Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
kacenka1408
12. zář 2010
Tak sme byly taky kuknout na slavnosti a hlavně na kolotoče 😃 , Terezka s tatínkem nechtěla, tak se musela obětovat maminka 😃 😃 a jít se taky povozit 🙂.Břicha máme přecpané.....cukrová vata...atd..... a teď už jen se naložit do vany a pak do peřin.
Adel: budeš v úterý od Červinky pospíchat??? Že by sme dali kafčo 🙂 😃
adelinka
12. zář 2010
kacko..no kafco bych si dala x-) dame si aj ve ctvrtek..ale oba dny budu mit petana pac moje mamka zacina pocitacovy kurz x-)
pantomima
12. zář 2010
Pěkný podvečer!

včera jsmr byli v Mariánkách a dneska u našeho táty na chatě...jen tak na kraji lesa na procházce a já nevim, co s houbama 😃

http://pantomima.rajce.idnes.cz/Marianske_Lazne...
martulle
13. zář 2010
Dobré ránko holky,děkuju vám za vaše odpovědi a pomoc.Tak v té autosedačce od pantomi je krásná princeznička....já jsem si právě říkala,jestli ty miminka dáváte do kombinézky a ještě do fusaku,tak to mě spadl kamen ze srdce,že jen do té kombinéze a kdyžtak přehodit deku.Včera už jsem začala konečně taky prát věcičky,tak už to dáváme trochu dohromady.@pantomi taky jsme byli na houbách a uroda byla krásná,taky bylo v lese lidí a lidí.
adelinka
13. zář 2010
ahojky
u nas dneska pocasi nic mo teda :-p
dneska razim ke kamoscce na cely den asi..uz se tesim x-)
dandysek
13. zář 2010
Ahoj holky, tak já jsem se dneska vyflákla na cvičení, dneska bude velký úklid a pečení, odpoledne dojedou známí a ségra, tak se bude besedovat x-) Na mimibazárku jsem ulovila za slušnou cenu lehátko, tak jsem riskla a objednala, snad bude OK. x-) Už se těším, že snad ve čtvrtek budu taky chystat a prát, at mám přehled co mám a co ne x-) Tak bych nejradši pořád jenom utrácela ]-(

@pantomima pěkné fotečky a pěkné bříško x-) Ty miniatury hradů a zámků jsou skvělé, ani jsem nevěděla, že někde něco takového je 🙂 Skoda, že je to od nás tak z ruky :-|
lucbuc
13. zář 2010
Ségra nám vymalovala pokojíček pro malého, tak se taky malinko pochlubím.. všem přeju pěkný den a úspěšný týden.. 😉
dandysek
13. zář 2010
@lucbuc moc pěkné!!!! x-) Ségra má talent, nechceš mi ji taky půjčit? 😃
lucbuc
13. zář 2010
@dandysek Žeby..??? 😃 Taky si říkám, že na to, že by z ní měl být za pár let geodet, je to skoro škoda, že ten talent nevyužije někde jinde.. 😉
sunnybejby
13. zář 2010
@lucbuc jeej no nadhernyyyyy 🙂)at se stavi k nam 🙂
martulle
13. zář 2010
to je krásné...tak to je pěkně veselý pokojíček 😃
lucbuc
13. zář 2010
@sunnybejby Tak Brno a okolí a nebo Ostrava a okolí by asi šlo domluvit.. ale asistence a pomoc nutná.. po pár hodinách už z toho člověku hrabe a je nutné u toho mít s kým podrbat.. skoro jako když kdysi babky chodily drhnout peří.. 😃
vcelaranka
13. zář 2010
Ahoj holky. Tak dnes jsem byla na kontrole. Měla jsem bílkovinu v moči, ale snad to nic nebude. Prý nemám jíst řízky a pod 😃 Malá dle utz odpovídá hlavičkou o týden míň, ale ve čtvrtek jdu na velký utz, tak uvidím, co řeknou tam.
pantomima
13. zář 2010
pěkný den

je tu nějak hnusně a dusnoa mě to vůbec nedělá dobře, je mi docela mdlo, fuj, každou chvíli mi bolí břicho, ale nevim, jestli to není tím množstvím ovoce, co konzumuju...no, snad to bude v pohodě, do poradny jdu ve středu, tak uvidím, co mi řekne, ale bývám brzy utahaná, traky to tak máte??nebo mě jenom utahává ta naše malá cácora a já to tak vnímám 😃
sunnybejby
13. zář 2010
@lucbuc ...segra by si mela zalozit na to zivnost, urcite by mela spoustu kseftu..ja mam jen rakosnicka a radsi jeste pockam ale treba pozdejs vyuziju na pokojik pro prcka 🙂
jinak panty ja sem unavena snad hnedka jak vstanu 🙂)) me objevila moje prakticka ze mam stale nedostatek zeleza ze sice jim dobre ale prcek je asi otesanek 🙂 a do rana me celou vyji 🙂)to zni strasidelne...proto mozna nepribiram, tak musim jest i tesne predtim nez jdu spat 🙂)ale tak za chvilu jdu na materskou tak se snad zklidnim...jinak muj gynekolog nic, ten mi nerekne ze mi neco chybi, jeste ze je moje mati zdravotni sestra a bere mi krev doma kazdych 14 dnu...neni spoleh na doktory, pristi tyden jdu k nemu na velky utz uvidime jesltli mi neco rekne a zkontroluje cipek, doted nic
pantomima
13. zář 2010
taky mám právě naplánovanou kontrolu spodku, včetně kultivace, tak na čípek určitě koukne, já si náběry raději nenechám dělat, minule to byla kalamita a pak jsem byla akorát nervní, co mi všechno chybí a čeho mám moc 😃 ...tak snad to už přežijem a dožijem, prcek za to stojí 😃
lucbuc
13. zář 2010
@sunnybejby Buď ráda, že nepřibíráš. Já mám nahoře 6 kg, bez kterých bych se hravě obešla.. 😃
basska
13. zář 2010
ahojte holky,
tak ja dneska prvni opravdova panika, od vcerejska od rana jsem maleho necitila, tak jsem volala a ......okamzite se dostavte....panika.....nastesti vsechno ok (asi je muj maly taky trosku nachcipany jako ja)....ale dalsi dve hodiny jsemmohla cukrovat kolace v pekarne jak se mi trasly ruce - fakt nervy toto.......snad uz posledni.

Se mate ja ted mam kontrolu az toho prvniho (od posledni az za 4 tydny, zda se me to hrozne divne ale .....co uz ze?)

6 kilo to je pohoda, ja ted pribiram teda jak o zivot, kdyz vemu puvodni vahu tak jsem jenom o 3 nahore, ale ..s tim ze jsem zhubla a pak pribrala tak mam 7,5 a uz si pripadam jako kulicka......se vlezu uz jenom do teplaku a cekam nez mi prijdou z aukra tehotenske rifle.........

KOupila jsem malemu krasne povleceni po postylky a dneska koukam ze ...male, takze zase vsechno vratit a nazdaaaar.
Joooo UH a okoli, pojedu se asi tento tyden kuknout na Ikea - chcete nekdo neco maleho (v pripade ze to stihnu do ctvrtku - zalezi jak chlapi pojedou na vystavu .) )

jinak se ctvrtkem pocitam (pokud teda nebudu v Ikea) nejaka hodina??
dandysek
13. zář 2010
@basska Teda nestraš, ještěže je všechno v pořádku :-o Takové stavy a stresy at se od nás drží dál :-o Já jsem dneska byla celý den u plotny a sedla jsem si před chvílí, když odešla návštěva, nohy mám nateklé jak balony ]-( Za odměnu si dám kafíčko a vlastnoručně upečenou buchtu 😎 A končím....příště žádné vyvařování, koupím pár zákusků, maximálně nějaké chlebíčky a šmitec ]-(
Holky, mě by to v ten čtvrtek vyhovovalo zase tak kolem půl jedné jak minule, po cvičení. Bass, já v Ikei zatím nic, až budu mít hotový dětský koutek a zjistím, co všechno nemám. To zburcuju manžu a vyrazíme některý víkend, takže pak dám taky vědět kdy pojedeme, kdyby jste náhodou na něco zapomněly 🙂
lucbuc
13. zář 2010
@basska Tak já mám s těma kilama, co jsem zhubla během prvních 4 měsíců těhu, celkem nahoře nějakých 10,5 kg.. takže tak asi.. a o pocitech valící se koule vím už taky svoje.. 😃
casiopeia
13. zář 2010
Ahojky, tak v pátek jsem byla v Gennetu na velkým UTZ a vše v poho. Ale normálně mě dr. tak zmučil, že do teď mě bolí po pupíkem. Malej se odmítal hnout a ukázat srdíčko. Tak mě dr. drtil neskutečně ]-( Jinak si ze mě malej dělá kopačák. Bříško mi pořád tvrdne . . . zítra jdu na gyndu tak uvidíme co mi na to dr. řekne. S tím přibíráním. Já měla na poslední prohlídce 3kg nahoře, tak jsem zvědavá na zítřek myslím si, že něco nahoře bude určitě. Si připadám jak funící lokomotiva, pořád se zadýchávám a bolí mě nohy.
Lucbuc - ségra je fakt šikulka vypadá to úžasně.
Basska - hlavně, že je vše v poho, ale teda ty nervy museli být šílený :-|
vladak
13. zář 2010
ahojky.. tak já mám přírůstek cca 6 kilo 🙂... zítra jdu pro jistotu k doktorovi - zvýšená teplota, rýma jako opratě, tak nechci nic ponechat náhodě =-) ... jen nevím, jestli se mám vnutit i na gyndu anebo rovnou k obvoďákovi 😉 .. slavicky: moc děkuji za tip kvůli té autosedačce - paní se opravdu ještě během večera ozvala a poradila - starší typ autosedačky jde bez problémů přidělat na nový typ kočárku, takže už můžu objednávat, hurááá 😃 ...
casiopeia
13. zář 2010
@vladak Já být tebou tak jdu k obvoďákovi a pro jistotu bych kdyžtak cinkla na gyndu.
adelinka
14. zář 2010
ahojky
teda holky vy jste kecalky x-)
ja jdu dneska na krev a na prohlidku,ale asi poslechne zase jen srdicko :-S x-)

bass...ja pojedu do ikee asi za dva tydny s vozikem 😃 tak kdyby jsi neco chtela 😃 no UTZ mame na pul jedne ..ja myslim ze kolem pul druhe az druhe uz budem ve meste x-)

ja mam prirustek 0 kilo 😃
pantomima
14. zář 2010
Pěkné ráno
tak to já mám nahoře cca 12kg, tedy asi, zítra jdu do poradny, tak vám to řeknu přesně

dneska nám s malou konečně začíná plavání, doufám, že se vlezu do plavek, měla bych asi jinak problém, v čem jít :-S , ale nosila jsem je s malou na plavčo po těhu s ní a to jsem měla o 20kg víc, tak doufám 😃
basska
14. zář 2010
bre rano,
tak vypada to na slunecny a teply den....tak snad to vydrzi.

No jeste ze tak, mimo Adel jsem se bala ze jsem jedina uz velika - jste me uklidnily 🙂

Me ten termin vyhovuje, ja jak rikam pokud se zrovna nebudu ocitat v Brne tak dojdu - jenom uz premyslejte kam se uchylime....at pak zase nestojime na namesti jak koulicky 🙂
slavicky
14. zář 2010
Ahoj holky, teda 4 dny jsem tu nebyla a nestačím dočítat 😃 vy jste kecalky. U tchyňky bylo úžasně, tak jsem si odpočala... jenom jsem jedla a odpočívala, nemusela jsem vůbec nic... dneska už peru a uklízím jak divá :-p přeju krásný den všem...
slavicky
14. zář 2010
@basska tak ještě že je všechno v pořádku 🙂 to ses musela parádně vyděsit, brrr... a mimču bych domluvila, takhle děsit maminku 😃
slavicky
14. zář 2010
@vladak není zač a brzo se uzdrav 🙂
slavicky
14. zář 2010
@lucbuc moc hezká výzdoba, jééé kam se na to hrabu se svýma nálepkama 😃 ségra je šikulka

Začni psát odpověď...

Odešli