Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
sunnybejby
9. zář 2010
mam v planu spat lezet jist spat lezet jist a koukat na telku...snad mi to dlouho vydrzi 🙂)))do prace az do konce zari...ale uz striham metr..je to ted narocnejsi protoze furt chodi lidi a ja sem umluvena...bleee at je rijeeen
pantomima
9. zář 2010
jak já jsem ráda, že do práce nechodim 😉

vyvařuju pleny a zavinovačky, zejtra to vyžehlim, skříň se začíná rýsovat, drahý si už konečně změřil, jak velký potřebuju poličky 8-( ..tak snad už i roztřídím tu hromadu oblečků, co tady mám
pantomima
9. zář 2010
tak pleny pověšený, teď se perou deky, náplně do zavinovaček a podložka do kočáru..leželo to dva roky ve skříni, tak je to znát
dandysek
9. zář 2010
@pantomima podložka do kočárku? Je potřeba dávat nějakou podložku? Viděla jsem něco jak froté prostěradlo, ale zdá se mi to zbytečné, když tam bude fusak :-o
pantomima
9. zář 2010
@dandysek někde jsem to podědila, má to tvar dna kočáru, je to u molitanu a je na tom povlak z plátna, beru to jako izolaci ode dna, když tam nemám vloženou tašku do kočáru s ušima, tu jsem používala minimálně 😉 , nutnost to není
slavicky
9. zář 2010
Ahoj holky, zítra vyrážíme za manžovýma rodičema, na 4 dny, tak vám přeju krásný víkend a opatrujte se 🙂
dandysek
9. zář 2010
@pantomima teda už jsem se lekla, že zase něco nemám 😃
@slavicky užij si to a měj se krásně x-)
jusina
10. zář 2010
Dobré ráno,vypadá to dneska na pěkny počasi 🙂 dám prat pračku plen ať už to mam všechno z krku 😉 pak už jen dovést kočár a autosedačku,ale to je čas to může manžel třeba jak budem v porodnici-nemáme toho místa,tak to aspoň nebude zavazet 😉
Včera večer jsem měla v břiše asi sportovce,on tam snad cvičil spartakiádu 😃 😃 byla to hrůza,ale sranda zároveň jak se tam roztahoval 😃
pantomima
10. zář 2010
@jusina já ty pleny budu dneska žehlit...malej taky asi nacvičuje nějakou sestavu, mám na břiše pěkný vlnobití a zdá se mi, že se i už trochu otočil, tlačí pěkně už i na druhý straně...nebo vyrostl?? 😃
adelinka
10. zář 2010
dobre ranko x-)
u nas to taky vypada na pekne pocasicko...

no muj na vikend nedojede tak nevim kdy budem delat ten pokojik ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( uz me fakt stve..kdyz je doma dela prd a ja to natahovat nebudu teda ]-(
pantomima
10. zář 2010
@adelinka ten můj, když je doma, tak atky nedělá nic ]-( , potřebuju vyklidit tu skříň, abych mohla roztřídit ty věci, ale drahý má pořád času dost....co prej plašim, když rodim za dva měsíce :-S 8-(
dandysek
10. zář 2010
Dobré ráno, dneska pracovní 🙂 Tento týden utekl jak voda x-)
Holky, plenky vyvařujete nebo perete normálně na 60?
jusina
10. zář 2010
@dandysek pleny peru normal na 60-teda s práškem pro mimi-lovelu používám.
Tak ten muj zase dělá pořád něco když je doma,nevydrží sedět na zadku............. 😉
My máme už hlavičku dole,tak ja myslim že už to tak zůstane.......to bych asi praskla kdyby se chtěl otočit opačně 😃 má cca 2kg,tak to bych asi poznala 🙂
dandysek
10. zář 2010
@jusina já si právě taky myslím, že pokud nemíním používat pleny na přebalování, tak stačí úplně na 60 🙂 Včera jsem koupila zase další s potiskem, jsem na to úchyl :-N
pantomima
10. zář 2010
já je včera prala na 90, aby se pěkně vybělily, přeci jen to leželo v tý skříni a práší se tam, mezi tím jsme se stěhovali a pod...jinak taky na 60 a po šestinedělí už ani nežehlím, má to jako slintáky, tak to stačí 😃
jusina
10. zář 2010
@pantomima tak tak-slinkáky a utěrky 🙂 ja žehlím,ale flákám to pak 😉
adelinka
10. zář 2010
ja u petana zehlila jen chvilku..hadriky aj plenky

pantomi...no muj je doma jen vikend a to jeste ne kazdy tak se mu nechce... :-o
pantomima
10. zář 2010
tak jsem ty pleny sundala z balkonu, tedy to je hromada :-S , no ale musim to udělat, dokud mám náladu

@adelinka ono to vyjde nastejno, ten můj dorazí domu v půl sedmý večer, nají se a odvalí se k tv, jediný, co udělá, že dá malou do vany a pak ji vyndá, to je všechno

všude je něco.....
basska
10. zář 2010
ahojte holky,
tak ja teda nic noveho ve vybave, akorat mi prijde hopuacka pro maleho.............a asi jeste vemu utokem tesco (mi radi at si vemu par bodycek s dl rukavem a nohama do porodnice ze tam davaji jenom takove kosilky co se vyhrnuji.......jinak nic)

Jsem vcera byla okoukavat lekarnu ohledne veci do pordky a malem jsem se vyvratila z tech cen 🙂

ale ....asik behem 14 dnu bych si zabalit mohla 🙂 pro jistotu 🙂

v cem budete mimi tahat z porodnice? ja premyslim jenom o body dl s rukavem a nozickama, kabatek ...a stejne pujde do fusaku do sedacky...nebo mate neco extra - ja jako stejne nevim do ceho ho budu oblikat aj doma 🙂
adelinka
10. zář 2010
bass..ja mam moc modrych veci tak ti muzu neco strelit 😃 je to sice po jednom ditku ale pekne x-)
ja dam male body a dupacky,kabatek a neco jako sakumpak podle pocasi..stejne budu mit v autosedacce fusak a pojedem autem x-)
basska
10. zář 2010
@adelinka se domluvime, ja mam ted veci pro maleho, ale .....pak vetsi urco prijmu - se domluvime pristi tyden 🙂

stejne mazec jakse to blizi co? uteka to hrozne moc rychle
adelinka
10. zář 2010
klidne ja jich fakt dost 😃
nj utika a ja nemam jeste ani pokojik 😢
basska
10. zář 2010
holky novy ulovek z mimiaukce a je bozi - uz ho mam doma
pantomima
10. zář 2010
@basska moooc pěkný!!!
adelinka
10. zář 2010
taky se me libi ty lehatka ale ja budu mit kosik a ten nedam dopustit x-)
linalina
10. zář 2010
ahojte holky, tak já jsem přebrala tu výbavičku po kámoščiných klucích a vypadá to tak, že budu muset ještě dokoupit nějaké overaly v 62 a chci ještě polodupačky a prozatím asi šlus, jen kdyby se mi něco fakt moc líbilo x-). jinak malá mě řádně tlačí na játra a sem tam uštědří ránu do močáku, až sebou cuknu... 😞 už je taky otočená. teda nevím, jak to budu snášet ještě ten zbytek doby - a to to doteď bylo tak hodné a bezproblémové dítko, co nechalo maminku dělat co si jen zamanula 😃
martulle
10. zář 2010
Dobrý večer holky,tak jsem vás tu trochu dočetla a chtěla jsem se zeptat @adeli jak daš mimi do fusaku a do autosedačky?to máš nějaký speciální fusak na autosedačku?my jsme dnes koupili v bazárku takovou mrnavou a tam se fusak nevleze.Teda já si připadám jak alenka v říši divu.S tu nejmladší jsme ještě jeli z porodnice v peřince a v náručí a ted je to jinak.Tak ted nevím,jestli jsme nekoupili špatně.Ach jo,já už nevím co pořídit a vlastně jak ....
pantomima
11. zář 2010
@martulle neboj, to dáš dohromady, dělají se malý fusaky třeba jen do autosedačky, a nebo velký fusaky, kombinovaný, který se dajhí zipem zkrátit, podle toho, jrstli ho máš do sedačky nebo v kočáru (značka emitex), ale pokud máš třeba zimní kombinézu na prcka, tak v tom v pohodě dáš mimi taky do sedačky a připoutáš, my to tak taky měli
vcelaranka
11. zář 2010
Ahoj holky. Počasí nic moc, ale aspoň neprší 😉 Odpo jdeme k ségře na opékání, tak si na večer snad vezmu zimní bundu 😃
Přidávám foto pupíku, i když v šílené kvalitě 😃 Do albíčka jsem hodila úlovky z nákupů, tak můžete mrknout 🙂
adelinka
11. zář 2010
ahojky
tak ja dneska byla v hradisti na slavnostech vina a jsem desne utahana :-p
@martulle ja mam fusak do sedacky mam ho v albu ale ja myslim ze staci zemni kombineza do sedacky a treba prehodit deckou pokud bude velka zima x-)

Začni psát odpověď...

Odešli