• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
ahojky
peknou nedellku :dizzy_face:
no uz mame jednu skrin slozenou tak pak hodim foto jak bude aj komoda :grinning:

bass..klid ja nespecham jeste mam cas na podprdu :grinning:
10. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska nevaříme, jdeme k tchýnce na oběd, měla narozeniny, bude rajská a plněný paprikový lusk :slight_smile: A včera můj donesl ze sklepa burčák, tak jsem posnídala sklenku, mnam :grinning:
10. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hodim prebalovak a nove skrine z ikee..uz jsou slozene a uz se plni :grinning:
pokojik pozdej az bude vse :grinning:

odpolko jedem na besedu tak se do vecera loucim :dizzy_face:
10. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy, kde jste všechny? :astonished: Jde vidět, že je venku hezky :slight_smile: Přemýšlím, co budu dělat, asi nic :grinning: Chci se jet podívat někde po obchodech, ještě chci někde sehnat ten klín do postýlky. O mě už se asi taky pokoušejí poslíčci, od včerejška mě pořád pobolívá břicho, tak nevím jestli jsou to fakt poslíčci nebo je to z přežrání :grinning:
Adel....zjištuju, že jsem proti tobě barbar, co se týče oblečků....mám zaplněnou komodu vel. 56-68 a to jsem si říkala, kolik toho mám:slight_smile:
11. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandy - klid, taky jsem myselal ze toho mam mraky a ....ono uvidime co bude :slight_smile:

Adel - pekneeeee ruzoveeeee.......slusi to tomu pokojiku :slight_smile:

Zitra se tesim na kafickooooooo
11. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink: .. tak to já mám těch věciček nachystáno z vás všech úplně nejmíň :unamused: .. až si říkám, jestli jsem to trochu nepodcenila :astonished: , když to u vás vidím.. pro začátek mám nachystáno 56 - 62, něco málo většího a pak se začne hold dokupovat.. a navíc skromně očekávám, že se spousta oblečků najde v dárečkách, se kterýma všichni čekají, až se prcek narodí :grinning:.. no, tak uvidím! snad to s tou 56-kou vyjde.. známá mi říkala, že se její kamarádce narodil chlapeček skoro 5 kg a 59 cm, což snad ani není možné nebo jo :(..
11. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no ja jsem rikala ze jsem blazen..ale dneska jsem doprala posledni 3 pracky a uz hotovka :grinning:

bass...no az bude cely to teprve bude parada :grinning: :grinning: taky se tesim na kafco..asi pujdu aj s petanem..mamka ma zitra zase skolu :confounded:nebo bych mohla jen chvilku

holky kde sehnat pekne dekorace do pokojiku?hodte odkaz :grinning:

vladak..kamosce se narodila mala mela pres 4 kila a 61cm..ale oba hraji basket a maji pres 2metry..petan byl taky dlouhy mel 56 a nejmensi cislo nosil 62 :grinning:
11. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajaj :D to mi ani neříkej, že ty krásné kalhotky, co jsem nakoupila ve velikosti 56 třeba ani neoblékne :unamused: .. i když my jsme oba záprdkové, tak snad.. no, uvidíme :grinning: !
11. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já spolehám na to, že nebude moc velikej, mám i velikost 50 pár kousků, tu měla Terkaca 2 měsíce
11. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Zkoušelas ten odkaz do těch Malenovic, jak jsem Ti dávala?
11. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladak :grinning: No tak my jsme tady záprdkové a manželova strana celá(jeho sestra má 150cm) a manžel měl v roce 8 kg..........................ale náš první syn se narodil měl 3,87kg a 52cm-první měsíc přibral 2kg,jen jsem kojila-v roce měl 11,60kg............................62 oblečení mu byla jen jeden měsíc a pak nosil větší,ale v roce nosil 80(tj.9-12měs.vel.)Teď mi toho druhého měří ještě většího,takže žádné geny z manželovy rodiny se nekonají :grinning: muj otec je vysoký a manželovi pradědečkové prý byl velcí,takže to bude po nich :slight_smile: asi
Myslela jsem si,že budu mít malinké roztomilé miminko,a ono prd velebnosti :grinning: :grinning:
Takže jen tak pro zajímavost....................... :wink: :wink: :wink:
11. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ani jsem vás nestačila dočítat :slight_smile: vy jste všechny tak akční... my jsme včera byli s manžou v Olympii, asi tři hodky, kouknout na vánoční dárky a tak a byla jsem z toho úplně vyřízená. Nohy, záda, břicho, všechno mě bolí ještě dneska. Fakt jsem šťastná, že mám pro maličkou už všechno nachystaný...
Adel : moc hezky jsi nakoupila a nachystala
11. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak já byla dnes u dr. a moc mě nepotěšil. Prý jsem nachystaná na porod. Jsem se ptala, co tím jako myslí, tak prý: otevřená na prst, hrdlo měkké a hlavička naléhá, prý mi může prdnout voda. Mám být v klidu, abych vydržela spoň 14 dní. :frowning2: Jo a když mi dělal utz, kvůli váhovému odhadu, tak prý 3440 g. Jsem z toho jakási zdrblá. Váha podle něj dobrá, ale prý plíce ještě nejsou vyvinuté, proto se mám držet.
11. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Katy to bude dobré, uvidíš :wink: Hlavně žádnou namáhavou práci, odpočívej, at se manža stará :slight_smile: My jdeme ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, jestli to občasné bolení břicha něco znamená a jak jsme vlastně na tom :confused: Jdu žehlit konečně to povlečení a ještě dneska ho oblíknu :dizzy_face:
11. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak jsme se byli registrovat u dětské doktorky, super, vzala nás, prej máme zavolat jak budeme mít odroděné :dizzy_face: Sestřička byla moc příjemná, tak doufám, že jí to zůstane :dizzy_face:
11. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak petan jel z porodky v 62..v roce mel 92cm a 14 kilo a to ja mam 168cm a muj 175cm vic ne..coz jako zadni dlouhani..taky doufam ze budu mit male mimi :grinning: mam hodne 56..pac jsem koupila obr krabici od kamosky za 1500 a tak bylo 56,62,68.74...

dandy..jo kukala ale chci jen nejake pekne obrazky a v zelene a ruzove ci bile :grinning:

vcelar..juj uz na porod :confused: pujdes zitra s nama na poharek :grinning: nebo budes odpocivat
kuwa ja uz snad vse rychle dochystam :confused: :confused: :confused:
11. říj 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka jéje, drž se :wink: nohy nahoru a ať Tě doma obskakují. Ale neboj, mimouš už je velkej a šikovnej, zvládli byste to i tak jako nic :wink:
11. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka tak seď a odpočívej, jestli to trochu jde :slight_smile: a kdyby to přišlo, tak držíme palce..já jdu na kontrolu ve středu, tak jsem taky zvědavá, co se dozvím :slight_smile:
11. říj 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak.. to zvládnete, vcelar! to já byla na kontrole před týdnem a váhový odhad jsme měli 2 kg, takže oproti tobě jsme úplní pidižvínci :grinning: .. já mám tedy pro prcka skoro všechno nachystáno, kromě postýlky - tedy včetně mantinelu a tak :cry: a taky pro sebe do porodnice jsem si ještě nic nepořídila.. a to nemám ani spoďáry, abych řekla pravdu - v tangách mi ty obr vložky (co taky ještě nemám) nejspíš držet nebudou :grinning: ... takže šup, šup - musím to honem napravit! vcelar, drž se!!
11. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,tak jsem vás trošku dočetla,teda snad tu už nezačnete rodit@vcelaranko opatruj se,jak píše slavičky at tě doma obskakují a kdyby beruška chtěla jít ven,tak by jste to zvládli.To hledím jaká je veliká,teda v 35týdnu pomalu 3a pul kila... :grinning: jo já vím,že to nemusí být přesné.....my jsme měli v 32týdnu 1900g a doktor řekl,že jsme tak na 33 až 34týden,no nevím,ale fakt je,že mě děsně tvrdne břicho.Holky moc vám držím na kontrolách palečeky.Ještě se zeptám,do Kyjovské porodnice pujdete některá?
11. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za podporu holky :slight_smile: Ten náš váhový odhad absolutně nechápu. Přibrala jsem 8 kg, břicho mám tak normál a oba jsme spíš malí, než velcí... Ale můj měl prý taky přes 4 kg, když se narodil, takže asi tak.
A jako bonus ze mě ještě dnes jde jakýsi jakoby nažloutlý hlen. Doufám teda, že to není hlenová zátka :confounded:
Adel: zítra bych šla s vámi ráda, tak uvidím... Nehledě na to, že pro tebe mám ty věci :wink:
11. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka váhový odhad +- 500 g, nakonec to může být ještě prcek :wink: Znáš doktory :slight_smile: Taky už asi končím se cvičením, pohyb s hafanem mi stačí bohatě a některé cviky už mám strach dělat, uvidíme, jestli se mi bude ještě chtít jít :unamused:

Holky v kolik a kde?
11. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelar..no to mozna i muze bejt hlenova zatka :confused: jo vidis ty veci do porodky..hele kdyby jsi nemohla tak bych se nektery den stavila u vas :grinning:

dandy,bass,vcelar...no kacka je na 8.15 a ja na 9h.ona na me pocka a pujdem do mesta..teda aspon jsme se tak domlouvaly minule...tak cca mezi 9.30 a 9.45 snad budem na nasem miste..u kasny :grinning: :grinning:

martul..no ja porad nevim kam pujdu :cry: :cry: mam stejne kyjov i hradiste..ale stejne premyslim o zline :sweat_smile:
11. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Napiš mi do IP číslo na tel. a já ti dám vědět, jestli se dostavím nebo ne. Někde jsem ho zarašila.
11. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Ježiš moc držím palečky ať se ještě chvilku udržíte. :wink:
11. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka S Kačkou mi taky odešla hlenová zátka, je to takový rosoloidní sliz :confused: , ale bylo mi řečeno, že to relativně niz neznamená. Někomu odejde měsíc předem a u mě to bylo tři dny předem u kamarádky fakt tři týdny. Takže babo raď :unamused:
11. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno

s Terkou mi odešla hlenová zátka ráno v půl sedmý, pak začaly kontrakce po pěti minutách, v půl desátý jsem byla v porodce, udělali monitor a Hamiltona a ve třičtvrtě an pět byla malá na světě...takže asi tak :sunglasses:
12. říj 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Tak to bylá dobrá rychlost :sweat_smile:
12. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, jak vás tak čtu, tak jsem fakt ráda, že už mám sbalenej kufr do porodky :wink: mě váhovej odhad nedělali, tak nevím, jak je malá velká, ale myslím, že se podle toho stejně nedá moc řídit :frowning2: tak se holky držte co to jde...
12. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čerstvý pupendo :grinning:
12. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek