• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@adelinka tak to Ti věřím, auuu :frowning2: tak ju zkus nějak ukecat, Elenku zlobilku :wink:
29. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lezim jak me dr.radil aby se otocila a pekne to boli :angry: :sunglasses:
29. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no mám od žaludku do krku takovou tu hnusnou chuť, jako bych žužlala měď :rolling_eyes: , je to hnusný pocit, nic mi potom nechutná, jíst mi celkově nechutná....točí se mi hlava no ble... ty to nemáš, to jsem jenom já takový tragéd :cry:
29. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka jaj tak to taky znám, to bolí a dost, jako by ti měla roztrhnout bříško viď ???

No holky máme to veselé :angry:
29. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky- hlásím se po poradně, malý byl při utz hlavou dolů, no nevím, teď mi zase tlačí pravej bok, jako když byl zadkem, prý ale nemá v bříše tolik místa, aby tam tak cestoval, odhadem 2,35kg :grinning:
29. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 jo tak...to je hnus. Tohle sice nemám, ale já mám zas jiný :grinning: např. jsem byla u kámošky, zrovna malovali, málem jsem jim tam oblízala celej byt :grinning: :grinning: kdybych se nestyděla sežeru celou omítku v bytě, taky mívám chuť na tempery a lepidlo :grinning: to si nevybereš...
29. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak to jsme na tom podobně. Taky mám malou hlavičku dolů, má tam málo místa (i kvůli té málo plodovky) a stejně mě nejvíc tlačí v boku. Tak nevím, co tam vyvádějí, čertíci :grinning: 2,35 to už je slušný ;o)
29. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky malá měla při porodu 3kg, řekla jsem to dr a že prej to tak odpovídá, tak doufám, že malej taky nebude žádnej golem
29. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááá, hurááá, mám papíry na mateřskou, zítra je můžu slavnostně odevzdat v Práglu na firmě.. :grinning: Jak to tady tak čtu, tak jsem nakonec ráda, že mi doktor ten váhovej odhad neudělal.. v porodnici tohle info taky odmítnu, že ho nechci znát, pokud to půjde - pro klid duše.. :sunglasses:
29. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc no tak super, už máš dovolenou :grinning: já jsem nastoupila dneska na MD, nesmím zapomenout ty papíry poslat :slight_smile:
29. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak ja je dala uz pred mesicem na uctarnu do prace tak snad je poslou co nejdriv a ....materska bude chodit vcas ne jako nemocenska...to je porod nez to z te socialky poslou :slight_smile:
29. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Já jsem nastoupila na MD zpětně v pondělí 27.9... :grinning: Prej se musí dodržet těch 6 týdnů před termínem porodu nebo co..
29. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Mi nemluv.. na neschopence jsem od května a nemocenská mi přišla zatím akorát 2x.. :rolling_eyes:
29. zář 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc tak to jsem na tom lip, me teda chodi ale nekdy 1 nekdy 20 nekdy az dalsi mesic......jako si neuvedomujou ze z toho clovek musi platit ruzny veci a zit :slight_smile:
29. zář 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska njn, ale zase až mi to jednou všechno doplatí, tak budu nechutnej zbohatlík.. :grinning: ( .. blbej vtip.. :wink: .. )
29. zář 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko zbohatlici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jen nakukuji...pojedu do mesta konecne na barvy a dneska zacinam malovat :grinning: uz se tesim na pokojik :grinning:
30. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupiii tak mam uz kocika doma a ...dneska aj jsem koupila kolecka na tu malou postylku po byte takze.......ted uz jenom nakopit nejake to rychlozavinovackoo, veci do porodnice a neco pro me nejake to pradelko na kojeni a ....muzem jit rodit :slight_smile:
30. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma z mesta
vyzvedla jsem fusak z cistirny a koupila barvy a s petanem zasla na pohar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak jdeme pojest koprovku a budu vyckavat na brachu a pojedeme malovat :grinning:

tak ja nemam ani nic do porodky(krom vlozek :grinning:) ani pradelko...musim taky neco koupit
30. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak já jsem si dnes byla zacvičit a navštívila jsem lékárnu a pokoupila dalších pár věcí. Docela jsem se teda prohla :unamused: Podprdu taky ještě nemám, ale zakoupila jsem aspoň kalhotky.
30. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
co vsechno nakupujete v lekarne?ja mam jen vlozky a kalhotky kdyz jsem byla s petanem..dvoje co jsem nepouzila a neco mam v baliku od kamosky tak ho musim rozbalit a juknout :confused:
30. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel, já jsem si tam kupovala ještě probiotika. Prý je to dobré brát tak měsíc před porodem a potom, že i to mimi pak jakoby líp tráví a netrpí na prdíky:slight_smile: Ty kalhotky jsem si brala. Pak jsem vyfasovala včera u dr. recept, protože jsem měla horší ten hemoglobin v krvi. No a k tomu maliníkový čaj, pak arniku montanu (ta je na: urychlení hojení, vstřebání hematomů, odstranění pocitů zhmoždění, lék má specifický účinek na svaly
a kapiláry) a chinu (únava způsobená velkou ztrátou tělesných tekutin ( krev, plodová voda)). Zkusím a uvidím. Ty homeopatika stojí do 70 Kč jedno, takže proč ne. Jo a ještě jsem si brala od té porodní asistentky gel na hojení hráze, nechtěla jsi ho taky? Kdysi jsi něco říkala.
30. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu do lékárny jen pro bepanten a sab simplex na prdíky pro mimčo :wink:

vložky jsem měla ty nejlevnější z Alberta a bylo to ok, tak snad mi nebudou vadit ani teď :slight_smile: ,
30. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vložky bych řekla, že jsou všechny na jedno brdo. Sab nám teda vůbec nezabíral. Takže pokud to bude stejné, jsem ochotna vyzkoušet cokoliv :wink: Nehledě na to, že to prospěje i mě samotné, protože na to, abych každý den snědla jogurt, jsem flákač.
30. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka terce taky moc nezabíral, dávala jsem rourku a byl klid :wink:
30. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka..jj chtela..az budete mit kurz tak se zeptej jestli je to pripadne i na hojeni siti po cisari..ale asi jo..ten bych chtela abys me pak koupila prosim a jeste jal..v lekarnach je to po dvou :confused: ..ty probiot.to jsou ty za tech 600?na ty streva?
30. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Jo, koupím ti, co budeš chtít. Probiotika jsem si kupovala za 295 Kč 80 tablet, stačí užívat 1 tabletu denně. Probiotika máš různé, je dobré, aby obsahovaly aspoň 5 kmenů. Tady ty mají 8 kmenů.
30. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se to jmenuje taky si to koupim :dizzy_face: jo to budes zlata..jak dame sraz tak ti na to dam penize..kolik stoji jal a ta mast?
30. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka GS Lactobacily Forte. Kupovala jsem to ve Slovácké lékárně na Slovači. Paní říkala, že je to zrovna výhodné balení. Yal stojí myslím 80 Kč a ta Mithra na hojení asi 171 Kč. Ale jestli je to i na jizvy po císaři, to netuším. Ale já se ti zeptám, jak půjdu příště cvičit nebo na kurz.
30. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,
tak ja dneska na kontrole, a dalsi za 3 tydny ..jakoze nechapu...ale pak pry uz budu chodit kazdy tyden....no uvidime teda.

Navstivila jsem taky lekarnu a drogerii abych si vsechno koupila a mimochodem jsem se nestacila u tech pokladen divit...megacifra :slight_smile: ...mimo podprdy a spodaru pro me (chci jeste nejake od tongu bavlnene) bych mela byt doufam cela zabalena.
NO Yal - na ten jsem kua zapomela.......a dfoaum ze tu masticku na hojeni hraze mi doporuci a dodaji aj v porodnici.
Pristi nebo prespristi tydenjeste teda tu poprdu a ...malemu jeste zavinovacku a .......ted o vikendu usit tu perinku a povleceni a jsem hotovson.

Ted uz si to nejom uzit a .......snad vydrzime co nejdele :slight_smile:
1. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek