• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Jé holky super pupíky:slight_smile: Až vyhrabu baterky do foťáku, tak sem taky hodím břuch. Ale víc než břuch mi zatím rostou prsa :angry: :angry: Místo těhu hader asi budu kupovat nové podprdy. S těma vitamínama: já jsem u prvního brala a malá měla 3,16 kg a 48 cm. Tak si myslím, že tak normál. Kámoška brala ty samé a malý měl 4,5 kg. Spíš bych řekla, že je to individuální. Teď taky beru, ale tak obden, protože si často nevzpomenu:slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pupík dodám, prsa ne :grinning: , nevešly by se do objektivu :grinning: :grinning: :grinning: , podprdy už mám vyměněný

já vitamínky beru a budu dál, taky si myslím, že záleží na mnoho faktorech, nevím o tom, že by moje švagruše něco brala, krom listovky a malej má 52cm a 3980g, já je brala a Terka měla 3kg a 50cm :wink:
21. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám nahoře asi 3 kila. ale protože jsem měla bříško už předtím, tak mě to šlo hlavně do špíčků na břiše... :angry: . Už se těším na ten 5. měsíc, to už mi bříško přeroste i ty moje špekuně :grinning: . ...a bříško dodám jak si to přetáhnu z bobilu - teď nevím kde mám kabel :grinning:
21. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
muzu se k Vam pridat? nejsem nejake extremni prispivatel,ale obcas neco pisnu. Miminko cekame 21.11.
Jak se bavite o tripplech,tak mne dr nic nerikala,ja jsem byla ted v 13tt na NT screeningu a na poradnu jdu az v 18tt,tak asi mi je nebude delat. U prvniho si to nepamatuji,ale NT jsem mnela taky.
Ja jsme zatim nepribrala,ale mne zbylo jeste 5 kg z prniho tehu,tak asi cerpam z toho. Jinak jsem pribrala u dcerky 25kg,tak doufam,ze tam to nedotahnu :sweat_smile:
22. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucko, vítej mezi námi. Jak sis mohla všimnot, tak tady žádná nejsme moc spisovatelka :sunglasses: , tak aspoň nebudeš muset moc dočítat :wink:
Jinak já jsem byla taky jen na NT screeningu a na tripple testy už nejdu. Doktorka mi říkala, že ten screening je jakoby nad triplama a je daleko přesnější, proto už pak na tripply nemusíš, když ti vyjdou dobrá čísla. :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že u každýho doktora je to jiné, já byla na NT screeningu, a na tripple testy musím taky, doktor říkal, že trippl jsou stále povinné ( pokud je vyloženě neodmítnu ). Jinak beru vitamíny Calibrum, doporučená dávka jsou dvě tablety denně, beru jednu, tak snad to bude stačit.
22. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji za privitani :slight_smile: tak mne nic od tom,ze jsou trippl povinne nerikala,ale to je jedno NT je v poradku a to je hlavni :slight_smile: Ja neberu zadne vitaminy nic. Moje Dr rika,ze kdyz se stravujes normalne,jes zeleninu,maso i ovoce,tak to neni potreba. Ale u dcery jsem je zobala taky :sweat_smile: ,no a mnela 4040g,ale to asi nebylo tema vitaminama...
22. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky,chtěla bych se Vás optat zda máte někdo zkušenost nebo si pořizujete těhotenský pás.............uvažuji o tom,ale stále se nemůžu rozhodnout :unamused: (obrázek-co mam namysli) .......ted u nás strašně bouří-letos se asi pěkného počasí nedočkáma :frowning2:
23. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj justino, já si ho pořídila právě tento týden. Sice ho ještě nepotřebuji na 100%, ale vidím, že trička, která jsem doteď nosila už jsou mi malá a krátká. Tak jsem si ho pořídila, abych mohla nosit svoje oblíbená trička i nadále... Hlavně je supr, že nemusís v létě nosit košilku a netáhne ti na záda... Já v něm vidím výhodu, ale pořídila jsem si celý černý, aby se mi hodil ke všemu a navíc v práci nemůžu nosit na břiše pacičky, to by si ani němci klepali na čelíčka... Jinak je pěknej..
23. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jusino já si koupila černý v DM drogerii, ale je mi ještě docela velký, tak musím počkat až mi více naroste bříško :slight_smile:
23. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mám vyhlídnutej taky celej černej...............nožičky nemusim :wink: ............... asi do toho pudu. :sunglasses: Díky :sunglasses:
23. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jakpak se máte? Mě pořád pobolívám podbříšek :unamused: No zítra jdu na prohlídku tak uvidíme. Jinak k tomu pásu. U Kačky jsem měla dva. A docela dost jsem je užila. Jak se tady už psalo, tak je super, že můžete nosit trička co před těhu a nic nikde neleze :sweat_smile:
24. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holceny, tak ten pas me vubec nenapadl, ale super, taky poridim...docela se desim zimy v cem budu lozit ven s brichem :slight_smile:)jen taky mate depre stavy? ja se toho nemuzu nejak zbavit, nekdo se na me osklive podiva nebo zvysi hlas a ja bych uz brecela...doprcic, a byla sem tak veselej clovicek
24. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak dneska mám za sebou tripple testy, tak te´d už jen aby byly dobrý :slight_smile:
24. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky a kdypak ti reknou vysledku z tripple testu?
24. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
2.6. jdu do poradny a sestřička říkala, že už budou :slight_smile: , vzala si ne mě telefon, tak doufám, že volat nebude :wink:
24. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej ja myslela, ze ty vysledky jsou tak do druheho dne, ja jdu az 2.6. to budou zase nervy....tak ti drzim palce at je vsechno v poradku :wink:
24. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim, jak dlouho to přesně trvá, jen jsem se zeptala, jestli budou, až přijdu a ona že prej jo, ale někdo snad říká, že prej i tři týdny????tak nevim
24. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na tripltesty zitra a pak na kontrolu 8.6.tak to už tam asi taky budou.Jestli vzpomenu,tak se zitra sestřičky zeptám :wink:
Pás už mam objednanej :sunglasses:
24. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky, tak já jsem konečně vyfotila taky ten můj pupík, teď jen jestli se mi podaří to sem uložit :confounded: . Kvalita je děsná, ale já jsem se fotila sama a nevěděla jsem jak na to :unamused: . Jo a je to fotka z rána, večer bývá i hůř :grinning:
24. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, tak koukám, že pupík nemám v 15tt jediná. Docela mne vaše fotky uklidňují. Taky sem musím někdy fotku hodit... Co se týká pásu, taky doporučuju. Dneska jsem ho měla v práci a skvěle břicho i drží... Navíc v košilce se vám v létě potí záda, s pásem je to OK. Mně dneska taky dorazily těhu kaťata do práce, moc pěkné (Helen Mode).

A tripple testy? Na ty jsem si volala k doktorovi po týdnu. To by výsledky už měli mít...
24. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!

tak já tedy ten pupík taky vyfotím :grinning: , těhu pás nemám, mám pár těhu triček a v HM jsem si koupila skvělý těhu tílko, je dostatečně dlouhý a skoro ho ze sebe nesundám, je super, pak mám jedny těhu šaty z minula těhu laclovou sukni, vlastně jsem si s tímhle vystačila celé minulé těhu a teď to tak taky bude, jo, vlastně ještě mám jedny těhu rifle :grinning:
25. kvě 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holceny, sem rada ze se pupiky chytly...ma pocit ze sem kazdej den otekleklejsi, jim (nebo spise zeru : -)))) 5x denne a rano se budim hladova..mam zrejme v sobe vetrelce :slight_smile:)nebo otesanka :slight_smile:))
na obleceni sem zvedava, jeste ze to bude pres leto, tak to odchodim v suknich a satech...a po pasu se podivam :slight_smile:
nevite kdy prestanou ty ranni nevolnosti?
25. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,tak jsem byla na odběrech a sestřička říkala,že za 14 dní(jak jdu na kontrolu)už výsledky budou jinak by měly být do týdne-podle toho jak stíhaj :slight_smile:
Já jsem měla prvního spíše přes zimu,takže jen dvoje kalhoty a jinak mi svetry byly a bundu jsem měla pučenou od prostornější známé...............teď přes léto budu víc chodit mezi lidi,tak sem si pořídila i nějaké 3/4ťáky a trika(tílka).Sukně nenosím a jedny šaty z bazaru sem ještě pořídila :wink:
25. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny......jo a ranní nevolnosti,ja neměla,tak nevím,ale už by pomalu měly přestávat :wink: znám případ kdy trvaly teda ještě hoooodně dlouho :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ty nevolnosti mam, pokud si dam vecir slabsi veceri a rano mi kruci v brichu pak se mi zaludek bouri a ja objimam zachodovu misu :slight_smile:)jenze se zase nemuzu naprat na noc protoze pak neusnu...
no je to sranda se pozorovat jak se meni telo...a mozek jak funguje....dojimaj me veci nad kteryma sem se kdysi smala :slight_smile:))jeejdyyyyk
25. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidávám taky pupík:slight_smile: a jak některé píšete s přibývajícím dnem je to horší a večer si připadám úplně nemožná. Zatím mi to připadá jak špek :confounded:
25. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ty nevolnosti. Mě už to vcelku přešlo. Sice jsem neblinkala, ale blbě se mi dělalo, hlavně tehdy, když jsem se nenajedla. Takže teď se cpu pořád. Měla jsem i období, kdy jsem večer lehla do postele a za půl hod. jsem musela vstát a jít se najíst.
25. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je malinky pupik ...to neni feer...:slight_smile:
25. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem byla na odběrech, výsledky budu mít za týden. Nevolnosti nemám, jenom ze začátku mně bylo všelijak, hlavně teda večer, ale neblinkala jsem.
Jinak díky za tip na těhotenský pás, určitě si ho pořídím. Zatím kupuju delší trika, a podívám se po 3/4 kalhotech na léto.
25. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek