má po malém, že nám ho dá :slight_smile: I tak to bude za to nové pálka :unamused:
1. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a do kočárku pořizujete nějaké peřinky nebo jenom fusak?
1. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek