• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Pěkné ráno!

@casiopeia Snad to vyjde a doběhne babi nebo děda, nebo jí tam po cestě do porodky odvezem, máme ještě psa, tak budou na hlídání dva :grinning: , minule to bylo fajn, začala jsem rodit v půl sedmý ráno, zavolala jsem babi, bydlí nedaleko, přišla a psa si odvedla a večer si ho tam drahý vyzvedl, tak snad to proběhne tak nějak i s malou nyní :grinning:
16. zář 2010 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
tak ja po ceste odvezu petana 17km k babicce...a budu rada ze si od nej odpocinu..
16. zář 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka jj, to chápu, taky budu ráda za chvilku jen pro sebe a pro miminko :wink:
16. zář 2010 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no vis co muj jezdi dom tak na 4dny v mesici jinak ho mam porad na krku a uz me fakt hrabe :cry: :cry: :cry:
16. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nový foto pupenda
16. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka To taky chápu, já se nebojím, že by to manžel nezvládl. Starat se o ní zvládne v poho, ale má práci na dvě věci. Domů mi chodí tak kolem sedmý, každých čtrnáct dní pohotovost, což nikdy nevíš kdy kam pojede. Víkendy jsou tím taky zabitý. A když chce dovču je to problém :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A moje máma chodí do práce a tchýně má chovatelskou stanici psů - což prostě psi jsou samozřejmě na prvním místě. Ona je tím přímo postižená, to se jinak říct nedá. Ale je to obrovská škoda, protože je to učitelka mimo jiné z mateřský školy a s malou to samo umí. Ale její časové dispozice díkyy psům jsou minimální. A to jak mi malou přirovnává ke štěňatům z toho mi vstávají vlasy vzteky. Jinak řečeno až na psi je jinak skvělá.
16. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@casiopeia Jo chtěla jsem tím říct, že si taky od Kačky ráda odpočinu, jelikož jsem s ní v 99% sama :unamused:
16. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
casiop..-no moje tch ma taky jenom psa..malemu nikdy nekoupila ani lizatko :confounded: :angry: a taky by ho nikdy nehlidala a to mame dvojdomek.....
moje mamka ma rakovinu a hlida rada....
16. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak s malim po dobu kdy budu v porodnici buď budou naši(asi 8km daleko)-oba jsou na neschopence a nebo si taťka veme dovolenou,ale tu bych spíš uvítala když bysme s prckem přijeli dom,aby si maliho brával ven atd.........jinak by si ho vzal tchán,ten už je v důchodu a s malim mu to jde :slight_smile: tchyně chodí ještě do práce na 12tky,takže spíš a taky radči říkám dědovi :slight_smile:
Spíš mám větší strach z doby kdy mě to chytne,manžela bych chtěla mít u sebe a kdyby mě to chytlo jak bude v práci,tak dělají každý den někde jinde-nevěděla bych jestli by to stihl.....první porod trval celkem 3,5 hodky,tak nevim jak na tom bude druhý :wink: a aji kvůli chodu v nem.bych raděj rodila večer než ráno(přes den)-to by nebyl takový klid jak večer :slight_smile:
16. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
3,5hodiny..kuwa zavidim..ja 18h :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak petr by to stihl aj z italie :grinning:
16. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
tak KO dopadla dobre..bude to prej zase neco kolem 4kil :angry: :frowning2:
je to 100%holcicka :grinning: dr.by prej dala ruku do ohne :dizzy_face:

fotka je ale skareda no naskenuju zitra jak budu doma..nejde tam nic moc poznat
16. zář 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka koho jste měly? Mudr. Jermářovou? :slight_smile: A co kafčo a pohár? Mně odvolali do práce, dojela jsem až o půl 4 :angry:
16. zář 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jj jermarova..minule jsem mela vaculu...
pohar mnam mnam....barca mela palacinky mnam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Na utz taky ok, akorát dr. se v měření BPP liší od toho, co mi naměřil můj gynekolog v pondělí o 3 týdny. Tak nevím, kdo měří blbě :unamused: Půl cenťáku už je docela rozdíl. A váhový odhad se nekonal :angry:
Naprala jsem se pohárem, až jsem funěla :grinning:
16. zář 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jj....palacinky byly suprovni, jeste ted me je tezko a jsem aj ted totalne preslazena...ale klidne si dam s vama dalsi :slight_smile:
16. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak hlavně, že všechno dobře dopadlo :dizzy_face: Já už měla Jermářovou, Dominca, Vaculu i Svitáka :grinning: Všichni byli fajn až na Dominca :unamused: A dr. vám vůbec neřekla kolik ted mimi asi váží? Ono je to stejně jedno, prý se váhové odhady liší až o půl kila :slight_smile:

@vcelaranka kolik ti naměřili? Víc nebo mín? Naše údaje 30+6......BPD 84, HC 303, AC 282, FL 64 jsme velcí a navíc dřív než podle MS:slight_smile:
16. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkný ráno

my prý odhady míry a váhy budem dělat až tak v 36tt, že prej zatím to nemá moc cenu...ale podle mě to žádnej obřík nebude...Teri taky nebyla :dizzy_face:
17. zář 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky přeji krásné ráno. I když já jsem pořádně nezaregistrovala ani noc :frowning2: Kačka je nemocná. Má rýmu jak opratě, takže si umíte představit tu noc. Před chvilkou jsem jí měřila a má pře 38. Tak jsem zvědavá co se z toho vyvrbí :pensive:
17. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Tak já mám taky dceru doma místo ve škole. Večer jí vyletěla teplota a celou noc blbla, tak jsem se moc nevyspala. Teď má zvýšenou. Jinak jí nic není, tak nevím teda z čeho to má. :unamused:
17. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko
u nas je hnusne a leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zitra nam dojede tatka tak se konecne zacne delat na pokojiku :grinning:
17. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandysek Mě to přišlo na tom utz jako dobrý fofr. Dle MS jsem 30+4 tt., dle BPD 80 32+2 tt., F 57. Nic jiného neměřila. Ale jak jsem psala, dr. mi v pondělí naměřil BPD 75. Tak si vyber. :confused:
17. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
bre rano holky moje,
jj hnusne je venku ....ten dest tfuuuj.
tak to vam nezavidim mit nemocne potomstvo, ja su nemocna sama a mam praci sama se sebou :slight_smile:
tak drzim palecky at to vydrzite a at se bacila rychle zbavite!
17. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak já se přidávám k Vašim drahým dětičkám a hlásím, že jsem taky nemocná. Teda kromě toho, že mi kape na karbid, což už je u mně normální stav, tak se mi snaží urvat pravá plíce. Včera jsme podnikli neplánovaný výlet - přítel měl služebku do Jeseníků, tak jsme se s pejskem přidali a prošli si Žamberk a Českou Třebovou a k večeru už bylo jasno, že to odležím.. takže valím do lékárny pro něco na vykašlávání, ať to aspoň tak nebolí a budem dneska poctivě čajíčkovat a potit se.. malej musí mít radost, co zakašlu tak mně pokope.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pěknej víkend..!!! :grinning:
17. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak se hlavně všichni vespolek uzdravte :slight_smile: venku je hnus a do toho zas nějakej blbej tlak, co jsem vstala bolí mě hlava.
17. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tady v Plzni sice zima, ale slunečno :dizzy_face: , jdem ven, nevíme, jak bude odpoledne :grinning:
17. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočandy,
tak pro dnešek by to v práci stačilo, už jsem doma :sunglasses: A hned mě čekalo překvapení, dorazilo mi objednané lehátko a je perfektní, jako nové :dizzy_face: Cekám ještě tři balíčky, to budou mít ze mě poštáci radost :grinning: K nám trefí i poslepu....
Nevíte náhodou, kde se zavírá přístup do mimibazaru? :confused: S takovou budu mít za chvilku účet prázdný :angry:
17. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandysek a co jsi vsechno pokoupila? uka fotecky :slight_smile:
17. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@basska kukni do albíčka, mám to tam.....máš ještě ten odkaz nebo Ti ho mám poslat znovu? :slight_smile: Ale jinak lehátko, fůru hadříků a sterilizačku :slight_smile:
17. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@basska kde máš albíčko? :astonished:
17. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ja chci taky odkaz..sak ja jsem vse pomazala
17. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek