• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
jejdyk holky..ja chci taky cisare...to se neda objednat? jinak me taky desne dloube pod pravym zebrem..jestli je to zadek tak to netusim protoze mam pocit ze ma obcas aspon deset rucicek a nozicek :slight_smile:)uz se tesim az ho uvidim na ultrazvuku :slight_smile:)
15. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby já se o to snažím přes všechny protekce, které mám, ale zatím bez výsledku.. zaplatila bych vše co mám a klíďo si i půjčila kdyvy to bylo málo.. už mně napadlo aj rodit ve Vídni například, jenže jak to zařídit.. :angry: v ČR to na žádost nejde.. :frowning2:
15. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci....nee.....tomu never..to jsou jenom famy, kdyz te dokrot zasije poradne tak .....neproklouzne nic a prostoru taky nebude moc navic - jsi me tou prestavou pobavla.
TO ja bych cisare nechtela, ok ma to svoje jakoze klasicky porod koplikace, ale ...porad je clovek peknejsi kdyz pak cvici s normlanim porodem (brisko se da vytvarovat vzdy) nez po cisari...tam mas jizvu a ...kdyz ti blbe sroste pobrisnice tak se toho previsleho briska nebo brisni kily nezbavis a ......plastiku brisni steny ne dekuji nechci.
Vaginoplastiku? a co na to tvuj? To jsi docela odvazna, prece to neni jeno o tom jak ji mas roztahnou ne? Tak ale jestli tvuj zacaluje tak bych to neresila - ale pridelavat si zbytecnou bolest - to bych asi nedala.

Adel: dobreeeee tyyyy.....nahodou supr rozhodnuti a ...snad je to ted lepci ve vsem nez to bylo s pEtanem ne? si to uzij a kdzy tak se nenechas uz v porodce odbyt - vis co jsi zazila a asi bych si cisare pokud by se to melo o pakovat vyzadala.......
15. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska o penízky mi fakt nejde.. zbohatlík nejsem, ale nějaký úspory mám a jak říkám život je otázkou priorit.. takže pokud mně pak plastickej chirurg přešije do původního stavu, pal čert finance.. :sweat_smile:
15. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina Paralen určitě můžeš. Tak si klidně dej.
Mě teda malá dloube na levé straně do žeber, ale napravo mě nijak zvlášť nebolí. Jinak mi samo tlačí na žaludek, takže se mi pořád všechno vrací. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka tak tebe po těhle zkušenostech asi chápu, ale
@lucbuc tebe moc né, máš černý představy, jak to všechno bude, dítě potřebuje mámu v klidu a v pohodě, i teď v bříšku ví, v jakým si rozpoložení a když se takhle nervuješ, tak mu to neprospívá....skoro se´divím, že s tímhle přesvědčením jsi vůbec chtěla otěhotnět

sex po porodu dobrej, vydrželi jsme šestinedělí, taky jsem byla sešitá, protože jsem se u porodu natrhla

kůže, děloha i pochvva jsou na to dělaný, aby rodily děti, je to tak od tý dobyx, co se lidstvo rodí, to by jsi musela mít nějakou anatomickou odchylku a anomálii ve stavbě tkání, aby to bylo jinak, porodu se účastní děsně pochodů v těle, který vedou k tomu, aby vše bylo co nejpružnější a nejotevřenější, aby se dítě dostalo ven..ale hlavně tedy musí být mamina v klidu a spolupracovat a poslouchat svoje tělo a lidi na sále a pak všechno jde...neměj z toho dopředu nervy, akorát si ublížuješ, sobě i dítěti :wink:
15. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska pravdu díš!!!!! :grinning:
15. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima já se taky divím, že jsem chtěla být vůbec kdy těhotná.. :frowning2:
15. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc..zvladnes to kazda to zvladla a zvladne..vidis to moc cerne :confused:

ahojky vcelar..zitra se tesim :dizzy_face:

pantomima..no snad to ted bude lepsi..ja byla na vse sama muj jezdi malo domu a do toho me nikdo nepomahal pac moje mamka chodila na ozarovani a chemo a tak ja se ke vsemu jeste starala o dva domky a porad nekde jezdila..hnus
15. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka teď to bude lepší, uvidíš...... :dizzy_face:

15. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem asi divná, mě císaře nabízel očař, ale odmítla jsem :unamused: přecejen je to operace. Ale jak to tak čtu, tak jsem asi mimo úplně, protože mě těší, když se mi někdo na mimčo zeptá a tak :wink: a to jsem z vás fakt největší vorvaň, 14kg nahoře a oči mi už nejsou ani vidět. Na fotkách před těhu se nepoznávám :grinning: já jsem děsně šťastná, zažila jsem si nerv kvůli genetice a od té doby si vážím každýho kopnutí malé... i když je to někdy kvůli tomu málo plodovky síla. Tak si říkám, jestli je ta euforie normální, že pak porodím a beztak chytnu tu poporodní depresi :cry:
15. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=RePnp8c8uOw
to mi poslala kamarádka a na konci jsem slzy neudržela...
15. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc No já teda nevím,ale říkat si dobrovolně o císaře do toho bych nešla. Je to přeci jen operace a může se stát cokoliv. A sex po porodu, teda manžel si nestěžoval a já taky ne. A to jsme nedodrželi ani šestinedělí :sweat_smile: a břicho jsem teda vytahaný neměla :wink: Fakt se toho neboj, zbytečně se stresuješ :wink:
15. zář 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky já mám nahoře 12, jsem v závěsu :wink:
na mimčo se těšim, když se někdo zeprá, v klidu odpovim, že už to mám jako za pár a nikdo mi nevěří, protože mám břicho docela malý, zvlášť dopoledne :grinning:
15. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov to video je boží!!!
15. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy jste toho nakecaly :astonished: Já jsem se ted vrátila z kurzu, zrovna dneska jsme probírali porod a byla i prohlídka porodního sálu....A řeknu vám jedno....císař ani za nic. Porod je věc přirozená, císař je operace a hrozí daleko víc komplikací, zrovna jsme o tom dneska debatovali. Po operaci se tělo dává dohromady vždycky déle nehledě na to, že tě cévkují, první den taháš sebou pytlíky s močí a krví, už jenom tahle představa mě děsí :confounded: Nikdy jsem nerodila a nevím jaký budu mít porod, ale určitě se těším na první moment, který si vychutnám s tatínkem a miminkem, až mi ho dají do náruče. Možná pak budu mluvit jinak, chápu Adel, ale zatím se nechci porodem děsit a přemýšlet, co bude. Stejně dopředu nic neovlivním, věřím, že bude všechno v pořádku :slight_smile:

@slavicky největší určitě nejsi :sweat_smile: a já se spíš taky těším, když se někdo zeptá co miminko :dizzy_face: Určitě stresy a deprese po porodu budou, ale věřím, že to zvládneme....Zvládly druhé, zvládneme taky :sunglasses:
15. zář 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak děvčata......už se na vás zítra těším :slight_smile:
Můj osobní názor na císaře: pokud bude nezbytně nutný, tak ano, ale dobrovolně?!?!
Já mám nahoře téměř 10 kilo :grinning:, což sem u Terky neměla ani těsně před porodem, tak su zvědavá, kam až se to vyšplhá :slight_smile:.Ale zatím se cítím dobře, tak co. :slight_smile:A ono vypomáhat v kantýně, kde sedím vedle chlebíčkůa zákusků,to je hrozné lákadlo.:slight_smile:
15. zář 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, hezky jsme podebatovaly.. :grinning:
15. zář 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36316048
holky co rikate na tento kocar?

ja jsem rada ze mam prirustek 0 kilo a tak do konce kdyby aj 5 kilo tak me to bude stacit :grinning:

ja teda vypadam jak tlustoska a ne tehula tak me nikdo otazkama neotravuje :grinning:
15. zář 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka pěknej, ale má ve předu malý kolečka, to by mi vadilo.. jinak vzhledově hezounkej.. :wink:
15. zář 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka mě se líbí moc, jen ty přední kolečka by mi do těch hor asi nevyhovovaly :wink: ..

holky, jen mě tak napadlo, jak je to se zdravotní pojišťovnou pro prcka? to ho pak budu muset někam přihlásit anebo bude mít pojišťovnu automaticky jako maminka :slight_smile: .. vůbec se v těhlech věcech nevyznám a tak se předem omlouvám za hloupý dotaz :sweat_smile: ... a jak je to s dětským lékařem? jak hodně dopředu se mám k nějakému nahlásit nebo stačí až po narození?
15. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladak..ditko sem musela zareg.do 5dnu po navratu z porodky..muze i manzel
no holka rikala ze se s nim jezdi v zime dobre..sak golfky maji taky male a jezdi v zime
15. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky.. no, to je taky pravda.. vypadá opravdu moc pěkně a tedy i ta cena je super...
15. zář 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladak dítě jde automaticky k pojišťovně jak maminka,už si to moc nepamatuju,ale po návratu z porodnice jsem tam zašla -asi nahlásit aby udělali a poslali kartičku ¨:slight_smile: a obvodní budu mít jak u prvního a u něho jsem se byla před porodem zeptat zda můžem chodit k ní.....protože po porodu by bylo pozdě něco shánět,to by do 3 dní se měla obvodní přijet podívat na miminko domů a pak sme šly na vážení a kontrolu ve 14.dnech prcka :slight_smile:
No letí to .............. bude to tady coby dup............... :sunglasses:
15. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina no právě a já zjišťuji, že spoustu takových věcí vůbec nevím natož, abych je už měla nějak vyřešené... díky za odpověď .. ještě to bude sranda :grinning:
15. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/k3lj/prodam-kocarek/
no a muj milacek ale je v cerne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vladak..nam vse rekla sestra pri odchodu z porodky :dizzy_face:
15. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo :wink: .. ten je taky móóóóc pěkný!
15. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka teda já už v těch kočárech mám zmatek...myslela jsem, že jsi objednala ten bebecar nebo tak nějak se jmenoval:astonished:
15. zář 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..jj mam ho zamluveny a mam jit ho okouknout a zaplatit ale neni na 100% jeste muj
15. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky co už máte děcka, jak vyřešíte hlídání v době když budete rodit. Z toho mám obrovský bobky :fearful: a celkově jak to bez příšerky zvládnu těch pár dní. Ještě nikdy nebyla beze mě přes noc. :pensive:
15. zář 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek