• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@pantomima Tak co, byly to jen poslíčky? :grinning:
Já to mám naházené na hromadě ve skříni, teda většinu. Zbytek napsaný na papíře, co kdyžtak posbírat po domě.
12. říj 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to ok, taška zhruba zabalená, ale je nějaká malá, ještě tam nemám župan a věci na mytí, to se mi tam nemůže vejít, takže zítra si půjčím tašku od mamči, na kolečkách a prostornější

byly to snad jen poslíčky, jsem utahaná z plavání s malou, to bude tím, příště už asi nebudu moct jít..
12. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima No, mě už dr. cvičení zatrhl :frowning2: Já si třeba župan ani neberu. U prvního jsem ho nevyužila, byl tam všude hic. A teď nám v kurzu říkali, že ho ani nepotřebujeme. Ale záleží na porodce. Pokud se budeš cárat na jídlo někam dál chodbou...
12. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka no já minule župan taky nevyužila, ale asi jen tak pro jistotu, jíst budeme na pokoji :slight_smile:
13. říj 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem došla z kontroly, CS pořád 3, prý je pořád stejně vysoko, tak asi nepůjde nikdy ven nebo co :grinning: :grinning: zítra ráno jdu na monitor, tak jsem zvědavá jaký to bude :slight_smile:
13. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyy tak sem tu dlouho nebyla procitam a fihaa..vcera sem byla na predporodnim kurzu mluvilo se o porodu, jejdyk..asi tam pojedu s lodakem :slight_smile: ale taska je uz jakstaks sbalena, spoleham na navstevy ze mi dyztak donesou co chybi...strida se ve me strach se zvedavosti..docela mazec...hlavne ze uz nechodim do prace, ikdyz mi kazdy den volaj...jinak prikladam aktualni foto pupiku, aktualne 3 kg. celkem nahore..za mesic porod..drzte se holky
13. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby já už jsem si říkala, kde jsi :slight_smile: moc hezkej pupík 3kg nahoře jen tiše závidím :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Katy, asi bude stejná jak ta Tvoje, má 4 otvory viz foto
13. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jsem doma z poradny, no skoro nic novýho, jen se mám sledovat, jestli neotýkám, měla jsem stopu bílkoviny v moči a mám vyloučit fyzickou aktivitu..spodem nekoukal, takže jak to tam vypadá nevim, na monitoru ale dobrý
13. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já jsem zvědavá jak v pátek dopadnu... byla jsem miulý pátek, prý už jsem trochu otevřená, doktorce se nelíbí můj tlak, tak mi nařídila klidový režim... prý mě nechce posílat do nemocnice, že odpočívat můžu i doma... normálně bych šla na kontrolu až za 14dní, ale radši mám přijít už tento týden... minulý pátek mi říkala, ať hlavně vydržíme 14dní, aby byla prohlášena za donošenou a byla v pořádku (co se týče plic).. tak jsme zvědaví...
13. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky jak uz nejsem v praci tak moc na net nechodim...skoro furt jen polehavam..jej dneska je ale krasne, vidim to na prochajduu....
13. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby jeeee moc hezké, jenom 3kg, no toto :confused: , závidím.....
13. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas desna noc..petan ma rymu tak pul noci nespal :angry: a druhou spal semnou na jednom luzku..jsem cela dolamana :angry: :angry: :angry:
tak mu tece sopel ze bych to mohla do kybla chytat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cely den se jen pohlavkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic me nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zitra mame foceni tak se moc tesim :grinning:

sunny..pekne brisko :dizzy_face:
13. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dneska prošla byt a zjistila, že se tu bude muset pár věcí doladit :slight_smile: teda spíš uklidit :grinning: píšu seznam co z které skříně poslat do dža, přemístit a uspořádat. Teda doufám, že to není hnízdění :grinning:
13. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak náš mladej má taky trochu rýmu a mě bolí v krku a hlava od ucpaného nosu........doufám,že to hnedka přejde nebo se to aspoň nezhorší.Zitra na kontrolu,tak jsem zvědavá jestli se to dole aspoň trochu už připravuje-"kéžby" :wink:
večer a v noci se malej pěkně vrce-úplně cítím nějakou kostičku-buď kolínko či patičku-je to sranda :grinning: doufám,že to noční vrcení ho po porodu přejde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude v noci jen papkat a hnedka spinkat :sunglasses: :grinning:
13. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek No právě moje má jen 2. Takže teď přemýšlím, jestli prodat a koupit druhou, nebo nechat přešít. To je tak, dkyž to kupuješ a nemáš ještě autosedačku. Ta tvoje je už na 5ti bodové pásy, ta co mám doma jen na 3 bodové.
@iff_kov Jak vidím, u dr. obdobně. Tak se drž.
Jsem zvědavá holky, která z nás bude první, doufám, že podáte zprávu :slight_smile:
13. říj 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko: nechceš pro malou? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37945446&tab=0
Ladila by i s peřinama :grinning:
13. říj 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy, te´d jste mi s tím fusakem dali, šlas jsem to zkontrolovat, nám to pasuje :sunglasses:
13. říj 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka v návodu píší: universální přídavné otvory vhodné i na 5-ti bodové bezp. upínání, tyto otvory se v případě potřeby prostřihnou nejlépe ostrými nůžkami na manikůru, nesmí se střihnout do nití od obšití jinak se bude obšití párat.......tak jsem z toho blbá...Jak vypadá ta tvoje? :astonished:
13. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek Má jen ty vodorovné otvory. Ty svislé tam nejsou, ani na prostřižení. Je to prostě starší model.
13. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka no a oni píšou, že ty vodorovné otvory jsou na ruce, tak nevím :unamused:
13. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka v pátek uvidíme, jestli nastaly nějaké změny... snad mě nepošle do nemocnice... ty se taky drž...
13. říj 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas zase desna noc..nevim co to s tim deckem je... :cry:
uz tri dny nespi v noci a jeste si lehne zamnou a ja jsem cela dokopana a polamana..je me uplne k bliti...pac ja jak se nevyspim je me spatne hned od rana :angry:

dneska foceni pada..venku je hnusne ale melo to bejt foceni venku...no tak snad pristi tyden :cry:

kurna ja jsem u mamky..jak dojedu hned pokontroluji fusak a zavinovacku do vajca :confused: :sweat_smile:
14. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky, vrátila jsem se z monitoru, maličká naštěstí nespala (páč chudák málem zmrzla), takže v pořádku, tep 150/min. dostatek pohybů, doktor spokojenej a ta spodní čára děložní činnosti tak ta byla v úplné rovině :grinning: akorát si musím na chvilku lehnout, byli jsme ještě nakupovat a jsem úplně k.o.
14. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Tak to je fajn, že ti to dobře dopadlo :slight_smile:
Už se těším až půjdu já. Já mám totiž pocit, že když se má malá hýbat, tka se nehýbe. Břicho mi tvrdce co chvíle, ale když budu na monitoru, tak určo nebude :wink:
Jak vidím, tak jsem se zavinovačkou postrašila :grinning: Pokud máte vajíčko 3 bodové (mezi nohy, nad rameny), tak je to jedno. Jen do těch 5ti bodových (navíc pásy z boku hrudníku) sedí až nové modely :slight_smile:
Adelinko: něčím malého nadopuj, ať se vyspíš :grinning:
14. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,
tak ja jsem se dneska byla infomrovat kolik mi bude chodit materska - nechala jsem si poslat od zamestanavatele kopii papiru co posilala na socialku a malem dostala vcera zachvat paniky....nastesti me to pani vysvetlila, ukazaka, vytiskla a ..ja s usmevem na rtu sla utracet......takze jsem si koupila dalsi dve latky na povleceni a tu poprdu (zatim bez kostic)
takze jedine co me chybi je zavinovacka :slight_smile: tu snad jeste posefuju nejak.

UH - berete aj myci veci pro mimisko do porodky? nemate z predporodniho nekde nejaky seznam co s sebou? at to netaham zbytecne. Jo jinak ja netaham ani zupan ani pyzamo (snad maji erary aj pro matky ne? :slight_smile: )
budu rada kdyz mi poslete seznam co s sebou at se muzu dobalit.

Me hrozne moc zmeklo bricho musim rict, maly kope ale .....ale vetsinou vnoci, trosku klesl ale ...nic moc a ......mam ted pocit ze vubec nejsem tehotna.
PObavila me pani v pradle kdy rika Baru neboj trosku to boli, ale boli to kazdou :slight_smile: tak jsem se smala :slight_smile:
14. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar babule,
tak my jsme se právě vrátili z poradny a KTG. Prej 20 minut, jsem tam byla 3/4 hodiny. Malý měl tep kolem 140, když se probudil, tak skákal až na 160 :slight_smile: Jinak spodní křivka taky skoro rovná, takže kontrakce se zatím nekonají, nebo jenom malinkaté :slight_smile: Vypadá to, že se mu u mě líbí :slight_smile: Jinak poradna OK, krev mi vyšla na jedničku, žádná bílkovina v moči, nad tlakem jsme s doktorem jenom mávli rukou, protože mi vyskočil na 162/98 :grinning: A než jsem šla do poradny, doma jsem měla 121/65....tak tak je to se mnou :sweat_smile: Další kontrola 25.10.

@basska Já jsem Ti ten seznam už psala, viz strana 79 :wink: Mrkni.....My kosmetiku nebereme, hezky at se o nás v porodce postarají :sunglasses:
14. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek covece to jsem upne prehledla.
NO .....jsem zvedava kde to pobalim :slight_smile: si taky myslim az se staraji :slight_smile: kdyz uz :slight_smile:
14. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska tohle nám aspon říkali na kurzu, když jsem viděla jiné seznamy na netu, tak je to ještě dobrý :sunglasses: ....já si neberu ani svoji noční košili ani župan, nemíním si ji zničit :angry: Pokud by mi něco chybělo, tak vyšleme tatina a ten se postará, stejně za náma bude chodit každý den :sunglasses:
14. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek jj moja rec :slight_smile:
14. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek