• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
taky jsem nakonec z kufříka vyndala kosmetiku pro malou (nechala jsem tam jen bepanten) i noční košile. A kosmetiku pro sebe jsem taky ošulila, vzala jsem si různý vzorky šamponů a tak co mám doma a hned je lehčí :grinning:
14. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek tak to jsme na tom s monitorem podobně :grinning: když kopla, tak se to zesílilo i zvukově a hned tam skákalo 160 - 170 :slight_smile: aspoň je vidět, že jsou to draci :wink:
14. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky jj, bylo pěkné slyšet srdíčko :dizzy_face: Ale ta spodní křivka mi vyskočila max na 15 a to jsem ještě zakašlala :grinning:
14. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,tak ja mam po další kontrole a jsem na prst otevřená :wink: -prej se to připravuje-další kontorla za týden-budem vážit a uvidíme...........od toho 35tt jsem nic nepřibrala,tak si to ted bere ze mě nebo že by nerostlo :sweat_smile: -to je blbost-no uvidíme na kolik to zváží.Jinak vše v pořádku-magnézko jsem již vypustila-bere se jen do 38tt-pak to prej dělohu jenom uspává. :confused: tak beru železo a měřim tlak-ten je naprosto v pořádku.
14. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, já se teda nechystám :grinning: . ale o přeměření jsem teda včera požádala, protože já nepřibírám už od 30tt. ale všechno by mělo být ok a malá má váhový odhad ze včerejška 2,5 kg - takže si mě pěkně vycucává :grinning: . mě teda čeká 25.10. poslední návštěva u gyn a pak už mě odešle do porodky na monitory. jinak železo jsem teda nafasovala taky :wink:
14. říj 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem dneska byla odpolko u kamosky a az ted jsem dorazila :grinning:
petan opet nesnesitelny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pujdem hodit vanu a do postele..snad bude spat dneska na svoji :angry: :angry: :angry: :angry:

taky kuknu na str.79 at vim co pobalit :grinning:
14. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zabaleno ve větší tašce, vešlo se a ještě se něco vejde, tak sláva :grinning:
14. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda taky většinu věcí naházela do sportovní tašky. Papuče a tak přibalím až na to přijde.
Mám pocit, že mi nějak kleslo břicho či co. A jak jsem totiž vystouplý pupík, jako pupečník, tak teď zase zalezl zpátky.
14. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ja mam termin 24.11 jinak mam 9 letou dceru takze pohoda. nemate nekdo zkusenost s detralexem beru dve tablety denne uz mesic nemuze to nejak uskodit dekuji
14. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka mě se pupík mění podle toho, jak se mimís uhnízdí :slight_smile: Někdy mi ho úplně vypoukne a jindy je zase normal :wink: Já musím první nějakou vhodnou tašku pohledat :sweat_smile:

@verdulkapo neporadím, bohužel :slight_smile:
14. říj 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocenky,
no muj pupik, taky mam pocit ze uz klesnul, hlavne se mi lepe dycha a prestala me palit zaha......ale zato me zacinaji bolet krizove kosti, zada a rano jsem mysela ze se sroubuje ven :slight_smile:

Joo ted jsem videla reklamu: v nedeli na barandove koukejte v 12:10 na maminku (je tam porad o tom co by melo mit a jak by se melo oblikat miminkoooooo - aspon neco odkoukam)

Verdu: taky netusim......koukni na nejakou diskuzi na babycafe, nebo babywebu
15. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
teda vy jste uz pobalene a ja nemam ani seznam :grinning:
no jak budu doma tak se do toho pustim konecne :dizzy_face:

me nic neklesa :confounded: ja kuwa zase budu prenaset :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale jeste mam cas
15. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka kliiid, ja nasla seznam vcera od Zuzky na strane 79 :slight_smile:
a slovo pobalena to asi neni to spravne, tak ruzne se tu povalujou veci - snazim se je aspon dat ty potrebne na prebalovak......a pak bude stejne panika jak se znam - nenajdu ani pastu, ani kartacek.......natoz gumove prezuvky pro sebe a manzela :slight_smile:
15. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky,

Adel....stejně nám na kurzu říkali, že nemá cenu balit tašku dopředu, že to všechno stihneme, i kdyby nám praskla voda..... jenom aby jsme věci nehledaly po celém baráku :slight_smile: Takže já jsem na tom jak Bass, všechno na jedné hromadě a obrovský chaos :grinning: Venku je zase kosa, ten listopad asi bude stát za to :unamused: Vůbec hlásí tuhou zimu....včera jsem poslouchala v autě rádio a tam říkali, že Poláci předpovídají nejkrutější zimu za 1000 let ! :angry: Pšonci at jdou někam i s rampouchama, já chci teplo :angry:
15. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja zimu nechcu, chci trajdat s kocikem po venku a ne ze budem celou zimu doma zavreni v baraku.....s tim nesouhlasim!!!!
Stihnem stihnem, ale aby vsechno bylo doma co potrebujem :slight_smile: to je pak horsi :slight_smile:
15. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si tasku nachystam :grinning: nebo to musim aspon nakoupit a nekam ulozit :grinning:
no ja vim jak u nas muj stresoval a ja bych asi nic nenabalila :grinning:
15. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka preave proto uz vidim mojeho jak lita po byte a rika.....kartacek ma, pastu taky, rucniky 3ks, osusku, milacku kde mam ty gumove prezuvky na porod? ...se uz ted bavim tou predstavou :slight_smile:
15. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj presne tak
15. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky ještě břicho neklesá :frowning2: a to jsem se včera dozvěděla, že známé se maličká neotočila, tak jde příští týden na plánovaný císařský řez. Tak jí to samože nezávidím, ale zase si říkám, už to bude mít za sebou a ví do čeho a kdy jde. Ale ještě mám uklízet skříně , tak těch 20 dní ještě využiju :wink:
15. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě břicho taky neklesá,ale u prvního mi nekleslo -kleslo až už byl venku :grinning: jinak vrtí se pěkně,ale už by mohl jit ven:dneska má narozeniny neteř 3 roky,tak by to bylo fajn kdyby to měli ve stejný den :grinning: :wink:
15. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jaké máte koupené lehátko do vaničky? Plastové nebo to potažené látkou? Nevím, co je lepší...
15. říj 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka já mám molitan :slight_smile:
15. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka muj názor je,že jsou všechny zbytečné......ale kdybych měla,tak bych volila taky ten molitan.......plastové měla sestra a malá po něm klouzala dolu.
15. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám to potažený látkou, u terky jsme použili asi dvakrát, jinak ne, tak uvidíme, jestli použijeme teď

tedy malej je narvanej v pravým podžebří až do boku, nemůžu vůbec sedět a dejchat..ten mi dává kapky..to mám za to, že jsem dneska uklízela, luxovala a myla vanu :angry: už to dělat nebudu

15. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer :dizzy_face:
panti..krasne fotecky..teda vy tak slavite svatky :dizzy_face:

ja mam takove umele mam ho v albu u petana jsem mela molitan
15. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jusin..teda ty uz mas mega brisko :confused: :dizzy_face: ale krasne
15. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pant....teda tomu říkám megaparty :slight_smile: malá je celá ty, aspon mi tak připadá :slight_smile:
15. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem u Kity měla to potažené látkou. Bylo fajn, že jsem ji nemusela ve vance držet, měla jsem obě ruce volné. Tak možná zakoupím zase to samé.
15. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Hezká oslava :slight_smile: A šetři se, zapoj ostatní :wink:
15. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek