• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
mam v planu spat lezet jist spat lezet jist a koukat na telku...snad mi to dlouho vydrzi :slight_smile:)))do prace az do konce zari...ale uz striham metr..je to ted narocnejsi protoze furt chodi lidi a ja sem umluvena...bleee at je rijeeen
9. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak já jsem ráda, že do práce nechodim :wink:

vyvařuju pleny a zavinovačky, zejtra to vyžehlim, skříň se začíná rýsovat, drahý si už konečně změřil, jak velký potřebuju poličky :rolling_eyes: ..tak snad už i roztřídím tu hromadu oblečků, co tady mám
9. zář 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pleny pověšený, teď se perou deky, náplně do zavinovaček a podložka do kočáru..leželo to dva roky ve skříni, tak je to znát
9. zář 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima podložka do kočárku? Je potřeba dávat nějakou podložku? Viděla jsem něco jak froté prostěradlo, ale zdá se mi to zbytečné, když tam bude fusak :astonished:
9. zář 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek někde jsem to podědila, má to tvar dna kočáru, je to u molitanu a je na tom povlak z plátna, beru to jako izolaci ode dna, když tam nemám vloženou tašku do kočáru s ušima, tu jsem používala minimálně :wink: , nutnost to není
9. zář 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zítra vyrážíme za manžovýma rodičema, na 4 dny, tak vám přeju krásný víkend a opatrujte se :slight_smile:
9. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima teda už jsem se lekla, že zase něco nemám :grinning:
@slavicky užij si to a měj se krásně :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,vypadá to dneska na pěkny počasi :slight_smile: dám prat pračku plen ať už to mam všechno z krku :wink: pak už jen dovést kočár a autosedačku,ale to je čas to může manžel třeba jak budem v porodnici-nemáme toho místa,tak to aspoň nebude zavazet :wink:
Včera večer jsem měla v břiše asi sportovce,on tam snad cvičil spartakiádu :grinning: :grinning: byla to hrůza,ale sranda zároveň jak se tam roztahoval :grinning:
10. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina já ty pleny budu dneska žehlit...malej taky asi nacvičuje nějakou sestavu, mám na břiše pěkný vlnobití a zdá se mi, že se i už trochu otočil, tlačí pěkně už i na druhý straně...nebo vyrostl?? :grinning:
10. zář 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :dizzy_face:
u nas to taky vypada na pekne pocasicko...

no muj na vikend nedojede tak nevim kdy budem delat ten pokojik :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: uz me fakt stve..kdyz je doma dela prd a ja to natahovat nebudu teda :angry:
10. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka ten můj, když je doma, tak atky nedělá nic :angry: , potřebuju vyklidit tu skříň, abych mohla roztřídit ty věci, ale drahý má pořád času dost....co prej plašim, když rodim za dva měsíce :confounded: :rolling_eyes:
10. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dneska pracovní :slight_smile: Tento týden utekl jak voda :dizzy_face:
Holky, plenky vyvařujete nebo perete normálně na 60?
10. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek pleny peru normal na 60-teda s práškem pro mimi-lovelu používám.
Tak ten muj zase dělá pořád něco když je doma,nevydrží sedět na zadku............. :wink:
My máme už hlavičku dole,tak ja myslim že už to tak zůstane.......to bych asi praskla kdyby se chtěl otočit opačně :grinning: má cca 2kg,tak to bych asi poznala :slight_smile:
10. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina já si právě taky myslím, že pokud nemíním používat pleny na přebalování, tak stačí úplně na 60 :slight_smile: Včera jsem koupila zase další s potiskem, jsem na to úchyl :sweat_smile:
10. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je včera prala na 90, aby se pěkně vybělily, přeci jen to leželo v tý skříni a práší se tam, mezi tím jsme se stěhovali a pod...jinak taky na 60 a po šestinedělí už ani nežehlím, má to jako slintáky, tak to stačí :grinning:
10. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak tak-slinkáky a utěrky :slight_smile: ja žehlím,ale flákám to pak :wink:
10. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja u petana zehlila jen chvilku..hadriky aj plenky

pantomi...no muj je doma jen vikend a to jeste ne kazdy tak se mu nechce... :astonished:
10. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ty pleny sundala z balkonu, tedy to je hromada :confounded: , no ale musim to udělat, dokud mám náladu

@adelinka ono to vyjde nastejno, ten můj dorazí domu v půl sedmý večer, nají se a odvalí se k tv, jediný, co udělá, že dá malou do vany a pak ji vyndá, to je všechno

všude je něco.....
10. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
tak ja teda nic noveho ve vybave, akorat mi prijde hopuacka pro maleho.............a asi jeste vemu utokem tesco (mi radi at si vemu par bodycek s dl rukavem a nohama do porodnice ze tam davaji jenom takove kosilky co se vyhrnuji.......jinak nic)

Jsem vcera byla okoukavat lekarnu ohledne veci do pordky a malem jsem se vyvratila z tech cen :slight_smile:

ale ....asik behem 14 dnu bych si zabalit mohla :slight_smile: pro jistotu :slight_smile:

v cem budete mimi tahat z porodnice? ja premyslim jenom o body dl s rukavem a nozickama, kabatek ...a stejne pujde do fusaku do sedacky...nebo mate neco extra - ja jako stejne nevim do ceho ho budu oblikat aj doma :slight_smile:
10. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..ja mam moc modrych veci tak ti muzu neco strelit :grinning: je to sice po jednom ditku ale pekne :dizzy_face:
ja dam male body a dupacky,kabatek a neco jako sakumpak podle pocasi..stejne budu mit v autosedacce fusak a pojedem autem :dizzy_face:
10. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka se domluvime, ja mam ted veci pro maleho, ale .....pak vetsi urco prijmu - se domluvime pristi tyden :slight_smile:

stejne mazec jakse to blizi co? uteka to hrozne moc rychle
10. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidne ja jich fakt dost :grinning:
nj utika a ja nemam jeste ani pokojik :cry:
10. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky novy ulovek z mimiaukce a je bozi - uz ho mam doma
10. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska moooc pěkný!!!
10. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se me libi ty lehatka ale ja budu mit kosik a ten nedam dopustit :dizzy_face:
10. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak já jsem přebrala tu výbavičku po kámoščiných klucích a vypadá to tak, že budu muset ještě dokoupit nějaké overaly v 62 a chci ještě polodupačky a prozatím asi šlus, jen kdyby se mi něco fakt moc líbilo :dizzy_face:. jinak malá mě řádně tlačí na játra a sem tam uštědří ránu do močáku, až sebou cuknu... :frowning2: už je taky otočená. teda nevím, jak to budu snášet ještě ten zbytek doby - a to to doteď bylo tak hodné a bezproblémové dítko, co nechalo maminku dělat co si jen zamanula :grinning:
10. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky,tak jsem vás tu trochu dočetla a chtěla jsem se zeptat @adeli jak daš mimi do fusaku a do autosedačky?to máš nějaký speciální fusak na autosedačku?my jsme dnes koupili v bazárku takovou mrnavou a tam se fusak nevleze.Teda já si připadám jak alenka v říši divu.S tu nejmladší jsme ještě jeli z porodnice v peřince a v náručí a ted je to jinak.Tak ted nevím,jestli jsme nekoupili špatně.Ach jo,já už nevím co pořídit a vlastně jak ....
10. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle neboj, to dáš dohromady, dělají se malý fusaky třeba jen do autosedačky, a nebo velký fusaky, kombinovaný, který se dajhí zipem zkrátit, podle toho, jrstli ho máš do sedačky nebo v kočáru (značka emitex), ale pokud máš třeba zimní kombinézu na prcka, tak v tom v pohodě dáš mimi taky do sedačky a připoutáš, my to tak taky měli
11. zář 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Počasí nic moc, ale aspoň neprší :wink: Odpo jdeme k ségře na opékání, tak si na večer snad vezmu zimní bundu :grinning:
Přidávám foto pupíku, i když v šílené kvalitě :grinning: Do albíčka jsem hodila úlovky z nákupů, tak můžete mrknout :slight_smile:
11. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja dneska byla v hradisti na slavnostech vina a jsem desne utahana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@martulle ja mam fusak do sedacky mam ho v albu ale ja myslim ze staci zemni kombineza do sedacky a treba prehodit deckou pokud bude velka zima :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek