• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@basska Tak to je fajn, že Ti to pomohlo. :wink: Já kašlu teda zatím pořád, ale sirup tlačím teprve 2.den, tak to bych chtěla asi zázraky, aby to tak rychle zafungovalo. Krom toho piju nějakej čaj na průdušky, ale ten je tak hnusnej, že kdybych do něho nenakrájela 1/4-ku citrónu, tak bych ho snad ani nevypila. Samý hašlerky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já teda ležela 6 dnů, teplotu jsem naštěstí měla jen 1 den, ale doteď mám ucpané dutiny a nejde to ven... :rolling_eyes: . kašel naštěstí ne... no už aby to bylo za náma a všechny jsme se daly dohromady... :frowning2:
21. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
dandy..uz jsem ho okukovala ale cerny bych nechtela...kdyby to byla jinak barva nevaham :grinning:

jinak u nas vse ok :dizzy_face: tento tyden se bude konecne malovat pokojik.no cele patro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak když už tady máme takový lazaret, tak mně bolí pro změnu zub :angry: A to jsem byla před měsícem na kontrole :angry: Asi se tam budu muset ještě jednou vypravit :unamused: Jinak mi přišel sterilizátor, dneska čekám nějaké hadříky. Zítra máme poradnu, budou nám brát krev. Konečně začnu dneska i prát, konečně máme komodu :dizzy_face: Holky dávaly jste i aviváž? Já jsem koupila Batole, snad bude dobré....pěkně mi vonělo :sweat_smile:
22. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek jeeee ten mám doma i vyfocen na koníkovi a mám k němu i tašku ušitou na míru :slight_smile:....dobrá cena, mě teda celkem vyšel na 9500,- a objednávala jsem ho od super dodavatele :slight_smile:), moc příjemní lidé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..ja jsem nedavala jen prasek..persil detsky a voni to krasne :dizzy_face:
22. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peru v Lovele.. jinak dneska opět malej prďola na poradně nespolupracoval - opět nožičky u sebe, takže doktor prohlásil, že pohlaví nelze určit a my s přítelem nad tím už jen mávli definitivně rukou, že to teda bude při nejhorším Terezka v modrém až do 1.roku.. :sunglasses: Jo a taky dobrej fór - nedorazily mi papíry k nemocenské od doktora z Prahy. Sestřička se dušovala, že je posílala minulou středu a novej doktor trvá na tom , že mu nic nepřišlo. Takže mateřskou zatím nemám a v pondělí si mám zavolat a domluvit se, co dál.. :-P
22. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám od rána paniku :astonished: zjištovala jsem co a jak s porodkama v Brně a prý je zase nějaký babyboom a mají plno, takže z Brna posílají do Ivančic a Boskovic. Já z toho mám nerv. Protože jsem děsnej plánař a ted si nemůžu naplánovat ani prd :confounded: bojím se,že nebude manža doma, že mě nikde nevemou, nebo budu ležet na chodbě, nebo dokonce někde v Boskovicích. Pomooooc. Ať už jsem i s malou doma, achich...
22. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Jj, to jsem tu psala, jak jsem byla omrknout ty porodní sály v Bohunicích, že tam měli taky stop stav.. teď v neděli jsme byli na Obilňáku a sestřička nic neříkala, ale tak je pravda, že se jí na to nikdo nezeptal. Ale klid - strávíš tam po porodu jen 3 dny - takže to může být s tím stop stavem dost proměnlivé den ode dne.. záleží holt na štěstíčku a to my určitě budem mít.. :wink:
22. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc no já doufám, že budeme mít štěstí :wink: a že nám to výjde nějak dobře a ti naši chlapi budou doma a tak... asi se zbytečně nervuju, páč stejně nic nevymyslím takhle dopředu, ale ráno mě to nějak přepadlo nebo co :frowning2:
22. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 krásný, akorát já bych měla problém s tou bílou barvou, jsem prasátko :sweat_smile: A nevlezl by nám do výtahu, to je taky umění vybírat kočár ještě podle výtahu :angry:
22. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky bud v klidu :wink: Máš ještě měsíc a půl, to můžou být ještě všechny porodnice poloprázdné :sunglasses: Já si vzpomínám, jak kamarádka rodila v 97 zrovna když tady byly povodně a nemohla se dostat ani do Zlína ani do UH, všechny cesty byly uzavřené kvůli vodě a musela rodit doma :confounded: To je noční můra :unamused: Nám to určitě klapne jak má :wink:
22. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek ty brďo, no ještě toho trochu, to muselo být něco :frowning2: já se taky tak nějak uklidnuju, že za ty návaly teď můžou plodný Vánoce :grinning: počítadlo mi píše 43 dní do porodu a vůbec se mi to nelíbí :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letí to hrozně :slight_smile: Mně bude ten pupajs i chybět, už jsem si zvykla, že jsem jak vorvan :sweat_smile: Akorát co se netěším tak je ten maraton návštěv jak přijedu z porodnice, to bude mazec :unamused: Pořád něco vychystávat a do toho ještě mimi :confused: Se vsadím, že se rodinka přihlásí jenom co dorazím domů :angry: Ale asi je zklamu, první dva dny nebudu chtít určitě nikoho vidět, musíme si na sebe s mimísem a tatkou přece zvyknout :sunglasses:
22. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem kamarádkám řekla, že do porodky za mnou můžou přijít, ale doma nepřijímám :grinning: přesně jak říkáš, budu ráda, že jsem ráda a nebudu mít asi náladu poslouchat co ony v práci a tak... co se rodinky týče, tak mám super, že švagrová bude v pohotovosti a jak budu mít problémy něco zvládat, tak mi tak na týden přijede pomoct. A to samé tchyňka, ale obě jsou takový zlatíčka, že se vůbec nebojím...
22. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Mně to píše do porodu 45 dnů, tak doufám, že mi nezabereš poslední místečko.. :grinning:
22. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,tak včera poradna....vazy :frowning2: a jen vazy :rolling_eyes: no jestli mě to bude bolet každej večer ještě těch 5-6týdnů,tak pěkně děkuju :angry: :confounded: prej cvičit :sweat_smile: ..............jinak ozvy vzorové,kontrola v pondělí..............za posledních 14 dní +1,6kg a to jsem před tím nabrala za 6 týdnů....(celkem 8.,6kg)......tak abych ještě neskončila hodně vysokko nahoře :sweat_smile: :confused: no uvidíme,jestli mi pak změří mimčo v porodnic už k nějakým 3.5kg,kam počítám,že mě dr.pošle ve 38tt,tak se zeptám zda by mě to už nevyvolali :fearful: nechci rodit 4 a více kg macka :grinning:
A dneska na cosiálce-malý šok-zjistila jsem,že když nemam nikde pracovní poměr,tak nemám nárok na mateřskou dovolenou a jak se narodí druhé dítko,tak přestupuji hnedka na rodičovský příspěvek a jdu automaticky na 4 roky(jinou volbu nemam).Zaskočilo mě to,ikdyž jsem uvažovala o 4 letech :dizzy_face:
Takže tak :slight_smile: :wink: :sunglasses:
22. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, perete i nové fusaky? :sweat_smile: A vlastně i nové věcičky od 74 nahoru? :sweat_smile:
22. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,tak taky se hlásím do klubu lazarek.Už 3den mě bolí v krku a mám děsnu rýmu,teda nevím,kde jsem si to uhnala.Četla jsem tu pěkné přirovnání,že vorvan,tak teda tak si taky připadám.Už nemužu ani sedět,jak mě to tlačí do žeber,ani se zohnut,no ale vždyt to znáte.Ale je fakt,že ten čas nám letí a za chvilku už nám termín bude klepat na dveře.Venku je nádherné počasí,tak si ho všechny pěkně užijte a at jste vy lazarky brzy v pořádku.@slavičky to máš bezva,že máš zlatou švagrovou a tchynku taky
22. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina To jde si zažádat o vyvolání porodu? Jakože na vlastní žádost? Nebo musíš ukecat doktora??? :astonished:
22. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek já miluji bílou barvu a na tomto je super to, že se vážně dá celý prát, navíc si koupím náhradní potah v jiné barvě a bude to :grinning: , já naštěstí výtah řešit nemusím, máme RD, ale vám co to řešit musíte, nezávidím :confounded:
22. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina ty se stresuješ s váhou, já mám zatím 14 kg a depresi jako blázen :angry: :angry: , kdo to bude shazovat, buď v klidu, jsi proutek :grinning:
22. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina s tou sociálkou jsem na tom stejně kukej
http://www.mesec.cz/clanky/tehotna-a-nezamestnana-s-materskou-nepocitejte/

no a prča je, jak nám s tím rodičákem chtějí ještě hýbat....vypadá to, že budeme dostávat o 950 Kč méně :angry: :angry: :angry:
22. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina taky by mě to zajímalo,jak jsi to myslela s tím vyvoláním porodu......my měli váhový odhad ve 30.týdnu 2 kilíčka,tak bych taky ráda porodila o chvilku dřív,aby to nebyl obřík.
22. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nilika PŘESNĚ.. :sunglasses:
22. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, já bych to tak jednoduše neviděla....Ono zkusit se zeptat na vyvolání porodu sice asi můžeme, ale doktoři s nama moc diskutovat nebudou. Podle mě to domluvit nejde :unamused: Vyvolávají jenom v případě, že je nějaká komplikace nebo že přenášíte. To by tam stály fronty mamin, které chtějí vyvolat porod dřív :slight_smile:
22. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to myslela tak,že bych třeba doktory přemluvila :wink: :wink: asi jen tak bezdůvodně to nepůjde...............ale minule jsem ke konci přibrala za ani né týden 3kg a už uvažovali o vyvolání,že prej to už není dobře pro mě ani pro mimi-tak to třeba uhrát na tomto.............uvidim jaká bude situace :wink: zamotat hlavy sem Vám nechtěla :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
s váhou nestresuju-jen komentuju..............proutek nejsem :grinning: :grinning: :grinning: a s kojením to šlo dolu,ale pak sem zase nabrala,jak jsem přestala kojit................
Jo a ještě jsem měla slabej krevní obraz,takže k magnézku mi přibyl jeden prášek železa.
22. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můžete mi poradit???? Co se jména pro mimi týče to musím někde na Matrice nahlašovat??? Matrikářka v Brně mi říkala že nemusím a někde jinde zase že ano, že do porodnice se nosí nějaká karta či co......

Tak jak je to :unamused:
22. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek