• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@veveruska0504 Tak to nevím, ale myslím si, že pokud máš vybrané jméno, které je v kalendáři, tak vyplníš jenom papír do porodnice a na matriku nemusíš :slight_smile: Ale podle jména, které máš vybrané, tak asi na matriku budeš muset jít., protože je to jméno, které v kalendáři nenajdeš :confused: Ale je to můj názor, možná se pletu :slight_smile:
22. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Podle mně musíš na matriku jen pokud nejsi vdaná a chceš, aby se mimi jmenovalo příjmením po otci. Jinak pokud je jméno mimi v jakémkoliv kalendáři tak podle mně tam před porodem nemusíš. Pro ně je důležité hlavně příjmení a to jméno pokud by byl problém, že není v českém kalendáři, tak by Ti řekla matrikářka v porodnici že je potřeba to ještě nějak dořešit.. :wink:
22. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
veverus..lavirak byl muj favorit akorat v cervene...nakonec jsem vybrala bebecar :dizzy_face:

dandy..ja ted zatim peru veci a fusak jsem dala do cistirny :dizzy_face:

jinak s vyvolanim nepocitejte...petan mel odhad pres 4 kila a jeste me dr.nechal deset dni prenaset :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak ja mam vahovy prirustek porad 0 :grinning:
22. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka váhový přírustek 0??? Bože jak to děláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vrrr... to já jsem jako vyvrhlá vorvaň :grinning: . Budu mít po porodu co dělat...
22. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru..no ja jsem tlusta uz od petana :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky porad blujkam a tak nepribiram...
22. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka i prd velebnosti :grinning:, nejsi, ty ještě pořád blinkáš, jaaaj...
No já blinkala 5 měsíců, vypadala jsem jako mrtvola a doktor mi řekl že je to dobře, protože to znamená, že hormonální změny probíhají v pořádku a mimi je zdravé a čilé :grinning: :grinning: :grinning: .
Fajn mi bylo akorát měsíc, teď malá kope a moc moc to bolí, já se tak těším až budu rodit :sweat_smile:, fakt moc.

To ty bys podle něj měla asi božské dítko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hi hi hi
22. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by byl aj petan bozsky :grinning: to jsem zvracela taky cele tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle jejda, tak se hlavně rychle uzdrav, jsme tady fakt jeden lazar vedle druhýho :grinning: každá máme něco. Jojo, tchyňka i obě švagrové jsou super, ale bydlí 350km od nás :confounded:
22. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 taky mám 14kg nahoře :frowning2:
22. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky byla u dětské doktorky, zeptat se jestli mě veme a tak a byla moc příjemná tak mám radost. Další vyřizování z krku...
22. zář 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to já nechávám dětskou až nastoupím na mateřskou - a to si musím ještě poznamenat, abych na to nezapomněla :sweat_smile: . @slavicky to s tím odesíláním na jiné porodnice kvůli stop satvu v brně jsem taky slyšela; já teda konkrétně o ivančicích - ale rodila tam kamarádka minulý rok a byla celkem spokojená...

já mám dneska po poradně a teď jsem přes ty 2 týdny nepřibrala, takže prozatím doohromady +6,5kg; podle doktorky to vypadá, že celkově naberu do porodu do 10 kilo
22. zář 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavicky..to asi proto jsou super ze bydli 350km :grinning:
22. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, jen se probudím, pustím si Snídani s Novou a rozčílím se.....

http://www.novinky.cz/ekonomika/212202-vlada-schvalila-snizeni-podpory-stavebniho-sporeni.html

Já nemám slov.... :angry: :angry: :angry:
23. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 no co na to říct... hajzli jedni :angry: jenom jsem se nedočetla od kdy budou ty změny v porodným a rodičovským platit? ale je to fakt svinstvo...
23. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky v ranních zprávách říkali, že je to předběžný nástřel a není určené od kdy to má platit, ještě budou jednat...
23. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 aha, jak jsem to rychle a naštvaně četla tak jsem tomu nerozuměla... no ale beztak to ti šmejdi schválí :confounded:
23. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky to si piš že to schválí, ale otázka je odkdy, říká se, že od 1.1.2011, no tak uvidíme....je to mazec :rolling_eyes: .
23. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka :grinning: to nebude tím :grinning: býv. tchyně bydlela taky 350km a že je super bych o ní neřekla ani kdybych upadla na hlavu :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
tak jsem se vcera stala 3 nasobnou tetou ....musela jsem ihned odjet do Opavy za nasima hlidat neter a synovce (jak na potvoru jsou nasi pryc), a musim rict ze i kdyz maly ma 49cm a 3,1kg je to faaakt kralik......si nedovedu predstavit ze takove male holako budu mit taky........ale uz se tesim :

tak pa ja se ozvu az se vratim - az v nedeli snad
Zaitm papa a optraujte se
23. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma
byla jsem pro mamku a v kaufu
ted pojedeme do vinohradu na hrozny tak se tesim si tam vzdycky odpocinu
a pak si jdu na nehtiky :grinning:
23. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme dneska chtěli jít mrknout do porodky, ale měli plno :frowning2: takže snad za týden. A koupili jsme monitor dechu a pár drobností v lékárně. Tak už snad nic nechybí :wink:
23. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Kde jste chtěli mrknout? K těm milosrdným..??? Dej kdyžtak vědět, jak se líbilo.. :wink:
23. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jojo, k Milosrdným, pak písnu :wink:
23. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky; @lucbuc; já se byla dneska podívat v bohunicích. no porodní sály teda nic moc :sweat_smile:. nadstandard s vanou je bez oken, i když je velký, tak na mě působil dost dusivě. ten druhý, kam jsme mohli nahlédnout byl lepší - s výhledem na nový areál MU :sweat_smile: . ostatní mají šoupací skleněné dveře a společné sociálky přes chodbu, takže kdyby se tam sešlo najednou víc rodiček, asi by tam bylo dost rušno... šestinedělí je fakt hezké, jedno patro komplet rekonstruované. to druhé, kde jsou 3 na pokoji nám neukázali - prý tam rodičky dávají jenom když fakt není místo.
23. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já pokud to stihnu jdu rodit do Ivančic :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mám jasno :slight_smile:
24. zář 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina Já jsem se byla už mrknout v Bohunicích a na Obilňáku a u mně vítězí jednoznačně Obilňák. Sestřičky byly příjemné a porodní boxy se mi taky líbily víc než v Bohunicích. Akorát je tam zase prej to oddělení šestinedělí nic moc.. ale to nám na Obilňáku neukázali, tak vím jenom z doslechu od kamarádek.. To v Bohunicích mají to odd. šestinedělí fakt krásné, ale zas jsme tam při prohlídce narazili na bandu cikorek.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to se člověku na 2. stranu může stát samozřejmě úplně všude, že bude ležet s cikorkama na pokoji.. :unamused:
24. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím holky, že budem rády, že vůbec někde porodíme :slight_smile: že nás jako někde vemou. Musíme to těch pár dní vydržet, no přinejhorším je tu ještě ten nadstandard no...
24. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasné, někde nás musí vzít :sweat_smile: , musí, že jo??? Snad neporodím na chodníku, nebo v autě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....
24. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Taky si říkám, že budu ráda, jak vůbec odrodím tu v Brně a né v nějaké prdelově lhotě.. :grinning:
24. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dotaz :grinning: už jste holky začaly s lněným semínkem, masáží hráze a maliníkem? Já si říkám, že bych polehounku začala, ale nějak se mi nechce :confounded: ale jestli to má pomoct...
24. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek