• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@slavicky klíííd, máme ještě čas :wink:
5. říj 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima uf uf dobře :slight_smile: věřím Ti :slight_smile:
5. říj 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak to já vůbec nevím.. já jsem si za celou dobu hodnotu CS z kontroly nedonesla.. asi jak který doktor to dělá.. ale doted jsem ani nevěděla, že něco takového je :grinning: .. nicméně čípek mi mudra kontroluje - to jo.. :wink:
5. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladak mě to píše do průkajdy do takovýho grafu, možná že ne všechny průkazky to ale teda mají...
5. říj 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no, právě jsem se šla podívat a v průkajdě mám tabulku na CS, ale za celou dobu těhotenství prázdnou :confounded: .., doteď jsem tomu teda ani nevěnovala pozornost...
5. říj 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladak aha, no to jsou ti doktoři, každej si jede podle svých zvyklostí :unamused: ale důležitý je, že to má pod kontrolou...
5. říj 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no, to doufám :sweat_smile:
5. říj 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla cs měřený, akorát když mi kolem 24tt tvrdlo břicho, jinak ne, při minulým těhu taky ne, až asi v 38tt, prostě pokud nemáš problémy, tak se to běžně nekontroluje....
5. říj 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma z venku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
boli me kolem pupku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pod prsama..porad tam saham a jak je pricne tak me asi zadkem dere pod prsa..kuwa to tak boli :pensive:
5. říj 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám právě malýho narvanýho vpravo pod žebrama, taky lahůdka :grinning: nemůžu ani sedět, ani ležet, stát se mi nechce
5. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako nic moc :confounded:
5. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Klíd já mám CS4 :grinning: to bude v poho, plno lidí říká, že CS není směrodatný. Prcek se stejně rozhodne sám :wink:
5. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky žádné CS neměří. Jako celkově mi kromě vyš. moči, váhy a tlaku do průkazky nepíše zhola nic. Stránku k tomu určenou si popsal v prvních 3 měsících a od té doby ani čárka. Na kontrolu jdu v pondělí, tak uvidím :wink:
Já mám malou taky narvanou víc v pravo, tlačí dobře.
5. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po 14-ti dnech opět na příjmu, hurá :slight_smile: Tak co je u nás nového....Zdravotně nic, na kontrolu jdeme příští týden. Prcek mě tlačí taky všude, hrozně špatně se mi dýchá, funím jak lokomotiva a nemůžu si pořádně oddechnout :unamused: Jinak se začínají ozývat i kolena, asi tu zátěž už taky špatně snáší :frowning2: Z výbavičky už máme snad všechno, komoda je napěchovaná k prasknutí, ještě mi chybí oprat povlečení a můžeme to mít načančané :dizzy_face: Trochu jsem si hrála a nalepila dekoraci, vypadá to moc hezky, pak přidám fotečku :dizzy_face: Jinak už jsem taky na mateřské, ale stíhám ještě mín než kdybych nebyla :grinning: Furt někde trajdám, ale zatím si teda lebedím a užívám volna :confused:
5. říj 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
cs me taky nikdo nemeri..
ja to vidim na prenaseni :grinning: :grinning: jako u petana

dandy..kde jsi kupovala dekoraci?ja porad nevim co a kde koupit :confused:

holky hradistanky v utery mam s kackou kontrolu co tak kaficko... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko kočky, už jsem se trochu zklidnila, i když teda má dneska mamka tu operaci, ale snad to zvládne dobře :slight_smile: dandy : o kolenech mi ani nemluv :frowning2: mám s nima problémy i normálně, teď s těma kilama navíc je to mazec. Koupila jsem si na to čistou želatinu, trochu to pomáhá. A taky mi doktor doporučil kopřivy :grinning: to abych se šla někam napást :grinning: :grinning: a ještě měl u toho takovou prupovídku jakože aspoň mám poučení pro příště :angry: :angry:
6. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky,
Ady....vybrala jsem na netu, ale mrkni www.tapetyzlin.cz, vždycky něco na netu vyberu a objednám to přes ně, nemusím aspon platit dobírku. Jsou tam ochotné paní a mají velký výběr přímo na prodejně. Sídlí v Malenovicích jak je Domus, zkus to tam....
Slavicky...to máš teda doktora, ten by měl ze mě radost :unamused: 14 kilo mi připadá v pohodě....mě teda minule upozornil taky, ale jenom, že bysme měli hlídat váhu. Ale u mě je to děs, já přibírám úplně ze všeho celý život, jakmile jsem přestala cvičit, tak se na mě kila začaly lepit jak vosy na bonbon :frowning2: Ted jsem jenom na zelenině a rybách, musli, jogurtech a stejně jsem od poslední kontroly zase přibrala, a to třeba vůbec nejím pečivo, smažené, tučné, vepřové maso, snažím se žít zdravě a stejně je to prd platné... :frowning2:
Ady...na kolik to máte?
6. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek no právě, taky si nemyslím, že bych žrala jak divá :confounded: přibrala jsem pár kilo už před těhu a teď se to se mnou veze, no :angry: ale myslím že na nějaký hlídání váhy se můžem poslední měsíc vyprdnout,ne? :grinning:
6. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..na 9h..tak myslim ze kolem pul deste muzem bejt v UH

ja to ve zline a malenkach vubec neznam :pensive:
6. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy a kolik mas nabrano?
6. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka tak to si myslím, že bych mohla.
V Malenovicích bys to našla, je to přímo u hlavní cesty, jak jedeš na Zlín, takový žlutý objekt, je tam víc firem. Těsně před malenovickou křižovatkou, jedeš kolem toho :slight_smile:
Tak mám nahoře 24 kilo....super, co? Ale hodně jsem přibrala hned v prvním trimestru, jak jsem začala jíst normálně a přestala cvičit....no taky mi to hodně vlezlo do noh....od začátku těhu mám problémy s otokama, tak si myslím, že mám v sobě i hodně vody, no uvidíme po porodu...já jsem na diety zvyklá celý život, tak už nad tím jenom mávám rukou....ale před doktorem si připadám jak debil....si myslí, že se cpu a přežírám, ale já už fakt nevím co dělat :cry:
6. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek tak to chápu, ono to fakt nejde ovlivnit :frowning2: a taky si myslím, že to bude vodou. Kamarádka nabrala kolem 25kg, v porodce nechala skoro 10kg a za tři měsíce byla zpátky na váze. Vůbec si s tím nelam hlavu, ať se doktor dívá jak chce... na mě má vždycky taky pitomý narážky :frowning2: a to jsem asi na 16 navrch.
6. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky já už jsem vždycky tak v depresi jak jdu na kontrolu, že mu vždycky řeknu radši o kilo dvě mín :sweat_smile: Doktor je super, ale sestra vždycky rýpe :angry: Minule jsem jí z radostí řekla, že mimi má váhový odhad 2 kila a ona mě hned zpražila....prej no miminko má jenom dvě kila, ale vy jste přibrala podstatně víc :unamused: Stejně ten vysoký tlak mám vždycky z ní :angry:
6. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy...hmm to mas dost ale kamoska taky nabrala 30kilo u obou a vse ma dole...ja jsem taky na diety zvykla cely zivot tak hned v listopadu na nejakou najedu..mirnou samo jestli budu kojit :dizzy_face: ja teda nabrala 0,8 kilo..dneska jsem se vazila... :grinning: tak snad dam po porodu hodne dolu pac ja vazim moc i bez nabrani :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale 60 uz nikdy asi mit nebudu
6. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek hmmm, to je teda přístup... taky si vždycky vyslechnu že ať si to spočítám, miminko, voda a placenta maximálně 5kg a zbytek že mám navíc :frowning2: musíme to ještě chvilku vydržet a pak už do nás nikdo rýpat nebude. Taky nejsem žádnej drobek a už asi nebudu, na druhou stranu jsem si zažila období, kdy jsem měla 48kg a fakt bych to už nevracela.
6. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slav...už na ně kašlu, měsíc to přežiju a pak jim dokážu, že hubnout umím :slight_smile: Dneska máme poslední kurz, jdeme se učit kojit :grinning:
6. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,
tak me to utery sedi......
Adel ..ja jedu ve stredu 13 do prace - naproti domose v Malneovicich takze jestli mas neco vybraneho a pokud to tam maji tak ti to muzu vyzvednout jestli chces:slight_smile:

JInak ja mam takove tvrdnuti bricha nekolikrat za den a v noci a kdzy ma prset...ze...peklo. maly se me tam furt otaci a kope pod zebra tkaze mam co delat v noci abych vydrzela. Uz nejde spat ani na zadech - asi se mu to nelibi a se spanim na boku me trnou a trpknou ruce takze .....uz aby byl venku :slight_smile:

Holky jakou mate rychlozavinovacku? ja jsem dneska byla obkouknout obchody a .....jakoze rozmer nasla jsem 70x70 a nasla jsem aj 90x90 (ta je bozi) ale i kdyz je stahnuta na minimum tak je maxi - me z ni prcek vypadne asik.

JIna klidek ja nemam ani hrkacku pro maleho, jenom hajacka od mamy (a k tomu ruzoveho kdyz jsme jeste doufali v holcicku). JInak siju siju povleceni, tak snad az to dam do kupy ......to nafotim a ukazu - ale nervu me to stoji :slight_smile:

Jooooo a UH - co je potreba do porodnice pro prcka a co pro me? Mam nakoupeno (teda mimo podprdy a zavinovacky) tak at nebo nebalim navic anebo na neco nezapomenu \-------co???
6. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, já vám tak závidím, že přibíráte :fearful: já už teda třetí týden nic a spíš jsem z toho celá vyplašená :frowning2: . ale doktorka posledně říkala, že v pohodě, příští týden ji na to teda zase musím upozornit :frowning2: . jinak malá se hýbe fest a břicho máme podobné s @pantomima :wink:
6. říj 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dneska to vypada na pekny den...
teta rekla ze me pomuze doma uklidit po malovani pac ja se na to vcera vysrala :grinning: s petanem to uklizet neslo :angry:

lina..to bych neresila..ja pribrala za 34tt 1kilo :grinning:
7. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem se dneska vykašlala na cvičení, asi se o mně pokouší nějaký bacil, pálí mě pěkně nosohltan....to zase budu zasoplená :angry: Jinak budu mít dneska pohodový den, včera jsem do půlnoci žehlila pleny, dneska si chci vyprat povlečení a odpoledne půjdu na špacír s hafanem, at pro sebe taky něco dělám :sunglasses:
Holky, jak jsme tady kdysi řešily ten klín do postýlky, tak jsem se na to ptala porodní asistentky a určitě doporučuje. Akorát...to se používá hned od narození ?
7. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek