• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Ady.....pěkné, jde vidět, že ses s barvičkama vyřádila :dizzy_face: Z toho cvrknutí si nic nedělej, občas se mi to taky stává :sweat_smile: Dej foto kočárku :wink:
8. říj 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak po dlouhém přebírání pojedeme z porodky v tomhle :dizzy_face:
8. říj 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandysek mooooocinky hezké, to já vůbec nevím, do čeho Bellinku obleču :confounded: :confounded: :confounded: , nejsem schopná nic vybrat..
8. říj 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@veveruska0504 však nám to taky trvalo :sweat_smile: Hrozně jsem to řešila a přitom máme porodnici asi 300 m od baráku :grinning:
8. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
dandy..dekuji za pochvalu :dizzy_face:
mam ho vyfoceny v albu veci pro elenku..chtela jsem jen hluboky a pak v lete pekny sportacek ruzovy :grinning:
ja jeste nevim v cem pojedem z porodky :grinning:

no dosla me kadernice valim si delat hlavu :grinning:
8. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak my jsme dnes konečně objednali postýlku. Koupila jsem si rukávník na ručku od kočárku, aby mě nezabaly ručičky v zimě :slight_smile:
Bass podprdu taky nemám. A vůbec se mi nechce jít ji kupovat. I u normální mi houby sedí, tak jsem už dopředu zhnusena :confounded:
Adel hezky ses snažila :slight_smile:
Mě doma přibyla starost ještě od domácnost mamky, protože ji dr. chtěl šupnout do nemocnice, což odmítla, takže musí jen ležet. A já budu číhat, abych případně zavčas zavolala rychlou. :frowning2:
8. říj 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a mimi taky dobře škytá, zrovna teď :slight_smile:
8. říj 2010 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@vcelaranka jakou postýlku jste nakonec vybrali? :slight_smile: Já jsem podprdu už pořešila, ale ještě chci jednu., ale to asi až po porodu, přece jenom se mi ty mlékárny změní :grinning: Koupila jsem jednu pořádnou co mi sedí, v Triumfu, takže cena nic moc :unamused: Ale je moc fajn, a dokonce i trochu vyztužená :slight_smile:
8. říj 2010 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandysek Nakonec jsme vzali takovou, co máte vy. I matraci, výplně do peřin, prostěradlo a rukávník jsme tam brali. Kolik jsi vyplázla v tom Triumpfu, jestli to není tajné?
9. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@vcelaranka tak to je fajn, že jste vybrali :wink: Stála něco přes 700,- Ale podle ostatních co jsem viděla jinde je fakt kvalitní a vypracovanější. Ještě tam mám omrklou jednu úplně hladkou bez výztuže, bezešvou. Nesnáším, když mám ty švy přes bradavky, což většina kojících podprd má, dělá to šílený tvar prsů :unamused:
9. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem měla teda objednanou přes net, ale vracela jsem ji zpět. Bez zkoušení to nemá cenu. 75 F mi byla malá :frowning2: přitom teď mám E. Jenže každý výrobce a tvar podprdy prostě jinak. Chtěla jsem si ušetřit cárání po obchodech, ale nic jiného mi zřejmě nezbude.
9. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@vcelaranka Kaci ja byla na vyzvedach na druhem namesti - tam maji triumpf ale nabizeli mi jenom jinou znacku - stala okolo 800 - nekde sezenu litsecek pocki - znacka ANITA (vypada dost dobre aj na normalni noseni, jenom ty velikosti kosiku jsou drasticke - vypada to jako dzbery na vodu :slight_smile:

Jinak supr pradlo maji jak je poliklinika VEro intima - tam mam v planu zajit pristi tyden aj ja a koupit si tam jednu a ostatni uvidim ...az po porodu jak se mi nalijou prsa - i kdyz desim se toho.

JInak hlasim ze ..jsem si dneska rano zazila....paradni noc, ve 4 jsem se vzbudila bylo mi na zvraceni a spadne, bolelo me bricho tak jsem si musela dat okolo 5 horkou vanu a rozdychavala jsem to at do rana, ale rozdychala. TOz enevim jestli me jenom treapilo brisko (streva ci zaludek) nebo maly........ale kdybyste videli mojeho, spal, vubec ho nic nevzbudilo, proste pohoda..........a klidek :slight_smile:
9. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@basska Jo tak s mojím by to asi taky nehlo. Je zvyklí, že se v noci cárám pořád na záchod a už ho to nebudí. Na Anitu jsem slyšela jen samou chválu, ale ty ceny jsou fakt dost děsné. Na mmb je občas nabízí za lepší. Takže pokud víš, že tato ti sedne, třeba bys tam koupila druhou za líp. Já to budu muset oběhat a vyzkoušet.
9. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@vcelaranka rikam vyzkousej aj to vera intimo.....tam maji nejakou ceskou znacku.
Jojo je to boj s takovym hrudnikem :slight_smile: Ja pujdu do obyc, pak az se ustali kojeni tak si poridim nejakou peknou.
9. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, mám takový docela kuriozní dotaz :grinning: ... kdy si chystáte postýlku? Jako povlečení, kolotoč a tak ... prostě uplně pro miminko. Už teď? (s tím, že to ještě přikryju prostěradlem, aby se na to neprášilo...) ... Už bych to hrozně moc chtěla mít připravený, ale říkám si, jestli to není brzy :unamused: . I když je pravda že já po těch 7 týdnech v nemocnici...může to u mě být každým dnem... :grinning:
9. říj 2010 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: podprdu doporučuju Anita, měla jsem na noc bez výstuže a kostic, byla super a jednu s kosticí na den, jsou super, mám zase

postýlka se dneska brousila a bude zítra lakovat, pak smontujeme a připravím
9. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@tea1909 zdravímm,už mám tak 14dni smontovanou a tak týden povlečenou postýlku v ložnici :wink: a už jen čekáme.........ja myslim,že vubec neni brzy-je tak akorát čas :wink: a koš na kolečkách do prvního patra je u mamky taky už nachystaný-to nechám ať ho manžel doveze až budu v porodnici,zbytečně by nám dole zavazel :slight_smile:
Dneska malej spí u rodičů,tak si jdu dát koupel a pak koukat na "Piráty"
Mějte se :sunglasses: :dizzy_face:
9. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak na té mé podprdě je napsané Mamabel by triumph a tuším ta druhá co mám vybranou je taky stejná značka od Triumphu, akorát bez výztuže. Ta cena zase není tak hrozná, když se dívám na net na jiné značky:slight_smile: Na Mariánské náměstí do Triumphu hrozně nerada chodím, je tam děsně protivná vedoucí, takže tam jsem to ani nezkoušela, mám z tama špatné zkušenosti :unamused:

@tea1909 já mám v pračce zrovna povlečení :wink: Postýlka je smontovaná, takže jenom operu, vyžehlím a příští týden to načančám :slight_smile: Ale taky přes to hodím deku at se na to nepráší :slight_smile:
9. říj 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je fajn :slight_smile: ... já jsem si říkala abych nebyla jak blázen :grinning: . Zítra hodím povlečení do pračky a pak to povleču. už se těším až tu s námi prďolka bude . .... jen ten porod bych nějak přeskočila :grinning: :grinning:
9. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
tak jsem dneska pokoupila temer vse co jsem chtela...pro zacatek do pokojiku..priste zbytek koupim z materske :dizzy_face:
sak jsem tam nechala 6500 a 2000 ve sparu...nu coz..zitra budu montovat :grinning:

odpolko tady byla kamoska tak se decka vyradila a v tydnu me bude fotit petrika a me s brichem a petrikem :dizzy_face:

jdu neco docist :confused: :sweat_smile:

bass...jak pujdes na podprdu tak bych sla stebou..ja jeste zadnou nemam :sweat_smile: no taky neco pokoupim do porodky at uz to mam nachystane... :grinning:
9. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Adel...když byl Petřík takový obřík, využili jste vůbec nejmenší plenky a velikost 56? :astonished:
9. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dandy..petan jel z porodky v 62 :grinning: tak vse od toho cisla..56 ani omylem a plenky nevim uz..dneska jsem si koupila prvni balik ted nevim ale asi je tam 2az 6kilo pampers..pak zkusim i jine tyhle jsou drahe ale jedine co malemu sedely jinak olezl hned :angry: mela jsem u neco pampers celou dobu :confused:
9. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelinka jéé, tak to bude sranda, kdyžtak tatku pošleme pro větší číslo, ještěže to má takový kousek :grinning: My jsme na začátek vzali taky pampersky, tak uvidíme, snad neolezeme po ničem :confused:
9. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja do porodky nachystam dve velikosti :grinning: a pak mu reknu kterou donest :grinning:
9. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
A co ti říkali na Elenku? Myslíš, že bude taky takový cvalík? :slight_smile:
9. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
prej podobne..ale z UTZ vse sedelo na tyden..u petana to delalo rozdil 3tydnu a pak mel pres 4 kilca...tak me by 3 kila bohate stacila :grinning:
9. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dandy: s těma plenkama... já jsem byla v porodce na pokoji s holkou,které se narodil chlapeček přes 4 kg. Měla s sebou plenky 2-5 kg Hugies myslím, no a malý je vždycky nějak pročural, prostě mu neseděli. Pak zkusila moje Pampers, já jsem měla vzíté 3-6 kg a ty mu seděli. Takže u těch větších dětí bych asi volila mini, ne ty newborn.
9. říj 2010 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkný ráno

naší malý bylo č.50 veliký, tak mám pro Oskara nakoupeno něco mámo z 56ky a 62, pampers jeden balík 2-5 a jeden 3-6, uvidíme, co bude líp sedět, oblečení tu připravím takový, aby šlo kdyžtak ohrnout, ale zase na něm neplandalo, nebo v něm nebyl moc nacpanej, no, dneska mám v plánu zabalit tašku do porodky, pak pojedem dolakovat postýlku a odpoledne do ZOO

jinak pěkný datum- 10.10.2010...kdyby někdo rodil :dizzy_face:
10. říj 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojte kocky,
tak co se postylky tyce tak ja uz mam nachystano - jakmile jsem dosila tak jsem to oblikla, zakryla dekou at se na to neprasi, vcera domontovala prebalovak, vybrala malemu ci male veci do porodky a ......snad uz mam vsechno.
Blbe je ze netusim co mam vsechno mit s sebou a co ne, podle tech doporuceni co jsou na netu ......a co je potreba v UH - no uvidime :slight_smile:

Adel pujdu az dostanu nemocenskou - dam vedet kdyz tak :slight_smile:

jo a dneska slavime rok vyroci svatby - teda slavime .....no je to rok co jsme spolem :slight_smile:
10. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:

Bass.....tady je seznam, co je potřeba do UH:

pro tatínka: gumové přezůvky, jídlo, pití

pro mimi: plenky, oblečky na cestu domů

pro mně: toaletní papír (měkký), porodnické vložky (asi 3 balení), kojící podprda + vložky do podprsenky, gumové přezůvky, osušku, 2-3 ručníky, na šestinedělí pokud chci svoji košili nebo župan (alespon 2 košile), teplé ponožky, jednorázové kalhotky (2-3), toaletní potřeby (+ jelení lůj na suché rty, tvrdé mýdlo na jizvy, popř. masážní olejíček, aby tě tatínek mohl masírovat), doklady (kartička pojištovny, občanka, oddací list, papír kde máš vypsané jména, těhotenskou průkazku (ta pak zůstane v porodnici, takže kdo chce ofotit), porodní plán, jídlo, pití (čaj, piškoty,jogurt, banán, nejsou vhodné multivitamínové džusy kvůli alergii miminka), kamera, foták, CD.....

abysme si vzaly lodák
:slight_smile:
10. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek