• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
já vím, je to děs, budu muset brzy do práce, ale s malou se mi to povedlo na částečnej úvazek až v roce a půl, jak to bude teď, to nevim.....ale s hypotékou a vším okolo to budeme muset nějak udělat :frowning2:
8. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to smutné ubírat peníze maminám co jsou doma s dětma.tam aby ubrali sobě a popropouštěli zbytečné lidi co tam jsou,to né,a že je jich tam....
8. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,nemá cenu se rozčilovat-lepší to nebude a můžem jen doufat,že se to nějak radikálně nezhorší :unamused:
K té porodnici-už mam vše nakoupeno-budu rodit ve Šternberku-tam si musíme vzít 2x balení vložek a síťované kalhotky,pleny pro mimi a oblečky jak chceme-beru až oblečky na cestu dom :slight_smile: ještě si vezmu jednu látkovou plenu-barevnou-aby mi ji uklizečky nezbufly k erárním :slight_smile: mastičky a ubrousky tam maji........pro sebe jen přezůvky a ponožky a samo sebou hygien.potřeby :slight_smile:
No letí to rychlostí blesku---------ale někdy bych už to chtěla mít venku,až bude-budu zase říkat,že to chci mít ještě vevnitř :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: na ty penízky jsem take zvedava, to mě fakt naštvou :frowning2: No ale neudělám s tím nic. Také budu muset tyto veci nakoupit, pac listopad už klepe na dveře :slight_smile:)))
8. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak se přesně poznají ty poslíčky..?? Mně poslední 2 dny semtam "zarve" vespod. Vždycky x-krát za sebou ale jen tak na minutku a pak už zas nic.. jestli je to ono tak začnu tež panikařit, bo tašku nemám sbalenou a sice výbavička je vypraná, ale nikoliv vyžehlená a co je hlavní tak ráno mi definitivně odešel mobil a přítel přijede z Práglu až večer. Takže kdyby cokoliv, asi budu zvonit na sousedy nebo co. Ani taxíka bych si nezavolala.. Boha jeho.. Ufffff, to chce klid.. :grinning: Jinak včera jsem absolvovala informativní schůzku s návštěvou porodních sálů v Bohunicích a info k věcem do porodky - určitě plínky pro mimčo a pak akorát věci na cestu dom a pro sebe kosmetiku, ty jednorázový kalhotky, vložky a kojící podprdu s vložkama. A dokumentaci samozřejmě. Jinak prej je všechno k dispo. No sestřičky teda byly protivný jak kyselá prdel a to po nich člověk ani nic nechtěl.. zdrbané jsem dostala i za to, že jsem neměla přesně nachystané drobné a že jsme se nakoukly do sprch. Všecko jim vadilo. Porodní boxy teda bíííída... tak snad aspoň ta příroda bude milosrdná.. :sunglasses:
8. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo o tom jsem vůbec neslyšela, že to má klesnout až na 6000,- já jsem slyšela, že to chtěj zkrouhnout o 10% jak mateřskou tak rodičák. Tohle je teda mazec. Holky nevíte jak je to vůbec s papírama ohledně práce? Kdy se jim co nese. Nějak jsem to pozapoměla. :sweat_smile:
8. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia no dostanes od gynekologa papir na materskou - ja uz ho teda mam 2 tydny a tento tyden ho tam nesu, kde mam jenom termin porodu. Oni to poslou na socialku a tam by ti mela chodit pak materska. Me protoze jsem an nemocenske ukonci jenom 6 tydnu pred nastupem nemocenskou a napise mi ofic materskou - tak jsem zvedava - pry nic jineho se nepotrebuje............ale kdo vi :slight_smile:
8. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Jé moc děkuju :wink:
8. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile: taky máte ten pocit, že nás furt něco bolí a padáme a tak :sweat_smile: jsem zvědavá, co budeme dělat tak za měsíc a víc :unamused: já jsem si před chvilkou narazila zadek v autobusu, nějak jsem nevychytala výšku a padla rovnou do sedačky :frowning2: Dneska zabalím tašku, tak nafotím, ještě mi teda chybí ten Bepanthen, ale ten dokoupím. Do porodky pro mimčo beru jen pleny a vlhčený ubrousky, jinak nám tam všechno dají. Prý "nafasujeme" kupu oblečení a jak opotřebováváme, tak nám je vyměňují kus za kus :slight_smile: ale myslím, že to má každá porodka jinak...
8. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
@lucbuc nepanikař, to není ono :grinning:
8. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se přidávám k dotazu lucbuc :slight_smile: jak teda ty poslíčky vypadají? :astonished:
8. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každá to má jinak.. bolest jako při menzes nebo silnější, nepravidelná, tuhnutí břicha na pár sekund až půl minuty..
8. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky me uplne ztvrdlo bricho a mela jsem takovou bolest neco jako v podbrisku od pupiku dolu. - takove stahy asi pul minutove co 8 minut, celkeme jich bylo asi 5 .......ale pak to preslo.
8. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky...tak si to tu procitam a ta rodicovska me taky pekne desi..mam na sebe jeste napsany auto leasing 4000 tak se asi budu chodit past nebo co.....zdimat rodice..to je super...jinak ty porodnice uz mate fakt nachystanou tasku? ja jeste nic kurna..ani vyprany maly hadriky nemam..semspolehala na materskou ze si to vyperu .-)))lucbuc tys uz byla v bohunicich? taky tam chceme jit a vzit si takovy predporodni kurz co se tam plati...ty sestricky neprijemny bych vyrazila hnedka, ja chapu ze toho maj hodne a malo penez..ale tak vybrali si tu praci tak by mely byt na maminky milejsi...jinak mam jen dve kila nahore...na kontrolu jdu az za 14 dnu tak uvidime co mi rekne pan doktor...jinak sem furt tedkom unavena v praci sem od rana do vecera a poslednich par hodin uz skoro usinam na stole :slight_smile:))))))))jeste ze za par dnu padla :slight_smile:))drzte se holky :slight_smile:
8. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska ty brdo, tak to bych byla vyplašená jak blázen...
8. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby dve kila? tak to se okamzite pofot a ukaz pupika :slight_smile:
TO ja uz jsem na 7mi a ...mam pocit ze se jenom na neco podivam a uz ta vaha jde nahoru :slight_smile:
8. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska no neni to zrovna moc aktualni, ale merisla sem se a mam kolem pupku 95 cm :slight_smile:)nejak me to vyjida zevnitr :slight_smile:) jinak holky budete si porizovat tu decku monitor dechu? ja si rikala ze nee..ale tedkom kolem me furt slysim at si to poridim...a kdo vlastne hlida miminko kdyz sme v porodnici ? jako jestli dycha atak
8. zář 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby já si ji budu půjčovat u mého gyndr. Kdybys měla zájem, tak v Brně na Josefské ve Family Pointu mají seznam doktorů, co to půjčují :o) Je to asi 700 kč na půl roku :slight_smile:
8. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Tak až to najdeš na netu,tak sem dej prosím odkaz.Díky
8. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby pekny pupik, mam asi stejny....jenom ty kila nekde jinde (je pravda ze oproti svoji puvodni mam taky 2 nahore, ale ja zhubla takze 7 je celkem prirustek)

No ja jsem byla taky hodne moc skepticka ohledne monitoru dechu a pak ....jsem se rozhodla ze si to koupim, hodne lidi v moji blizkosti jsou radi ze to maji...i kdyz obcas falesny poplach ale vis ze je vsechno ok. Ja si nekupovala novou, ale pres aukro se mi povedlo za docela dobry peniz sehnat jeste v zaruce - sousedka mi ji uz odzkousela :slight_smile:

ale asi zalezi jestli mate v rodine nejake problemy.......ale spis pro ten pocit ze je vsechn ok to stoji. ALe 100 lidi 100 nazoru.
8. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju :slight_smile: a dekuju slavicko za tip...asi spis koupim novou nebo se pozeptam v okoli jestli nekdo nepujci :slight_smile:
8. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no ja ho mam za 1200 a bude muj.
Odkaz? klasika www.aukro.cz, nebo hledejte i na mimibazar.cz
taky jsem mylsela ze si jej pujcim ale ....me ten rozdil neprijde tak veliky a bude uz muj, co ho dal prodam - zalezi jak se rozhodnu
8. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se pochlubím naší první fotečkou z ultrazvuku.
8. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nilika krásná :slight_smile: já jsem měla strach, že by nám takhle hezky fotka nevyšla, tak jsem na 3D nešla :grinning: ale tahle je moc pěkná, první do albumu :wink:
8. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimčo na UTZ spinkalo,takže to je jediní,co za 1.000,-Kč máme,ale aspoň něco
8. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nilika moc pekna, muj te teda vrtel tak ze ...zase nesel zaostrit...ale mam video tak si ho muzu prohlizet...........ale fakt tak peknou fotku nemam ani jednu :slight_smile:

taky se vam tak vrti to mimi v brusku? bych to tipla ze mam asi nejakeho hyperaktivniho :slight_smile:
8. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdy se vrtí tak,že si myslim,že mi to břicho provrtá.....ale jsem ráda,že ho cítím,pak když je hodně dlouho v klidu,tak už jsem jako na trní,jestli je vše ok.........ještě dotaz:dělal vám mudr ve 30 tt utz s váhovým odhadem?
8. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nilika no muj nee, pry se to vsechno zmeni. takze ja mela smulu :(
8. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska to neni smůla....já zase nemám video,jenom jednu fotečku,nabízel mi ještě jednu-pohlaví,ale to jsem vědět nechtěla,tak jsem nechtěla ani fotečku
8. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my monotor dechu máme a nedám na to dopustit, člověk je fakt klidnější, měly jsme je už v porodnici
8. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek