• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@basska Já bych se na víkend rozloučila jiným heslem a sice "snad to přijde co možná nejdříve.." Hezký víkend..!!! :sunglasses:
1. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já si ty probiotika a čajík dneska taky koupila.
Jinak už mám skoro všechno nachystané,ještě tam mám teda něco na žehlení ( do toho se mě moc nechce :grinning: ) a nemám teda ještě koupené plenky.Jinak koutek pro prcka máme konečně hotový.Dneska sem přešla s rodičovské na mateřskou, tak si teď užiju do porodu doma chvilku klidu,neboť Terka může každý den jít do školky.Naštěstí se jí tam moc líbí,jen chodí domů trochu utahaná :slight_smile::slight_smile:.
Přidávám foto pupíku a prckového koutku :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc ty chceš mít nedonošený mimčo??? :confused:
1. říj 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Když se na to díváš z tohohle pohledu, tak musím bohužel, říct že ano. Kdyby to záleželo jen malinko na mně, tak už ho nechci mít v těle dobrovolně ani minutu.. :confounded:
1. říj 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Nevíš co říkáš, ona to není sranda když musí být mimčo ještě třeba měsíc v nemocnici. Nikdy nevíš jak zvládne dýchání. Já zase doufám, že tam malej zůstane co nejdéle. Nezahrávej si :pensive:
1. říj 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak já jsem konečně ode dneška doma! :grinning: teď čerpám dovo a od příštího pátku mateřskou :dizzy_face: . no už bylo na čase, protože už jsem to nemohla v práci vydržet a vracela jsem se teda pěkně vyfluslá, navíc to tlačení na játra neustává a občas je mi z toho fakt do breku - a samozřejmě v sedě to bylo mnohem horší :angry:. tak konečně dokoupím, co nemám, vyperu oblečení a pro jistotu nachystám tašku :sweat_smile:
@lucbuc jak jsi na tom ty? taky furt ty játra?
1. říj 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia ale kuš..!!! :grinning: Od 37.tt je to pokud já vím už donošené a já začínám zejtra 36.tt.. takže žádné bu bu tady na mně.. :wink:
@linalina jaký játra? myslíš žebra? s játrama já nic nemám.. pokud vím.. :grinning:
1. říj 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc tak sorry, to jsem si možná spletla :sweat_smile: mně právě jak je malá natočená, tak tlačí zadkem na játra.... :frowning2: je to dost nepříjemný :frowning2:
1. říj 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina v pohodě.. :wink: no mně zas bolí pořád žebra vzadu napravo.. ale úděsně.. a od včerejška neuvěřitelně i celej pupek a hlavně pak podbříšek.. dneska dost polehávám bo se mi s tím i strašně špatně chodí.. asi jsem to včera přehnala, když jsem odjela na celodenní výlet do Prahy a celej den tahala tašku.. no co už teď s tím .. :sweat_smile:
1. říj 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc fyziologický těhu trvá 38-42tt, 37 je ještě nedonošený a není o co stát :frowning2: , však to vydržíš a zvládneš, my taky máme všechny možný potíže, ale zase chci, aby bylo mimčo zdravý a donošený, dodělaný, aby mělo, vše co má a já se na něj nechodila koukat do inkubátoru a mohla ho mít hned po porodu u sebe
třeba teď nemůžu ani sedět, jak mě tlačí břicho do žeber, dejchám jak lokomotiva a bolí mi mezi nohama, ale pro mimčo všechno
1. říj 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc ten měsíc už to dáme, ne? :wink: když jsme to vydrželi 8 měsíců... když si vzpomenu na to zvracení na začátku, pořád strach, jestli je všechno jak má být... juj, jsem ráda, že už jsem aspoň v tom 36 :slight_smile:
1. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 moc hezký :wink: koutek i pupík :slight_smile:
1. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima to jsou poměrně zvláštní počty vzhledem k tomu, že můj gynekolog podle jeho slov bere termín porodu s přesností +/- 3 týdny.. ale nechci se s Tebou hádat, nevidím v tom smysl, proto bych to rozsekla s tím, že vydržet to každá musíme tak jako tak, protože jiná varianta zkrátka a jednoduše není.. pokud se mimino rozhodne, že se mu na svět nechce vůbec ,tak i to budeme muset bohužel vydržet do poslední chvíle a podstoupit případně nějaké vyvolání porodu, tak proč o tom dál debatovat že jo.. já mužu chtít cokoliv.. a chci.. :grinning:
1. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima moje slova. s těma žebrama a lokomotivou to znám. A ještě mi v tříslech překočila nějaká šlacha, takže je to fakt super :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Lucbuc - orientace -+ 3 týdny je nějaká divná - nic proti
1. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak u nas se dneska vesele malovalo ale kdy bude pokojik to je ve hvezdach :angry: petr nez dojede a neco se pohne tak nevim jak to do porodu zvladnem :angry: :angry: :angry: uz me ta jeho prace pekne sere

kacka...krasne brisko a pokojik :dizzy_face:

me taky kde co boli..zada,ted zacina bricho i nekdy pipka :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Možné to je, že je to divné. Jsem těhotná poprvé, tak nemám s čím srovnávat. Můj 2. doktor se dostal během náměrů UTZ až na termín porodu 13.10., a můj 3.doktor, tedy poslední, mi řekl, že se vrací k původnímu termínu +/- 3 týdny. Já těm náměrům nerozumím vůbec, tak beru tohle info jako reálné..
1. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak podle měření UTZ to chápu. Já to před tím pochopila, jakože termín porodu +- tři týdny. Podle UTZ je to logické, záleží i na mimču jak se dr. ukáže :grinning: U dcery jsem měla termín mezi 20.11. - 5.12. kvůli právě mírám. A já si myslím, že to klidně může být i ovulkou.
1. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
první termín porodu se počítá podle posledních měsíčků (prvního dne), druhej termín se stsanovuje podle utz, samozřejmě záleží na tom , jak mimčo v děloze roste, na velikosti a pak se podle tabulek určí termín...nikdo ale nejsme tabulkový...to je dlouhodobý průměr..., já termín podle PM nebudu mít určitě přesnej, protože nemám pravidelnej cyklus a ovulka byla až někdy kolem 18.dne a pak mi dělali IUI, takže by to jako mělo bejt dýl, UTZ to i tak potvrzuje, na druhou stranu Terka měla bejt taky 6.11., tenkrát jsem měla měsíčky úplně stejně a narodila se 29.10., tdítě prostě samo pozná, kdy už je čas na nás kouknout :grinning: , každopádně byla podle dr v 39.tt, podle mě v 38.tt, ale to je jedno, donošená a zdravá
2. říj 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
ja uz jsem zase doma na domku a bracha maluje
tak jdu neco delat jen jsem vas dosla pozdravit
preji pekny den

no nas krasavec petrik je ve 42tt a to me dr rikal ze ho o 6 tydnu nedonosim :grinning: a ja jeste prenasela..doufam ze ted nebudu...terminy ma oba stejne 25.11.tak sna nebudu mit mimi na mikulase :grinning:
2. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás všschny po týdnu stráveném v nemocnici...................v pondělí v poradně mi stoupnul tlak na 160/80 a dr.mě poslal do porodnice ať si mě tam zkontrolují pořádněj.No a nechali si mě tam-i když tam už byl tlak pořád v normě a všechny možny vyšetřeni taky-tak nevím co to jedno ráno mělo znamenat s tím tlakem :sweat_smile: Jinak v to po. jsem byla cca 34+4 a mimčo změřila dr. na 2970 :confused: no asi budu rodit mamutka :sweat_smile: uvidíme....................ale už se taky jen tak kutálím a když chodím nebo se nějak hejbu,tak břuch začíná pěkně trvrdnout..........a ja též doufám,že to bude o těch 14 dní dřív-vůbec by mi to nevadilo,pokud má být tak velký :wink:ještě teď docela častěj pobolívá břicho jako při menzes,sice vždycky jen chvilku,ale jo-prej poslíčci :slight_smile:........................teď jdu na kontrolu ve čtrvtek,tak uvidíme jestli budou zase měřit,dr. říkala že by měli :wink:ono asi taky bude záležet na kterého dr.zrovna narazím............... tak se mějte a ještě chvíli se držme :slight_smile:
2. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak já jsem měla u Kity první termín 16.1. a nakonec je malá 6.2. a to mi to vyvolávali, protože se jí nechtělo ven :wink: Teď mám teda oba termíny stejně. Ten ultrazvukový je prý nejpřesnější podle toho utz ve 12-13 tt. Pak už se to prý hodně liší, podle toho, jak roste.
Bříško mi teda taky hodně tvrdne a posledních 14 dnů jsem pořád unavená. Vyfasovala jsem nějaké léky, kvůli výsledkům krve, takže možná jsem zdechlá z nedostatku železa :slight_smile: Jinak teda záda mě bolí v kříži parádně a to nemusím ani nic dělat :frowning2:
2. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz jsem doma...
v pondeli se dodela posledni mistnost a pak hodim foto :grinning: malujem cele patro tak to potom dam na modrou strechu :dizzy_face:

dopekla jsem tycky a satecky z listoveho testa :grinning: uz jsem pulku sezrala :confused: :confused: :confused: :confused:

vecer jdu ke kamosce na plk tak uz se tesim :dizzy_face:
2. říj 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina Týýý jo to je malej docela drobeček :grinning: :grinning: :grinning: to tvrdnutí je děsně nepříjemný co? Já jsem z toho hotová vždycky to rozdýchávám jako bych měla rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a takový to píchání v podbříšku to jsou poslíčci? To od Kačky neznám :fearful:
2. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia no jo "drobeček" :grinning: :grinning: :grinning: píchání nevim-to mě naštěstí malinko přešlo,ale bolení břicha jako při menstruaci........tak někdy i prý porod začíná a porod.asist.mi řekla,že jsou to poslíčci-to u prvního taky neznám-nějaké poslíčky :sweat_smile: ona říkala,že teď u druhého mimi je to tak nějak všechno už citlivější po prvnim porodu a že se skracuje ta první doba porodní-ja ji řekla,že malej byl za 3,5hod venku a ona na to "tak to pak rychle jet"tak uvidíme :grinning: :grinning: doufám,že to stihnu :sweat_smile:
2. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný ráno!

pro mě jsou nejhorší večery, ráno jsem docela čilá, ale večer jen funím a hekám, mám bříško dost nahoru, i dr říkal, že se mi nevyklenuje dopředu, ale tlačí na bránici, takže dejchání děs, teď mi tři dny v kuse pálila žáha, pořád krkám a jsem sama sobě protivná, teď ráno je to zatím ok, včera mi ani nechutnalo kafe, dneska dobrý, tak snad to půjde

od zítra najíždím na maliník, kolik jich vypijete za den? já už si nepamatuju, kolik jsem jich vypila s malou :wink:
3. říj 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima já piju maliník ráno a večer.. nejsem si ale jistá, jestli se nemá náhodou pít 3x denně.. momentálně mi to takhle přijde jako dostačující, vzhledem k tomu, že to lněné semínko je kentus maximální a stojí mně to hromadu přemáhání ho do sebe natlačit.. tak tím maliníkem už se netrápím tak na sílu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina jejda, byla jsi v nemocnici? :astonished: to já bych tam musela být devět měsíců :grinning: mě vždycky v poradně naměří aspoň 160 na 100. Ale já to mám z nervů, doma v pohodě. Jen mě to přivedlo na myšlenku, že až tam půjdu na ten poslední monitor a kontrolu, tak si mě tam beztak nechají :unamused: no ale to by mělo být ve 40. týdnu, tak už by to třeba i urychlili... uvidíme...a ten odhad, koukám, že už máme v bříška pěkný macky :grinning:
3. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka kde bereš tolik energie? :grinning: u nás byli včera kamarádi ze Slovenska, dneska naši a jsem z toho celá utahaná... ale z čeho taky ne, že :frowning2:
3. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no mě muj dr.řekl,že si mě tam nenechaji,ale raděj mě tam už předá ať mě asi víc sledují a oni,že si mě tam nechají......ale pak druhý den na vizitě se jiný dr.ptal co tam dělám-takže ono asi jak který dr.------no je pravda že jsem si tam aspoň odpočinula :slight_smile: doma i když si sem tam lehnu,tak přece jenom musim uvařit a trochu poklízet.......takže je to už s těmi macky v břiše-nebo aspoň s tim mím-hrůza :fearful:
3. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
slavicky..no energie nic moc ale chci dodelat domek rychlo..a petana bude mit mamka tak to snad dneska ci zitra dorazim :grinning: pac on ten bordel vsude roznasi :angry: macha se v kyblu s barvou a podobne :confounded:

ten malinik se pije od 36tt?
4. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek