• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
my budeme mít fusak a pak flaušovou deku
1. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak to mám vymyšlené taky :slight_smile: Teď ještě bude horor, abych se naučila prcka oblékat, aby mu nebylo horko ani zima :unamused:
1. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek neboj, to vychytáš!já třeba nepořizuju vůbec zimní kombinéézu, malá byla narozená taky takhle a jediný, kdy ji využila, bylo v autosedačce místo malýho fusaku, do kočáru měla poze teplý overal přes něco, většinou punčocháče a body, pak fusak, deka, hořejšek od kočáru, čepici na hlavu a rukavičky na ruce a bylo to
1. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka nevali mi ten odkaz na zavinovacky - posli obrazek ....a uz jsi to poslala nebo jest ne?
1. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda bez kombinezy bych to nedala ven..ale uz jsem slysela od moc lidi ze nemaji kombinezu...ja mam do autosedacky pac porad cestuji :grinning:

jj uz jsem to poslala myslis obj?
1. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavinovacka ruzova a zluto-bila :grinning:
1. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme teda kombinézku pořídili :slight_smile: Ale myslím si, že ji využiju jenom když bude velká zima nebo když budu prát zavinovačku do autosedačky, do kočáru asi ne, to by byl nabendaný jak sněhulák :slight_smile:
1. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka nebavi se to se mnou - asi nejaka zakazana stranka jak jsem na sluzebnim notasu no nevadi no :(
1. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségřin malý šel dneska poprvé do školy :slight_smile: Noo, chudáci učitelé :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass...to neni zakazana stranka :dizzy_face:
1. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Adel: mě to taky jaksi nejde :slight_smile:

Dneska byla Terezka prvně ve školce.....sem byla celý den jak na trní,ale zvládly sme to v pohodě.Ani se jí s tama nechtělo.Tak hlavně, že to s ňů vydržely učitelky :grinning:.
1. zář 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to teda otevřít šlo :slight_smile: Kači to je super, že to malá zvládla, aspon budeš mít víc času pro sebe :wink:
1. zář 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek mě váhový odhad nedělal a jak mě vyplašil s tou plodovkou tak jsem se ani nezeptala jak je malá velká :grinning: jsem střevo... a věcičky jsem vyprala v Lovele a kojeneckým Noritu :o)
1. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Teda ty už máš všechno nachystané jak koukám :astonished: Musím si na to myslet, abych na to taky nezapomněla :slight_smile: Jsem z těch doktorů vžvycky celá zmatená, vždycky mi z nich stoupne tlak :angry:
1. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek to je tím, že jsem na neschopence, jinak bych neměla nic :slight_smile: s tím tlakem někdy sem ofotím těhu průkajdu, to se zasmějete :grinning: rekord mám 170/105 :grinning: a přitom doma v pohodě...
1. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,mužu mezi vás?Pročítám vás od začátku a už víckrát jsem se chtěla zapojit do diskuze,ale nějak jsem nenašla odvahu.Už se nám blíží termín porodu a já bych byla ráda,kdyby jste mě pomohli.Vím,že mám za sebou 4děti,ale nejmladší jsem rodila před 10lety a tenkrát to bylo trošku jiné.Vlastně co se týče věci pro miminka.Jestli musí být autosedačka,nebo jaká peřinka,nebo oblečení.....Dřív bývali krásné naškrobené peřinky,ted se to prý nepoužívá....tak nevím.Ale v zimě dát miminko jen do autosedačky...nevím...Nebo bývali většinou pletené svetříky a čepičky..Vím,že je na to čas,ale když ono to šíleně rychle letí a každý den se sem nedostanu.Vy jste holky mladunké a máte přehled,poradte prosím,děkuju a přeji všem krásné a veselé těhulkování
2. zář 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
vitam te martull...teda 5 ditko ty mas ale odvahu :confused: :dizzy_face:
autosedacka(vajicko)musi bejt...jinak si myslim ze se ani nic nezmenilo..zalezi kolik chces investovat :grinning:
2. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle autosedačku ano, do kočárku už se nepoužívá plymo, ale nějakej fusak, je plno internetových stránek, kde jsou seznamy, co pořídit na miminko......od oblečeípočínaje, vybavením pokojíku, postýlky a bytu konče.....ale zase už máš zkušenosti a určitě si nebudeš pořizovat nějaký zbytečnosti :grinning:
2. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantom...no plymo se porad pouziva ja to nasla na netu :grinning:
2. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no já taky, ale kolik mamin si s tím viděla???nebo mimčo v kočáru v klasické zavinovačce s krajkama?
2. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle ahoj vítám Tě mezi nás :slight_smile: Ty brdo, 5 dětí, to je krásný. Myslím, že spíš budeme chodit pro radu my k Tobě, s takovýma zkušenostma :slight_smile: co se těch věcí týče, myslím, že to záleží na každé jedné mamině, prodává se snad úplně všechno a záleží na Tobě co Ti bude vyhovovat :slight_smile:
2. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pant..no videla jsem nakulmovane perinky i decky sametove a vysivane...no kazdemu se libi neco jineho :grinning:
2. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka taky myslím, navíc teď frčí ty retro kočárky, myslím, že se dá teď unosit úplně všechno :slight_smile: já mám jednu krásnou zavinovačku od tchyně a už se těším jak tam mimčo dám, na fotkách to bude vypadat nádherně :wink:
2. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martulle, vítej! Ono se toho zase tolik nezměnilo. Sice autosedačka povinná, místo košilek se víc nosí bodýčka, výborné jsou overaly na spinkání, místo svetříků se více nosí fleesové mikiny a kabátky, ale to je věc vkusu. I když fleece je třeba pro mě příjemnější a krásně hřeje. Naškorbené peřinky do kočárku výdám vyjímečně v létě, v zimě nee. Protože lepší dát dítko do fusaku, aby mu bylo teploučko a v peřince ho tam rvát by bylo moc.
2. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji,sestra mě říkala,že autosedačka být nemusí,jako myslím z porodnice domu,že stačí být v peřince,tak nevím.Oblečení máme,výbavu taky,většinou zachovalé po dětech.Jen si nevím rady co na cestu domu z porodnice.Autosedačku jsme ještě nekupovali,tak si nedovedu představit,jak se tam vleze miminko v peřince.Nebo se bude držet v náručí v peřince a ve fusaku?Čím jsem starší,tím to víc prožívám,nezlobte se.
2. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle nic si z toho nedělej, já jsem pořád vedle jak ta jedle z některých věcí.Nevím odkud jsi, ale určitě když půjdeš do nějakýho obchodu s dětskýma věcma tak Ti tam poradí co a jak :slight_smile: omrkneš si a pak už se rozhodneš :o) nebo se zkus podívat do našich fotoblogů, dost fotíme, tam tam třeba najdeš nějakou inspiraci. Já jsem třeba skoro všechny věci dostala od kamarádek nebo koupila v bazárku, opravdu je teď velký výběr i tam a nemusí se utrácet až tolik peněz :o) autosedačka být určitě musí :slight_smile:
2. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavicky@vidíš,to mě nenapadlo,hned kuknu na vaše blogy,aspon ziskám inspiraci.A ten bazárek je bezva,sama jsem ho taky párkrát navštívila,vždyt nemusiju být všechny věci nové,miminko,stejně z toho hned vyroste,hlavně,že to bude pohodlné a čistučké.Tak autosedačku musíme ještě pořídit :slight_smile:
2. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka hezký věcičky :slight_smile: zase budu mít jeden blbej dotaz :slight_smile: je to tak, že dám napřed bavlněnou tenkou čepičku a přes to teplejší v zimě? nebo ne?
2. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky klidně, taky jsem to tak měli, tenkou bavlněnou bílou zavázat pod krk a přes to slušivou a parádní :wink:
2. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek