Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
adelinka
10. říj 2010
ahojky
peknou nedellku x-)
no uz mame jednu skrin slozenou tak pak hodim foto jak bude aj komoda 😃

bass..klid ja nespecham jeste mam cas na podprdu 😃
dandysek
10. říj 2010
My dneska nevaříme, jdeme k tchýnce na oběd, měla narozeniny, bude rajská a plněný paprikový lusk 🙂 A včera můj donesl ze sklepa burčák, tak jsem posnídala sklenku, mnam 😃
adelinka
10. říj 2010
tak hodim prebalovak a nove skrine z ikee..uz jsou slozene a uz se plni 😃
pokojik pozdej az bude vse 😃

odpolko jedem na besedu tak se do vecera loucim x-)
dandysek
11. říj 2010
Dobré ráno maminy, kde jste všechny? :-o Jde vidět, že je venku hezky 🙂 Přemýšlím, co budu dělat, asi nic 😃 Chci se jet podívat někde po obchodech, ještě chci někde sehnat ten klín do postýlky. O mě už se asi taky pokoušejí poslíčci, od včerejška mě pořád pobolívá břicho, tak nevím jestli jsou to fakt poslíčci nebo je to z přežrání 😃
Adel....zjištuju, že jsem proti tobě barbar, co se týče oblečků....mám zaplněnou komodu vel. 56-68 a to jsem si říkala, kolik toho mám🙂
basska
11. říj 2010
Dandy - klid, taky jsem myselal ze toho mam mraky a ....ono uvidime co bude 🙂

Adel - pekneeeee ruzoveeeee.......slusi to tomu pokojiku 🙂

Zitra se tesim na kafickooooooo
vladak
11. říj 2010
ahojky 😉 .. tak to já mám těch věciček nachystáno z vás všech úplně nejmíň :-| .. až si říkám, jestli jsem to trochu nepodcenila :-o , když to u vás vidím.. pro začátek mám nachystáno 56 - 62, něco málo většího a pak se začne hold dokupovat.. a navíc skromně očekávám, že se spousta oblečků najde v dárečkách, se kterýma všichni čekají, až se prcek narodí 😃.. no, tak uvidím! snad to s tou 56-kou vyjde.. známá mi říkala, že se její kamarádce narodil chlapeček skoro 5 kg a 59 cm, což snad ani není možné nebo jo 😞..
adelinka
11. říj 2010
ahojky
no ja jsem rikala ze jsem blazen..ale dneska jsem doprala posledni 3 pracky a uz hotovka 😃

bass...no az bude cely to teprve bude parada 😃 😃 taky se tesim na kafco..asi pujdu aj s petanem..mamka ma zitra zase skolu :-Snebo bych mohla jen chvilku

holky kde sehnat pekne dekorace do pokojiku?hodte odkaz 😃

vladak..kamosce se narodila mala mela pres 4 kila a 61cm..ale oba hraji basket a maji pres 2metry..petan byl taky dlouhy mel 56 a nejmensi cislo nosil 62 😃
vladak
11. říj 2010
ajaj 😃 to mi ani neříkej, že ty krásné kalhotky, co jsem nakoupila ve velikosti 56 třeba ani neoblékne :-| .. i když my jsme oba záprdkové, tak snad.. no, uvidíme 😃 !
pantomima
11. říj 2010
já spolehám na to, že nebude moc velikej, mám i velikost 50 pár kousků, tu měla Terkaca 2 měsíce
dandysek
11. říj 2010
@adelinka Zkoušelas ten odkaz do těch Malenovic, jak jsem Ti dávala?
jusina
11. říj 2010
@vladak 😃 No tak my jsme tady záprdkové a manželova strana celá(jeho sestra má 150cm) a manžel měl v roce 8 kg..........................ale náš první syn se narodil měl 3,87kg a 52cm-první měsíc přibral 2kg,jen jsem kojila-v roce měl 11,60kg............................62 oblečení mu byla jen jeden měsíc a pak nosil větší,ale v roce nosil 80(tj.9-12měs.vel.)Teď mi toho druhého měří ještě většího,takže žádné geny z manželovy rodiny se nekonají 😃 muj otec je vysoký a manželovi pradědečkové prý byl velcí,takže to bude po nich 🙂 asi
Myslela jsem si,že budu mít malinké roztomilé miminko,a ono prd velebnosti 😃 😃
Takže jen tak pro zajímavost....................... 😉 😉 😉
slavicky
11. říj 2010
Ahoj holky, ani jsem vás nestačila dočítat 🙂 vy jste všechny tak akční... my jsme včera byli s manžou v Olympii, asi tři hodky, kouknout na vánoční dárky a tak a byla jsem z toho úplně vyřízená. Nohy, záda, břicho, všechno mě bolí ještě dneska. Fakt jsem šťastná, že mám pro maličkou už všechno nachystaný...
Adel : moc hezky jsi nakoupila a nachystala
vcelaranka
11. říj 2010
Ahoj holky. Tak já byla dnes u dr. a moc mě nepotěšil. Prý jsem nachystaná na porod. Jsem se ptala, co tím jako myslí, tak prý: otevřená na prst, hrdlo měkké a hlavička naléhá, prý mi může prdnout voda. Mám být v klidu, abych vydržela spoň 14 dní. 😞 Jo a když mi dělal utz, kvůli váhovému odhadu, tak prý 3440 g. Jsem z toho jakási zdrblá. Váha podle něj dobrá, ale prý plíce ještě nejsou vyvinuté, proto se mám držet.
dandysek
11. říj 2010
@vcelaranka Katy to bude dobré, uvidíš 😉 Hlavně žádnou namáhavou práci, odpočívej, at se manža stará 🙂 My jdeme ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, jestli to občasné bolení břicha něco znamená a jak jsme vlastně na tom =-) Jdu žehlit konečně to povlečení a ještě dneska ho oblíknu x-)
dandysek
11. říj 2010
Jo a jinak jsme se byli registrovat u dětské doktorky, super, vzala nás, prej máme zavolat jak budeme mít odroděné x-) Sestřička byla moc příjemná, tak doufám, že jí to zůstane x-)
adelinka
11. říj 2010
tak petan jel z porodky v 62..v roce mel 92cm a 14 kilo a to ja mam 168cm a muj 175cm vic ne..coz jako zadni dlouhani..taky doufam ze budu mit male mimi 😃 mam hodne 56..pac jsem koupila obr krabici od kamosky za 1500 a tak bylo 56,62,68.74...

dandy..jo kukala ale chci jen nejake pekne obrazky a v zelene a ruzove ci bile 😃

vcelar..juj uz na porod =-) pujdes zitra s nama na poharek 😃 nebo budes odpocivat
kuwa ja uz snad vse rychle dochystam =-) =-) =-)
slavicky
11. říj 2010
@vcelaranka jéje, drž se 😉 nohy nahoru a ať Tě doma obskakují. Ale neboj, mimouš už je velkej a šikovnej, zvládli byste to i tak jako nic 😉
pantomima
11. říj 2010
@vcelaranka tak seď a odpočívej, jestli to trochu jde 🙂 a kdyby to přišlo, tak držíme palce..já jdu na kontrolu ve středu, tak jsem taky zvědavá, co se dozvím 🙂
vladak
11. říj 2010
přesně tak.. to zvládnete, vcelar! to já byla na kontrole před týdnem a váhový odhad jsme měli 2 kg, takže oproti tobě jsme úplní pidižvínci 😃 .. já mám tedy pro prcka skoro všechno nachystáno, kromě postýlky - tedy včetně mantinelu a tak 😢 a taky pro sebe do porodnice jsem si ještě nic nepořídila.. a to nemám ani spoďáry, abych řekla pravdu - v tangách mi ty obr vložky (co taky ještě nemám) nejspíš držet nebudou 😃 ... takže šup, šup - musím to honem napravit! vcelar, drž se!!
martulle
11. říj 2010
ahojte holky,tak jsem vás trošku dočetla,teda snad tu už nezačnete rodit@vcelaranko opatruj se,jak píše slavičky at tě doma obskakují a kdyby beruška chtěla jít ven,tak by jste to zvládli.To hledím jaká je veliká,teda v 35týdnu pomalu 3a pul kila... 😃 jo já vím,že to nemusí být přesné.....my jsme měli v 32týdnu 1900g a doktor řekl,že jsme tak na 33 až 34týden,no nevím,ale fakt je,že mě děsně tvrdne břicho.Holky moc vám držím na kontrolách palečeky.Ještě se zeptám,do Kyjovské porodnice pujdete některá?
vcelaranka
11. říj 2010
Díky za podporu holky 🙂 Ten náš váhový odhad absolutně nechápu. Přibrala jsem 8 kg, břicho mám tak normál a oba jsme spíš malí, než velcí... Ale můj měl prý taky přes 4 kg, když se narodil, takže asi tak.
A jako bonus ze mě ještě dnes jde jakýsi jakoby nažloutlý hlen. Doufám teda, že to není hlenová zátka :-S
Adel: zítra bych šla s vámi ráda, tak uvidím... Nehledě na to, že pro tebe mám ty věci 😉
dandysek
11. říj 2010
@vcelaranka váhový odhad +- 500 g, nakonec to může být ještě prcek 😉 Znáš doktory 🙂 Taky už asi končím se cvičením, pohyb s hafanem mi stačí bohatě a některé cviky už mám strach dělat, uvidíme, jestli se mi bude ještě chtít jít :-|

Holky v kolik a kde?
adelinka
11. říj 2010
vcelar..no to mozna i muze bejt hlenova zatka =-) jo vidis ty veci do porodky..hele kdyby jsi nemohla tak bych se nektery den stavila u vas 😃

dandy,bass,vcelar...no kacka je na 8.15 a ja na 9h.ona na me pocka a pujdem do mesta..teda aspon jsme se tak domlouvaly minule...tak cca mezi 9.30 a 9.45 snad budem na nasem miste..u kasny 😃 😃

martul..no ja porad nevim kam pujdu 😢 😢 mam stejne kyjov i hradiste..ale stejne premyslim o zline :-N
vcelaranka
11. říj 2010
@adelinka Napiš mi do IP číslo na tel. a já ti dám vědět, jestli se dostavím nebo ne. Někde jsem ho zarašila.
casiopeia
11. říj 2010
@vcelaranka Ježiš moc držím palečky ať se ještě chvilku udržíte. 😉
casiopeia
11. říj 2010
@vcelaranka S Kačkou mi taky odešla hlenová zátka, je to takový rosoloidní sliz =-) , ale bylo mi řečeno, že to relativně niz neznamená. Někomu odejde měsíc předem a u mě to bylo tři dny předem u kamarádky fakt tři týdny. Takže babo raď :-|
pantomima
12. říj 2010
Pěkné ráno

s Terkou mi odešla hlenová zátka ráno v půl sedmý, pak začaly kontrakce po pěti minutách, v půl desátý jsem byla v porodce, udělali monitor a Hamiltona a ve třičtvrtě an pět byla malá na světě...takže asi tak 😎
casiopeia
12. říj 2010
@pantomima Tak to bylá dobrá rychlost :-N
slavicky
12. říj 2010
Dobré ranko, jak vás tak čtu, tak jsem fakt ráda, že už mám sbalenej kufr do porodky 😉 mě váhovej odhad nedělali, tak nevím, jak je malá velká, ale myslím, že se podle toho stejně nedá moc řídit 😞 tak se holky držte co to jde...
pantomima
12. říj 2010
čerstvý pupendo 😃

Začni psát odpověď...

Odešli