• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Bre ranko...
tak ja mam splneno - fotky v albicku (co se mojeho siti tyce - mozna jeste jedno do zasoby ale to musim nejdriv najit nejakou dobrou a levnou latku - a hlavne uz vim jak na to :slight_smile:

pribirani...ja uz jsem na 9,5 kilech a ....diky uz vic nechci ale myslim ze tak 3-4 jeste pridam.......mam ted neskutecnou zravou :slight_smile:

krasa to slunicko venku co? paradni den
7. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek jéjej, tak bacila zažeň :wink: my jsme nakonec klín nekupovali, manža mi nějakým způsobem vypolohoval postýlku :slight_smile:
7. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina Můžu se zeptat kolik jsi zatím přibrala? Já mám stejný problém. Taky už měsíc ani deko navíc. Celkově jsem přibrala zatím 4 kg. Doktor mě ujišťoval, že miminko roste- a to je a to je nejdůležitější. Takže nechci vidět svou váhu po porodu.
7. říj 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska moc hezké, já bych s tím sekla po hodině, se šitím jsem skončila v 8. třídě :sweat_smile:

@slavicky já jsem ochotná investovat 260,-, ale jinak končím, už nekupuju nic :angry: Vidím, že máme stejné žirafkové povlečení :dizzy_face: Já ho ještě operu, načančám a pak přidám taky fotečku....zatím máme v postýlce naházené všechno :sweat_smile: ...dobrý úložný prostor :grinning:
7. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek no nesekla, kdyz vidim ty ceny co za to chteji a hlavne ja si koupila takovy rozmer ze klasicke povleceni mi na to nesedi - holt sikula v nakupovani tak .....musim sit .

ja jeste tu zavinovacku - jakou mate?
7. říj 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada no, před těhu jsem vážila 63; teď mám +6,5 a od 30tt se to už nehlo... teda +/- pul kila jo...
7. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska mám jednu 70 na 70 jednu 80 na 80 od mamky šitou a jednu takovou tu klasickou zavazovačku :slight_smile: stejně seš šikula :wink:
7. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass..ja je mam v albu tak kukni..jedna stala 149 v akci a myslim ze 80 na 80

ja jsem od puvodni vahy nabrala kilo ale predtim jsem se dostala na -5 pac jsem porad zvracela....tak jsem vlastne nabrala 6 ale jen jedno kilo od puvodni :grinning:
7. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrhla na masáž hráze a zjistila jsem, že je to u mě nemožné :angry: Zápasila jsem s tím půl hodiny a furt nevím jak...připadá mi, že snad ani žádnou nemám :sweat_smile: Končím :angry:
7. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek :grinning: :grinning: :grinning: ani nevíš, jak Ti rozumím. Já jsem taky naznala, že nejsem hadí žena ani jsem si tam nedosáhla a ještě jsem u toho funěla jak kdybych už rodila. Tak jsem poprosila manžu, vzal to zodpovědně, masíruje obden. Já bych se u toho nejradši do západního německa propadla a ještě je mi to nepříjemný, ale prý to fakt pomáhá, tak zatnu zuby, hodím za hlavu důstojnost, zhasnu a vydržím to :grinning:
7. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak manža se nějak netvářil, že by se chtěl účastnit takových radovánek :grinning:
7. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek tak ...toto doma ani nenavrhuju :slight_smile: Hadi zena nejsem a ....kdyz me nastrihnou toz me nastrihnou..co uz :slight_smile:
7. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek se mu ani nedivím :grinning: u nás je to taky nutný zlo...
7. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina já měla před otěhotněním 53kg, nic jsem ze začátku nezhubla,špatně mi nebylo,jen přibrala ty 4 kg(do 35tt) takže jsem teď na těch 57 kg.To jsem zvědavá kolik malý bude vážit. V předešlých 2 těhotenstvích jsem přibrala normálně 9 a10 kg..Malé,když se narodily vážily 2.84kg a 2.82kg. No uvidíme...každý nade mnou lomí ruce,že to prý nosím snad pod pažou...jsem z toho docela nervózní a nevím co jim už odpovídat, připadám si jak nějaký exot.
7. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska snaha byla :confused: ale myslím, že to budu brát taky sportovně, co se má stát at se stane :sunglasses: Radši at mě nastřihnou sami než abych se poškubala celá.

@slavicky já manžu obdivuju, že celé těhotenství každý večer maže břicho proti striím a masíruje moje nateklé haksny :dizzy_face: Masáž hráze už by byla asi moc :sweat_smile:
7. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada pokud je male v pohode, tak bych nad rim mavla rukou - budes mit oproti nam vyhodu a budes jak proutek po porodu (ne jak my co nastoupime na dietky a radny pohyb :slight_smile: )
7. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek no tak to teda zavist......to ja absolvuju vsechno sama, mazani, koupacku, hlazeni......
7. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek to je zlatej, že maže a masíruje :slight_smile: to stačí bohatě :slight_smile:
7. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mám zlatého manžela, nemůžu si stěžovat, hodně mi pomáhá ve všem :dizzy_face:
Měla bych jít něco dělat, ale copak můžu, když se mi vůbec nic nechce? :sweat_smile: Mám lenoru jak sfina :pensive:
7. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek no tak mame na lenoru narok ne? ja si uz rikam druhym mesicem ze bych si mela protridit skrine, treba uz aj prebrat letni veci a ulozit je nahoru a ...copak se me chce? Ani omylem a tak mam skrin plnou veci do kterych se nevlezu a ....je me dobre.
Hlavne ze ......odpocivame ne? pak nas mali nenechaji a co pak ......kdo za me bude odpocivat? :slight_smile:
7. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Svatá pravda....s těma skříněma jsem na tom úplně stejně, o botech ani nemluvím, už to nemám kam cpát :unamused:
7. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vlastně :grinning: ještě skříně protřídit :grinning:
7. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale holky bacha, ono se říká, že jakmile vás popadne uklízecí mánie, blíží se porod :grinning: Asi ještě 14 dní počkám :grinning:
7. říj 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já mám uklízecí mánii každý týden a malá nevypadá na to, že by se jí chtělo ven... jen vesele kope.. asi se jí u mě líbí.. se nedivím, má tam teplíčko ..hned bych s ní měnila, protože u nás je děsná klendra.. :slight_smile:
7. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se mě stát nemůže, jsem ráda, že sedím a funím, na úklid ani pomyšlení....asi rodit nebudu :grinning:
7. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže ta uklízecí mánie je z donucení :slight_smile: a jelikož jsem líná uklízet průběžně, tak tomu musím věnovat jeden den z týdne :frowning2: .. a zrovna zítra ten den nastane, ale dopoledne jdu ještě k doktorce..moc se těším... snad už se tam dole něco děje :slight_smile:
7. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslim, že máme ještě času dost ne?
7. říj 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že máme ještě dost času, ale já už se tak těším... mimísci si to stejně rozhodnou sami, nehledě jak moc se těšíme...
7. říj 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky právě jsem dokráčela z gyndy a mám taky CS4.. co to znamená? Někdo tady dával před časem odkaz, ale nechce se mi tohledat.. kujíííí :wink:
7. říj 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek