• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Tak sme byly taky kuknout na slavnosti a hlavně na kolotoče :grinning: , Terezka s tatínkem nechtěla, tak se musela obětovat maminka :grinning: :grinning: a jít se taky povozit :slight_smile:.Břicha máme přecpané.....cukrová vata...atd..... a teď už jen se naložit do vany a pak do peřin.
Adel: budeš v úterý od Červinky pospíchat??? Že by sme dali kafčo :slight_smile: :grinning:
12. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko..no kafco bych si dala :dizzy_face: dame si aj ve ctvrtek..ale oba dny budu mit petana pac moje mamka zacina pocitacovy kurz :dizzy_face:
12. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný podvečer!

včera jsmr byli v Mariánkách a dneska u našeho táty na chatě...jen tak na kraji lesa na procházce a já nevim, co s houbama :grinning:

http://pantomima.rajce.idnes.cz/Marianske_Lazne_11.9.10/
12. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,děkuju vám za vaše odpovědi a pomoc.Tak v té autosedačce od pantomi je krásná princeznička....já jsem si právě říkala,jestli ty miminka dáváte do kombinézky a ještě do fusaku,tak to mě spadl kamen ze srdce,že jen do té kombinéze a kdyžtak přehodit deku.Včera už jsem začala konečně taky prát věcičky,tak už to dáváme trochu dohromady.@pantomi taky jsme byli na houbách a uroda byla krásná,taky bylo v lese lidí a lidí.
13. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas dneska pocasi nic mo teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska razim ke kamoscce na cely den asi..uz se tesim :dizzy_face:
13. zář 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem se dneska vyflákla na cvičení, dneska bude velký úklid a pečení, odpoledne dojedou známí a ségra, tak se bude besedovat :dizzy_face: Na mimibazárku jsem ulovila za slušnou cenu lehátko, tak jsem riskla a objednala, snad bude OK. :dizzy_face: Už se těším, že snad ve čtvrtek budu taky chystat a prát, at mám přehled co mám a co ne :dizzy_face: Tak bych nejradši pořád jenom utrácela :angry:

@pantomima pěkné fotečky a pěkné bříško :dizzy_face: Ty miniatury hradů a zámků jsou skvělé, ani jsem nevěděla, že někde něco takového je :slight_smile: Skoda, že je to od nás tak z ruky :unamused:
13. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra nám vymalovala pokojíček pro malého, tak se taky malinko pochlubím.. všem přeju pěkný den a úspěšný týden.. :wink:
13. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc moc pěkné!!!! :dizzy_face: Ségra má talent, nechceš mi ji taky půjčit? :grinning:
13. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek Žeby..??? :grinning: Taky si říkám, že na to, že by z ní měl být za pár let geodet, je to skoro škoda, že ten talent nevyužije někde jinde.. :wink:
13. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jeej no nadhernyyyyy :slight_smile:)at se stavi k nam :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krásné...tak to je pěkně veselý pokojíček :grinning:
13. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Tak Brno a okolí a nebo Ostrava a okolí by asi šlo domluvit.. ale asistence a pomoc nutná.. po pár hodinách už z toho člověku hrabe a je nutné u toho mít s kým podrbat.. skoro jako když kdysi babky chodily drhnout peří.. :grinning:
13. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak dnes jsem byla na kontrole. Měla jsem bílkovinu v moči, ale snad to nic nebude. Prý nemám jíst řízky a pod :grinning: Malá dle utz odpovídá hlavičkou o týden míň, ale ve čtvrtek jdu na velký utz, tak uvidím, co řeknou tam.
13. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný den

je tu nějak hnusně a dusnoa mě to vůbec nedělá dobře, je mi docela mdlo, fuj, každou chvíli mi bolí břicho, ale nevim, jestli to není tím množstvím ovoce, co konzumuju...no, snad to bude v pohodě, do poradny jdu ve středu, tak uvidím, co mi řekne, ale bývám brzy utahaná, traky to tak máte??nebo mě jenom utahává ta naše malá cácora a já to tak vnímám :grinning:
13. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc ...segra by si mela zalozit na to zivnost, urcite by mela spoustu kseftu..ja mam jen rakosnicka a radsi jeste pockam ale treba pozdejs vyuziju na pokojik pro prcka :slight_smile:
jinak panty ja sem unavena snad hnedka jak vstanu :slight_smile:)) me objevila moje prakticka ze mam stale nedostatek zeleza ze sice jim dobre ale prcek je asi otesanek :slight_smile: a do rana me celou vyji :slight_smile:)to zni strasidelne...proto mozna nepribiram, tak musim jest i tesne predtim nez jdu spat :slight_smile:)ale tak za chvilu jdu na materskou tak se snad zklidnim...jinak muj gynekolog nic, ten mi nerekne ze mi neco chybi, jeste ze je moje mati zdravotni sestra a bere mi krev doma kazdych 14 dnu...neni spoleh na doktory, pristi tyden jdu k nemu na velky utz uvidime jesltli mi neco rekne a zkontroluje cipek, doted nic
13. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám právě naplánovanou kontrolu spodku, včetně kultivace, tak na čípek určitě koukne, já si náběry raději nenechám dělat, minule to byla kalamita a pak jsem byla akorát nervní, co mi všechno chybí a čeho mám moc :grinning: ...tak snad to už přežijem a dožijem, prcek za to stojí :grinning:
13. zář 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Buď ráda, že nepřibíráš. Já mám nahoře 6 kg, bez kterých bych se hravě obešla.. :grinning:
13. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
tak ja dneska prvni opravdova panika, od vcerejska od rana jsem maleho necitila, tak jsem volala a ......okamzite se dostavte....panika.....nastesti vsechno ok (asi je muj maly taky trosku nachcipany jako ja)....ale dalsi dve hodiny jsemmohla cukrovat kolace v pekarne jak se mi trasly ruce - fakt nervy toto.......snad uz posledni.

Se mate ja ted mam kontrolu az toho prvniho (od posledni az za 4 tydny, zda se me to hrozne divne ale .....co uz ze?)

6 kilo to je pohoda, ja ted pribiram teda jak o zivot, kdyz vemu puvodni vahu tak jsem jenom o 3 nahore, ale ..s tim ze jsem zhubla a pak pribrala tak mam 7,5 a uz si pripadam jako kulicka......se vlezu uz jenom do teplaku a cekam nez mi prijdou z aukra tehotenske rifle.........

KOupila jsem malemu krasne povleceni po postylky a dneska koukam ze ...male, takze zase vsechno vratit a nazdaaaar.
Joooo UH a okoli, pojedu se asi tento tyden kuknout na Ikea - chcete nekdo neco maleho (v pripade ze to stihnu do ctvrtku - zalezi jak chlapi pojedou na vystavu .) )

jinak se ctvrtkem pocitam (pokud teda nebudu v Ikea) nejaka hodina??
13. zář 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Teda nestraš, ještěže je všechno v pořádku :astonished: Takové stavy a stresy at se od nás drží dál :astonished: Já jsem dneska byla celý den u plotny a sedla jsem si před chvílí, když odešla návštěva, nohy mám nateklé jak balony :angry: Za odměnu si dám kafíčko a vlastnoručně upečenou buchtu :sunglasses: A končím....příště žádné vyvařování, koupím pár zákusků, maximálně nějaké chlebíčky a šmitec :angry:
Holky, mě by to v ten čtvrtek vyhovovalo zase tak kolem půl jedné jak minule, po cvičení. Bass, já v Ikei zatím nic, až budu mít hotový dětský koutek a zjistím, co všechno nemám. To zburcuju manžu a vyrazíme některý víkend, takže pak dám taky vědět kdy pojedeme, kdyby jste náhodou na něco zapomněly :slight_smile:
13. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Tak já mám s těma kilama, co jsem zhubla během prvních 4 měsíců těhu, celkem nahoře nějakých 10,5 kg.. takže tak asi.. a o pocitech valící se koule vím už taky svoje.. :grinning:
13. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak v pátek jsem byla v Gennetu na velkým UTZ a vše v poho. Ale normálně mě dr. tak zmučil, že do teď mě bolí po pupíkem. Malej se odmítal hnout a ukázat srdíčko. Tak mě dr. drtil neskutečně :angry: Jinak si ze mě malej dělá kopačák. Bříško mi pořád tvrdne . . . zítra jdu na gyndu tak uvidíme co mi na to dr. řekne. S tím přibíráním. Já měla na poslední prohlídce 3kg nahoře, tak jsem zvědavá na zítřek myslím si, že něco nahoře bude určitě. Si připadám jak funící lokomotiva, pořád se zadýchávám a bolí mě nohy.
Lucbuc - ségra je fakt šikulka vypadá to úžasně.
Basska - hlavně, že je vše v poho, ale teda ty nervy museli být šílený :unamused:
13. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. tak já mám přírůstek cca 6 kilo :slight_smile:... zítra jdu pro jistotu k doktorovi - zvýšená teplota, rýma jako opratě, tak nechci nic ponechat náhodě :confused: ... jen nevím, jestli se mám vnutit i na gyndu anebo rovnou k obvoďákovi :wink: .. slavicky: moc děkuji za tip kvůli té autosedačce - paní se opravdu ještě během večera ozvala a poradila - starší typ autosedačky jde bez problémů přidělat na nový typ kočárku, takže už můžu objednávat, hurááá :grinning: ...
13. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladak Já být tebou tak jdu k obvoďákovi a pro jistotu bych kdyžtak cinkla na gyndu.
13. zář 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
teda holky vy jste kecalky :dizzy_face:
ja jdu dneska na krev a na prohlidku,ale asi poslechne zase jen srdicko :confounded: :dizzy_face:

bass...ja pojedu do ikee asi za dva tydny s vozikem :grinning: tak kdyby jsi neco chtela :grinning: no UTZ mame na pul jedne ..ja myslim ze kolem pul druhe az druhe uz budem ve meste :dizzy_face:

ja mam prirustek 0 kilo :grinning:
14. zář 2010 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno
tak to já mám nahoře cca 12kg, tedy asi, zítra jdu do poradny, tak vám to řeknu přesně

dneska nám s malou konečně začíná plavání, doufám, že se vlezu do plavek, měla bych asi jinak problém, v čem jít :confounded: , ale nosila jsem je s malou na plavčo po těhu s ní a to jsem měla o 20kg víc, tak doufám :grinning:
14. zář 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano,
tak vypada to na slunecny a teply den....tak snad to vydrzi.

No jeste ze tak, mimo Adel jsem se bala ze jsem jedina uz velika - jste me uklidnily :slight_smile:

Me ten termin vyhovuje, ja jak rikam pokud se zrovna nebudu ocitat v Brne tak dojdu - jenom uz premyslejte kam se uchylime....at pak zase nestojime na namesti jak koulicky :slight_smile:
14. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda 4 dny jsem tu nebyla a nestačím dočítat :grinning: vy jste kecalky. U tchyňky bylo úžasně, tak jsem si odpočala... jenom jsem jedla a odpočívala, nemusela jsem vůbec nic... dneska už peru a uklízím jak divá :stuck_out_tongue_closed_eyes: přeju krásný den všem...
14. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska tak ještě že je všechno v pořádku :slight_smile: to ses musela parádně vyděsit, brrr... a mimču bych domluvila, takhle děsit maminku :grinning:
14. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladak není zač a brzo se uzdrav :slight_smile:
14. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc moc hezká výzdoba, jééé kam se na to hrabu se svýma nálepkama :grinning: ségra je šikulka
14. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek