• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
pěkné ráno!

sunny http://www.mimibazar.cz/, registruj se a můžeš nakupovat..já využívám i www.mimiaukce.cz :slight_smile:
28. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee dekuju mooooooc :slight_smile:)))letim na tooo :slight_smile:)
28. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny- je to droga :wink:
28. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? ja se v tech aukcich moc nevyznam, tak jdu studovat :slight_smile:))jeste ze nemam sefika v praci :slight_smile:
28. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jo někdy to droga je :grinning: mě to vyhovuje víc jak třeba Aukro-tam se mi to zdá méně přehledné :dizzy_face:
sunny poznámka-moje zkušenosti z předem zaplacení nákupu-zatím "ťukťuk" se mi nestalo,že by mi to prodávající neposlal nebo byl větší problém :sunglasses:
28. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, čtu, že se bavíte o nakupování, já jsem si řekla, že začnu nakupovat až po 20 týdnu, až bude jasný, jestli je mimčo v pořádku, ale je fakt, že už pokukuju po kočárku, taky jsem koukala na zimní zavinovačku do autosedačky, jinak já to nebudu vůbec přehánět, koupím oblečení do porodnice, pár bodíček, zimní overal, dupačky nějaký jěště mám, a zbytek až se mimčo narodí podle potřeby.
28. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, taky to nechci přehánět, ale jak někdy vidím na MMB ty věcičky... Doufám, že mě to nepopadne jako s dcerou. Pro ni už teď mám troje krásné letní šaty z MMB, tak aby už bylo :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, hlavně aby nějaké léto už bylo, zatím je to hrůza to počasí. Já už mám pro syna taky nakoupený 3/4 kalhoty a kraťasy, a jěště ani jedno neměl na sobě.
28. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli je zamlklý potrat běžný jen v prvním trimestru ? Nebo jestli tohle riziko pokračuje přes celé těhotenství. Jsem 17. týden, před 3 týdny bylo vše ok, ale mám hrozně divný pocit a ani nevím proč :frowning2: . Ale zdá se mi, že mi vůbec neroste bříško :frowning2: ... a pořád si říkám, že by se v 17 tt ještě nedostalo nad ten špíček co mám na břiše? ( :grinning: :fearful: )
29. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Teo hlavně klid. Stát se může samozřejmě cokoliv, ale pokud vím, tak po 16 týdnu se snižuje riziko potratu na minimum. Já jsem sice o 2 tt míň., ale bříško mi taky neroste :slight_smile: U prvního mimi to na mě nebylo vidět fakt dlouho, takže podle toho nelze soudit. Kdy máš jít na další kontrolu, ať jsi v klidu?
29. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj teo, nemůžu ti odpovědět na tvou otázku, protože fakt nevim, ale myslim si, že kdyby se něco dělo, tak budeš mít třeba křeče v podbříšku. Každopádně všude píšou, že riziko potratu se po prvním trimestru výrazně snižuje :wink: . Neboj, za pár týdnů už začneš cítit pohyby a pak budeš zase každý den pozorovat jestli je necítíš moc málo nebo moc často. :slight_smile: Co se týče bříška, tak já mám taky pocit, že poslední týdny třeba moc neroste. Uvidíš, že pak to najednou zase skočí o velký kus......ale tvé obavy jsou asi normální, já to mám každou chvíli taky tak :frowning2: ....a když jsem čekala první, tak to bylo ještě horší, jsem chodila k doktorce uplně vystreslá a říkala jsem si, že teď tam to srdíčko už určitě nebude :unamused:
29. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju moc, trochu jste mě uklidnily, jste zlaté :slight_smile: .
Kontrolu mám teď ve čtvrtek (3.6.) , a už se právě nemůžu dočkat a je to další kontrola, na kterou jdu přesně jak říká nikitka - vystresovaná, že to bude určitě špatné.... :frowning2: . A je jasné, že když jsem těhotná poprvé, tak jsem ze všeho ještě daleko vynervovanější, když je to neznámé. Navíc mě nebylo vůbec špatně a teď, když už pominula i únava, tak kdybych to neměla černé na bílém, tak bych ani nevěděla, že jsem těhotná. Tak to člověk taky nemá žádnou odezvu. No a taky jsem se uklidňovala tím, že kdyby se něco dělo, tak bych krvácela nebo měla bolesti, ale právě jsem teď četla o zamlklém potratu bez příznaků až ve 20 týdnu.
No ale vy jste mě podpořily a uklidnily a my budeme všechny v pořádku a budeme mít ty nejkrásnější miminka na světě, že ? :wink: :-*
30. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
JeTeo, já jsem si teprve teď všimla, že jsme včera odpověděli s vcelarankou uplně ve stejnou chvíli....a i v podstatě to samé. To víš, že stát se může cokoliv a zásada číslo jedna je nečíst všechno co se píše na internetu, hlavně ne to, co už na první pohled vypadá špatně :wink: ...já vim, lehko se to píše, ale taky mi to kolikrát nedá :sunglasses:
No nic, je víkend a tady nikdo, tak se asi věnujete rodinám, tak se mějte fajnově :slight_smile:
30. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak jak píše Niki, hlavně nečíst stresující a deprimující zprávy. U mě, když se vyskytl tamten problém, tak jsem se jala studova vše možné a je fakt, že některé věci mě uklidnily, ale naopak člověk se dočte úplně zbytečně věci, které jej jen rozruší. Kontrolu máš Teo za chvilku, tak vydrž, určitě to bude ok. Ale je fakt, že když nejsou nevolnosti ani nic, tak si člověk ani nepřipadá těhotný. Jen počkej, za chvíli ucítíš pohyby a zase to bude jiné. :slight_smile:
30. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné rán

dojdu si dneska k dr, stejně si tam jdu kvůli lístku na peníze, tak ať mi poradí, co se mnou, smrkám, frkám, dejchat nemůžu..jen bych nerada antibiotika, tak snad budou ještě nějaký možnosti...

a ve středu do poradny, doufám, že mě objedná brzy na ultrazvuk, už jsem prcka dlouho neviděla :grinning:
31. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jakpak se máte? U mě je to na pytel - už jsem taky nachcípaná a teda fakt hnus. Bolí mě v krku nemůžu polykat, mám rýmu, že to jen teče a do toho mě trochu pobolívá břicho. Tak mám trochu strach. :frowning2: a to nemluvím o tom, že i manža a dcera jsou také nachcípaní :rolling_eyes: fakt mazec. Doufám, že máte lépe.
pantomima: ty už jsi chodila do práce? Já si myslím, že u mě to bude taky na antibiotika. :angry: No jsem zvědavá jak dopadnem.
31. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
casiopea- jj, chodila jsem na částečnej úvazek, na pár dní v měsíci :slight_smile: s mateřskou se nedá při našich výdajích moc vyjít :grinning: , ale co, alespoň si zvykám, jaký to bude zase s prckem :slight_smile:

s tím nastydnutím je mi tě líto, mě už se to táhne 14 dní a právě toho mám dost, tak snad se dr domluvíme na nějaký léčbě, na antibiotika jsem flink, nerada je beru normálně, ale ona má určitě větší přehled o tom, co se dá brát v těhu než já, když nemám teploty, tak doufám, že to ještě vyjde a nedá mi je, mě hlavně otravuje ta děsná hnusná hustá zelená rýma, že nemůžu dejchat :angry:
31. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem byla nemocná v tom 7. tt. Obvoďák mi chtěl dát antibiotika, jakési co můžou těhotné. Ale já jsem odmítla. Sice jsem se vyléčila čajama a sirupem a nějakým iontovým roztokem do nosu, ale trvalo mi to min. 14 dnů. Já právě nemívám teploty. Kdyby to bylo jinak, tak bych asi ty atb vzala. Ale pokud nemáte vyloženě angínu, tak myslím, že to půjde léčit i jinak.
31. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky, doporucuju vincentku, jak do nosa tak kloktat v krku, je to zaruceny a funguje to, ikdyz je to humus...
31. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
muzu se k vam jeste pridat i kdyz uz jste asi pekne zabehle :dizzy_face:
mam taky termin v listopadu :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelaranka...okr.UH kde tam bydlis?ja bydlela na Modre u velehradu ted jsem uz 5 let v moravskem pisku :stuck_out_tongue_closed_eyes: do UH jezdim porad tak nekdy muzem dat kaficko pokud bys chtela :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, není tu nějaká z Českých Budějovic nebo okolí??
31. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima - to je skvělý pokud máš možnost být alespoň takhle na chvilku v práci, to bych brala. Ale u mě to bohužel nejde. No už jsem jinak zpět od doktorky, moje má dovču tak jsem byla u jiný a jsem ráda. moje by mi určo dala ATB, ale tady ta mi dala nějaký kapky do nosu a cucací pastilky. A že prý uvidíme. No nejdůležitější je to prý vyležet. No ono se to lehce řekne když máte jednoho raubířka doma, že :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No nějak to zvládneme.
sunnybejby - ty jo na tu Vincentku jsem úplně zapoměla - mě hrozně chutná :dizzy_face: pro tu si skočím. Děkuji za připomenutí :wink:
31. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejdyk panty tobe chutna vincentka?? ....bleble, ale ta ti urco pomuze, je to nejlepsi lek, staci kloktat a do nosa prodavaj vylozene kapky s vincentkou nebo si to dej do prazdne lahvicky :slight_smile:
a neni tu holky nekdo z Brna? :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tehdy řekli, že ještě lepší než Vincentka je donu sprej Mar a mě teda pomohl.
Adelinko, já jsem z Bílovic. To je sice na opačné straně, než Modrá od UH, ale do UH na kafíčko bychom někdy mohly. :wink:
31. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha..bilovice znam..bydlela tam kamoska..do UH jezdim casto tak muzeme pak neco spachat :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tady to frčí :grinning:

Teo, já jsem měla stejné obavy na začátku. Kamarádky a doktorka říkaly, že špatná kombinace je špinění a nepřetržitá bolest na jednom místě v podbřišku. Toto zatím nenastalo a já se přehoupla do 2.trimestru. Pomohlo mi taky se něčím zaměstnat a o obavách mluvit s přítelem. Někdy ten čas letí, někdy se vleče. Stejně se ale nemůžu dočkat 20. týdne, kdy si většina mamin vydechne. Takže neboooooj, všechno bude fajn. A čtvrtek je tu co by dup a po kontrole budeš hned klidnější :slight_smile:
31. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

jsem doma, mám pamycoin do nosu a jinak žádná změna....vincentku nemůžu, to zvracím, jenom o ní čtu, ale doporučila mi mlíko s medem, zkusím se překonat :confounded:
31. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky :slight_smile: já zatím v pohodě s nemacemi"ťuk ťuk" a už čekám kdy prcka ucítím,tak uvidíme kdy to bude.......pak to bude super :grinning: Jo a letí to,za chvilku v polovině a vy ostatní hnedka v zápětí :wink: včera jsem pracovala na zahrádce a dneska mě bolí celý člověk,tak jsem si šla lehnout a malim a spali jsme 4 hodinky-to bylo naprosto super :sunglasses: Jinak ja jsem okr Olomouc a chystám se jet rodit do Šternberku.
31. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jusina- jéé, máme stejný termín :grinning: , já jsem z Plzně :slight_smile:
31. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek