• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@lucbuc no vidis.
To vis ze se to ma, taky to tvrdi moje mati ze zehlenim mimi veci se dezinfikuji atd........ja teda zehlim i kdyz to povesim inteligentne......proste asi blby susak :slight_smile: rukama to rozhodne nebude :slight_smile:
15. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska rukama to není rozhodně :grinning: dřív jsem žehlila všechno, teď už na to prdím, jen manžovi košile a kalhoty...ale mám kamarádku, co žehlí i ponožky !!!! a kalhotky si skládá na pětkrát do takovýho úhlednýho balíčku, no to jste ještě neviděly :grinning: :grinning: :grinning: nechápu, že se jí chce věnovat tomu tolik času...
15. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc pises mi uplne z duse :slight_smile:))ja to jeste hezky stridam s navaly smichu :slight_smile:) takze sem jak tuplovany blazen :slight_smile:))s kamoskama jsem schopna se bavit normalne ale s tatkem od mimi se to fakt neda...nedokazu si ho odpojit od mimi :slight_smile:))odvar z maku? neni to uz nejaka droga? :slight_smile:))
sem byla kuracka..a strasne rada bych vyhulila aspon krabku a dala si lahev vinka :slight_smile:))))))))))))))
jeste ze ti nasi prckove v brisku neumi cist :slight_smile:)
15. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby klidecek, ja si dala burcak a ....byla pohodicka.....pravda ze jsem sice zvladla jenom 3 dc a mela jsem docela pocit ze mam navato........ale za to to stalo :slight_smile: Prckovi stejne uz timto neublizime a ja stejne zastavam teorii ze napit se obcas piva na traveni a udelat si mirny stricke nemuze uskodit - a dostala jsem to aj potvrzene od dokrora - takze ....zadny strachy.

Kourit me zatim teda nelaka........ale jak budou nervy tak to asik prijde :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska takze muzem i burcacek? ja si dam dycky max. decko vinka ale me to spis nabudi chutovy bunky :slight_smile:))takze prckovi uz to neskodi? tak burcacek bych si dala tyjo..pravej ze sklipkuu jeej
no ja bych byla radsi kdybych hulit nezacala ale 13 let je moc dlouha doba..tak uvidime...
15. zář 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby no jasne, pokud toho nevypijes mega moc a budes to prokladat vodou nebo jinym nealkem tak v pohode.
Ja tem recem o tom ze uplny zakaz vseho stejne neverim......no a sklenicka vina je daleko silnejsi nez sklenicka burcaku
15. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby @basska Mně teda zatím kouření neláká, i když jsem taky kouřila zhruba těch 13 - 14 let.. přestala jsem kouřit asi rok před těhu, díky opakovaným zánětům močového měchýře ( tuším 8 zánětů za sebou to bylo) bo jak jsem byla připoutaná na lůžko a svíjela se bolestí tak mně přešly myšlenky na to jít si zapálit na balkón a jak se mi ty záněty furt vracely, tak jsem si díky tomu po pár měsících odvykla. Jinak bych to asi nedala, páč Nicorett a podobně nefunguje a když všichni kamarádi vyhulujou, tak do toho vždycky člověk zase spadne ani neví.. teď mi to teda zatím vadí, že se mi z toho dělá zle. Teď o víkendu oba večery v hospodě v Ostravě a krom mně, mýho přítele a ještě jedný těhule kouřila celá hospoda. Jsem musela odejít, bo mně polívalo horko a dělalo se mi blujno.. :grinning: Jinak já si teda občas dopřeju Frisco.. :sunglasses:
15. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby jj, odvar z máku je lehčí opiát, ale mamina mýho bejvalýho mu z toho vařila odvar jako děcku, aby spal a nějaký následky jsem u něho nepozorovala.. ta Třezalka tečkovaná se v těhotenství taky nemá pít, ale pokud by to mělo zabrat, tak to klíďo risknu.. :grinning:
15. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc klid, já taky tak ob 3 dny večer bulím. prostě to na mě přijde a nedá se to zastavit. :fearful:
jinak teda na rozdíl od holek nemám problémy se stydkou kostí a tak, ale pekelně mě bolí pod pravým žebrem a to v podstatě pořád a vůbec mi nepomáhá se ani jinak natočit. nemůžu kvůli tomu ani usnout a pak se stejnak celou noc budím. prý mi tlačí malá zadkem na játra auuuu... :angry: a k tomu všemu jsem dneska ještě dostala přes noc teplotu a parádní rýmu, tak si při každým kýchnutím a smrkání ještě pěkně do těch jater rýpnu i sama :frowning2: nevím, jestli to třeba není tím, že mám tak malé bříško a že tam mímo nemá místo? pořád vypadám jako ostatní tak v 5 měsíci :fearful: holky, na teplotu můžu paralen, že jo? ještě jsem ho teda nevzala, ale zatím to neklesá, tak možná budu muset... :confounded:
15. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tím žehlením, to taky považuju za ztrátu času :grinning: , ale u těch pidi věcí se teda překonám :sweat_smile:
15. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky dala burcak i vinko s colou..nektere to moc prehaneji...nejake to decko obcas neuskodi :grinning:

jinak ja tyhle vase stavy mela u petana..silene bolesti zad a hlavy a porad jsem brecela ze uz to nezvladnu a jeste to prenaseni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted kupodivu neni zas tak cas neco resit..s petanem to ani nejde...a holky az bue mimi bude to horsiiiiiii tak si tehu pokud mozno uzivejte vim o cem mluvim :grinning:
15. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se tyce zehleni jak pise bass zehlenim se ty pidi veci dezinfikuji :dizzy_face: tak ja pidi zehlim jinak nic jen treba kosile...malemu nezehlim vubec nic pak to nema cenu :grinning: ale moje teta je uchyl ta by zehlila i silonky :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc To jsem si říkala taky :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina jó tak to jsme na tom stejně.. pravá strana žeber mně pekelně bolí už nějakej ten týden a pan doktor k tomu měl i podobný komentář - že má v těch místech mimi zadek a jak kope, tak ty dorazy zadkem budou někde v těch místech. Takže máš taky mimi vytočený pátěří po pravé straně hrudníku a nožičky někde nalevo pod žebrem..?? :sunglasses: Mně doktor tvrdil, že je to prej nestandartní poloha, ale že to při porodu ničemu nevadí.. a bříško mám podle okolí tež malé, ale já si přijdu jak vorvaň a už radši ani nikam moc nechodím. Včera jsem se potkala se sousedkou a po otázce kdypak že se to má narodit jsem měla chuť jí ublížit. Nevím, jestli někoho tyhlety dotazy těší, ale na otázku jak se má mimi už mám přímo alergii.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přidávám foto pupku..
15. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka presne moje rec :slight_smile: male mnozstvi je zdrave :slight_smile:
buleni - obcas si pobrecim ale to spis zoufalstivm ze uz nemuzu, kdyz me neco boli a maly neda pokoj s vrtenim...........ale hnedle to prejde si rikam ted jsem unavena, co budu az bude maly venku......tkaze pohodka :slight_smile:

LIna: toz ja mam taky pry male brusko (mam ho porad vetsi nez Adel ale:slight_smile: ) a tak doufam ze maly bude maly a nebude to takovy to 4kilovy nadeleni :slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jo, přesně tak, natočená je podle utz zádama napravo, zadkem pod žebrama a kope a šťouchá vlevo....ale mně nic doktorka o nestandardní poloze neříkala, tak se budu muset příští týden zeptat :rolling_eyes: . a s tím pupkem jsme tak nastejno :sweat_smile:
15. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass...jasne male mnozstvi se muze :grinning:
15. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina tak podle doktora to není při porodu problém, tak to tvoje doktorka proto možná ani nezmínila. Mně říkal, že se to moc nevidí, že je to spíše vyjímečné. Ale né problém.. :wink:
15. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc ok, tak jsi mě aspoň uklidnila :wink:
15. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsme doma z poradny, vše ok, už se mi to krátí, další už za 14 dní, a 24.9. nástup na MD, to je tedy fofr :grinning:

mimi věci nežehlím, nemám na to čas, nežehlím skoro nic

burčák jsem taky měla, na cígo kupodivu chuť nemám, spíš mi to teď vadí, uvidíme, jak to bude potom :wink:

na depky budete mít dost času v šestinedělí, te´d si ještě užívejte relativní klid a pohodu, bude hůř :grinning:

malej je pořád koncem pánevním, ale mě přijde, že se během dne točí, dopoledne je hlava pod pravýma žebrama, odpoledne je nacpanej hodně doleva, taže ještě asi hledá, jak to bude nejlepší :grinning:
15. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jj se to krati vsem, jak jsem koukala kolik zbyva do porodu tak je to ......hrozne malo :slight_smile:

urco se otoci......musis ho premluvit, prece nepujdete na cisare ne?
15. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska já bych na císaře móóóc chtěla, ale nedaří se mi to nikde ukecat.. :frowning2:
15. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc císaře tedy nechci, proč by jsi ho chtěla?
15. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima já se trošku stydím o tom mluvit.. ale tak řeknu to opatrně.. podle mně už pak nebude sex nikdy jako dřív.. mimčo Tě musí natáhnout aby se dostalo ven, ale nevěřím tomu, že je kůže 100%-ní elastan.. i na bříšku nám bude kůže po porodu viset že jóóó.. jsem smířená s vaginoplastikou a přítele připravuju na to, že min. 1 rok po porodu nic nebude.. ale pssst.. fakt se mi o tom mluví dost špatně.. :sweat_smile:
15. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem taky ten blazen co by chtel cisare....pac u nas to byl des..petan se narodil priduseny a pak problemy..chodila jsem na vojtovku pak dva roky na rizikovku s petanem a na genetiku a do toho operace...proste byl velky a ja ho nemohla porodit..myslim ze cisarem bych si to ulehcila..nepocitam to ze jsem byla tak potrhana ze jsem i 8mes.po porodu brecela kdyz jsem sla na velkou nemohla jsem chodit asi do 4 mesice po porodu ani sedet a na 30min.prochazce jsem brecela ze uz to ani dom nedojdu...a na vse sama a neustale zvraceni maleho..no desne bych to nikomu neprala
15. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no, super, tos mně moc neuklidnila, na 2.stranu to v mojich představách přesně takhle nějak dopadne.. tak já se půjdu podívat někam po tom máku, aby mi to bylo víc jedno.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka a ty mi ještě prozraď, proč jsi do toho šla podruhé - těžký úžas a obdiv teda.. :confused:
15. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc.. :confounded:
15. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtela jsem holcicku :grinning: a nechtela jsem aby byl petan sam..jeste to jednou zvladnu jsem si rekla :grinning:
15. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka jsi borka.. :wink:
15. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek