• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Ahoj holky. Tak mě bylo včera celý den jaksi divno, šoufle a v nocijsem se dočkala poslíčků. Břicho mi tvrdne normálně, ale bez bolestí, takže jsem se tentokrát lekla, když to bolelo. :confused: Jenom ať je malá ještě tam.
4. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko..tak snad to bude dobre :dizzy_face:
me taky tvrdne vcera jsem ho mela jako sutr :confounded:
4. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pátek porodila 1. kamarádka Karolínku 52 cm 3,63 kg, včera porodila 2. kamarádka Alenku 51 cm 3,30 kg, tak teď bych mohla přijít na řadu já že.. :o)))
4. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc tak to je pěkný :slight_smile: to máš super, moje kamarádky mají buďto už větší děti, nebo se zatím ani nechystají, tak v tom budu asi samička :frowning2: a neboj, dočkáme se i my. Já to mám dneska přesně měsíc do termínu, juj :astonished:
4. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka určitě ještě vydrží, prďolka :wink: snad to bude dobrý :slight_smile: drž se
4. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky já to holkám strašně závidím.. hlavně té první - prvorodička a porodila za hodinu od doby, co jí praskla voda.. tomu se říká protekční porod.. :o))) Za chvilku vyrážím omrknout miminko č.1 - Karolínku.. :grinning:
4. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc fakt jo? za hoďku? hmmmm... tak to od ní musíš zjistit jak to udělala a pak nám poreferovat :grinning: :grinning: já chci takýýýýýýý. Pozdravuj Karolínku :slight_smile:
4. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky jj, všechno pozjišťuju.. :grinning: Taky jsem koukala, že to šlo tak rychle.. v pátek jsme měli jít v 11.hod. na kafe, místo toho mi v 10.hod. psala, že jí odešla hlenová zátka, v 18.hod. mi psala, že už leží v porodnici a ráno mi přišla SMSka, že hoďku na to, co jí praskli zbytek vody, porodila.. :grinning:
4. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna taky chci za hodku..u petana to bylo 18h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no ta 2. kamarádka se ani po 12-ti hodinách po odtečení vody neotevřela, takže šla na císaře.. hodinový porod je asi fakt spíše zvláštnost.. ale kráááásnáááá.. :sunglasses: Taky závidím.. :grinning:
4. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu umýt hlavu a vyrážím do města koupit miminečku prezent.. :grinning:
4. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petan se narodil po 18h od odtecene vody..priduseny :confounded:
4. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka tak to jsou teda blbci.. po 12-ti hodinách hrozí miminku infekce kvůli absence plodové vody pokud vím.. :confused: Kamarádce takhle leželo miminko na JIP na antibiotikách právě kvůli infekce a to měla císaře po těch 12-ti hodinách..
4. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn na silvestra mel kazdy cas :angry:
4. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka po druhé to budeš mít ukázkově za chvilenku neboj.. není boha aby se sralo furt ne.. :wink:
4. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si říkám, že si zasloužíš teď lehkej porod. Vyprdneš Elenku, ani nebudeš vědět jak :wink: mimochodem jsme včera s manžou začali masírovat hráz. Kdybych si furt neříkala, že mi to pomůže a že to za to stojí, tak bych se už na to vyprdla, velebnosti :confounded:
4. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to bude rychle a ok :dizzy_face:
je ja bych chtela masirovat vsechno :grinning: ale mam smulu nejsou lidi :confounded:
4. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no ono se to dá dělat i sama sobě... zkoušela jsem to,ale bych musela být hadí žena abych si tam břes břuch dosáhla :grinning:
4. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. ptačí pohled :slight_smile:
2. boční pohled - mamutík :grinning:
3. akční mimi-monitor(pohyby černé čtverečky mezi křivkami,horní srdce mimi a spodní děloha)
4. lenošné mimi-monitor
4. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina jé to je hezký bříško :slight_smile: a už Ti dělali monitor? Mě čeká asi příští týden, tak aspoň budu vědět co jaká čára znamená :wink:
4. říj 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :dizzy_face:
5. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, to je hnus dneska venku :unamused: včera jsme byli v Ikei, nakoupili jsme si boxy na hračky, tak se v tom dneska pohrabu a uklidím :slight_smile: mějte se krásně
5. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem myslela, že se dnes ani nevyhrabu z postele. Jak je tam takové šero, tak se mi ani nechtělo vylézat.
Slavicky ty už máš nakoupené i hračky pro mimi? Já nemám ani hrklávku :slight_smile:
5. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka nakoupené ne, podarované :grinning: kamarádka se stěhovala tak rušila hračky po mrňatech :wink:
5. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.. tak dnes kontrola.. ťuk, ťuk, ťuk je zatím vše tak jak má být.. už jsme hlavičkou dolů a vážíme 1 910 g :wink: ... a příští kontrola opravdu až za měsíc :confused: ...
5. říj 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky jsem ppo kontrole a bylo mi řečeno, že přenášet určitě nebudu :sweat_smile: tak uvidíme jestli budeme dřív nebo alespoň v termínu. Váhový odhad teda nevím, ten budeme mít asi až 19. to jdu na další kontrolu. Ale z čeho jsem teda mírně nervozní je, že v Motole od 22.10. malujou a na konci října mi doktorka asi odjede přednášet do zahraničí. Tak mi nezbývá než doufat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsou radosti s tím malováním a tak... :unamused: ale kdoví jak to nakonec všechno bude... chtěla jsem se holky zeptat, myslíte, že když mám CS 3 v 36. týdnu a měkkej čípek, že je to v pohodě? Manžel jede na služebku a mě tak trochu cuká u prcky :astonished:
5. říj 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jéé děkuju, tak podle toho to vypadá, že jsem ještě v normě :slight_smile: omlouvám se, začínám trochu blbnout, budu sama doma a mamka jde na operaci se srdcem, tak plaším plaším plaším. Ale už je to snad dobrý :slight_smile:
5. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek