• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
ahojky
tak ja jsem dneska u mamky :dizzy_face: po ceste jsem si ke kafcu koupila zakusky :grinning:

holky nestresujte :grinning: aj kdyby jsme nemely nachystane tasky a vybavu..dneska se da vse porodit cestou domu z porodky....ale ja uz mam vyzehlene 3 pracky bileho :grinning: jeste mam delat 2 pracky ruzoveho a 5 pracek oprat a vyzehlit ostatnich barev..joooooooooooooo jsem blazen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja jsem od kamosky dostala takovej balik a tam je vse do porodky..vlozky a vlozky do porodky a sitovane kalhotky...mam pocit ze johnons...nebo jak se to pise..zavakuovane a dost vychytane...
8. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já akorát vábavičku o víkendu roztřídím, prala jsem průběžně, žehlit to nebudu, tedy kromě klasickejch plen, ty jsou ještě ve skříni, vyvařím je a připravím.....na žehlení já moc nejsem a přijde mi to tak nějak zbytečný, u těch pidi věcí....no, prostě to tak mám :grinning:

tašku do porodky zabalím tak za týden, až dokoupím potřebný věci, i když poslední dny mám někdy pocit, že už rodím, jak mi tvrdne břuch a bolí a já sotva lezu..no už to nějak přežijem, počítá mi to tu 59 dní do temínu, tak uvidíme, kdy to přijde, malá byla o týden dřív
8. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dneska u novýho gyndaře tady v Brně. Tak mi kontroloval čípek, sláááva.. ne, že bych se na to tak třepala, ale můj předchozí gyndař mi ho nekontroloval ani 1x a Vy furt píšete, že Vám to kontrolujou min. 1x za měsíc. Tak na porod to zatím prej snad nevypadá. Malej má velkou hlavu, prej podle UTZ odpovídá velikostně 33+3, podle stehenní kosti 32+něco ale to jsem zapomněla a papír jsem na to nedostala ani v průkajdě to nemám. Váhovej odhad jsem nevyškemrala, prej je to blbost. No, tak si říkám, jestli jsem neměla tuhletu odhadovku ještě absolvovat naposledy v Praze. Ale jinak doktor je sympoš a moc hodnej, tak uvidíme.. no a jobovka největší - nemohl najdít na UTZ pindíka.. takže jsem nasr.. jak sáňky v létě a jak ho tam nenajde ani za 14 dnů, tak nevím co budu dělat.. se asi zjančím jestli to bude nakonec baba.. :confounded: Všechny věci mám modrýýýýý..!!!!!!!!!! :sweat_smile:
8. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Sunny k těm Bohunicím - mě ty prašule přišly být skoro vyhozený za nic.. nedozvěděla jsem se dohromady nic novýho, krom toho, kdy mám dorazit do porodnice. Ale to Ti můžu klíďo napsat, jestli budeš mít zájem. Jinak pro mně teda nový info nula - nula - nic.. a prohlídka sálů - jako krom klasického předporodního boxu všude někdo byl. Takže jsme to tam byli okukovat a přitom se tam svíjela mamina.. nebudu to komentovat, přišlo mi to skoro nevhodný.. a ty sestry fakt mrzké jak prase.. a to jsem tam byla s holčinou, která taky pracuje v Bohunicích, jen na jiném oddělení a říkala, že to nechápe. Já jsem to právě před ní raději nekomentovala, ať se jí to třeba nedotkne a překvapilo mně, že co řekla, mi mluvilo z duše.. takže to není jen můj názor.. na 2.stranu ve chvíli kdy rodíš ti to bude asi jedno a co se mně týče, tak jsem poslední dobou tak nabroušená, že bych jim mohla z fleku konkurovat.. :sunglasses: Dneska jsem se ptala gyndaře, kde tak rodit a tvrdil že by volil ty Bohunice a pak Obilňák.. takže co nám zbejvá.. něco si vybrat tak jako tak musíme.. v Bohunicích jsem platila 330,-, na Obilném trhu to prej stojí 150,-. Jestli se budeš chystat na Obilňák tak dej vědět - bych se přidala.. :sunglasses:
8. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @lucbuc jéé, to by tedy byla síla, kdyby to na konec byla holka :grinning: , my naštěstí viděli pindíka pokaždý, asi to bude pěknej exibicionista, když se vždycky ukazuje :grinning:
8. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima No ani nemluv.. ještě teď mně polívá horko, jak mi vzrostl tlak.. a já se na toho kluka tak těšíííím.. :frowning2: Každopádně malej měl nohy u sebe a doktor říkal, že tam nic nevidí. Tak uvidíme. Ještě není nic definitivní.. :sweat_smile:
8. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc takze myslis ze je zbytecny tam lozit? ja tam chtela jit jeste s kamoskou...no ted sem zvyklana..ja na zadny jiny kurz nechtela jit sem myslela ze mi to bude stacit v porodnici :slight_smile:)jej..oni ukazou sal kde zrovna rodi mamina??to sou blbci ..jestli to udelaj i me tak je poslu nekam...no obilnak me desi jeste vic jak bohunice :slight_smile:)no budu to muset probrat jeste s kamoskou co a jak..ale fakt je ze si asi nevyberem..vsude bude neco...
8. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Tak já nevím jak moc zajimavá a nebo nezajimavá je ta Intenzivní příprava na porod. Ale na tu abys mohla jít, tak musíš snad podle všeho absolvovat nejdříve i tu Informativní schůzku k porodu, kde jsem byla včera já. Takže počítej 1 x 330,- za tu Informativní schůzku a 1 x 330,- za tu Intenzivní přípravu na porod. Pokud budeš s sebou brát přítele, tak připočítej pokaždý ještě 200,-. Já mám možná moc nastudovaného z netu, ale pro mně tam fakt nebylo nic novýho, co bych nevěděla. Každopádně pokud to tak cítíš, tak běž. Tvůj dobrý pocit je to nejdůležitější že jo. Proto já jsem si třeba zpracovala ten porodní plán, přestože mně neustále okolí atakuje tím, že mi to bude k ničemu. Ale mně to uklidňuje a o to jde. :sunglasses:
8. zář 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Já teda dneska byla taky v poradně, celkem mám navrch + 7 kg, udělala mi ten "větší" utz - tak kontrolovala srdíčko, ledviny, měchýř, ruce, nohy, délku stehenní kosti a velikost hlavy (to jsem zapomněla) + odhad váhy 1600g. lucbuc - si mě teda docela překvapila :astonished: , já jsem se ani nezeptala na to, jestli stále platí, že je to holčička :sweat_smile: . ale tak co už, sice bych ji moc chtěla, ale většinu věcí máme poděděných po kámoščiných klucích, tak jenom v růžovém by případně nechodil :dizzy_face: . taky jsem se nechala zviklat nakonec na kurz; byla jsem v pondělí a jednou z mála podstatných info, co jsem se dozvěděla bylo, že pokud začnem rodit do 35 tt, pak jet na obilňák, pokud mezi 35 - 37 tt, pak obilňák nebo bohunice a nad 38tt že už je to jedno...
8. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina Tak já jsem se na to pohlaví ptala hlavně proto, že jsem byla po-1x u jiného doktora než doteď. A kdybych se nezeptala, asi bych se cítila líp. Takže ničeho nelituj.. :wink: Jo a říkali Vám proč do 35.tt jet na Obilňák? Bohunice má lepší vybavení nee..?? Teda aspoň můj gyndař to dneska tvrdil..
8. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc že prý ta novorozenecká JIP zůstala tam, takže když je problém - a to pokud rodíš do 35 tt většinou je, tak stejně dítě převáží na obilňák. chtěli to sice celé stěhovat celé do bohunic, ale prý to ještě není a teď s těma škrtama ani nebude...
8. zář 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc..jo?????ze nakonec by mohla bejt holka...no porad lepsi holka v modrem jak kluk v ruzovem..ja jde pristi tyden na UTZ tak uz se zacinam bat :confused: :sweat_smile:
8. zář 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar kočeny, teda vy jste plkaleny... :slight_smile: Hlásím ultrazvuk za námi, viděli jsme prcka...teda prcka, spíš macíka :sweat_smile: Jsme hlavičkou dolů, odpovídáme 33+2, váhový odhad 2040 g a pořád máme pindíka, jupííí. Ptala jsem se radši dvakrát a zabral mi ho detailně, je tam :grinning: Takže modrá výbava pokračuje...Jinak jsem hned vletěla do lékárny a odměnili jsme se kosmetikou, odsávačkou hlenů, bepanthenem. rybilkou, teploměrem a ještě výbavičkou do porodnice, to byla pálka, vzali jsme to komplet. :sunglasses:Teda ještěže já nemusím porodnici řešit, mám ji 200 metrů od baráku a je krásná nová :dizzy_face: Prohlídku sálu máme v rámci předporodních kurzů a skupina lidí tam jde jenom v případě, že tam zrovna žádná mamina nerodí, pokud je tam rozjetý porod, tak se prohlídka nekoná...to se mi líbí, že tu maminu nenechají rušit a nezasahují do soukromí :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem zapomněla, volali nám, že přišla postýlka a povlečení, takže tatínek má na víkend zábavu, bude montovat :dizzy_face:
8. zář 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám zabaleno :grinning: a hned jsem klidnější... ještě přidávám fotku narvané skříně :grinning:
8. zář 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy vy jste holky nějaký akční, u mě je klasickej večer, už sotva lezu, bolí mi břicho a mám ho docela tvrdý a už včera se mi přidaly záda, děsně bolí v kříži, teď jsem u zametání myslela, že chcípnu,už aby bylo ráno, to zase budu moct fungovat :confounded:

do poradny jdu 15.ýho, to jsem zvědavá, co mi na to řekne
8. zář 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me je uz dobre..podbrisek me bolel jen dva dny a ted tuk tuk mam klid :dizzy_face: krom zad ktere me boli od 14 let se citim celekm dobre...jo a uz me malicko roste bricho a vaha je porad -2 tak to jsem taky rada...

slavicky..prosim jak se jmenuje ta srin?je z ikee ze?ja uz jsem to zapomela :grinning: tehu demence....uz jsem se sice ptala ale uz nevim :grinning: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
8. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem si všimla, že mi vymazali profilovou fotku :angry:
8. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas dneska zase prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak nic noveho ...nic se me nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka ahoj, skříň je ikea, tato : http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90111391 :wink: mě se taky nic nechce a malá kope a kope...
9. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se přidávám....lenora jak sfina :sweat_smile: I když jsem se donutila jít aspon cvičit :wink: Jdu hodit aspon pračku a něco si ukuchtit, at mám ze sebe dobrý pocit :confused:
9. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem od rana nedela nic jen snidani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ted kukam po netu na najaky ten nabytek do pokojiku :dizzy_face:
9. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej holky jak vam zavidim ze jste doma...ja tu musim v praci predstirat praci :slight_smile:) a trocha u toho klimbam :slight_smile:)
9. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka však vybrat pokojík je taky záslužná a vysilovací činnost :grinning:

@sunnybejby já už chodím do práce taky jak do Sokola....dneska se tam jenom vytočím pořešit něco se šéfovou a šmitec :sunglasses:
9. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..no to jo :grinning: ja mam predstavy ale ceny me trosku nesedi :grinning:
9. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek , @sunnybejby tak já ještě taky do práce - 2 týdny, pak 2 týdny dovolená a pak ofiko nástup na mateřskou :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no to mi povídej, mě neseděly naposledy včera v lékárně :confounded: Ještěže jsme využili dárkové poukázky, tak mě to tak nebolelo :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina teda co budeme doma dělat? :astonished: Já se asi z tolika volna zblázním blahem :grinning:
9. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek no to taky nevím :slight_smile: . ale já ještě nemám ani vypráno, ani dokoupeno, tak program vidím celkem jasně - budu celou dobu bloumat po netu a když nebude vyloženě hnusně tak i po obchodech :grinning:
9. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dopoledne hodlám vyspávat, jak to jen půjde. teď se skoro každý den budím kolem čtvrté, pak už nemůžu zabrat, normálně vstávám v šest a pak jsem celý den jak bluma :angry:
9. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek