• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
ahojky
tak jsem doma z kontrole..,poslechl srdicko a to bylo vse
ve ctvrtek mam velky UTZ tak se uz moc tesim :dizzy_face:

bass..taky me napsal kontrolu az za mesic :confused:

a ja jsem vymyslela ze do cukrarny na karamelovy pohar :grinning: na delte
14. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka ja jsem pro :slight_smile:
14. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,nechápu jak Vám můžou psát kontroly až za 4 týdny či měsíc.Vždyť teď by měly být aspoň po 3 né-li 2 týdnech............ja jdu za týden v ut,ale nevim jestli nepujdu dřiv...PORAĎTE
...nebo nevim kam s tim zajít,ani nevim jak to popsat-bolí mě jakoby na levé straně stytká kost-na postely se nemůžu ani otočit a jakmile to nějak zatnu tak tam aji píchne a pak to bolí i v klidu a při chůzi to taky cítím-myslim si že s mimi to nemá co dělat-pohyby cítím v pohodě,ale bojím se aby to nějak nevadilo při porodu(bolest) a aby se to ještě víc nezhoršovalo :confounded:
14. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina podle mě se ti jen pánev připravuje na porod, uvolňujou se vazy, svaly a celej spodek, to je normální, mě to taky bolí :frowning2: :angry:
14. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima u prvního nic a teď teda!!!!! jestli je to jen příprava -tak pěkně děkuju :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hrůza :rolling_eyes:
14. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina já to s malou taky nepozorovala, jsme taky teď víc utahané, máme už dítě, tak je to znát a spodek je taky v jiným stavu, než když jsme čekaly první :wink:
14. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina mně to taky dělá, chodím jak napr**ná :angry: Tak mě napadlo, jestli to nejsou varixy v pochvě nebo se asi fakticky pánev připravuje. Musíme to vydržet :wink: Mně ještě bolí i záda v bedrech a kvůli kyčlím jsem se nevyspala od 5. měsíce :unamused: Jinak si mně volají na kontrolu po 3. týdnech, čeká mě teď příští týden odběr krve a kultivace :slight_smile:
14. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina ahojky, je to normalni..jsem se ptala, taky mam pocit ze me totiz urve. Pry jak to dite tlaci a gravitace a priprava kosti a panve na porod......takze nam nezvyba nic jineho nez vydrzet, ale ano ....presne ani sahnout si nemuzu, jsem natekla jak kdyby me opichalo 100 vos a .....no proste paradicka :slight_smile:

14. zář 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě si holky dr. taky pozval až po 4 týdnech. Ale utz mi Adel dělal. Nechápu, že mě ho dělá pokaždé a tobě a Kačce ne, když chodíme ke stejnému. Buď si mě nějak "oblíbil" nebo že by se mu něco nezdálo? No nevím. Samozřejmě se mě předtím vždycky blbě ptá: "Tak co, miminko roste?" A já mu vždycky odpovím, že nevím, že snad jo, ale že to musí vědět snad on :grinning: Ty jeho kecy... Jo a na krev jdu až 27.9., což začínám 33. tt. Sestřička si to tak spočítala, tak nevím...
14. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me nastesti boli jen zada ale u petana des..jsem brecela bolesti :cry:
14. zář 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji,ja si to myslela,že to bude ono,ale teď mě to poslední dva tři dny vážně bolí vyloženě v jednom místě.............no nikam chodit nebudu-myslím si že by mi stejně řekli to co vy tady.....................dneska to před spanim trochu namažu asi alpou a namasíruju a třeba to aspoň trošku pomůže :wink:
14. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina teda jus, ty máš teda odvahu mazat si to alpou....mně by asi shořela pipka :grinning:
14. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem taky po kontrole u Mudr. a vše je relativně v poho. Jen to tvrdnutí bříška se jí nelíbí a mám přísněji dodržovat klidový režim - no ono se to hrozně lehce říká, že? Tak uvidíme. Další kontrolu mám až 5.10. a to mám i nastupovat na mateřskou tak to budou dobrý fofry - hodit papíry do práce a na sociálku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Jak jako hodit papíry na sociálku..??? :astonished: Nedávno tady někdo psal, že se akorát hodí papíry od doktora do práce a na sociálku už to pak hodí mzdová účetní příp. jiná pověřená osoba zaměstnavatele. No nebýt toho, že jsem pracovala v Praze, tak bych to tak neřešila, ale takhle pojedu z Brna do Prahy hodit papíry do práce a pak to vezmu přes Ostravu, kde mám stále trvalý bydliště, zanést papíry na sociálku.. to se mně moc nelíbit.. :angry: :angry: :angry:
15. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc...papiry staci hodit do prace ale vetsinou pro klid duse, coz udelam ja, si na tu socku radsi skocim, navic sem sama sobe mzdovou ucetni, takze mi ani nic jineho nezbyva :slight_smile:))
jinak holky jeste zvracite po ranu? ja malem rano nedobehla a sem nejaka jako prastena, vcera sem malem s sebou svihlal po ceste na obed...bleee
15. zář 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Já tomu taky právě pořádně nerozumím, zvlášť když jsem teď na rodičáku, který mi má končit 18.10. (měla jsem na dva roky) a 5.10. mám nastoupit na mateřskou :sweat_smile: Včera jsem volala na sociálku a tam mi říkala ať se stavim pro papír ohledně denního vyměřovacího základu a s ním a papírama z gyndy ať jedu do práce a tam, že mi něco daj co mám dát já na pražskou správu soc. zabezpečení. Fakt tomu nerozumím :frowning2: Z minula si to pořádně nepamatuju, protože to bylo celý zamotaný ještě tím, že se narodila dřív :rolling_eyes:
15. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Já nezvracím ráno, ale poslední 3 dny jsem vždycky zvracela večer. Přítel tvrdí, že je to prej z těch nervů co mám z porodu. Že všechno vidím moc černě. Je pravda, že jsem dost ubrečená, resp. brečím kudy chodím a mám docela nechutenství. Ale přes den mi není vůbec blbě, jen nemám na nic pořádně chuť, tak spíš sem tam něco sezobnu a moc to neřeším, rozhodně se ale necpu nikdy na sílu. Asi i díky tomu se mi váha poslední 3 týdny nehla. Večer je to ale katastrofa. Nervy jak lana a včera jsem vyzvracela asi 3 lžičky špenátu s 1 bramborem. Takže dneska asi večeři vynechám úplně a budu jenom pít bylinky na nervy.. :wink:
15. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia v klídku.. přítel už to zjišťuje, jeho teta dělá na sociálce, tak uvidíme, co zjistí.. no přinejhorším jim to pošlu do práce doporučeně a na sociálku se projedu v pátek a udělám si prodlouženej víkend u rodičů v Ostravě.. :grinning:
15. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
ted me postacka konecne donesla moje nove tehu gate pac moje bezne kalhoty uz me zacinaji bejt tesne :grinning:

ja zvracim taky jste ted...u petrika cele tehu az do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
15. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja pujdu jen na socku pac moje prace zkrachovala a tudiz nemam kam jit :unamused:
15. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka teď se krachuje poměrně často co.. minulej týden mi tež kámoška na rodičovské konstatovala, že už se nemá kam vrátit.. :grinning:
15. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia no ja ten papir kde mi napsat dokrot termin porodu a ja si vypocetla odchod na materskou presne 6 tydnu od datumu porodu vyplnila ty veci ohledne cisla uctu jak to chci posilat s tim ze mzdova vyplni papiry ohledne mzdy a pojisteni za posledni odpracovany rok bez nemocenske a ze to bude posilat s timto papirem na socialku kde mi vypoctou materskou.
Dokrot i pak jenom ukonci nemocenskou a .........me jeste prijde posledni zebracka vyplata za nemoc :slight_smile:

ale asi zalezi .....co mate za ucetni no.

holky a nevite jestli se ....da nekde zjistit co se pak po porodu musi vsechno udelat, Vim ze znama dostala ve Zline seznam kde ma tyden po tydnu co musi zajistit, kde ma zajit, jake ockovani, jake prohlidky.....nevite jestli se to da nekde najit, protoze pri me povaze toho pulku zapomenu!

JInak co se toho nechutenstvi tyce, tak ja mam spis opacny problem, ja bych jedla aj za tri, ale drzim se. ale vecer a rano je me vzdy tak spatne, nastesti uz nezvracim.......ale nevim jestli by to nebylo lepci. Hlavne se nestresujte proboha :slight_smile:
15. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..ja mam pocit ze me to v porodce bylo receno :dizzy_face: jinach taky nevedela
15. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass...broucku co ten zitrejsi poharek? :grinning: kolem pul druhe budem v UH :grinning:
15. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka zatim to vypada ze dojdu, stale cekam infosku od manzy ci tchanovce a zatim bez....takze dojdu. Mam to velikym napsano v kalendari :slight_smile:
15. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jejdyk tak to sme na tom podobne..uz at mame ten porod za nama ze? :slight_smile:
15. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Tak to každopádně..!!! Já už si přijdu jak poloviční blázen, homeopatika mně nazabíraj, piju taky meduňku a nějakou čajovou směs na nervy, ale to je tež naprd a od včerejška jsem k tomu ještě přidala odvar z Třezalky tečkované. Nacpala bych do sebe aj odvar z máku, kdyby mi tu někde poblíž rostl, jen abych se cítila malinko líp.. ale dneska úspěch největší - nebrečela jsem hned po probuzení jako všechny předchozí dny.. jsem zvědavá na večer, to bude zas veselo.. si přijdu jak magor, že se nedokážu ovládat a nebo aspoň předstírat, že jsem v pohodě. Většinou se zavřu v kuchyni, jak to na mně přijde, a tam brečím a čučím do zdi.. takhle jsem si to těhotenství fakt nepředstavovala, druhé díťo nechcu ani za zlatý prase..!!!!!!!!!! :confounded:
15. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc hele to chce najakou aktivitu a zakazat si romanticke filmy a tragedie.........zacni hackvat, enbo plest......ci lustit krizovky faaaaakt.
anebo muzes dojet a vyzehlit mi tu kopu pradla....holky se urco taky pridaji a pak nebudes mit na brekot ani silu :slight_smile:
15. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak jsem se vrátila od doktora, všechno v pořádku, jen už mě upozorňoval na tu váhu :frowning2: 14kg nahoře... když to se řekne... před těhu jsem byla 11 hodin v práci, nad sebou hnusný vedení, pořád nějakej stres a teď si v klidu vrním doma, nemám starosti, jen se těším na mimčo. Nejím víc než jindy, jen je to podle mě tím klidem :slight_smile: snad to pak shodím, no... a holky nestresujte se, máme to už za pár a pak příjde ten drobek na svět :wink:
15. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska to ani nebude potřeba - včera mi otec dovezl žehlící prkno, tak můžu začít s žehlením pro malého.. já teda žehlení neuznávám, páč tvrdím, že když se to dobře pověsí, není potřeba to žehlit.. miminkovské věcičky se prej ale žehlit musí, že se tím snad desinfikuje, jakože se tím spálí bakterie nebo co.. no, moc se mi to nezdá, ale po slovech mé přísné máti "a opovaž se na to vykašlat" to asi na prvního půl roku zavedu a pak se uvidí.. :grinning:
15. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek