• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
tak taky pupendo :grinning:
25. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ženy,vy tam nic nemáte :sweat_smile: tak to se teď budu zase cítit trpně :frowning2: takovej sud co ja mam :sweat_smile: to budete vy před porodem :grinning: No jak sem psala nejsem žádnej hubeňour :sweat_smile: Ale dneska u sestřičky jsem se vážila a mam jen 0,5kg navíc-tak to su klidná :sunglasses:
25. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
já už mám víc o 2,5kg, ale řekla bych, že to jsou hlavně prsa, to je děs, co mě zase narostlo :grinning:
25. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no o prsach mi ani nemluvte, doufam ze aspon se bude dat kojit jinak nevim...priteli se to libi ale ja si pripadam jak s dvoma airbackama :slight_smile:))a sehnat spravnou sprndu je taky sranda...
25. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
sunny, posledně mi taky děsně narostly-cca o 3-4 čísla, kojila jsem do dvou let...aůle zase na druhou stranu, moje švagruše mám tak šestky až sedmičky, minulej tejden rodila a nemá ani kapku
:confounded:
25. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
pantomima: a smrsknou se nejak zpatky?
25. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
když jsem přestala kojit, což bylo loni v říjnu po dvou letech, tak se smrskly...a hlavně vyvěsily :grinning: , teď alespoň zase nějak vypadaj :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek, tak jsem Vás dočetla a nevim na co jsem chtěla reagovat.....jo, tak na konec nevolností taky stále marně čekám a pořád nic....večer je me stále dost šoufl a hlavně mám pořád tak děsnou chuť v puse :confounded: ....ale když si vzpomínám na minulé těhotenství, tak mi bylo taky blbě do konce čtvrtého měsíce....jinak všechny chytré knihy říkají, že už by nevolnosti měli ustat :unamused:
Jo a co ty bříška?....takový jsem neměla ani před otěhotněním :grinning: No a co se týče prsou, tak mi taky krapánek lezou z práskajdy, ale já jsem před tím 16 měsíců kojila a pak jen 4 měsíce ne, takže jsem spíš zvyklá na tuhle velikost. Ale v porodnici se mnou byla paní a ta měla faaaaakt prsa, počítám tak velikost Z :grinning: a taky měla málo mlíčka. Na velikosti fakt nezáleží :grinning:
25. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak ja mám vždycky stejnej problem jako nikita - dočtu vás a postupně zapomenu všechny komentáře, které jsem chtěla napsat :grinning: :rolling_eyes: . No jinak když jste teď u těch prsou, tak já mám velikost D normálně...takže to bude mazec, jak ty prsa budou potom vypadat...ani nemyslim po porodu, jako potom po skončení kojení :fearful: :cry: . Ale někde jsem četla, že když jsou velká prsa, tak nemusejí ani moc vyrůst v těhotenství...ale vůbec netušim co je na tom pravdy.
25. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já před malou jsem měla tak Béčka, pak tak Éčka a zůstali mi Céčka-Déčka (každé mám jiné :wink: ). Teď opět přibývám víc přes prsa než břicho, ale doufám, že mi pak o další vel. navíc nezůstane. Jó kdyby byly pevné, tak to jo, jenomže ty moje plandavky a k tomu celé vrásčité od strijí, no ble. No vidite, to mě přivádí na otázku, mažete se něčím, nebo budete?
25. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo prsa :sweat_smile: ja mam normal D-E a v těhotenství i při kojení malinko byly větší-vzláště při nalití mlika-ale podprsenky jsem neměnila :wink: a povadlá jsou :rolling_eyes: a po druhém budou ještě víc :frowning2: nic se nedá dělat..........v prvnim těhotenství jsem se mazala(břicho)ale odflákla jsem to,tak ho mam teď hrozně popraskané(toď otázka-zda by to bylo i při mazání,jestli je to vážně tak účinné)teď si ho začnu mazat a poctivě ať se to aspoň nezhorší..............nejhorší je,že to už nezmizí :frowning2:
25. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno!

se striema je to složitý, mě se tedy neudělaly ani na prsou, ani na břiše nebo stehnech, mazala jsem tak jednou nebo dvakrát do tejdne, nijak jsem to nepřeháněla, , někdo k tomu prostě sklony má a někdo ne, tak to je, já snad patřím mezi ty šťastnější :wink: , budu mazat, když si vzpomenu, je pravda, že s Terkou jsem neměla žádnej obr pupík, ale zase jsem přibrala přes zadek a stehna a nic se mi neudělalo, tak uvidím, kdby to vypadalo, že pupík bude velikej, tak asi budu mazat intenzivnějš :grinning:

bolí mi v krku, nemůžu pořádně mluvit, žáddnej šlágr, taky tu na to nic nemám a ani nevim, co bych si jako mohla vzít, tak navštívím asi lékárnu a uvidím...

tady v Plzni prší, tak nějak nevim, co budeme s malou dneska dělat :angry:
26. kvě 2010 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja si vařila černej čaj s citrónem a zabralo to..........tady taky prší a s malim si pouštime pohádky a nebo je v pokojičku a hraje si(dlouho to nevydží) :slight_smile:
26. kvě 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Pohádky běží a čaj popíjím :grinning:
26. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
26. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak na bolení v krku už by ti možná něco dali v lékárně. Já jsem byla nemocná tak v 7.tt. a to mi řekla paní, že do 12 tt. se skoro nic nesmí. Ale dá se to vyhledat na netu, co můžeš a co ne. Já jsem teda kašlala, tak jsem mohla sirup Stodal.
26. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem doma, mám tu Septisan a jitrocelovej syrup a lipovej čaj, tak to nějak zkombinuju :grinning:
26. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Nebo zkus homeopatika, ty se v těhu taky můžou :wink:
27. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
casiopeia- jj, já vím, ale já jsem zrovna ten typ, kterej jim moc nevěří :grinning: , snad se to zlepší, už mi to nebyví, smrkám frkám a nemluvím :angry:
27. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj taky nejsem do toho blázen. jen mám odzkoušeno pár věciček na dceři. :wink:
27. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky holky, mam malinky dotazek, uz nakupujete veci? teda ty mamci co rodi poprve....okoli mi rika kupuj a me to prijde predcasny..
27. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
sunny- já začala až tak v 25tt, krom toho jsem toho hodně podědila a pak jsem navštěvovala bazárky a sekáče, na prcky se dají sehnat skvělý věci, ale to bylo až po porodu, když jsem trajdala s kočárem, doma jsem měla pár věcí připravených, ale pak jsem zjistila, že je všechno veliké, tak taťka vyběhl rychle a operativně honem něco nakoupit :grinning: , bylo to jen pár kousků, protože z tý mini velikosti děsně rychle vyrostla

teď to zatím taky nechávám, stejně ještě nevím, co to bude, pak koupím pár bodíček, dupaček a nějaký punčocháče, mikči a kombinézku nebo teplejší overal, na spaní overálky a uvidím :wink: , v kočáru bude vefusaku a eventuelně pod dekou, na hlavě čepici a je vyřešeno :wink: , nedělám si z toho vědu
27. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuji pantomimi za rady...ja bych totiz zkoupila vsechno :slight_smile:)))kamoska me informuje o cenach napr. plen, ale prijde mi to predcasny, ani nevim jake se kupuji no uz se tesim az budu bloumat po obchodech :slight_smile:))
27. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
pleny já předem koupím, ale to až opravdu brzy před termínem, mají buď newborn většinou 2-5 kg nebo 3-6 kg, to bych koupila asi tak 2 balíky, dneska už třeba vím, že nebudu mimino přebalovat okamžitě, jakmile si cákne do plen, s malou to bylo snad po půl hodině a to byla spotřeba obrovská, kvalitní pleny toho fakt poberou hodně, takže pokud mimčo nebude zrovna citlivka na opruzenina (doufám, že nebude, Terka taky nebyla), tak je budu měnit, až budou opravdu nasáklý :grinning: , no uvidíme, to jsou zatím představy, realita třeba bude jiná :grinning:

jo nastávající maminy, už jste se registrovali do DM drogerie??? máte možnost získat plno slev, mě zrovna dneska přišla slevová knížka pro těhule a to už i na malou pobírám slevy skoro celý ty tři roky

koukněte sem http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/
27. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Pantomima díky za tip, určitě mrknu.
Já jsem si koupila pro radost jedny dupajdy, protože mě hrozně zaujaly, jinak nic. Já mám taky nějaké věci po dceři, ale pokud to bude kluk, tak růžovou asi neodnosí :grinning: . Ale zatím vyčkávám. Docela mě zaujala ta zimní zavinovačka Emitex, co se dává do autosedačky a tak.
27. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
dm urco vyuziju :slight_smile: dekuju za tip :slight_smile:)) vam tak zavidim ze uz mate jedno mimco ze vite co a jak..ja sem ze vseho nejaka vybobkovana :slight_smile:)
27. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj,ja u prvního nakupovala docela brzo,ale bylo to i tím,že sestra byla o 10t napřed,tak sme to tak nějak válčily spolu.................po zkušenostech můžu řict,že je moc fajn mět někoho těhu vedle sebe :wink:
Já nakupovala převážně na MMB a spíše 62vel.-ještě že,protože malej se do 56 nevlezl hend jak vylez :grinning: :grinning: pár novejch taky,ale nic velkýho mě to na ty mimča přinde hrozně drahý a fakt z toho hnedka vyrostou-teda aspoň náš :slight_smile: Hračky sem kupovala nové-ale trochu,pak všichni něco přinesou........ :wink: a dneska sjedeš do marketu a všechno maš pod jednou střechou :sunglasses: Jo a plenky :grinning: tak ty jsem měla 2-5kg a moje sousedka na pokoji měla 3-6.Musely jsme si je vyměnit-ona měla kluka 2,5kg a ja skoro 4kg.I když jsou do 5kg,tak malimu to bylo těsně :slight_smile:
27. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, jak píše Jusina s těma plenkama, já jsem měla ty mini 3-6 kg a kolegyni na pokoji jsem je musela půjčovat, protože ona měla ty menší a její 4 kg chlapeček je pročůrával. :wink:
Na MMB nakupuju taky, ale zatím jen pro dcerku. U ní jsem před porodem měla jen pár věciček, které jsem kupovala tak v 8. měsíci. Všichni mě tehdy od nakupování odrazovali, že to přináší smůlu. Dokonce i kočárek jsem kupovala až se narodila. Teď si takové servítky brát nebudu, pokud se mi něco bude líbit. Občas se na MMB dívám, ale zatím jsem tam pro mimi nic nekoupila. I když ono to láká... :slight_smile: A určitě bych taky kupovala vel. 62 ne 56.
27. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, v DM mne registrovala moje sestra zasloužená matka 3 krásných dětí, takže jsem toho taky využila. Nakupuju zatím jen čajíky. Bříško mažu raději každý den krémem MAMAstrie. Moje mamka i ségra strie mají, tak to nechci pokoušet, i když nevím, jestli to pomůže... Za namazání nic nedám :slight_smile: Prsa mi taky rostou, měla jsem malý dvojky, super na sport :slight_smile: Teď je s nima spokojenej maximálně manžel... Jak jinak. Bříško sem taky hodím, jen to musím stáhnout z karty a to je pro mne děsná práce... Jinak já nic nenakupuju, myslím, že je ještě doooost času a chystám se dávat věci dokupy tak v pátém, šestém měsíci. Budu mít dost věcí zděděných, tak uvidíme. Jen mají kamarádky všechno růžový a tak jestli to bude klučík, tak bude slaďoučkej :grinning: Jo a na MMB jsem si koupila krásný lacláče, lehoučký, úžasně držej, doporučuji si je pořídit, neřešíte tričko, neřešíte pupík (špek) a netáhne vám na záda...
27. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky holky, uplne blbej dotaz, co je MMB?
28. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek