• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@pantomima takovej hezkej decentní pupík :slight_smile: tak jsem asi jediná kdo sotva dveřma projde :grinning: moc Ti to sluší
12. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no, mám nahoře 13 kg, což je o dost míň, než jsem nabrala s Terezkou, sláva....

bude to lepší, až si dojdu v pondělí k holiči...pak nebude čas :grinning:
12. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima krasny bruch mas - takovy malusky :slight_smile:

JInak my s holkama v cukrarne pohodka, ja si na ceste z mesta vybrala konecne kojdu podprdu takze ......jedna bolest vyresena.........toz muzem rodit co vy na to?
12. říj 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz :slight_smile: potřebuju do porody ověřenou kopii oddacího listu, nebo stačí originál a oni si ho tam ofotí?
12. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
do porodky jsem chtěla napsat :slight_smile:
12. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jsem doma z kontrole..vse je ok..poslechl jen srdicko tak nevim nic jineho :unamused:

pak jsem byla s holkama na pohar :grinning:
neco pokoupila v lekarne...ty ceny :confounded:

bass..kde jsi koupila podprdu? :dizzy_face:
12. říj 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka mam ji odlozenou v tom Vera intimo jak jsem psala......bez kostice 399, s kostici okolo 800.
Ja jsem prvni vyberu bez a pak pockam az se mi nalijou prsa...a kdyz tak tam hupnu. :slight_smile:

@slavicky ja beru original oni si tam udelaji kopii....abych se ted jeste ..nekde carala pro overenou kopii me ani nehne.

Stejne to potrebujou jenom pro to jake mate dohodnute prijimeni pro deti a infomraceo manzelovi si myslim ...jinak nazdaaaar :slight_smile:
12. říj 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je část našeho pokojíku :slight_smile:
12. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy..pekny pokojik :dizzy_face: a to mas obrazky z tech malenovic?
12. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka díky za pochvalu, ono to je vlastně jenom dětský koutek :sweat_smile: Jj, z Malenovic, vyber si cokoliv na netu a objednej si to přes ně, i když to nemají na stránkách, pokud si doneseš obrázek co chceš, jsou schopni Ti to objednat :slight_smile: Většinou do 3 týdnů nebo 14-ti dnů. Neplatíš poštovné.
12. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek krásnej koutek :slight_smile: žirafky jsou nej, taky máme tohle povlečení...jsi šikula, teď už můžeš odpočívat a kochat se :grinning:
12. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky děkuju :slight_smile: tohle žirafí povlečení mi padlo do oka hned, růžová ani modrá nám tam nějak neladí, tak jsme volili decentní barvičky, at nám to jde k ložnici :slight_smile: Přemlouvám prcka, at je tam ještě 14 dní :wink: Ale dneska jsem koupila jednorázové kalhotky do porodky a už nám chybí jenom ten klín do postýlky a snad jsme komplet. Jo a ještě pohledat nějakou obr tašku do porodnice, zatím to jistí igelitky :grinning: I když kam nacpu ty balíky vložek a plenek, to netuším :unamused:
12. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemýšlím, co koupit chlapovi na vánoce :unamused: Asi to nechám na Ježíškovi :sunglasses:
12. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou taškou do porodky, já mám normálně kufr na kolečkách :grinning: :grinning: a nesmějte se mě, jsem tam dala ty věci a je plnej... :slight_smile: to ty plíny.. pro mě i pro malou :grinning: :grinning:
12. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
stále ještě nenám zabaleno...aůe už mám seznam :wink:
12. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jeste nemam ani seznam :grinning:
12. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky náhodou to je praktické, nemusíš se s tím tahat :wink: A minule jak jsem byla ve špitále na ultrazvuk, tak zrovna propouštěli jednu maminu s mimískem a taky měla kufr na kolečkách :slight_smile:
Já mám do porodky vše, akorát to mám teda naházené v igelitkách, taky praktické :grinning: :grinning:
12. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no, jenže já jsem o pár týdnů napřed :grinning:
12. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pant..no 19 dni neni zase tam moc :grinning:
12. říj 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
klliid ja to mam nacyhstane na prebalovaku......a furt se me to zda jaksi hodne veci :slight_smile: snad mam vsechno .......ted se mi musi vratit kufr co jsem pujcila svagrove, takze balim az pristi tyden!!! driv ani omylem :slight_smile:
12. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no, tak to je pravda..ale už i manža se mi včera večer ptal, jestli už jsem zabalila :grinning:
12. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě zbývá 23 dnů, takže kufr nachystanej :slight_smile: chtěla jsem se zeptat, jíte ty probiotika? a jednu nebo dvě tabletky denně? Už jedu v maliníku 2x denně, lněným semínku a masírujeme hráz, brzo mi z toho hrábne :grinning: :grinning:
12. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky ted piju prni caj z maliniku a docela me to chutna, tak uvidime...toto me asi vadit nebude
Jinak ja nic, ani probiotika, ani masaz, ani lnene seminko - kaslu na to ........bych se musela zblaznit uz z toho vseho co bych mela udelat. Priroda je mocna tak at si poradi aj v mojem pripade :slight_smile:
12. říj 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky piju jen maliník, někdy jeden, někdy dva, však ono to ven půjde tak jako tak :slight_smile:
12. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, tak já nedělám nic :sweat_smile: Teda kromě cvičení....Masáž jsem vzdala a nějaké semínka nebo kapky se stejně nedonutím užívat. Ale ten maliník bych ještě zkusit mohla, to je to nejmenší zlo :grinning: Každé ráno piju actimel, to je moje medicína :sunglasses:
12. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nejsem poslední dobou normální totiž :grinning: mě to lněný semínko děsně chutná :grinning: :grinning: no a taky jsem se přistihla, že se mi chce rozkousávat vitamíny (jakože ty tablety) :grinning: :grinning: a jedna tabletka magnezka to už odnesla. No říkám si, furt lepší, než fakt olizovat stěny (páč na omítku mám taky chuť) :grinning: :grinning:
12. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu s malou plavat, snad tam neporodím..už mě to totiž docela zmáhá :grinning:
12. říj 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpátky a celá, ale mám toho dost, pupek bolí a já jsem utahaná jako kůň :rolling_eyes:
12. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem si dneska koupila ty probiotika a caj jinak na ostatni prdim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky pomalu neco pobalim :grinning:ale to uz rikam dva tydny :grinning:ze si to aspon koupim
12. říj 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy já mám poslíčky jako blázen!!!raději zabalím :grinning:
12. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek