Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
pantomima
7. říj 2010
@lucbuc to znamená, že se nic neděje a je to ok, ještě nerodíš
basska
7. říj 2010
..tak to jsem klidna...me nikde nikdo nic nemeri...pry teda pri pristi prohlidce kterou bude delat nekdo jiny vcetne steru (muj dokror je opet na dovolene - nevim kolikate jiz letos) tak snad me rekne aj neco jineho a treba ho donutim ....k ultrazvuku a receni a potvrzeni pohlavi....uvidime co to zase bude (minuela tam byl pan ktery vypadal ze umre na te zidlicce a predstava ze se ve me hrabe byla udesna) Takze nejake cs skore....jsem klidnaaaaaaa 🙂
dandysek
7. říj 2010
Mně taky nikdo nic neměří, doktor si vždycky šáhne a do průkajdy mi napíše čípek uzavřen, tak asi je to OK 🙂 Ale příští týden máme kontrolu, bude mi dělat stěry a před poradnou jdeme na KTG, tak jsem sama zvědavá, co náš mimísek provádí 🙂
lucbuc
7. říj 2010
@pantomima kujíííí 😎
dandysek
8. říj 2010
Dobré ránko kočeny, dneska jsme si s prckem trochu přivstali. Tatka měl včera večírek, tak jsme ho dneska vezli do práce, člověk by neřekl, jaká je po ránu kosa :-N Ale víkend má být slunečný, super x-)
casiopeia
8. říj 2010
Ahojky, jakpak se máte? Já mám pořád hrůzu z toho kdy to na mě přijde abych měla hlídání pro Kačenku a Tomáš mohl být se mnou u porodu :-S Normláně mi úplně hustě kleslo bříško a najednou se mi lépe dýchá a přestala mě pálit žáha. A to pálila jak sviňa :-N .
Lucinko to CS vůbec neřeš ono až to přijde tak to přijde. Hele tenkrát jsem byla v pondělí na kontrole v Motole a ptám se dr. jestli to nevypadá na předčasný porod, že mi hodně tvrdne bříško a doktor, že vůbec ne. No a v sobotu ve čtyři ráno mi prdla voda 😃 😃 😃 Tohle jsou věci mezi nebem a zemí :-N
Ale bylo by to super vědět kdy to na nás přijde, že?
basska
8. říj 2010
@casiopeia hele s tim poklesnutim briska - to ...se asi male chysta ne? Rika se ze kdyz ti poklesne brusko tak to bude brzo 🙂 tak bacha na sebe!!

Dandy a ke komu chodis? Treba mame toho stejneho 🙂
jusina
8. říj 2010
Zdravím,tak ja včera na kontrole všechno v pořádku...............další za týden.Ptala jsem se dr. kdy zase budou měřit a prý ve 38tt,takže to bude za 14 dni a to budu 37+6(takže spíše konec 38tt) a řikala jsemji,že nechci rodit víc jak 4 kg-prej pokud to změří ke 4 kg v tom 38,tak budem uvažovat o vyvolání,ale musim byt i trochu nachystaná-podčem si ja představuji,třeba na jeden prst otevřená nebo tak nějak.........................u prvniho jsem byla v 39tt otevřená na 1 prst,tak teď by to mohlo být už ve 38tt..................jo a ještě říkala,že mě nenechaji rodit 4,5kg 😉 tak na jednu stranu jsem ráda,ale zase na druhou když vím co mě čeká a budu vědět kdy bych šla,tak mam docela strach....kdežto když Vás to chytne nečekaně,tak už to prostě je a nijak nad tim nepřemýšlíte 🙂 když budu vědět kdy pujdu,tak tu noc před tim asi ani neusnu 😃 :-N 8-(
"Uvidíme,řekl slepý......!" 😎
basska
8. říj 2010
@jusina takze v 38 je dalis ultrazvuk? no ja se bala ze uz ho neuvidim - doufam ze mi teda neco k tomu rekne vic.

No to se mas ze chodis uz kazdy tyden, ja jeste 14 dni musim pockat a pak......to snad uz bude ok
basska
8. říj 2010
holky jdete nekdo do Uh dneska na tu brouckiadu ....pruvod s lampionkama na namesti?
dandysek
8. říj 2010
@basska já chodím přímo do špitálu 🙂 Teda o broučkiádě ani nevím, ale bývá to tam moc hezké, určitě kdo už má doma prcky, tak si to nenechejte ujít x-)
dandysek
8. říj 2010
@jusina to jsem teda zvědavá, jestli budou tak vstřícní i tady u nás. Nám řekli, že to bude asi taky určitě kolem 4 kil. Tak uvidíme jak to bude vypadat na ultrazvuku, ale snad nás nenechají dorůst do pěti kil :-|
basska
8. říj 2010
..a ukazte pupiky....at nemam depresi ze jsu velika 🙂
dandysek
8. říj 2010
Bass....já Ti ho ukážu v úterý na kafču 😃 Budeš mít hned po komplexech 😎
basska
8. říj 2010
@dandysek no ja zase uvidim Adel a bude to .........zadny prirustek vahy, zadny brusek......a da si k tomu ejste kramelovy pohar 🙂
dandysek
8. říj 2010
Holky, taky má váš mimís škytavku? Ten náš škytá i 2x-3x denně.....asi máme neohumné miminko :-N Si dopřává i za mamku =-)
basska
8. říj 2010
@dandysek to teda netusim......jak to poznat 🙂 ale asi ne 🙂
dandysek
8. říj 2010
Bass...takové pravidelné cukání v břiše na jednom místě 😉
basska
8. říj 2010
@dandysek covece tak moc se nepozoruju, ale myslim ze nee 🙂
lucbuc
8. říj 2010
Holky tak u nás začíná být veselo.. nejspíš jenom poslíčci, ale jak to poznat že.. =-) včera dobrou hoďku bolest břicha jako prase, nepomohla ani horká sprcha a nutilo mně to být předklonu.. dneska od rána 2x to samé, ale jen na pár minut.. ale zase na ulici, takže jsem vypadala jak hňup, když jsem se ohýbala u pouličního osvětlení.. 😃 Zrovna balím tašku a říkám si, že to bude asi veselej víkend.. 😃 😃 😃 A je mi už od včerejška na omdlení, ale to netušám proč..
veveruska0504
8. říj 2010
@lucbuc ahoj, tak to jsme na tom stejně :-N :-N :-N , jen mě teď napadá, jak poznám ty skutečné od tohoto co teď prožívám, včera v noci např. jsem měla neskutečné křeče v podbřišku a střílelo mi to do zad, následoval prujem a zrychlené dýchání, cca 15 minut jsem nevěděla co se sebou a malá mi do toho solidně bušila a cukala sebou....
no a sem tam mě to taky umí pěkně potrápit na ulici, to jdu až do čupe 8-( 8-( 8-( , no nic moc stavy teda...
jusina
8. říj 2010
No děvčata všude píšou,že poslíčci jsou nepravidelní až už je to pravidelné či to má tendenci zesilovat,tak pak už bych jela a myslela si že už je to porod :-o no však kdyžtak Vás maximálně pošlou domů :-N ale raděj dřiv a dvakrát než pozdě 😃
No teď už ty poslední 4 týdny nejsou VUBEC žádný med 🙂 teda aspoň pro mě né :-S
lucbuc
8. říj 2010
@veveruska0504 jj, do čupu to taky docela pomáhá.. ale ten předklon je u mně okamžitá reakce.. aspoň se kolemjdoucí posmějou že joo.. 😃 Zjišťuju, že taška, kterou jsem plánovala vzít s sebou do porodky je mi malá.. do pytle.. :-S
basska
8. říj 2010
holky klid,
jak se pozna ze rodite? proste to neprejde ani za hodinu 🙂 a az to bude co 5 minut tak je to jistota - zadny stres 🙂

Ja nemam jeste kojici podprdu...takze musim ejste do stredy pockat s tim porodem a pujcuju na pristi tyden kufr svagrove takze ...se nemam ani do ceho pobalit...takze to proste musi vydrzet - jsem rozhodla 🙂

a s tema krecema a predklonama a ....doma co provadim za cviky - jo.....to maji vsichni stejne 🙂 ale vydrzet, vite ze je mim zrale az ve 38 tydnu tak heledme se hecnout a vydrzet ason do te doby!!!!
pantomima
8. říj 2010
taky držím a doufám, že malej taky!!!
dandysek
8. říj 2010
Ted mi psal kamarád, mají Terezku 48 cm, 2888 g x-) O 10 dní dřív a rodili 17,5 hodin :-S
dandysek
8. říj 2010
Já musím zařídit ještě fůru věcí, takže minimálně 3 týdny ještě at je tam 🙂 Zrovna ted stěhujeme nábytek, tak doufám, že se moc nestrhám :-o Prcek zatím spí, řádí až si sednu k televizi a uvařím kafe, to ho asi nemá kdo hongat🙂
basska
8. říj 2010
tak hlasim uklizeno, koberec vycisteny, skrine vytrizeny a letni obleceni vyhozeno nahoru, boty taktez.....boli me vsechno ale 🙂

ted uz fakt nevim co budu delat po zbytek 🙂

tak pekny vikend preju at vas tu v pondeli najdu vsechny ok .
adelinka
8. říj 2010
ahojky
nejak vas nestiham od vcera :-S
dneska jsem si jela pro ten kocarek do zlina tak uz trenuji 😃 no trosku me dela problem ze se kola toci na jednu stranu zaroven 😃 ale je moc pekny a pani me ho nechla za 3500 x-) mistzo domluvenych 4000 😃

pak jsem jela pro muzika ktery je po 3 tydnech doma x-) x-)

ted umyl auto a zitra razime do ikee na nejaky nabytek elence do pokojiku x-)

dneska zazitek jak prase 😃 😃 😃 😃 jsem byla na wc v obchodnaku a pak jsem sla a tahala vody atd..do kose a petana k tomu a normalne jsem si dooost ckvrkla :-S do textilu az jsem si myslela ze me rupla voda 😃 😃 jsem se uplne vydesila...no trapas..asi jsem se nedocurala :-p a tak si pekny o viku nachystam spis co do tasky do porodky

jo a taky mala ochutnavke me driny 😃 pokojik jen malba zatim

Začni psát odpověď...

Odešli