• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@lucbuc to znamená, že se nic neděje a je to ok, ještě nerodíš
7. říj 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak to jsem klidna...me nikde nikdo nic nemeri...pry teda pri pristi prohlidce kterou bude delat nekdo jiny vcetne steru (muj dokror je opet na dovolene - nevim kolikate jiz letos) tak snad me rekne aj neco jineho a treba ho donutim ....k ultrazvuku a receni a potvrzeni pohlavi....uvidime co to zase bude (minuela tam byl pan ktery vypadal ze umre na te zidlicce a predstava ze se ve me hrabe byla udesna) Takze nejake cs skore....jsem klidnaaaaaaa :slight_smile:
7. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně taky nikdo nic neměří, doktor si vždycky šáhne a do průkajdy mi napíše čípek uzavřen, tak asi je to OK :slight_smile: Ale příští týden máme kontrolu, bude mi dělat stěry a před poradnou jdeme na KTG, tak jsem sama zvědavá, co náš mimísek provádí :slight_smile:
7. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima kujíííí :sunglasses:
7. říj 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočeny, dneska jsme si s prckem trochu přivstali. Tatka měl včera večírek, tak jsme ho dneska vezli do práce, člověk by neřekl, jaká je po ránu kosa :sweat_smile: Ale víkend má být slunečný, super :dizzy_face:
8. říj 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jakpak se máte? Já mám pořád hrůzu z toho kdy to na mě přijde abych měla hlídání pro Kačenku a Tomáš mohl být se mnou u porodu :confounded: Normláně mi úplně hustě kleslo bříško a najednou se mi lépe dýchá a přestala mě pálit žáha. A to pálila jak sviňa :sweat_smile: .
Lucinko to CS vůbec neřeš ono až to přijde tak to přijde. Hele tenkrát jsem byla v pondělí na kontrole v Motole a ptám se dr. jestli to nevypadá na předčasný porod, že mi hodně tvrdne bříško a doktor, že vůbec ne. No a v sobotu ve čtyři ráno mi prdla voda :grinning: :grinning: :grinning: Tohle jsou věci mezi nebem a zemí :sweat_smile:
Ale bylo by to super vědět kdy to na nás přijde, že?
8. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia hele s tim poklesnutim briska - to ...se asi male chysta ne? Rika se ze kdyz ti poklesne brusko tak to bude brzo :slight_smile: tak bacha na sebe!!

Dandy a ke komu chodis? Treba mame toho stejneho :slight_smile:
8. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,tak ja včera na kontrole všechno v pořádku...............další za týden.Ptala jsem se dr. kdy zase budou měřit a prý ve 38tt,takže to bude za 14 dni a to budu 37+6(takže spíše konec 38tt) a řikala jsemji,že nechci rodit víc jak 4 kg-prej pokud to změří ke 4 kg v tom 38,tak budem uvažovat o vyvolání,ale musim byt i trochu nachystaná-podčem si ja představuji,třeba na jeden prst otevřená nebo tak nějak.........................u prvniho jsem byla v 39tt otevřená na 1 prst,tak teď by to mohlo být už ve 38tt..................jo a ještě říkala,že mě nenechaji rodit 4,5kg :wink: tak na jednu stranu jsem ráda,ale zase na druhou když vím co mě čeká a budu vědět kdy bych šla,tak mam docela strach....kdežto když Vás to chytne nečekaně,tak už to prostě je a nijak nad tim nepřemýšlíte :slight_smile: když budu vědět kdy pujdu,tak tu noc před tim asi ani neusnu :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes:
"Uvidíme,řekl slepý......!" :sunglasses:
8. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina takze v 38 je dalis ultrazvuk? no ja se bala ze uz ho neuvidim - doufam ze mi teda neco k tomu rekne vic.

No to se mas ze chodis uz kazdy tyden, ja jeste 14 dni musim pockat a pak......to snad uz bude ok
8. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdete nekdo do Uh dneska na tu brouckiadu ....pruvod s lampionkama na namesti?
8. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska já chodím přímo do špitálu :slight_smile: Teda o broučkiádě ani nevím, ale bývá to tam moc hezké, určitě kdo už má doma prcky, tak si to nenechejte ujít :dizzy_face:
8. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina to jsem teda zvědavá, jestli budou tak vstřícní i tady u nás. Nám řekli, že to bude asi taky určitě kolem 4 kil. Tak uvidíme jak to bude vypadat na ultrazvuku, ale snad nás nenechají dorůst do pěti kil :unamused:
8. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a ukazte pupiky....at nemam depresi ze jsu velika :slight_smile:
8. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bass....já Ti ho ukážu v úterý na kafču :grinning: Budeš mít hned po komplexech :sunglasses:
8. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek no ja zase uvidim Adel a bude to .........zadny prirustek vahy, zadny brusek......a da si k tomu ejste kramelovy pohar :slight_smile:
8. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky má váš mimís škytavku? Ten náš škytá i 2x-3x denně.....asi máme neohumné miminko :sweat_smile: Si dopřává i za mamku :confused:
8. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek to teda netusim......jak to poznat :slight_smile: ale asi ne :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bass...takové pravidelné cukání v břiše na jednom místě :wink:
8. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek covece tak moc se nepozoruju, ale myslim ze nee :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u nás začíná být veselo.. nejspíš jenom poslíčci, ale jak to poznat že.. :confused: včera dobrou hoďku bolest břicha jako prase, nepomohla ani horká sprcha a nutilo mně to být předklonu.. dneska od rána 2x to samé, ale jen na pár minut.. ale zase na ulici, takže jsem vypadala jak hňup, když jsem se ohýbala u pouličního osvětlení.. :grinning: Zrovna balím tašku a říkám si, že to bude asi veselej víkend.. :grinning: :grinning: :grinning: A je mi už od včerejška na omdlení, ale to netušám proč..
8. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc ahoj, tak to jsme na tom stejně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , jen mě teď napadá, jak poznám ty skutečné od tohoto co teď prožívám, včera v noci např. jsem měla neskutečné křeče v podbřišku a střílelo mi to do zad, následoval prujem a zrychlené dýchání, cca 15 minut jsem nevěděla co se sebou a malá mi do toho solidně bušila a cukala sebou....
no a sem tam mě to taky umí pěkně potrápit na ulici, to jdu až do čupe :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , no nic moc stavy teda...
8. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No děvčata všude píšou,že poslíčci jsou nepravidelní až už je to pravidelné či to má tendenci zesilovat,tak pak už bych jela a myslela si že už je to porod :astonished: no však kdyžtak Vás maximálně pošlou domů :sweat_smile: ale raděj dřiv a dvakrát než pozdě :grinning:
No teď už ty poslední 4 týdny nejsou VUBEC žádný med :slight_smile: teda aspoň pro mě né :confounded:
8. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 jj, do čupu to taky docela pomáhá.. ale ten předklon je u mně okamžitá reakce.. aspoň se kolemjdoucí posmějou že joo.. :grinning: Zjišťuju, že taška, kterou jsem plánovala vzít s sebou do porodky je mi malá.. do pytle.. :confounded:
8. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky klid,
jak se pozna ze rodite? proste to neprejde ani za hodinu :slight_smile: a az to bude co 5 minut tak je to jistota - zadny stres :slight_smile:

Ja nemam jeste kojici podprdu...takze musim ejste do stredy pockat s tim porodem a pujcuju na pristi tyden kufr svagrove takze ...se nemam ani do ceho pobalit...takze to proste musi vydrzet - jsem rozhodla :slight_smile:

a s tema krecema a predklonama a ....doma co provadim za cviky - jo.....to maji vsichni stejne :slight_smile: ale vydrzet, vite ze je mim zrale az ve 38 tydnu tak heledme se hecnout a vydrzet ason do te doby!!!!
8. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky držím a doufám, že malej taky!!!
8. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted mi psal kamarád, mají Terezku 48 cm, 2888 g :dizzy_face: O 10 dní dřív a rodili 17,5 hodin :confounded:
8. říj 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím zařídit ještě fůru věcí, takže minimálně 3 týdny ještě at je tam :slight_smile: Zrovna ted stěhujeme nábytek, tak doufám, že se moc nestrhám :astonished: Prcek zatím spí, řádí až si sednu k televizi a uvařím kafe, to ho asi nemá kdo hongat:slight_smile:
8. říj 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim uklizeno, koberec vycisteny, skrine vytrizeny a letni obleceni vyhozeno nahoru, boty taktez.....boli me vsechno ale :slight_smile:

ted uz fakt nevim co budu delat po zbytek :slight_smile:

tak pekny vikend preju at vas tu v pondeli najdu vsechny ok .
8. říj 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
nejak vas nestiham od vcera :confounded:
dneska jsem si jela pro ten kocarek do zlina tak uz trenuji :grinning: no trosku me dela problem ze se kola toci na jednu stranu zaroven :grinning: ale je moc pekny a pani me ho nechla za 3500 :dizzy_face: mistzo domluvenych 4000 :grinning:

pak jsem jela pro muzika ktery je po 3 tydnech doma :dizzy_face: :dizzy_face:

ted umyl auto a zitra razime do ikee na nejaky nabytek elence do pokojiku :dizzy_face:

dneska zazitek jak prase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem byla na wc v obchodnaku a pak jsem sla a tahala vody atd..do kose a petana k tomu a normalne jsem si dooost ckvrkla :confounded: do textilu az jsem si myslela ze me rupla voda :grinning: :grinning: jsem se uplne vydesila...no trapas..asi jsem se nedocurala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak si pekny o viku nachystam spis co do tasky do porodky

jo a taky mala ochutnavke me driny :grinning: pokojik jen malba zatim
8. říj 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek